تکنو ( تکنوتار )

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
داداش ناراحت نباش تکنو سهم بازار و شاخص منفیه فعلا از بقیه بازار لظط ببر هر روز هم یک توکی بزن اضافه کن . تکنو با کد دومم 115492 تا اضافه کردم.بخواهم صف خریدش کنم می تونم ولی بهتر برای تکمیل خرید بالا نره .اشتباهی که سر تکشا کردم و کم خریدم

M-Jamshidi

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سعید خان .آقا فردا صف خریدش کن :D .ماشاالله چقدر میخری.یکی دو روز که صف خرید بود و به قول خودت۴۵۰ رو رد کرد بازار توجهش جلب میشه.

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
هر کی می خواهد صفش کنه بسم الله من پول مفت ندارم بدهم به یک مشت نوسانگیر...از اونجایی که اکثر قریب به اتفاق سهامدار محترم تکنو انقدر بی خیر و بی تفاوت هستن و منتظر لطف دیگری نیز هستن که شاید فرجی بشه و در قیمت بالاتری بفروشن .بنده برای این قشر نوسانگیر تماشاچی هیچ وقت لطف و مرحمتی نخواهم کرد ((( اصلا حالم از هر چی نوسانگیره بهم می خوره ))) .خریدار سهامشان در قیمت پایین تری هستم .قرار نیست سهم را ببرم بالا و در قیمت 800 تومن 1 میلیون سهم اضافه کنم .چرا این کار را رو قیمت 400 تومن نکنم به میزان 2 م ؟ پول اضافی دارم یا خر کلمو گاز گرفته ؟؟؟
فعلا سهم همین جا ها باشه که تکمیل تر بشم بهتر.شما هم خسته اید خرجش یک اینتر فروش هست .کسی هم عجله داره بزنه زیرش و ببره بالا مجبور می شم در روند صعودی خریدمو تکمیل کنم .
نوع خرید های من هم نشون می ده که عجله ندارم .دارید می بینید .هر روز هم تقریبا دارم می خرم .هم کد های اصلی هم کدهای فرعی.
شما هم اگر نوسانگیر هستید که خونتون پای خودتونه اگر مثل من سهامدارید که باید صبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر داشته باشید.

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
سعید خان .آقا فردا صف خریدش کن :D .ماشاالله چقدر میخری.یکی دو روز که صف خرید بود و به قول خودت۴۵۰ رو رد کرد بازار توجهش جلب میشه.
شما خریدتون تکمیل شده ؟ من هنوز تکمیل نشدم با حدود 20 م سهم .سود های زیر 300-400 % را هم اصلا قبول ندارم
.سود بایـــــــــــــــــــــــــــــــــــد تپل باشه o_O... باریتم بخونید.

به قول انگلیسی ها
هندسام پرافیت.

M-Jamshidi

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من تا حااااا توی هیییچ سهمی نوسان نگرفتم.هیچ سهمی.غیر از تکنو چندتا سهم دارم که یکیش به بهشت نوسان گیرها معروفه. ۴۰۰ میخرن. ۴۵۰ میفروشن.حتی یک بار این کار رو نکردم و نخواهم کرد.
الانم از حدود قیمت ۲۹۰ تکنو رو خریدم تا ۳۸۰.به قول شما خدا بخواد سود میکنیم نخواد هم که هیچ.
بیشتر منظورم به این بود که ما بقیه سهامدارها به اندازه شما پول نداریم که مرتب اضافه کنیم .گفتم شاید بتونید یه مقداری از سهم حمایت کنید تا مقاومتش رو رد کنه و بعدش بازار ببرتش بالا.فعلا منتظر می مانیم.ممنون

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
آقا سعيد حداقل اردر خريدت را بيار 430 تومان ......................بعد از چند ماه ير به ير خارج بشيم

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
آقا سعید حالا به ما بخند ......زمانی هم میرسه ما به شما بخندیم:):):):)بالاخره یکزمانی هم ما خوشحال خواهیم شد از رشد قیمت سهاممان....شما چند تایی با کدهای اصلی میخرید و فلش سبز میزنید جلوی کدهایتان ولی با کدهای زیر درصدیتان نوسانگیرتان را انجام میدهید و دغدغه رشد قیمتی سهم را ندارید چون با اشراف کامل و با کدهای فرعی بالای سهم را میفروشید و پایین سهم را میخرید و گذران عمر میکنید و نون نوسان تان را هم میخورید وبا این حجم بالایی که دارید سخت است در این قیمتها بتوانید خروج بزنید ولی بنده بشخصه زیر ۵۰ هزار سهم دارم اگر دیدم قرار است سهم را در یک رنج قیمتی نگه دارید ضررش را شناسایی میکنم و الفرار پس حداقل اجازه بدهید با خاطر خوش و یا حداقل زیان خارج شوییم ....آنقدر فنر سهم را فشار ندهید سهم شناور ندارد و سهم زیادی دست کسی نیست که بخواهد آزار دهد خودتان هم دیروز فرمودید اراده کنید سهم را صف خرید میکنید حداقل هفته ایی ۵ درصد کف قیمتی سهم را بالا بیارید حالش را ببریم:(

M-Jamshidi

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خدایی هفته ای ۵ درصد چیه آخه. سه ماهه داریم درجا میزنیم به خداا.

