تکنو ( تکنوتار )

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
و اینگونه شد که تکنو صفید یعنی صف شد .دست همه عزیزان درد نکنه .;)
نسبت خریدار به فروشنده هم 1 به 3 هست .
1564506888725.png

دیروز گفتم بهتون خریداتون را تکمیل کنید

منم دیگه

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
البته هنوز خط روند نزولی کوتاه مدت رو نشکسته، اگه بشکنه و هوس پولبک نکنه یعنی راه افتاده

مرد عمل

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
آرزو بدل موندیم ..چی میشه تکنو چند روز مثل اونا که شارپ میرن بالا قفل بشه ...نزدیک 5 م حجم ماشالا

M-Jamshidi

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام به همگی دوستان
سعید خان روند تکنو رو چه جوری میبینید؟؟؟؟
به نظرتون مقاومت هاش رو رد کرده؟؟
ممنون

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1564593436788.png

در نمای ویکلی 5 تا کندل اخر شکل مورنینگ استار شده.ار اس ای هم فرم فلگ تشکیل داده و پولبکش را هم انجام داده
امروز 9000 تا خرید در 411 تومن رو کد اصلیم برداشتم .اول صبح داشتم رقابت می کردم سر خط یک عزیز 9000 تا چید رو 411 سریع زدم زیر گوشش .بعدش اردر هامو چیدم و ....... اخر بازار هم دیدم اون یکی کدم را هم سبز کنم 900 دونه سبزیدم.

مرد عمل

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بعضی چیزا دیگه واقعا ربطی به صبر نداره . اکثر گروهش و بازار صف خریدن بعد 200-300-400 درصد رشد این با کثیف بازی نمیزاره بره بالا

M-Jamshidi

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سعید خان بیان ببینیم چکار باید کنیم.
شاید از فردا رشدش شروع بشه شایدم واقعا باید صبر کنیم تا هفته های بعد :confused:

مرد عمل

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
من که بیش از نصف سهامم رو فروختم بازیگرش نوسان میگیره چرا من نگیرم ...بیاد 380 باز اضاف میکنم . 380 تا 430 میشه حدود 12 درصد . چندین بار تا حالا همین کار کرده. کاری که محدوده 300 میکرد . 270 تا 330 میرفت می اومد / همینجوری بیش از 100 درصد سود زده جیب منم منتظر چش به تابلو کی میخاد بپره . چقد صبر دیگه داره ، 2 سال . واقعا انصاف نیست . وقتی همه گروهش چند برابر شدن یکسال اخیر ، این چند سال هیچی نشده /

با عرض معذرت از دوستان عزیز . ببخشید . اینا نظر شخی منه و ممکنه اشتباه باشه .

H.Farhaad

Member
کاربر فعال
عضو تازه
تالار تکنو خیلی سوت و کور شده
یکی نیست بگه درد این شرکت چیه!؟
درسته epsشرکت صفره,اما خیلی از شرکتها منفی هستن که هیچ توو دوماه قیمت دوبل شده شسم یکیش.
شاید علتش کله گنده ای مثل مهر اقتصاده,حالا این وسط سهامدار خرد به کنار,آدمی مثل ... چه گناهی کرده که سالها سهامداری کرده به امید سود.یعنی مهراقتصاد لنگ این مثلا۱۰۰م سهم از تکنو که دست مردمه!؟کلش میشه چهل میلیارد!که توو دارایی مهر اصن به چشم نمیاد.
آقا سعید عزیز وو سایر دوستان نظرشون چیه؟

M-Jamshidi

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
واقعا امروز صف خرید شدنش کاری نداشت.انگار عمدا داشتن سهم رو خراب میکردن یا سهامداران صبرشان تموم بشه و بفروشن. چی بگیم.همه گروهش مثبتن.باید دید چی میشه

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1565085612344.png

450 را رد کنه تا 700 نان استاپ می ره .
ما در موج 3 اصلی هستیم حالا دو حالت داره یا در ریز موج 5 از 1 از سه اصلی یا در ریز موج 3 از 3 اصلی هستیم .
حجم معاملات بالا رفته در موج 3 .عجیب سهم را نگه داشتن .نمی دونم چه خبری باید از این سهم بیاد که این سهم حرکت کنه !!!
من تا الان دارم بررسی می کنم و چند تا سهم را انالیز کردم ولی هیچ کدوم تکنو نشده
شتولی.سشم و شپلی و ....

sina1415

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازیگر آشغالی داره، از اون سهامی که نباید دچارش بشی. مگه میشه همه صف خرید باشن این هر روز منفی جز اینکه بازیگر آشغالش اینجور بخاد

sina1415

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
البته با عذرخواهی از آشغال که بهش توهین شد، چون آشغال بازیافت میشه ولی اینجور موجودات نه..بیاریش ۲۰۰ تومن هم مهم نیس

بالا