ثبت برند لوازم یدکی

azam_ch74

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
ثبت برند لوازم یدکی به شما این امکان را میدهد تا کسب و کارتان را توسعه دهید. نخست لازم است با مراحل ثبت برند لوازم یدکی و هزینه ثبت برند لوازم یدکی آشنایی لازم را داشته باشید تا در مراحل ثبت برند شما مشکلی پیش نیاید. ثبت برند لوازم یدکی این قابلیت را به شما میدهد تا به ازای هر مشتری که با رضایت از محل کسب و کار شما خارج میشود یک بازاریاب رایگان در اختیار داشته باشید که همین مشتری راضی میتواند افراد دیگر را برای خرید از محصولات شما ترغیب کند. این امر که به پیرو ثبت برند لوازم یدکی ایجاد شده است باعث میشود که کسب و کار شما توسعه پیدا کرده و درآمدتان افزایش یابد.

ثبت برند لوازم یدکی به شما این امکان را میدهد تا به راحتی کسب وکار خود را سریع تر از آنچه که تصورش را میکنید توسعه دهید. برای پیمودن مراحل ثبت برند لوازم یدکی شما به مشاوری آگاه نیاز دارید تا به شما در این زمینه کمک کند تا در مراحل ثبت برند لوازم یدکی خللی ایجاد نشود. موسسه آگاه ثبت مفتخر است با تکیه بر دانش متخصصان خود در زمینه های مختلف از جمله ثبت شرکت ، دریافت کارت بازرگانی ، دریافت ایران کد ،ثبت برند و … آماده است تا به شما عزیزان در زمینه پیمودن مراحل ثبت برند لوازم یدکی کمک کند، جهت دریافت مشاوره از کارشناسان ما کافی است با شماره ۴۱۸۵۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و یا عدد ۱ را به شماره ۱۰۰۰۴۱۸۵۸ ارسال کنید؛ در ادامه مطالب و راهنمایی های لازم را برای شما در زمینه ثبت برند لوازم یدکی فراهم آورده ایم.ثبت برند لوازم یدکی
پیش از شروع کردن مراحل ثبت برند لوازم یدکی لازم است تا با فواید ثبت برند آشنا باشید. ثبت برند لوازم یدکی مزایای بسیار زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت که شاید مهم ترین همان باشد که در بالا به آن اشاره کردیم. ثبت برند باعث خواهد شد شما به ازای هر مشتری که رضایت دارد بازاریابی رایگان در اختیار داشته باشید. از دیگر مزایای پیمودن مراحل ثبت برند لوازم یدکی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ایجاد امکان رقابت با رقبای حرفه شما
 • تسریع روند شهرت صاحبان برندها
 • ایجاد امکان انتخاب برای مشتریان از بین برندهای متعدد
 • امکان انتخاب شما به موجب شناخت برند شما
 • اگر قصد ایجاد نمایندگی دارید به برند نیاز دارید
 • سرعت بخشیدن به روند رو به جلوی کسب و کار شما
 • و …
جهت دریافت مشاوره همین الان با شماره ۴۱۸۵۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

مراحل ثبت برند لوازم یدکی و مدارک مورد نیاز آن
پیمودن مراحل ثبت برند لوازم یدکی به آگاهی و دانش نیاز دارد و اگر بدون اطلاعات لازم در این راه قدم بگذارید ممکن است که شکست بخورید. همین الان عدد ۱ را به شماره ۱۰۰۰۴۱۸۵۸ ارسال کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند. ثبت برند لوازم یدکی را میتوان به دو صورت حقیقی و حقوقی انجام داد که ما در زیر به تفکیک نوع، اطلاعات مورد نیاز شما را دسته بندی کرده ایم:

 • برای ثبت برند به عنوان شخص حقیقی به مدارک زیر نیاز دارید:
  • کپی شناسنامه
  • کپی کارت ملی
  • کپی کارت بازرگانی ( در صورت استفاده از نام لاتین )
  • کپی مجوز فعالیت
  • پروانه ساخت
  • جواز کسب
  • هر گونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی


 • و همچنین برای شخص حقوقی:
  • کپی شناسنامه
  • کپی کارت ملی
  • کپی روزنامه تاسیس
  • آخرین تغییرات شرکت
  • کپی مجوز فعالیت برای شرکت
  • جواز کسب
  • پروانه ساخت
  • هر گونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی
اگر در تصویر برند مورد نظر خود از حروف لاتین استفاده کرده اید نیاز است تا کارت بازرگانی داشته باشید؛ پس از تهیه مدارک یاد شده، آنها را اسکن میکنید و از طریق این سامانه ، میتوانید نسبت به پیمودن مراحل ثبت برند لوازم یدکی اقدام کنید؛ پس از پیمودن گام به گام مراحل ثبت برند خود، سامانه یک کد رهگیری به شما خواهد داد؛ اگر درخواست شما توسط کارشناس تایید شود، دو نسخه از قرارداد برای شما ارسال خواهد شد که شما موظف هستید پس از امضای هر دو قرارداد، یکی از نسخه هارا به همراه فیش واریزی به همراه مدارک برابر اصل شده به آدرس اداره ارسال کنید.
 

arezoo eslami

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
مراحل و مدارک ثبت برند ارزان
برای پیمودن مراحل ثبت برند ارزان در ابتدا نیاز است تا مدارکی را آماده کنید؛ همچون مراحل اخذ ایزو و… ثبت برند ارزان را نیز میتوان به دو صورت حقیقی و یا حقوقی انجام داد؛ مراحل ثبت برند اگر چه برای هر دو یکسان است ولی مدارک مورد نیاز متفاوت هستند؛ مدارک مورد نیاز پیمودن مراحل ثبت برای اشخاص حقیقی شامل موارد زیر میشود:

 • کپی شناسنامه
 • کپی کارت ملی
 • کپی کارت بازرگانی ( در صورت استفاده از نام لاتین )
 • کپی مجوز فعالیت
 • پروانه ساخت
 • جواز کسب
 • هر گونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی

  آگاه ثبت، خدماتی ارزشمند...
 

sahariM

Member
عضو تازه
حالا که حرف از لوازم یدکی شد، بد نیس درباره انتخاب بضی لواز یدکی ماشین یه نکاتی رو بدونین . سرقت یکی از مهمترین نگرانی ها درباره وسایل نقلیه در سراسر دنیاست. تعجبی ندارد که مردم همواره به دنبال موثرترین راه ها برای جلوگیری از دسترسی سارقان به اتومبیل های خود هستند. با فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی پارت جنیون همراه شوید تا شما را در تصمیم گیری انتخاب بهترین دزدگیر ماشین! یاری کنیم.
خرید دزدگیر خودرو

برای خرید بهترین دزدگیر مناسب خودرو ،مواردی که شما باید در خرید دزدگیر در نظر بگیرید:
 • قیمت: هزینه قطعات خودرو، یکی از مهمترین موارد انتخاب آن می باشد . هرگز به دنبال خرید دزدگیر ماشین ارزان نباشید. کارایی و کیفیت آن باید برای شما در اولویت قرار گیرد.
 • محدوده: این به مسافتی اطلاق می شود که شما میتوانید از ریموت استفاده کنید و سیستم دزدگیر باری شما اعلان می فرستد. بهترین گزینه آن است که از برد بیشتری برخوردار باشد و به شما امکان میدهد تا از دزدگیر نهایت استفاده را ببرید.
 • نصب: شما باید دزدگیری را خریداری کنید که نصب آن راحت باشد. قطعا شما نمیخواهید برای نصب دزدگیر سراغ یک مونتاژ کار حرفه ای بروید. تولید کننده باید دستورالعمل های جامعی ارائه کند تا بتوانید خودتان آن را نصب کنید.
 • ریموت: طراحی ریموت یکی دیگر از فاکتورهای مهم در انتخاب دزدگیر می باشد. دزدگیر باید به گونه ای طراحی شده باشد که سبک، راحت و به عبارتی خوش دست باشد. همچنین بهتر است یک صفحه نمایش داشته باشد تا بتوانید عملکردها را رصد کنید.
 • باتری: باید مطمئن شوید که باتری دزدگیر زمان زیادی دوام خواهد آورد. در غیر این صورت، آلارم آن بی فایده خواهد بود. بهتر است یک باتری قابل شارژ داشته باشد تا طولانی مدت قابل استفاده باشد.
 • سنسورها: کیفیت سنسورها هم از اهیمت زیادی برخوردار است. به طور مثال باید یک سنسور ضربه داشته باشد، تا زمانی که شخصی سهی به شکستن شیشه کرد، به شما اطلاع دهد. سنسور رادار و سنسور شکستن شیشه ، برای جلوگیری از شرایط ناخوشایند مفید خواهد بود.
 • گارانتی: بهتر است دنبال محصولی باشید که دارای گارانتی طولانی مدت باشد. برخی از آنها دارای ضمانت مادام العمر هستند و به شما اطمینان میدهد که مشکلی پیش نخواهد آمد.
 • نظرات: در آخر، بهترین کاری که میتوانید انجام دهید، خواندن و پرسیدن نظرات سایر کاربران می باشد . این نظرات میتواند در تصمیم گیری بهتر شما را راهنمایی کند.