مرد عمل

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
من که بعد مدت ها فهمیدم سهمی که بازیگرش داره نوسان میگیره و به ریش همه میخنده باید نوسانش گرفت . اکثر سهم تکنوم رو فروختم و چند روز دیگه مطمیم میاد زیر 400 و باز میخرم و باز بالا 400 میفروشم . باران baran درست گفتند در مورد کدهای فرعی درصدی / بعد ده سال سرکله زدن تو ای بازار دیگه اونقدرها خرر نیستیم...

مرد عمل

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازیگر سهم باید وجدان داشته باشه . میخای نوسانگیرا پیاده کنی یک ماه دوماه سه ماه نه شش ماه نه یکسال اذیت کن چه خبره دوسال نمیزاری سهم تکون بخوره . یه نگاه به همگروهی هاش بکن چند شدن و هر روز باز صف خرید .
و نکته دیگه یه چیز به نام تارگت زمانی هم داریم . کسی که سهم با تعداد بالا داره و اون سهم هیچ جا نمیره و هی میگه صبر صبر صبر بدونید داره خودش رو گول میزنه و تو سهم مونده نه میتونه خارج شه ( چون با اون حجم تو صف فروش قفل میشه و خریداری نیس )
میانگنم 320 بود همه سهامم محدوده 420 فروختم ای یکی دو روز و واقعا حس سبکی دارم از تکنو خلاص شدم ( یه کم تهش مونده که مهم نیست ) ( وقتی فهمیدم چه بازیگر کثیفی داره )
ولی ولی ولی :
بی صبرانه منتظرم باز بیاری 380 تا پله اول وارد بشم و بالا 400 رد کنم بره .. 5 تا ده درصد میشه 50 درصد;)

قولتون میدم تا آخر سال 98 که هیچی تا پایان سال 99 هم این سهم همینه . اگه از 450 بالاتر رفت بیاین جایزه بگیرید .. ( 15 مرداد 98 )

مرد عمل

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
اینم آخری حرف های من در تکنو . هر وقت دیدن از 420-430 برگشت زیر 400 و ای روند تکرار شد بدونید من دارم حالش میبرم .. این سهم هیچکس رو جا نمیزاره . پرسود باشید(منتظر 350 هستم )

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب مرد عمل ...انشا الله با نقدینگی حاصل از فروش تکنو سهمی بخری که رشد شارپی داشته باشد....

مرد عمل

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
تشکر . نصفش رو که شنبه فروختم دادم های وب همون روز و الان خوشبختانه 7 درصد تو سودم و مطمینم بالای 1000 براحتی میره // وبا مابقی فروش تکنو امروز ، فاراک اضاف کردم - از قبل داشتم فاراک - /// تکنو هم خاست بپره قولت میدم هرکس رو دوست داشت باز سوار کنه

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
نصف دیگرش هم که امروز فروختید به نظرم فن آوا فردا بخر......به نظرم بازدهی خوبی خواهید گرفت......من چون با آقا سعید در تکشا تا نیمه راه رشدش همراه بودم و مطمن هستم سهم را به جایگاهش خواهد رساند منتظر تثبیت بالای ۴۵۰ تومان هستم تا با خیال راحت اضافه کنم...البته به آقا سعید هم حق میدهم با توجه به سرمایه سنگینی که وارد تکنو کرده تا آنجا که میتواند با کدهای فرعی شان سهم را با نوسان مثبت به منفی که میدهد خشک کند تا در قیمتهای بالاتر مزاحمان کمتری داشته باشد.....

مرد عمل

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
فن آوا بررسی نداشتم . امشب بررسی میکنم . تشکر

فاراک پدیده ای خواهد شد . بزودی میبینید

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
اردر 4161 من هستم هرکی می خواهد بفروشش خریدارم .
آقا سعید هرچی سود تو تکنو از نوسانی که با کد فرعی هات از ما میگیری میاری تو سهم هایی مثل بیمه رازی هدر میدی ;);););)بیخیال این سهم ها شو بیا جون هرکسی دوست داری نوسانگیری تو تکنو با کد فرعی هات را بیخیال شو...البته برای رد گم کنی تعدادی با ۲ تا کد اصلی درصدی تو تکنو میخری که مثلا اعلام حضور کرده باشی و مثلا حواست به سهم هست....ولی من که میدونم بالای سهم را با کد فرعی میدی پایینش را میخری یک چند تایی هم با کداصلی منفی میخری که فلش جلوی اسمت سبز بشه که برای معامله روز بعد دونه بپاشی سهامدار جز از همه جا بیخبر هم راغب باشه به این امید که سهامداردرصدی میخرد بیاید برای خرید....در هر صورت کارتان قشنگ نیست

