تکنو ( تکنوتار )

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
قیمت پایانی 272 هست که نیومد زیر 270 احتمالا کف سهم امروز صف فروش بود (البته من جمعش نکردم )ولی تا -3 برداشتم

1557651909778.png

می تونه تا 257 تومن هم بیاد پایین ولی ممکنه در حد یک شدو باشه و حجم نخوره
دو تا کد اصلیمو به صورت نمادین سبز کردم
455 و 454 (تارگت کوتاه مدت منظورم بود)

مرد عمل

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
قیمت پایانی 272 هست که نیومد زیر 270 احتمالا کف سهم امروز صف فروش بود (البته من جمعش نکردم )ولی تا -3 برداشتم

مشاهده پیوست 51242
می تونه تا 257 تومن هم بیاد پایین ولی ممکنه در حد یک شدو باشه و حجم نخوره
دو تا کد اصلیمو به صورت نمادین سبز کردم
455 و 454 (تارگت کوتاه مدت منظورم بود)
کارتون درسته 455 454

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام آقا سعيد ممنون از اينكه اطلاعاتتان را به اشتراك ميگذاريد بنده هم امروز وارد تكنو شدم ...................انشا الله پا قدمم خير باشد

پولاد

Well-Known Member
کاربر فعال
برداشت من اینه که تا گزارش اردیبهشت با بازار و حرکتهاش حرکت میکنه و گزارش این ماه میتونه بلحاظ بنیادی برای حرکت آینده سهم تعیین کننده باشه! بادرود !

مرد عمل

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
آقا سعید شما با بازیگران سهم در ارتباط هستین؟؟؟

تکنو به نظرم سهمی مرموز هست که کسی زیاد چیزی ازش نمیدونه . الان واقعا قیمت های جذابی داره ..بازیگران سهم درسته حسابی لفتش دادن ولی مطمینا این سهم از اون سهامی میشه که در سکوت و خیلی آرام 200-100 درصد میره بالا و بعد اونجاها می افته سر زبون بازار و چش بازار .

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
آقا سعید شما با بازیگران سهم در ارتباط هستین؟؟؟

تکنو به نظرم سهمی مرموز هست که کسی زیاد چیزی ازش نمیدونه . الان واقعا قیمت های جذابی داره ..بازیگران سهم درسته حسابی لفتش دادن ولی مطمینا این سهم از اون سهامی میشه که در سکوت و خیلی آرام 200-100 درصد میره بالا و بعد اونجاها می افته سر زبون بازار و چش بازار .
1557771570746.png

داداش من خودم میخ 100-200 % سود نمی کنم .((این نمودار من نیست نمودار لانگترم من تارگتش خیلی بالاتره ))
1557771932250.png

توی چند روز اینده تا گزارش اریبهشت می تونه به 350 برسه و با گزارش اردیبهشت بره برای پودر کردن 350 ...عجله نکن تو سود کردن .

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
آقا سعید از آنجا که شما به تکنیکال مسلط هستید و در مطالب فوق فرموده اید بالای ۲۹۱ تثبیت بشه رفت بالا....زحمت بکشید ما هم به اندازه وسع مان کمک میکنیم بالای مقاومت ۲۹۱ تثبیتش کنید تا از این مانع کوتاه مدت گذر کنیم بعدش گماس گماس بریم برای شکستن مقاومت قیمتی بالاتر ....امروز جو بازار انشا الله مثبت خواهد بود برای اینکه فرصت سوزی نشه و از بازار و رشدش جا نمانیم کمک کنیم از ۲۹۱ تومان با اقتدار و صلابت گذر کنیم ...انشا الله

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
از محل فروش زفكا تعداد ديگري تكنو خريداري شد تا كمك كوچكي در تثبيت سهم بالاي مقاومت 291 توماني كرده باشم

مرد عمل

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
از عمد صف سنگین نمیشه تا فروشنده در بیاد ولی دیگه خبری نیست. آقای بازیگر عزیز چقد میخای معطل کنی..ما یسکاله با سهم هستیم و میمونیم .. از ما چیزی نمیرسه بهت

مرد عمل

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
از ابتدای اردیبهشت تا امروز یعنی 17 روز کاری حدود 110 میلیون سهم معامله شده . کل سهام شرکت 246 میلیون سهم هست یعنی حدود نصف سهام شرکت . واقعا این همه سهم کجا رفته و کیا خریدن ؟ چرا بعد از این جا به جایی سهم هنوز حرکت نکرده ؟ کل این 110 میلیون جا به جایی در بازه قیمتی 270 تا 320-330 بوده. اندکی فکر کنیم میبینم چه آینده ای خواهد داشت تکنو

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1557830391794.png

خب ....افتاد تو روند صعودی بی شک
حالا 3 تا سناریو می تونه داشته باشه
در روند صعودی نوسان نگیرید
با توجه به اینکه صف خریدش را داد اخر وقت یعنی فردا با حجم می ره بالا و نوسان خواهد داشت .باید سهم جمع کنه .ولی مثل تکشا قفل می شه.امروز با اژان کشی حجمش پر شد که %5 بخوره .من 401 عدد سهم فروختم با کد اصلیم در تکشا.

مرد عمل

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 51537
خب ....افتاد تو روند صعودی بی شک
حالا 3 تا سناریو می تونه داشته باشه
در روند صعودی نوسان نگیرید
با توجه به اینکه صف خریدش را داد اخر وقت یعنی فردا با حجم می ره بالا و نوسان خواهد داشت .باید سهم جمع کنه .ولی مثل تکشا قفل می شه.امروز با اژان کشی حجمش پر شد که %5 بخوره .من 401 عدد سهم فروختم با کد اصلیم در تکشا.
دمتون گرم . آقا سعید فک کنم شما نسبت به سهام دیگه که دارین در تکنو بیشتر سرمایه گذاری کردین درسته؟ و مطمینا این قیمت ها در سود آنچنانی نیستین ..البته طبق فرمایش خودتون که گفتین میخ 100-200 درصد نمیکنید خودتون رو میشه گفت این قیمت ها برای شما ضرره تکنو. و با توجه به این که نسبت به سهام دیگتون سرمایه گذاری بیشتری در تکنو کردین یعنی مطمین هستین که این سهم بازدهی خیلی بالاتری از سهام دیگه خواهد داشت؟

بالا