تکنو ( تکنوتار )

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1549275847891.png

طبق این موج شماری از فردا باید مثبت معامله بشه
زیگزاگ اصلاحی 5-3-5 زده شده
موج سی هم 5 تای اصلیشو زده و اخر موج 5 هم شد همون صف فروش که 240 هزار تا گذاشته 2 ریال بالای صف فروش که ان هم خریده شد ولی در منفی کامل هم سهم معامله شد و بعد از اون سهم رفت تا 311 این نشون می ده کف سهم 304 تومن صف فروش امروز بود و خود موج 5 از 5 از سی هم (ابی رنگ ) نشان داده شده در شکل.تا ساعت 12 زده شد .از 12 به بعد ان شاع الله افتادیم در روند صعودی .
متاسفانه دوستان همه ادعا دارند سهامدارند و فروشنده نیستند .ولی فروشهاو رنج منفی زدنها چیز دیگه ای نشون می ده .حالا سهم بیوفته تو روند صعودی حافظ شیرازی هم از قبل سهامدار تکنو بوده و انا رجولن می گه .

takpar

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
سعید داداش
اگه فردا برنگشت چی میشه
شما این همه سهم داری از تکنو مطمئنا خبرات بهتر از ماست
یکم خالصانه تر راهنمایی کن فدات
تو ضرریم

آخرین ویرایش:

bourse_bourse

Well-Known Member
کاربر فعال
ممکنه کنترل کنند حوالی ۳۰۰ تا گزارش افزایش سرمایه شرکت بیاد کدال
در مجموع باید منتظر گزارش باشیم بجای اینکه نگران قیمت سهم باشیم

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان من واقعا خبری از شرکت ندارم
خودتون تصمیم بگیرید
بازیگرای سهم ها را بر اساس رفتارشون و نوع سهمشون تا حدودی میشناسم
اما قرار نیست همه سود کنند .شما ها باید با ضرر خارج بشید تا سهامدار واقعی سود کنه و با سود عالی خارج بشه
من به هیچ کسی نگفتم سهمی را بخرد
من اگر رانت داشتم الان نزدیک به دوسال روی تکنو نبودم اگر تکنو را من با این تورم دلار زیر 800 بفروشم ضرر کردم
خب انهایی که رانت داشتن و با شرکت در ارتباط بودند ...درصدی های سابق همه فروختن ....من از شرکت بی خبر هستم.
لطفا از من نپرسید چی می شه و .... نمی دانم
فردا باید اول وقت از + معامله بشه
این چند روزه من جلسات مهمی دارم و داشتم و صبح ها نمی رسم بازار را رصد کنم هر چی به اخر سال نزدیک می شویم گرفتاری های من بیشتر می شود.
.....
خدا از حضرت موسی پرسید می دانی چرا *** را روزی می دهم ؟ موسی گفت خیر پروردگار
خدا فرمود: که عاقل بداند کسب روزی به نیرنگ و حیله نیست .
........
اگر تقدیرتون سود باشه و توی روزیتون نوشته باشند هیچ کسی نمی تونه از روزیتان 1 ریال کم کنه
و تا اخرین دونه برنجی که در روزیتان نوشته اند را نخورده باشید از این دنیا نخواهید رفت
.......
خودتون تصمیم بگیرید و تحلیل کنید .من به تکنیکال خودم ایمان دارم
شدوص و پدرخش سهامهایی بودند که خودم داشتم و زود خارج شدم توی تاپیکهایشان می تونید ببینید که اون موقع من سهامدار بودم هیچ کسی سمت این سهام ها نمی رفت
به تکنو خیلی بیشتر اعتقاد دارم تو انها درصدی نبودم
تکنیکالش فوق العاده است.من بخودم ایمان دارم .ایمان بعضی وقتها می تونه معجزه کنه .
;)

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1549365477973.png

سهم با گذشت از 240 روند نزولی 15 سالشو شکست و وارد فاز صعودیش شد
از 160 موج اصلی 1 صعودی را حساب کنید که سقفش شد 510 تومن در قالب یک 5 موجی افزایشی
بعد از اون یک 3 موجی اصلاحی که با ترند لاین برخورد کرد دیروز (طبق موج شماری روز قبل)
و حالا در ابتدای موج اصلی 3 صعودی هستیم

