ثاباد

نادری

Well-Known Member
کاربر فعال
>:) :)) =)) :D
ساختماني ها با رفتن آقاي دكتر عبده بايد گفت انا لله
بیچاره دکتر عبده بعد از گرفتن بچه اش توسط دولت که البته هنوز هم آزاد نشده خانمش هم سکته مغزی می کند و نصف بدنش فلج میشه و وضعیت خوبی هم نداره .انشاله خدا سبب ساز شود وتمام اسیرا در بند بی گناه آزاد گردند

آیدین اکینچی

Well-Known Member
کاربر فعال
پوشش شش ماهه 68 درصد ولی بدون تعدیل ، برجهای مجموعه کوهسنگی در حال تکمیل و آغاز عملیات هتلداری .

آیدین اکینچی

Well-Known Member
کاربر فعال
این ثابادی ها تا کی میخواهند پنهان کاری کنند؟ از 180 ریال 169 رو نه ماهه پوشش دادند و باز روی 180 سود سالانه اصرار دارند!! به نظر میرسد که به راحتی تعدیل مثبت را دارند ولی مثل اینکه هنوز خریدهای زعما تکمیل نشده و رنج های منفی این چند روزه هم موید این مطلب و آماده سازی برای صعودی محیرالعقول در آینده خواهد بود.

aravil

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام و شب بخیر خدمت دوستان و اساتید عزیز-هر روز که میگذره با مطالعه و تحقیق و تفکر بیشتر به این نتیجه مطمئن تر میشم که گروه ساختمان در ابتدای رشد چندین ساله خود قرار داره و رشد های بسیار جالبی خواهند کرد.به جز گروه ساختمان تو هیچ گروهی همچین پتانسیلی رو نمیبینم که بتونن چند برابر رشد کنند.در همین راستا بنده فعلا ثشرق و ثشاهد و مقداری ثنوسا دارم.البته امروز از صف فروش بالای 150 هزارتا ثاباد برداشتم. و ثابادی هم شدم.ثاباد واقعا نمیدونم چرا یادم رفته بود تا به حال.اصلاح خوبی کرده و از قیمت 177 تومان اصلاح کرده تو کمتر از یک ماه و الان رو فیبوی 66 هستش و قاعدتا نباید پایین تز از این بیاد.حیف نقدینگی زیادی تو ثشرق بلوکه شده و ثشاهد وگرنه امروز ثاباد رو میشد بالای 500 تا برداشت.انشاالله از فردا فرصت بده دوباره تعداد بالا اضاف کنیم.تو 9 ماهه کل سودشو پوشش داده ثاباد و سود امسالش بین 40 تا 50 تومان است.در ضمن امروز یک ناخنکی به ثاژن زدم.بعضی ها میگن اقای روستا میخواد مثل قندی ها اینو متحول کنه و صحبت از رشد بالای 100 درصدی است.نمیدونم ولی برا خالی نبودن سبد مقدار اندکی خریدم و تدریجی اضاف میکنم.حقیقی هایی مثل روستا هر روز بالای 1 میلیون سهم و نزدیک یک درصد هر روز میخرن.

aravil

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام و شب بخیر خدمت دوستان و اساتید عزیز.به قول یکی از دوستان ثاباد و ثامان امسال و سال بعد هر چه در چنته دارند رو رو خواهند کرد و وقت درو است.امروز رالی جدید ثاباد و ثامان شروع شد و هر دو با صف خرید بستند.البته مزیت ثاباد اینه که کل سودشو تو 9 ماهه پوشش داده و تعدیل سود حداقل 100 درصدی برا امسال داره و همچنین ثاباد اصلاح زیادی کرده و 66 درصد از اخرین موج صعودیش اصلاح کرده و چهارشنبه به فیبوی 66 واکنش نشان داد و با این برگشت وارد فاز جدید صعودی شد که تا قله قبلی یعنی 177 هم شاید بره و شاید هم اینبا 200.ثامان بازیگر داره اما ثاباد هم جمع و جورتره و حجم مبناش 120 هزار تاست و شناورش بسیار بسیار کمه و اکثرا سهامداران ثاباد تمام شده بالای 200 دارند و بعضی ها حتی 300 تومان و بالاتر.یادمون نره ثاباد دفعه قبل تو این رنج حتی با گره معاملاتی و رشد 12 درصدی هم اندازه حجم مبناش عرضه نشد.تاریخ داره تکرار میشه.ما تا سهمی صف خرید نشه نمیبینیمش.بنده از زیر 150 تومان که ثاباد رفت خرید کردم و حتی صف فروش سه شنبه هفته پیش رو برداشتم.امروز هم تعدادی برداشتم قبل اینکه صف بشه.ثاباد این پتانسیل رو داره مثل ثامان و ثنوسا فارغ از جو ساختمانی ها صف خرید باشه و رشد کنه.ثاباد سال پیش 9 ماهه 3 تومان ساخته و پوشش داده بود ولی امسال تو 9 ماهه 17 تومان یعنی 95 درصد سود پوشش داده.به علت ماهیت پروزه های ثاباد اکثرا تو اخر سال ثاباد سودشو و فروششو محقق میکنه و چون موجودی اماده فروش زیادی داره با تمام شده بسیار کم بنابر این احتمالا با تعدیل مثبت قطعیش سودش بین 26 الی 50 خواهد بود.البته دوستان صحبت از سود 35 الی 40 تومانی میکنند و روی ان به قطعیت رسیده اند اما بنده کلا 100 تومان برا امسال و سال بعد بع عنوان سود ثاباد حساب کردم.فردا شاید بشه اول وقت که اگه صف نشه رنج کشید و تعدادی خرید.توکل به خدا-وجود 47 هکتار زمین برا ثاباد تو کوهسنگی مشهد . و پروزه کوهسنگی مشهد سود ثاباد رو برا چندین سال اتی و امسال تضمین کرده.ثاباد با ارزش بازار 20 میلیارد تومان فقط پروزه کوهسنگیش و حساب کنید با 500000 متر که الان 70 هزار متر زیربنا در حال اتمام نازک کاری هستش ادم واقعا هنگ میکنه.نمیدونم چرا تا به حال ندیده بودمش.دوستان اگه در جریان باشند قرارداد ساخت هتل بین المللی 7 ستاره تو مشهد در زمین ثاباد در حال اجرا شدن هستش و عملیات اجراییش شروع شده دوستان اگر اطلاعاتی دارند اطلاع رسانی کنند.ددر کل ثاباد رو بسیار پویا با مدیریت عالی بدون حتی یک ریال هزینه مالی با کلی پروزه اماده فروش تو کوهسنگی مشهد و زمین های رایگان چند ده هکتاری تو مشهد و طرقبه و شمال دیدم که با ارزش بازار اندک 20 میلیارد تومان در حال معامله هستش.چون زمین های ثاباد از جمله 47 هکتار تو مشهد و کوهسنگی تقریبا رایگان برا شرکت با تمام شده بسیار کم افتاده بنابراین حاشیه سود شرکت بسیار بالا و بالاتر از 100 درصد هم شده.به عنوان مثال با فروش 4 میلیارد تومانی تو 9 ماهه که حدودا میشود سهمی 30 تومان فروش شرکت سود هر سهمخ بالغ بر 17 تومان یعنی بالای 2 میلیارد تومان سود خالص از مجموع 4 میلیارد و خورده ای.تخمین بنده فروش حداقل 10 میلیارد تومانی برا امسال هستش که سودی حداقل 45 تومانی برا ثاباد تا دو ماه اینده خواهد داشت.برا سال بعئعد هم 50 تومان متوسط سود در نظر میگیرم.البته بدون در نظر گرفتن پروژه 200 میلیارد تومانی لب ساحل که چند ده هکتار ملک تحت تملکگ ثاباد هستش علاوه بر کوهسنگی مشهد.کلا ثاباد امسال تو 9 ماهه و 6 ماهه سود عملیاتی و فروشش 800 درصد نسبت به پارسال رشد داشته است.

aravil

Well-Known Member
کاربر فعال
[SIZE=+1]اطــــــــــلاعیـــــــــــــه [/SIZE]
بدینوسیله به استحضار سهامداران محترم شرکت آبادگران می رساند:
1- با تمدید قرارداد زمین و نیز تمدید پروانه احداث پروژه های باقیمانده سایت کوهسنگی مشهد، بحمداله ، بستر مناسب اجرا ، تکمیل و بهره برداری از سایت مذکور فراهم گردید.
2- پایانکار سفتکاری 5/72264 مترمربع از ساختمانهای احداث شده در سایت کوهسنگی در تاریخ 20/2/89 از شهرداری مشهد صادر و اخذ شده است.
3- قرارداد ساخت هتل هفت ستاره در پروژه کوهسنگی که در تاریخ 27/12/87 منعقد و در سال 88 به حالت تعلیق درآمده بود در تاریخ 26/3/89 عملیاتی گردید.
4- سند اراضی اوقافی سایت گلستان این شرکت در طرقبه مشهد که از سال 1387 در جریان بوده، با پیگیریهای مؤثر در تاریخ 22/6/89 بصورت رسمی در دفترخانه ثبت اسناد رسمی ثبت و دریافت شده است.
5- تائیدیه موافقت اصولی سایت گلوگاه در تاریخ 2/8/1389 از طریق اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران صادر و نیز پروانه چاه آب جدید سایت مذکور اخذ و به بهره برداری رسید

aravil

Well-Known Member
کاربر فعال
فقط ساختمانی و چند روزی است فقط ثاباد.ساختمانی ها جا پای قندیها گذاشتند.این پست بزودی بعد رشد حداقل 100درصدی بالا میارم.استارت امروز زده شد.ثاباد و ثامان پیش به سوی حداقل 200 تومان و سپس اهداف بسیار بالاتر از تصور بازار.حقیقی ها و حقوقی های فعال روی قندیها امدند رو ساختمانی ها.باگات و فدک 5 درصد ثامان رو خریده اند و امروز فدک رنج کشید 4 میل صف خرید کرد.ثاباد شناورش کم و حجم مبنای کم و 4 تا حقیقی خوشنام بالای یکم درصد داره.گروه بعدی قطعا ساختمانی ها هستند.همه جا داره از ساختمان صحبت میشه.ثاباد به زودی همه رو متحیر خواهد کرد و همچنین ثامان.ثنوسا هم شاید .ثشرق و ثشاهد هم چاره ای جز صعود ندارند..بازار تازه داره متوجه ساختمانی ها میشه.ثاباد و ثامان منو یاد قشکر و قنیشای 150 تومانی میندازه.

aravil

Well-Known Member
کاربر فعال
چه میکنه ثاباد.-ثاباد راه بیفته کمتر میتوان جلوش رو گرفت و تا بیشتر از 30 الی 50 درصد تو کوتاه مدت نده دست از رشد بر نمیداره.ثامان 8 میل صف خریده به نظرتان با این صف ثامان ثاباد با سود حداقل 40 تومانی چند باید باشه.ما به 250 تومان هم راضی هستیم.البته کوتاه مدت و در بلند مدت وضعیت و اهداف فرق میکنه.فردا اگر هم مقداری عرضه بشه فرصت خرید خواهد بود و حتی اگه صف خرید رو هم بدن که نمیدن باز هم صف خرید خواهد شد.خیلی ها هیدن نشستند و خیلی ها هم تو صف نیستند تا سنگین تر نشه و احتمال عرضه وجود داشته باشه.امروز خود بنده 100 تا نشسته بودم هیدن.

aravil

Well-Known Member
کاربر فعال
ثاباد بزودی تعدیل مثبت خواهد داد و از طرفی باید به زودی پیش بینی سود سال بعد یعنی 91 رو هم به بازار اعلام کنه.قاعدتا باید هرچه زودتر تعدیل رو بدند و چون بالای 20 درصد هستش و بالای 50 درصد هستش تعدیل مثبت باید نماد بسته بشه و فرداش باز بشه.خدا رو چه دیدی بعد تعدیل فرداش بالای 200 باز شد

هاشم كارگر

Well-Known Member
کاربر فعال
هر چند رشد گروه ساختمانی ها مانند قندی ها با هم و پیوسته خواهد بود
اما
ثتران ، باغمیشه ، ثشرق ،از بازدهی بیشتری بر خوردار خواهند بود .
و
سرمایه گذاری ساختمان ایران و باغمیشه و اس پ از ریسک کمتری بر خوردارند .
لذا به ترتیب:
ثتران
ثشرق
ا س پ
باغمیشه
سرمایه گذاری ساختمان
را توصیه می نمایم .
البته
ثاباد و ثامان هم همچنان در این گروه رشد خواهند کرد .
اما
بر روی گزینه های یاد شده نطر بنده مثبت تر است و از ریسک کمتری بر خوردارند .

aravil

Well-Known Member
کاربر فعال
این ثابادی ها تا کی میخواهند پنهان کاری کنند؟ از 180 ریال 169 رو نه ماهه پوشش دادند و باز روی 180 سود سالانه اصرار دارند!! به نظر میرسد که به راحتی تعدیل مثبت را دارند ولی مثل اینکه هنوز خریدهای زعما تکمیل نشده و رنج های منفی این چند روزه هم موید این مطلب و آماده سازی برای صعودی محیرالعقول در آینده خواهد بود.
دوست عزیز دیگه نمیشه کاری کرد و چه تعدیل رو فردا بدند چه 10 روز بعد چه یک ماه بعد بازار متوجه امر شده و ثاباد محکوم به رشد است

aravil

Well-Known Member
کاربر فعال
صف ثاباد هر لحظه سنگین تر میشه با این که اول وقت یک عرضه 130 هزار تایی داشتیم ولی بلعیده شد و صف داره سنگین تر میشه.البته دیروز و امروز مقداریشو من دادم تا حجم مبنا پر بشه و مثبت کامل بخوره

شکارچی بازار

Well-Known Member
کاربر فعال
دیروز بیشتر صفش من بودم 400 هزار تا تو صف بودم که کمتر از 100 هزار تا گیرمون اومد امروز تو صف نرفتم که جمع کنیم بازار نزاشت

aravil

Well-Known Member
کاربر فعال
شکارچی جون حالا خوبه اون 100 تا هم بهت رسیده.دیروز منم 100 تا مخفی نشسته بودم که سنگین که شد حذف کردم.امروزه 200 تا یک لحظه با دستور 2000 تایی گکذاشتم بعد حذفش کردم.ثاباد یکسره به رشدش داره ادامه میده و انشاالله بتونه سقف قبلی رو بشکونه

بالا