بهترین مدل دزدگیر خودرو در بازار

در اینجا بهترین دزدگیرهای خودرو را به شما معرفی می کنیم و شرح می دهیم که چرا بهترین هستند:


1-دزدگیر خودرو مدل Viper 5706V

Viper 5706V


این دزدگیر به طور خلاقانه ای امکان کنترل از راه دور را ارائه می کند. این ریموت 5 دکمه دارد و حدود 24 عملکرد را در دو خودرو با آن میتوان انجام داد. محدوده ای که این دزدگیر جواب می دهد، حدود یک مایل می باشد. نصب این دزدگیر کمی مشکل می باشد و باید صبر به خرج دهید. این دزدگیر چندین ویژگی فانتزی دارد ، به طور مثال میتوانید قبل از ورود به ماشین دمای خودرو را بسنجید. این قابلیت به شما امکان میدهد تا رانندگی آسوده و راحت تری را با تنظیم دما تجربه کنید. این یکی از پر فروش ترین دزدگیرهای آمازون می باشد.


2-دزدگیر خودرو مدل Python 5706P


Python 5706P


این دزدگیر تا حدودی مشابه مورد قبلی می باشد و تنها تفاوت آن امکان ادغام با تلفن های هوشمند است. میتوانید اپلیکیشن را دانلود کنید و از ان به عنوان کنترل از راه دور از طریق گوشی استفاده کنید. صفحه LCD آن به راحتی اعلان ها را برای ما نمایش می دهد. محدوده فاصله ای که میتوان از این دزدگیر استفاده کرد، یک مایل می باشد.


3-دزدگیر خودرو مدل Avital 5303L


Avital 5303L


امنیت بی عیب و نقص را با این دزدگیر تجربه خواهید کرد. از طریق این محصول همواره میتوانید اطمینان داشته باشید که چه اتفاقی در اتومبیل شما می افتد. این دزدگیر دارای سیستم شش مرحله ای می باشد و یکی از پر فروش ترین دزدگیرهای بازار به شمار می رود.


4-دزدگیر 4 دکمه ای Pyle PWD701

Pyle PWD701


شرکت پایل به خاطر اسپیکرهای با کیفیت معروف است، اما در تولید بهترین دزدگیرهای خودرو هم توانایی زیادی دارد. این پکیج شامل دو فرستنده با چهار دکمه می باشد.این محصول دارای ردیاب ضربه ای دو مرحله ای می باشد که باعث بالا بردن ضریب اطمینان می شود. هنوز قانع نشدید که این بهترین گزینه برای شماست؟ پس بهتر است بدانید که تولید کننده برای این محصول گارانتی مادام العمر در نظر گرفته است!


5-دزدگیر خودرو مدل Crime Stopper SP-302 SecurityPlus


Crime Stopper SP-302 SecurityPlus


یکی از چیزهایی که درباره این دزدگیر عاشقش خواهید شد، مسافتی ست که تحت پوشش قرار می دهد. این ریموت دو طرفه میتواند تا مسافت 3000 پایی به شما جواب بدهد. ریموت یک طرفه آن مسافت 2000 پایی را پوشش می دهد. اگر دو ماشین دارید، این محصول برای شما بهترین انتخاب است و میتوانید با خرید آن صرفه جویی هم بکنید. صفحه نمایشگر آن زمان استفاده از هر یک از خودروها، تغییر رنگ می دهد.


