ثاژن ( سخت آژند )

Ayhan

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
رفع تعلیق شده؟؟ چرا باز نمیشه گزارش ها رو ارسال نکرده مگه؟ علامت تعلیق رو برداشتن تو tse از کنار اسمش
فکر میکردم فقط من سهمدارش هستم.هر جا هم پرسیدم جواب ندادند.
گول خریدهای میلیونی حقیقی های درصدی رو خوردم.

Yashar1979

Well-Known Member
کاربر فعال
شرکت میگه اطلاعات مالی رو هک کردن و باج میخوان و از این داستان ها به خاطر این نتونستیم گزارش ها رو بفرستیم رو کدال، سود ما رو هم پرداخت نکردن هنوز، پروژه ها هم متوقفه پول نداره شرکت، چیزی هم نفروخته، خلاصه کلام تعطیله کلا، کسی هم تلفن جواب نمیده فقط قطع میکنن ..... معلوم نیست چه غلطی میکنن و قراره چه غلطی بکنن

Ayhan

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شرکت میگه اطلاعات مالی رو هک کردن و باج میخوان و از این داستان ها به خاطر این نتونستیم گزارش ها رو بفرستیم رو کدال، سود ما رو هم پرداخت نکردن هنوز، پروژه ها هم متوقفه پول نداره شرکت، چیزی هم نفروخته، خلاصه کلام تعطیله کلا، کسی هم تلفن جواب نمیده فقط قطع میکنن ..... معلوم نیست چه غلطی میکنن و قراره چه غلطی بکنن
پس اون حقیقی که در یک ماه بالای 30 میلیون سهم خرید.نمیدونسته یا اینکه میخواسته عضو هییت مدیره بشه و پروژه ها رو مفتی بکشه بالا؟

Yashar1979

Well-Known Member
کاربر فعال
پس اون حقیقی که در یک ماه بالای 30 میلیون سهم خرید.نمیدونسته یا اینکه میخواسته عضو هییت مدیره بشه و پروژه ها رو مفتی بکشه بالا؟
اصلا معلوم نیست کی به کیه تو شرکت، باید باز بشه ببینیم چند چندیم، الان ارزش مارکتش حدود 90 میلیارد تومنه، ارزش زمین ها و پروژه هاش که مطمئنا خیلی بالاتر از این حرفاست

خسی در میقات

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سود مال چه زمانی بوده که هنوز ندادن؟؟؟

mohamadzakeri

Well-Known Member
کاربر فعال
امیدوارم در روز بازگشایی بازار مثبت باشه، والا معلوم نیست چی به سر سهم بیارن.

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان سودمون رو نخورن . هنوز بعد ۱ سال سود منو ندادن . چیکار کنیم ؟

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من شکایت هم کردم ازشون ولی فایده ای نداشت، شرکت میگه پول نقد ندارم بدم
من چند ماهه شکایت کردم . پول مجمع پارسال رو چیکار کرده که میگه نداره . گه خوردن میگن ندارن . تا آخر سال ندن میرم شرکت داد و بیداد

mohamadzakeri

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان سودمون رو نخورن . هنوز بعد ۱ سال سود منو ندادن . چیکار کنیم ؟
این وضعیت یعنی سازمان بورس کشک، ما به اعتماد سازمان بورس، سهم خریدیم، ولی حالا که وقت حمایت است، آقایان سرشان را زیر برف کردند.

Ayhan

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فکر کنم این هم رفت باقالی.چند وقت دیگه شاید تو بازار پایه ببینیم.

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستانی که سود مجمع طلب دارن یه هماهنگی کنیم و یه روز بریم دفتر شرکت .
اینا پول بده نیستن . تا الان چند بار اطلاعیه زدن و سود رو عقب انداختن .
خداروشکر سهم رو ندارم . خدا به داد اونایی برسه که سهمو دارن

بیگانه کاونت

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شرکت سخت آژند - نماد: ثاژن
موضوع:لغو پذیرش اوراق بهادار تعلیق شده
پیرو تعلیق ورقه بهادار شرکت طی اطلاعیه شفاف سازی مورخ 1397/11/01 شرکت بورس اوراق بهادار تهران طی نامه شماره 508872 مورخ 1397/11/01 به ناشر تذکر کتبی ارسال و درخواست ارایه برنامه جهت رفع دلایل لغو پذیرش نمود (پیوست 1). ناشر در تاریخ1397/11/10برنامه خود را جهت رفع دلایل لغو پذیرش به هیئت پذیرش ارایه نمود (پیوست 2) با عنایت به تصمیم هیئت پذیرش، پذیرش اوراق بهادار ناشر از فهرست اوراق بهادار پذیرفته شده دربورس اوراق بهادار تهران لغو گردید.

*mehran*

Well-Known Member
کاربر فعال
شرکت سخت آژند - نماد: ثاژن
موضوع:لغو پذیرش اوراق بهادار تعلیق شده
پیرو تعلیق ورقه بهادار شرکت طی اطلاعیه شفاف سازی مورخ 1397/11/01 شرکت بورس اوراق بهادار تهران طی نامه شماره 508872 مورخ 1397/11/01 به ناشر تذکر کتبی ارسال و درخواست ارایه برنامه جهت رفع دلایل لغو پذیرش نمود (پیوست 1). ناشر در تاریخ1397/11/10برنامه خود را جهت رفع دلایل لغو پذیرش به هیئت پذیرش ارایه نمود (پیوست 2) با عنایت به تصمیم هیئت پذیرش، پذیرش اوراق بهادار ناشر از فهرست اوراق بهادار پذیرفته شده دربورس اوراق بهادار تهران لغو گردید.
میشخ توضیح بدین این یعنی چی؟ دیگه قابل معامله تو بورس نیست؟

بیگانه کاونت

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
میشخ توضیح بدین این یعنی چی؟ دیگه قابل معامله تو بورس نیست؟
منم دنبال معنایش هستم...اما حدس میزنم بده بازار پایه...خوبه ۱۰ درصد سرمایه واردش شدم...اولش میخواستم کل سرمایه بزارم روش و چندماه بیخیال معاملات بشم...اما بجاش وارد قندی شدم...
من از رو دست حقیقی که ۳۰م سهام خرید...وارد شدم...حالا نمیدونم اون حقیقی برای چی با این حجم وارد سهم شد...خرید بین ۲۷۰ تا ۳۴۰‌.‌‌.‌..به چه علت

Yashar1979

Well-Known Member
کاربر فعال
آخه شرکت با این بنیه ی مالی خوب رو چرا باید لغو پذیرش کنن من موندم :oops:
این همه شرکت تعلیق میشن و بهشون فرصت میدن، اینم حالا شرایطش خاص بود ولی دو ماه بعد تعلیق اخراجش کردن از بورس :rolleyes:
انشاءالله که خیر باشه، سود ما رو هم که فعلا مدیران شرکت باهاش رفتن ددر دودور احتمالا، کوفت شون بشه

بالا