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1549365851637.png

فردا 326 مثل اب خوردن رد می شه اون ترند لاین نزولی را شکسته شده بدانید
اما بازار وقتی متوجه این سهم خواهد شد که بالای 402 تومن تثبیت بشود
خرید در این قیمتها بسیار عالی است استاپ را بزارید رو 304
تک پرافیت را هم 400 تومن تا اوایل اسفند
ولی وارد موج اصلی 3 شدیم که خودش 5 تا موجی با حجمهای بالایی همراه خواهد بود
توکل بخدا

takpar

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
دمت گرم کاش همه مثل تو راهنمایی میکردن حداقل دوتا نمودار میزاری ادم میفهمه چی به چیه

زینب

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام

سهم اول صبح میرفت برا مثبت 5.... رنج کشید تا مثبت1

دوباره رفت تا 4 مثبت

آخر وقت دوباره داره رنج رو به پائین میکشه
هرچی اینکارها رو انجام میدند..... بیشتر پافشاری میکنم برا سهامداری

هرکسی مسئول خرید و فروش خودشه

موفق باشید

takpar

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 42139
طبق این موج شماری از فردا باید مثبت معامله بشه
زیگزاگ اصلاحی 5-3-5 زده شده
موج سی هم 5 تای اصلیشو زده و اخر موج 5 هم شد همون صف فروش که 240 هزار تا گذاشته 2 ریال بالای صف فروش که ان هم خریده شد ولی در منفی کامل هم سهم معامله شد و بعد از اون سهم رفت تا 311 این نشون می ده کف سهم 304 تومن صف فروش امروز بود و خود موج 5 از 5 از سی هم (ابی رنگ ) نشان داده شده در شکل.تا ساعت 12 زده شد .از 12 به بعد ان شاع الله افتادیم در روند صعودی .
متاسفانه دوستان همه ادعا دارند سهامدارند و فروشنده نیستند .ولی فروشهاو رنج منفی زدنها چیز دیگه ای نشون می ده .حالا سهم بیوفته تو روند صعودی حافظ شیرازی هم از قبل سهامدار تکنو بوده و انا رجولن می گه .
سلام آقا سعید سر این تحلیلتون هستین هنوز
یه عده از تحلیلگرا میگن تکنو برمیگرده به 295 چون پولبک به حمایت از دست رفته ر و 340 زد نتونست رد کنه

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام آقا سعید سر این تحلیلتون هستین هنوز
یه عده از تحلیلگرا میگن تکنو برمیگرده به 295 چون پولبک به حمایت از دست رفته ر و 340 زد نتونست رد کنه
1549715846991.png

احتمالا چیزی مصرف کردند !!! به چی پولبک زده و چی رو نتونسته بشکنه ؟اگر صف خرید می شد نمی تونست 340 را رد کنه بازه مجاز دیروز 3366 بود !!!
کف قیمتی تکنو در بد ترین شرایط 310 تومن خواهد بود اگر و اگر و فقط اگر تحلیل موج شماری من درست باشه که به احتمال 99.99 % درست است
اخرین معامله دیروز از قیمت پایانی بالاتر بوده .این نکته داره.
من نظری نمی دهم .نه خرید و نه فروش ولی تکنیکالی می گم سهم موج سی را تمام کرده و ان شاع الله تو روند صعودی موج 3 اصلی خواهیم بود
باید سهم را تا جایی که می تونند جمع کنند و ما هایی که نمی فروشیم با خبر افزایش سرمایه (که یک بالایی می زنه ) می فروشیم و فروشنده می شویم
تازه اون وقته که تمام سهام هایی که حضرات می خواستند جمع شده و پرواز سهم بدون من و شما شروع خواهد شد
من به تحلیل تکنیکالی خودم ایمان دارم و ان شاع الله تا 2 سال دیگه 1800 می فروشم حداقل
600 % سود خدا برکت .

