تکنو ( تکنوتار )

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
دمتون گرم . آقا سعید فک کنم شما نسبت به سهام دیگه که دارین در تکنو بیشتر سرمایه گذاری کردین درسته؟ و مطمینا این قیمت ها در سود آنچنانی نیستین ..البته طبق فرمایش خودتون که گفتین میخ 100-200 درصد نمیکنید خودتون رو میشه گفت این قیمت ها برای شما ضرره تکنو. و با توجه به این که نسبت به سهام دیگتون سرمایه گذاری بیشتری در تکنو کردین یعنی مطمین هستین که این سهم بازدهی خیلی بالاتری از سهام دیگه خواهد داشت؟
خیلی عجله داری ....شما پیاده می شوید....با سود خوب ولی با حسرت به تابلو نگاه خواهید کرد ....

مرد عمل

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
خیلی عجله داری ....شما پیاده می شوید....با سود خوب ولی با حسرت به تابلو نگاه خواهید کرد ....
داداش من کلا آدم عجولی هستم ولی تو سهام یه کم صبرم بیشتره . مثلا من همین تکنو دیگه داره میشه کم کم یکسال که دارمش ..فلوله رو دوسال دارم . // خب وقتی میبنی سهمی یکساله داری و نسبت به بقیه سهم ها رشدی نکرده ادم یه جوری میشه دیگه حق بده :confused:

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
....فکر کنم..خوب..جمعش..کردند.....سهم..چند روز قبل..همین..حدود 10..میل..حجم..میخورد..امروز در این بازار نادخ....منفی.......در درصدهای..مثبت..3/7...میل...جای بسی..امیدواریست..

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
از محل فروش زفكا تعداد ديگري تكنو خريداري شد تا كمك كوچكي در تثبيت سهم بالاي مقاومت 291 توماني كرده باشم
خدا را شكر تعويض ديروز زفكا با تكنو بد نبود............................زفكا را امروز تا 1375 تومان هم فروختند .....................................ولي تكنو امروز عالي معامله شد .

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این سهم باید برسه 1000 و خواهد رسید . سهم بی سروصدا / محدوده 300 هر چی بتونم اضاف میکنم
حوصله داشته باش اخوی تا همون 1000 که خودت میگی میره
اما این وسط رو اعصاب زیاد خواهند رفت برا درآوردن سهم
سهم را ندارم اما اگه این جاها بمونه مدتی دیگر سنگین وارد میشم
عزت زیاد

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزیز از دید ما شما هم جز درصدی ها هستی ....زیاد فکر خودتان را درگیر کد بالا آوردن نکنید....همت کنیم قیمت را بیاوریم بالا و جلوی سم پاشی های آینده حقوقی هایی مثل مهر اقتصاد را بگیریم.....الان کد مهر اقتصاد بالانیست وکسی نمیداند سهامش چه تعدادی است و چند درصد را مستقیم و غیر مستقیم دارد ....

راستی بحث ادغام بانکهای نظامی با بانک سپه نهایی شد حالا به نظرتان بانک اقتصاد با سهامش با بانک سپه ادغام میشود یا اینکه مجبور خواهند بود تکنو را بفروشند و بزنند به کد شخصی و نقدینگی حاصل از فروش را ببرند تو دل بانک سپه.....اگر مکلف بشوند سهام تکنو را بفروشند یا داغش میکنند میبرند بالا و میفروشند و یا اینکه اگر بخواهند بزنند به کد شخصی خودشان سهم را ذلیل میکنند و مفت خودشان هاپولیش خواهند کرد....در هر صورت فرصت زیادی برای تعیین تکلیف داراییهای بورسی خود این بانکها ندارند

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
در بورس فقط قدرت پول نیست تعداد سهم داشته باشی مهمتر از پول هست .
یک وقتی شما هر چی پول بدی طرف سهم بهت نمی فروشه ...نمی فروشه ...راست تو چشمات نگاه می کنه نمی ده....مالشه
یک وقتی هست مثل تکنو بازیگرش هم سهم داره هم پول
اما نکته ضعیف مهر در این سهم 51 % از شرکت را دارد یعنی کافیه طرف 20 % عرضه کنه اون وقت مدیریتش روی شرکت می ره زیر سوال
دقیقا بازی که دارند رو تکشا انجام می دهند سهامدار عمده شاهد و ایادیش 60 درصد داره و از طرفی سلیم هم شوخی نداره و انقدر پول داره که در یک روز کل شرکت را در 1000 تومن بخره ....پس علنا سهامدار عمده از بازی سهم خلع صلاح می شه می مونه قدرت پول که الان میزان نقدینگی در بازار خیلی زیاده
بهر حال مهر خیلی بخواهد با اهرم سهم هایش بازی کنه و ریسک از دست دادن 2 تا کرسی را بکنه نهایتا 20 درصد عرضه داشته باشد می شه 40 م سهم حدود که می شه خوراک 10 روز کاری .همینطور که ساحل فروخت به بازار .
سهم در روند افتاد خوب بود دیروز همونطور که پیش بینی می شد که
1558006421151.png

نهایتا شنبه یک پولبک تا 297 بزنه و بعد دوباره بیوفته در روند صعودی فکر نکنم صف بشه
1558006524767.png

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
خدا کند مهر اقتصاد دست به عمل انتحاری بزند و روزهای آینده رنج منفی بزند روی سهم تا بتوانیم حالا که نقدینگی مهیا شده به داشته هایمان در منفی بیافزاییم

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
..سهم راه.افتاد بنظرم.....سهم..حجمش..نسبت به قبل ..نصف شده.....سهمی..که 315 .... 320...10/5...و 15..میل .حجم..میخورد.....امروز..کلا... 5/8..میل....حجم..خورد..و با صف هم بست...
رنگ..بوی..معاملات..به..کل تغیر...کرده.... معاملاتش کاملا..مهندسی شده انجام..میشه....انگار..دارن..جمع..میکنند...
سهم..نسبت به..همگروهی ها..خیلی عقبه....

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
خدا کند مهر اقتصاد دست به عمل انتحاری بزند و روزهای آینده رنج منفی بزند روی سهم تا بتوانیم حالا که نقدینگی مهیا شده به داشته هایمان در منفی بیافزاییم
..مهر اقتصاد سهمش...قفله...و..مسدود....گویا..بخاطر همینه...در ترکیب ..نیست...

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
مسدود نیست
دوگزارش اخر را مقایسه کنید می بینید 1 م تا فروخته دقیقا رو قیمت 510 فروخت.

بالا