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
آق سعید بقول خودتان در گفتمان مربوط به بیمه ایها و در پاسخ مطالبتان در خصوص بیمه رازی مطلبی ارسال کردم که منتهی شد به پاسخ شما در خصوص با عوشی ( باهوشی )بنده..... خدمتتان عارضم انتظار چنین پاسخی را از شما داشتم بالاخره شفاف کردن نوسانگیری شما با کدهای فرعیتان از سهامداران تکنو و فروشتان بالای ۴۲۰ و خریدتان زیر ۴۱۰ و رو کردن دستتان تبعاتی دارد که یک چشمه اش را رو کردی....دوست عزیز خدا را شکر مورد لطف خدا بوده اید و سرمایه هنگفتی به امانت در اختیارتان قرار گرفته که فقط ۲ کد تان جز سهامداران درصدی تکنو است بغیر از کد فرعی هایتان سهامدار نیرو سرمایه....تکشا....حرهشا.....فسدید.....ورازی....خچرخش.....بودید یا هستید.....خواهشی که از شما دارم به ثروتی که از خدا در اختیارتان به امانت قرار گرفته غره نشوید که به شبی بند است و از این ثروت در مسیر نوسان گرفتن از سهامدار جز استفاده نکنید که مطمنا برکتی برایتان نخواهد داشت....فعلا شما سوارید و امثال بنده پیاده.....شما با کد فرعی هایتان زیر ۴۳۰ بفروش و زیر ۴۲۰ بخر حالش را ببر ...نوش جانت ولی خواهشا به شعور ما توهین نکن که مثلا چند عددی در روزهایی با ۲ کد اصلی میخری و فلش سبز میکنی که چی؟؟؟ چند روز پیش با ۲ کد اصلی در تکنو هر کد ۱۰۰ عدد خریدی که چی ؟؟؟؟..... فعلا با این شیرین کاریهات خوش باش تا دولتت بدمد.....در هر صورت اندکی تفکر در خصوص رفتارمان در بازار سرمایه بد نیست...منتظر تبعاتی بعدی از مطالب ارسالیم کا مطمنا به مزاج شما خوش نخواهد آمد هستم .....بالاخره مطالب فوق باید به نوعی به گوش شما میرسید حالا از فردا با تمام توانتان ۴۳۰ فشار فروش ایجاد کن و پایین سهم را بخر از نوسانش حالش را ببر

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
آق سعید بقول خودتان در گفتمان مربوط به بیمه ایها و در پاسخ مطالبتان در خصوص بیمه رازی مطلبی ارسال کردم که منتهی شد به پاسخ شما در خصوص با عوشی ( باهوشی )بنده..... خدمتتان عارضم انتظار چنین پاسخی را از شما داشتم بالاخره شفاف کردن نوسانگیری شما با کدهای فرعیتان از سهامداران تکنو و فروشتان بالای ۴۲۰ و خریدتان زیر ۴۱۰ و رو کردن دستتان تبعاتی دارد که یک چشمه اش را رو کردی....دوست عزیز خدا را شکر مورد لطف خدا بوده اید و سرمایه هنگفتی به امانت در اختیارتان قرار گرفته که فقط ۲ کد تان جز سهامداران درصدی تکنو است بغیر از کد فرعی هایتان سهامدار نیرو سرمایه....تکشا....حرهشا.....فسدید.....ورازی....خچرخش.....بودید یا هستید.....خواهشی که از شما دارم به ثروتی که از خدا در اختیارتان به امانت قرار گرفته غره نشوید که به شبی بند است و از این ثروت در مسیر نوسان گرفتن از سهامدار جز استفاده نکنید که مطمنا برکتی برایتان نخواهد داشت....فعلا شما سوارید و امثال بنده پیاده.....شما با کد فرعی هایتان زیر ۴۳۰ بفروش و زیر ۴۲۰ بخر حالش را ببر ...نوش جانت ولی خواهشا به شعور ما توهین نکن که مثلا چند عددی در روزهایی با ۲ کد اصلی میخری و فلش سبز میکنی که چی؟؟؟ چند روز پیش با ۲ کد اصلی در تکنو هر کد ۱۰۰ عدد خریدی که چی ؟؟؟؟..... فعلا با این شیرین کاریهات خوش باش تا دولتت بدمد.....در هر صورت اندکی تفکر در خصوص رفتارمان در بازار سرمایه بد نیست...منتظر تبعاتی بعدی از مطالب ارسالیم کا مطمنا به مزاج شما خوش نخواهد آمد هستم .....بالاخره مطالب فوق باید به نوعی به گوش شما میرسید حالا از فردا با تمام توانتان ۴۳۰ فشار فروش ایجاد کن و پایین سهم را بخر از نوسانش حالش را ببر.
خدا را شوکررررر......
به سبک مهران مدیری بخون ;)

بالا