ثامان

شروع موضوع توسط نيما 88 ‏2 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. نيما 88

نيما 88 New Member عضو تازه

با سلام و درود بي پايان به جناب مددي:
    مقداري ثامان 520 تومان خريد دارم- نظرتان راجع به تعويض آن با يكي از سهمهاي زير چيست؟
    1- وبانك
    2-وساخت
    3- چادر
    با سپاس از بزرگواري شما.

2. پلوتونيوم

پلوتونيوم New Member عضو تازه

شغل:
    دانشجو
    آقا بشنو و باور نكن

سلام
    آقا از ما بشنو و باور نكن
    در مورد ساختمانيها كه نظر خيلي ها اينه كه تو سه ماه سوم سال خوب جواب مي دن وليكن در مورد سامان گستر اصفهان ( اگه منظورت از ثامان همينه !!!‌ ) با دولت سر ساخت دو طبقه ي بالايي برج درگير شده بحثشم مفصل شرمنده نمي تونم بهت بگم :eek: ديگه خودت مي دوني كه كدوم طرف دعوا رو برنده فرض كني كه در مورد سهمت تصميم بگيري .
    اما در مورد وبانك خيلي خوبه كه تو همين سايت يه سرچ كني ببيني چه طرفداراي محكمي داره . خوب آقاي پزشكي از گل گل تر هم كه در موردش توضيح داده و من با راهنمايي ايشون خريدم و راضيم باز هم خودت مي دوني . خلاصه اينكه يه افزايش صد در صد تصويب شده كه اعمالش هر لحظه كه هيت مديره بخواد اعمال مي شه ( 70 تا آورده و 30 هم از انباشه ) هم كه مي گن كلي تعديل حال بده به من و شما داره .
    اما وساخت اين يه سهم خيلي حرفه اي كه اگه تحليل حرفه اي آقاي فراهاني حرفه اي رو خونده باشي مي فهمي چه پتانسيل مثبتي مي تونه تو سبدت باشه البته اون هم تو پاييز بهت يه حالي مي ده اگه خريدي بايد صبر ايوب داشته باشي تو وسط راه اگه منفي هم داشت نترس چون فوق العادس من هم مي خوام بخرم ( بين خودم بمونه و اگه فردا صفي نشه :lol: )
    اما گفتي چادر ببين قوربونت برم بازار آهن خرابه ماله چادر هم از همه بدتر اين سهم جو گير گل گهر من خودم داشتم چهارشنبه با هزار سلام و صلوات ردش كردم برو سراغ يه سهمي كه با حرف و حديث نباشه البته بگم آقاي استاد ( اجازه ازش ندارم اسمشو ببرم شرمنده ) مي فرماين كه اين سهم تا پايان سال بعد سهام دارش و پول دار مي كنه خوب ديگه خود داني .
    يا علي يا حق
    پيروز و سرباند و موفق و خندان باشي :wink: