تکنو ( تکنوتار )

کاردان بورس

New Member
کاربر فعال
ضمن عذرخواهی از مدیریت سایت
قصد نداشتم قوانین سایت را نا دیده بگیرم متاسفانه مجبور شدم برای شفاف سازی تکنوتار تاپیک جدید ایجاد نمایم.
دوستان تکنوتاری در این تاپیک قصد داریم به کمک همه عزیزان عملکرد مدیران قبلی و فعلی را مورد بررسی قرار دهیم و برای حفظ سرمایه خود لازم است سهامداران عمده تکنوتار را نیز زیر دوربین قرار داده و نحوه نگرش و شگرد معاملاتی آنها را کشف نمایم بنابراین از دوستان خواهش میکنم برای رسیدن به اهداف از همه توان خود استفاده کنند تا انشاالله با سرافرازی موفقیت خودمان را جشن بگیریم.

ابن سيناي سهام

New Member
عضو تازه
قصد نداشتم قوانین سایت را نا دیده بگیرم متاسفانه مجبور شدم برای شفاف سازی تکنوتار تاپیک جدید ایجاد نمایم.
دوستان تکنوتاری در این تاپیک قصد داریم به کمک همه عزیزان عملکرد مدیران قبلی و فعلی را مورد بررسی قرار دهیم و برای حفظ سرمایه خود لازم است سهامداران عمده تکنوتار را نیز زیر دوربین قرار داده و نحوه نگرش و شگرد معاملاتی آنها را کشف نمایم بنابراین از دوستان خواهش میکنم برای رسیدن به اهداف از همه توان خود استفاده کنند تا انشاالله با سرافرازی موفقیت خودمان را جشن بگیریم.
کاردان جان دستت درد نکنه کار مناسب و به جایی هست.با این وضع شناور جدید بازیخوانی و تشخیص تاکتیک سهامداران عمده بسیار ضروری به نظر میرسد.قطع یقین دوستان تکنوتاری از این تاپیک استقبال شایسته ای خواهند نمود و سایر دوستان سایت نیز با بررسی و شناخت بازیهای سهامدار عمده تصمیمات مناسبی درمورد سایر سهمهایی که در پورتفوی سهامدار عمده هست خواهند داشت.ممنونم=D>@};-

mehrban

New Member
عضو تازه
.............خسته نباشيد به تو كاردان عزيز و هومن گرامي دو دوست و دو همراه ديرينه........باميد خدا اين تاپيك اغازي باشه براي حركتي منسجم در راستاي منافع سهامدار جز و دوستان عزيزمون كه بتونيم خودمون و اين عزيزان رو كه بهر شكل و صورت در برابرشون مسوول هستيم به سر منزل مقصود برسونيم......انشالله در خانه جديد به سر منزل مقصود برسيم.....

کاردان بورس

New Member
کاربر فعال
خبر داغ داغ داغ از تکنو

تکنوتار در جردن صاحب دفتر شد
چندی پیش شرکت تکنوتار دفتر مهر اقتصاد را واقع در خیابان گاندی کوچه چهارم به قیمت 27 میلیارد ریال خریداری نمود.

dfb

مسدود شده
مسدود شده
احسنت به شما اجرکم عندالله

آخرین ویرایش:

MOBINA

New Member
کاربر فعال
کاردان عزیز امیدوارم مطالبی که در این تاپیک جدید نوشته میشه،در راستای عنوان اصلی تاپیک وبه دور از جنجال وحاشیه باشد.
موفق باشید.
@};-

بینا سهام

New Member
عضو تازه
با سلام.
انشااله که هم تاپیک پر باری میشه و هم با اومدن این تاپیک خبرهای خوب تکنو هم بیاید .
باتشکر.

پارسا اميري

New Member
عضو تازه
[جناب كاردان بورس،هومن عزيز و دكي جون
با تشكر از زحمات بي شائبه هر سه شما،انشا الله همواره خوش خبر بوده و هميشه در سود باشيد

MRF87

New Member
کاربر فعال
از کاردان عزیز تشکر می کنم برای این ایده خوبش >:d<

stu123

New Member
عضو تازه
سلام دكتر مهربان .مستعد .كاردان .ابن سينا .اكروپ .قاسمي .اميد اف ايكس . بينا سهم .dfb148و...
يك سوال اساسي.لطفا نظر دهيد .صرف نظر از eps87 و قيمت هاي فعلي سهم تكنوتار ، نظرتان در مورد افزايش سهم با افق سرمايه گذاري و نگهداري 9 ماهه آن چيست .البته تصميم نهايي و مسئوليت آن با خودمان است

MOBINA

New Member
کاربر فعال
خبرهای داغ به نقل ازدیگران

کاربران محترم :

به اطلاع می رساند که کلیه خبرهای درج شده این مطلب با عنوان " خبرهای داغ به نقل از دیگران " از منابع خارج از منابع رسمی و غیر رسمی ایران تحلیل استخراج وعینا منتقل می شود. بنابراین ایران تحلیل در برابر خبرهای داغ به نقل از دیگران هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