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1549816686024.png

کف 310 امده بالاتر و احتمالا (99.99 درصد ) دیگه سهم زیر 312 تومن نخواهد رفت این می شه اخر موج سی از 2 از 1 از 3 اصلی
در بدترین شرایط سهم زیر 312 نمی ره اما اگر خوشبین باشیم کف سهم در 319 تومن است .ولی پس فردا یک بابایی 100 تا رنج منفی می زنه و 319 به راحتی می شکنه .
خیلی من در گیر 312 و 319 تومن نیستم
اگر بره بالای 330 و تثبیت بشه می ریم وارد موج 3 از 1 از 3 اصلی می شویم که حداقل تارگتش 340 تومن هست که من نظرم به واسطه 3 بودن خیلی بالاتر است
خوب داره معامله می شه ....قرار مثل حرهشاد قفل بشه ....از اون قفلهایی که تا یکله 100 % نخوره ولکن نیست .
بالاخره ریز موجها باید تشکیل بشه

bourse_bourse

Well-Known Member
کاربر فعال
سهم خیلی تنبلیه
فکر کنم بشه با تزریق پول یه کم از این بی حالی درش اورد.
بلا نسبت دوستان ، بازیگراش هم انگار همشون پیر مرد هستند .

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
سهم خیلی تنبلیه
فکر کنم بشه با تزریق پول یه کم از این بی حالی درش اورد.
بلا نسبت دوستان ، بازیگراش هم انگار همشون پیر مرد هستند .
دیوونه هستن وقتی می تونند در قیمتهای پایین بخرند رنج بزنند و در قیمتهای بالا بخرند .
کف را می خره و نوسانگیر هم در کف می خره اما نوسانگیر وقت نمی زاره رو سهم .قیمت را 10-20 تومن می یارند بالا که نوسانگیر سود شناسایی کنه و در ضمن انهایی که منتظر تو کف بخرند هم تو کف خرید بمونند و قیمت به تارگت انها نمرسه یعنی نمی زارند برسه....بعد دیگه یک سری پیله می موننده مثل من انها را مجبور ند در روند صعودی و با سود های خوب خارج کند مثلا 100-200 درصدی ...بعدش کل شرکت دست خودشون می افته سهم شروع می کنه به بالا رفتن 200-300 % بی هیچ خبری
بعدش خبرهای خوب می یاد انها با کدهای دیگرشون توی روند صعودی خالی می کنند و مردم بیچاره با خبرهای خوب می خرند
اصلا عجله نداشته باش
هرچی فنر سهم فشرده تر باشه پرشش بیشتر خواهد بود.
شک نکن
1549879426976.png

مزد صبر شیرین هست .یکی از دلایلی که شما می تونید سود چندین صد درصدی بگیرید و اتلاف وقتتون عقب موندن از بازار است و در قیمتهای بالاتر فروشنده نمی شوید.اما نوسانگیر ها 20-30 درصدی هستن.دولوها خیلی اند ولی بدرد ما نمی خورند.جا موندن از سهم خیلی درد داره ....حرهشاد را ببین چند بازه می شه و تا اخر اسفند راحت 2000 تومن خواهد شد .دیروز معاملاتش باطل شد
من 1 سال بیشتره رو این سهم هستم از قیمت 450 خریدم و تا الن 200 درصد حدودا رو سود هستم باز نمی فروشمش .سهم بیوفته رو روند صعودی گیر فلک نمی یاد .تکنو هم خوب که جمع شد .فنره ازاد می شه .در عرض 3 ماه جبران 10 سال را می کنه .مهم اینه که سهم را دارند با کد های زیر درصد خرید می کنند
یعنی این شرکت 160 م سهمی 3 تا درصدی داره ...دوتاش من هستم یکیش کمیته هست ...بقیه چی؟کیا خریدند ...چقدر سهم دارند ...برای چی خریدند ...افزایش سرمایه ؟ قطعا نه

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1549977053065.png

توی پست قبلیم در تایم فرمه 1 دقیقه نوشتم کف سهم 312 تومنه که امروز تا 315 امد پایین کف اون ترند لاین صعودی را تاچ کرد و سریع جمع شد تا صف خرید و سقف ترند لاین دوباره عرضه شد
کف سهم امد بالا تا 319 تومن دیگه سهم زیر 319 را نخواهد دید
احتمالا فردا در بدبینانه ترین حالت منفی 2-3 می خورده و پایانیش بین 340 تا 320 تومن خواهد بود البته اگر خریداران به هم فرصت بدهند
اگر رفت بالای 345 دیگه سیگنال بایش صادر شده برای بازار و گروها تکنو تکنو می کنند
حالا فردا صف نشه یکشنه صفه 100 درصد نمودار نشون می ده برای شنبه یکشنبه باید یک خبر بیاد

بالا