منبع: فروشگاه لوازم یدکی پارت جنیون
 

sahariM

Member
عضو تازه
اگر مشکلی در خودروی شما پیش آمده، به احتمال زیاد به دلیل خرابی کویل خودرو می باشد! کوئل بخشی از وسیله نقلیه شماست که انرژی را از باتری به ولتاژ بالاتری انتقال می دهد تا باعث اشتعال ترکیب سوخت-هوا در سیلندر شود. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای روشن کردن وسیله نقلیه دچار مشکل شده باشید، یا قدرت خودروی شما به طور ناگهانی در بزرگراه کاسته شده باشد.علایم خرابی کوئل خودرو


1-احتراق ناقص خودرو

5 نشانه خرابی کوئل خودرو!


احتراق ناقص به صدای بلندی گفته می شود که به دلیل انفجار در یک موتور احتراق داخلی رخ می دهد. این اتفاق همچنین میتواند در اگزوز اتفاق بیفتد. هرگاه که کویل ماشین خراب شود، ولتاژ کافی به سمت شمع ها نمی فرستد و منجر به احتراق ناقص می شود. این فرایند سوخت مصرف نشده به جا می گذارد که بعدا از طریق اگزوز خارج می شود.

گاهی این سوخت مصرف نشده قبل از خروج مشتعل می شود و باعث آسیب زیادی به خودرو خواهد شد. دلیل دیگر این مشکل می تواند خرابی شمع خودرو یا درست نبودن نسبت سوخت به هوا باشد.

2-خاموش شدن موتور خودرو

5 نشانه خرابی کوئل خودرو!


این اتفاق زمانی رخ می دهد که یک سیلندر به طور اشتباه روشن شود یا اصلا روشن نشود. هنگامی که پشت چراغ راهنمایی ایستاده اید و ماشین به طور درجا کار می کند، ممکن است از خودرو صدای سرفه مانندی بشنوید، یا ماشین دچار لرزش شود. اینها نشانه های خرابی کویل ماشین می باشند.

خاموش شدن موتور میتواند هر زمانی رخ بدهد، ولی معمولا در شرایطی که فشار زیادی روی موتور است، اتفاق می افتد. به طور مثال هنگام سرعت گرفتن خودرو! این اتفاق میتواند منجر به خرابی مبدل کاتالیزوری و سنسورها شود.

3-افزایش مصرف سوخت

5 نشانه خرابی کوئل خودرو!


وقتی برای مدتی سوار یک ماشین شوید، میتوانید مصرف تقریبی سوخت آن به طور ماهانه را تخمین بزنید. اگر متوجه شدید که مصرف سوخت شما افزایش پیدا کرده، به احتمال زیاد به دلیل خراب شدن کویل خودرو می باشد. وقتی که شمع ها نیروی کافی دریافت نکنند، سیستم تزریق سوخت باعث هدر رفتن سوخت می شود.

یک دلیل دیگر افزایش مصرف سوخت، این است که به هنگام خرابی کویل ، سنسور O2 اطلاعات غلط می دهد و سیستم سوخت بیشتری را ارسال می کند. شاید هم خرابی انژکتورهادلیل نشتی سوخت باشد.

4-روشن شدن چراغ چک انجین

5 نشانه خرابی کوئل خودرو!

اگر چراغ هشدار چک انجین خودرو به طور ناگهانی روشن شد، میتواند نشان دهنده خرابی کوئل باشد. بنابراین باید خودرو را نزد مکانیک ببرید . میتوانید خودتان اسکنر OBDII را از فروشگاه های آنلاین لوازم یدکی خودرو تهیه کنید و این کار را انجام دهید. کد خطای تشخیص استاندارد (DTCs) میتواند P350 و P362 باشد که نشانه خراب شدن کویل هستند.

5-نشتی روغن

5 نشانه خرابی کوئل خودرو!


وقتی کوئل خودرو به درستی عمل نمی کند، میتواند باعث داغ شدن بیش از حد آن شود. در نتیجه باعث خراب شدن سیم های کوئل و نشتی روغن می شود.دلیل دیگر نشتی روغن میتواند شمع باشد. شمع خودرو به مرور زمان و بر اثر ساییدگی خراب می شود.این منجر می شود تا کوئل در ولتاژ بالاتری عمل کند، چرا که اشتعال به سختی صورت می گیرد و در نتیجه بیش از حد داغ می کند.
 
بالا