تکنوتار:

شنیده شده است این شرکت با چند قرار داد جدید مواجه شده و در حال بررسی آنها می باشد@};-

stu123

New Member
عضو تازه
سلام و عرض خسته نباشيد به دكتر مهربان .مستعد .كاردان .ابن سينا .اكروپ .قاسمي .اميد اف ايكس . بينا سهم .dfb148و...
يك سوال اساسي.لطفا نظر دهيد .صرف نظر از eps87 و قيمت هاي فعلي سهم تكنوتار ، نظرتان در مورد افزايش سهم با افق سرمايه گذاري و نگهداري 9 ماهه آن چيست .البته تصميم نهايي و مسئوليت آن با خودمان است..ممنون

مستعد

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تکنوتار در جردن صاحب دفتر شد
چندی پیش شرکت تکنوتار دفتر مهر اقتصاد را واقع در خیابان گاندی کوچه چهارم به قیمت 27 میلیارد ریال خریداری نمود.
بنام خدا
با سلام
ايجاد اين تاپيك را به فال نيك ميگيرم. حال كه قرار است كه تكنوتار زير دوربين قرار بگيرد دوستان از اين خبر كاردان به آساني عبور نكنند و روي آن كمي تامل نمايند بد نيست!!

dfb

مسدود شده
مسدود شده
مهر بازم که درصد مالکیت خودشو توی تکنو بالا برد 10642654 تا که تقریبا 3000 تا بیشتر شده
تکنو الان که مدیر عامل نداره مهر داره هر روز میخره اگه مدیر عامل داشت دیگه چکار میکرد

ابن سيناي سهام

New Member
عضو تازه
سلام و عرض خسته نباشيد به دكتر مهربان .مستعد .كاردان .ابن سينا .اكروپ .قاسمي .اميد اف ايكس . بينا سهم .dfb148و...
يك سوال اساسي.لطفا نظر دهيد .صرف نظر از eps87 و قيمت هاي فعلي سهم تكنوتار ، نظرتان در مورد افزايش سهم با افق سرمايه گذاري و نگهداري 9 ماهه آن چيست .البته تصميم نهايي و مسئوليت آن با خودمان است..ممنون
دوست عزیز حوالی700-740تومن اضافه کنید البته بصورت پله ای

مقایسه ورودی سهامدار حقیقی باخروجی سهامدار حقیقی تکنوتار منفی است;)

درمورد این دفتر مورد اشاره کاردان هم انشالله امشب به اتفاق کاردان خواهیم نوشت.

Acorp

مسدود شده
مسدود شده
با اجازه!!!

جناب کاردان خسته نباشید.ظاهرا طرح جایگاههای ثابت c.n.gبا استقبال از سوی مردم (بخش خصوصی)روبرو نشده است.چرا که بدلیل افزایش بی رویه قیمت زمین وبا توجه به اینکه محل این جایگاهها باید در حاشیه خیابانهای اصلی (قیمت فوق العاده بالای زمین!)قرار گیرد وبا توجه به قیمت گاز برای هر اتومبیل بهیچوجه مقرون بصرفه نیست.لذا طرح جایگاههای سیار تکنو قطعا با استقبال گسترده ای روبرو خواهد شد!;)حال با توجه به قیمت هر جایگاه بد نیست بدانید فروش هر یک از جایگاههای سیار معادل 5 تا 6 ریال به ازای هر سهم سودسازی خواهد داشت!!!!!!!!!!!!!مثلا اگه نیاز کشور رو حداقل 2000 جایگاه در نظر بگیریم میشه 1000 تومن eps!!!!!!!!!!!!!!!!که البته اگه طی 3 سال هم محقق بشه 330 تومن هرسال فقط از این محل سودسازی خواهیم داشت!!;)

کته کله

New Member
کاربر فعال
رفتار امروز تکنو خیلی مشکوک بود!! :-?
ببینیم اتفاقی می افته یا نه!!;)

کاردان بورس

New Member
کاربر فعال
بنام خدا​
صفا و صمیمیت و همدلی شما دوستان تکنوتاری ستودنیه و همین امر مسولیت مارا سنگین تر میکنه امیدوارم خداوند بخاطر دلهای مهربان شما هم که شده مسببین بازی کثیف را تنبیه کنه تا انشاالله هرچه زودتر شاهد رشد سهم تکنوتار باشیم امروز صف فروش بدون برداشتن حجم مبنا نشان داد آقای اعرابی سخت تحت تاثیر فشارهای سهامدار جز قرار گرفته و برای فرار از فشارها از سهامدار عمده خواسته با صف کردن سهم تکنوتار فکر سهامداران جز را مکدر کنه ولی همین جا اعلام میکنم ما بیدی نیستیم با این بادها بلرزیم ما به پتانسیل شرکت اعتقاد داریم فقط به نحوه مدیریت اعتراض داشته که در فرصت مناسب عملکرده آقای مسعود اعرابی را نقد و بررسی کرده و با مدارک مستند در اختیار سهامداران عمده قرار میدهیم و برای احقاق حق به قانون پناه میبریم.

بالا