تکنو ( تکنوتار )

زینب

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام آقا سعید

ببخشید اینجا میپرسم....میخواستم اگه براتون مقدور است یه نگاه به لسرما بیاندازید
روند سهم بنظرتون نزولی شده؟

با توجه به اینکه شما در این گروه تکنو و تکشا سهامدارید گفتم شاید بتونم از نظر جنابعالی استفاده کنم

الته جدیدا همانند تکنو یک افزایش سرمایه ۴۷ درصدی از اندوخته داشته که هنوز ثبت نشده

نسبت به همگروهاش رشدی نکرده لابسا...لبوتان ...لخزر

سهامدار درصدی هم شخص حقیقی زیاد داره ولی خیلی منفعل عمل میکنند

عذر خواهی میکنم بابت پرسش که به تایپیک مربوط نیست

موفق باشید

آخرین ویرایش:

M-Jamshidi

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 51162
قیمت پایانی 280
اگر بره بالای 292 صعودی می شه
اگر بیاد زیر 270 نزولی می شه
امروز من کفراور خریدم .تکنو بر نداشتم
تا صف خرید هم پیش رفت که بازار ریخت.فعلا باید منتظر ماند
به امید رشد تکنو

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام آقا سعید

ببخشید اینجا میپرسم....میخواستم اگه براتون مقدور است یه نگاه به لسرما بیاندازید
روند سهم بنظرتون نزولی شده؟

با توجه به اینکه شما در این گروه تکنو و تکشا سهامدارید گفتم شاید بتونم از نظر جنابعالی استفاده کنم

الته جدیدا همانند تکنو یک افزایش سرمایه ۴۷ درصدی از اندوخته داشته که هنوز ثبت نشده

نسبت به همگروهاش رشدی نکرده لابسا...لبوتان ...لخزر

سهامدار درصدی هم شخص حقیقی زیاد داره ولی خیلی منفعل عمل میکنند

عذر خواهی میکنم بابت پرسش که به تایپیک مربوط نیست

موفق باشید
تقریبا کف کانال کوتاه مدتشه خریدش با توجه به حد ضرر 330 خوبه
اما مقاومت مهمش 320 هست از نظر لانگ ترم اهداف سهم خیلی بالاست من بودم در هر قیمتی می خریدم
اما حجم معاملات خوبی نداره و شناورش هم بالاست.با تکنو مقایسه کن .
الان می شه گفت داره موج سی را کامل می کنه و قاعدتا باید از کف 322 پایین تر بیاد .اما هدفش بالاست البته می تونه از همین جا ها هم برگرده
باید ببینی این حقیقی هاش فروشنده هستن یا نه و میانگینشون چطوریه و فاند شرکت رو به رشد بوده یا نه ؟ که من بررسی نکردم

مرد عمل

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
چه قیمتی میدادن امروز دمشون گرم . ترسوها اینجوری مفت میفروشن .یارو صف خرید نمیفروشه بعد چند دقیقه از ترس 5 درصد پایینتر میفروشه ... 270 اضاف شد

مرد عمل

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 51162
قیمت پایانی 280

آقا سعید به نظرتون نزولی شده یا هنوز میشه امیدوار بود؟ بعد یه سوال شخصی داشتم . عذر میخام البته. شما با دوتا کد که جز درصدی ها هستین این قیمت تو سودین یا ضرر؟ ( طبق خریدهایی که بالای 300 داشتین ) تشکر / دیگه کم کم داره خستمون میکنه تکنو ..ببینیم بالاخره حرکت میکنه یا نه

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظرم کسی که امروز فروخت خیلی سهم داره و با جسارت حد ضرر ها را فعال می کنه و چون داره سهم جمع می کنه تا انجایی که برایش هزینه نداشته باشه عرضه می کنه اگر مطمعن باشه بازار ازش رو 50 تومن تکنو را نمی خره تا اونجاها برای خارج کردن ما ها سهم را می اوره پایین .
اما حجم معاملات بالاست یعنی این بابا زیاد دستش برای پایین اوردن سهم باز نیست
کف سهم 268 تومن اگر پایین 268 بست شد خطری می شه ولی نه برای کی که تارگتش 1000 تومنه .اگر نوسانگیر هستید که من با این قشر معامله گرها دل خوشی ندارم .باید حد ضررتون رو 268 تومن باشه ...

مرد عمل

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظرم کسی که امروز فروخت خیلی سهم داره و با جسارت حد ضرر ها را فعال می کنه و چون داره سهم جمع می کنه تا انجایی که برایش هزینه نداشته باشه عرضه می کنه اگر مطمعن باشه بازار ازش رو 50 تومن تکنو را نمی خره تا اونجاها برای خارج کردن ما ها سهم را می اوره پایین .
اما حجم معاملات بالاست یعنی این بابا زیاد دستش برای پایین اوردن سهم باز نیست
کف سهم 268 تومن اگر پایین 268 بست شد خطری می شه ولی نه برای کی که تارگتش 1000 تومنه .اگر نوسانگیر هستید که من با این قشر معامله گرها دل خوشی ندارم .باید حد ضررتون رو 268 تومن باشه ...
نوسانگیر چیه داداش..نزدیک یکساله سهامداری کردم. ببینیم فردا چی میشه . واقعا حیف تکنو اینجاهاست دیگه حسابی سهم رو تکوندن

M-Jamshidi

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
منم حدود ۳۲۰ یه تعدادی خریدم.متنظرم شروع کنه و یه بالایی بزنه تا خریدم رو تکمیل کنم.
سعید خان نظرتون در مورد شاخص و بازار چیه

مرد عمل

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
نمیدونید امروز کی صف رو میداد؟ عجیب بود واقعا کسی این قیمت ها عرضه کنه و چند بار صف رو بده .. این حرکات آدم رو یه جوری میکنه اونم تو کف سهم

M-Jamshidi

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب کل بازار یه دفعه ریخت. شاید ۱۲۰۰ واحد مثبت بود یه دفعه شد ۲۱۰۰ منفی.چنان رگباری میفروختن که انگار جنگ شده

مرد عمل

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب کل بازار یه دفعه ریخت. شاید ۱۲۰۰ واحد مثبت بود یه دفعه شد ۲۱۰۰ منفی.چنان رگباری میفروختن که انگار جنگ شده
میدونم .. ولی قبل اینکه بازار ریزش کنه چند بار عرضه کرد ..حدود 600 تایی فک کنم و صف رو میداد . دیگه بعد که بازار ریخت انگار از خداش بود و رنج منفی تا 266 تومن ..

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
مشاهده پیوست 51162
قیمت پایانی 280
نظرم رو معاملات فردا اینه ...
یک طرف باید بره
شاخص را ندیدم و نمی دونم من تک سهم می خرم کاری به شاخص ندارم

M-Jamshidi