تکنو ( تکنوتار )

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام...عزیز دل برادر
دیگه همینه بازار
حد ضرر ها فعال شده و سهم در روند نزولی افتاده ..بازیگرش تکنیکال سهم را می بینه کسانی که فکر می کردند 346 کف ترنده باید امروز می فروختن و شناسایی ضرر می کردند
ولی من امروز باز هم خریدم .دست کسانی که این فرصت را ایجاد کردند درد نکنه
دو تا کدم را هم سبز کردم بعد از ظهر می بینید
در ضمن مالک شرکت نیستم که بتونم دخل و تصرفی در قیمت سهم داشته باشم من هم مثل شما هستم و ادعای لیدری هم ندارم
به مسوولیت خودتون ترید کنید

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
نسبتهاش نمیبینی دارن خالی میکنن دختر خانم کجای کاری 40 نفر 4 میلیون سهم فروختن به 240 نفر
سلام جناب اریانا ;)
شما تریدی حرفه ای هستید و من واقعا به شما ایمان دارم اینو از صمیم قلب می گم
واقعیتش اینه که من هم نمی دونم در سهم چه خبره که انقدر ملتو اذیت می کنند یاد اذیتهای مهر در صدرا می افتم ولی با صبرم میوه شیرینی داد صبرم .اینجا هم همین خواهد بود .این سهم عقب مانده ترین سهم تاریخ بورس ایران هست البته من 300 تا نماد را بررسی کردم نه 500 تا
ولی به قول شما دیگه دروران سفته بازی رو سهم های کوچیک تمام شده مثلا ددام .....
ولی حجم های خوبی می خوره این خودش جای بررسی داره.
در باره نسبتهای خریدار به فروشنده شما استاد بنده هستید اما زمانی که حقوقی قدرتمندی که خودش کارگزاری دارد (مهر) وارد سهمی می شود از این ترفند ها استفاده می کنند برای خرد کردند سهام که راحتر بتواند در روند صعودی خارج بشود با کدهای خرد

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
می عزیز سلام
سهم کوچیک خوراک سفته بازیه نزدیک 75 درصدش دست حقوقیه
این ددام را من ندیده بودم
از دستم رفت
حالا حرهشاد دارم اون هم کوچیک 15 م سهم
خوراک سفته بازی
پدرخش را مفت از دست دادم ....دیگه نمی بینمش قیمتش چنده اشتباه کردم رو 600 فروختم .شناسایی سود کردم با 80 درصد سود اونموقع که من داشتم پدرخش می خریدم ملت کجا بودند رو 290 ....اما زود خارج شدم

امید 110

Well-Known Member
کاربر فعال
خیلی ها با درنظر گرفتم حمایتهای استاتیک و داینامیک وقتی حد ضضرون فعال شه میفروشن .. بازیگر سهم هم دنبال همینه .. نا امید کردن سهامدار خرد و جمع کردن سهم .. در مورد انتهای موج سی واقعا دقیق نمیشه گفت ولی چیزی که مسلمه ما رو 310 و 300 حمایت معتبر داریم .

مهراد آریانا

Well-Known Member
کاربر فعال
می عزیز سلام
سهم کوچیک خوراک سفته بازیه نزدیک 75 درصدش دست حقوقیه
این ددام را من ندیده بودم
از دستم رفت
حالا حرهشاد دارم اون هم کوچیک 15 م سهم
خوراک سفته بازی
پدرخش را مفت از دست دادم ....دیگه نمی بینمش قیمتش چنده اشتباه کردم رو 600 فروختم .شناسایی سود کردم با 80 درصد سود اونموقع که من داشتم پدرخش می خریدم ملت کجا بودند رو 290 ....اما زود خارج شدم

جناب سعید مطمین باش تکنو خبری داشت من خودم 2 میلیون سهمش میخریدم در مورد قرار دادهاش کاری ندارم ولی مطمینم افزایش سرمایش کشکه

زینب

Well-Known Member
کاربر فعال
والله یک نفر تو سهامیاب گفته پشت سر من حرف زدندo_O

دوتا منفی دیگه مهمونتون میکنم:D

لایک ها: mey

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب سعید مطمین باش تکنو خبری داشت من خودم 2 میلیون سهمش میخریدم در مورد قرار دادهاش کاری ندارم ولی مطمینم افزایش سرمایش کشکه
جزء تقدیر من شده این تکنو ....
ادم کم روزی نیستم
توکل بخدا

shahrokh oskuie

New Member
عضو تازه
سلام، یک سوال داشتم از دوستان گرامی
آیا کسی اطلاع داره مجموع کل دارایی های شرکت تکنوتار چقدر هست؟
مثلا اگر 10000 تا سهم داشته باشیم ارزش واقعیش چقدر میشه(برای فروش)؟
با تشکر

لایک ها: mey

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1548782895772.png

برای کسی که ایمان دارد هیچ توضیحی لازم نیست.برای کسی که ایمان ندارد هیچ توضیحی ممکن نیست .
ایمان می تونه همون کار معجزه را انجام بده.
خب من به تحلیلم ایمان دارم که الان اول موج 3 اصلی هستیم .
ثروتمند شدن ظرف می خواهد.:)

KAI-ZEN

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من تکنو دارم و قصد داشتم اضافه کنم که خبر رسید گویا افزایش سرمایه اش کمتر شده و ...

اینه که پولم را سمت فسپا بردم که هم سودده هست و هم بنیادی بسیار خوبی داره

سعید خان پیشنهاد میکنم تاپیک فسپا را مطالعه کنید و سمت این سهم هم بیایید چون نه ماهه 106 تومن سود اعلام کرده و قیمتش 480 تومنه
مسلما حداقل 150 تا 170 سود برای پایان سال مالی اعلام میکنه وحداقل بالای هزار قیمت خواهد خورد بعبارتی بالای 100درصد سود در چهار ماه

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1548935638145.png

این چند روزه رفتم بررسی کردم این روش دیامتریک را با امید حرف زدم راهنمایی کرد یک سرچی زدم اینو پیدا کردم خیلی برام جالب بود
1548935767521.png

خودتون بررسی کنید و سپس تصمیم مقتضی را اتخاذ فرمایید ؟

shahrokh oskuie

New Member
عضو تازه
مشاهده پیوست 41669
برای کسی که ایمان دارد هیچ توضیحی لازم نیست.برای کسی که ایمان ندارد هیچ توضیحی ممکن نیست .
ایمان می تونه همون کار معجزه را انجام بده.
خب من به تحلیلم ایمان دارم که الان اول موج 3 اصلی هستیم .
ثروتمند شدن ظرف می خواهد.:)
آقا سعید میشه یکم واضح تر (زیر دیپلم :)) توضیح بدید؟ تکنوتار دقیقا الان کل دارایی اش چقدر هست؟ چند تا کلا سهام داره؟

shahrokh oskuie

New Member
عضو تازه
یک سوال دیگه هم داشتم. من الان قریب 10 ساله که سهام تکنوتار رو دارم ولی از 5 سال پیش تا حالا یک ریال به ما سود ندادند. با قسمت امور سهام که تماس می گیرم می گن که شرکت 5 ساله زیان ده است. آیا واقعیت داره؟ شما سودی دریافت کردید؟

بالا