تکشا ( گسترش صنايع و خدمات كشاورزي )

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
داداش بزار بازی گرش خریدشو بکنه بی صدا ....کل شناور سهم زیر 30 م سهم هست که کلیشو جمع کردند .دیگه اینا به چند تا درصدی گیر دادند دی هم که کد به کداشو کرده و بقیه را هم گذاشته برای سهامداران بانک .ما هم که فروشنده نیستیم .این شرکت بهتر از پدرخش هست .توی یک ماه اخر به اندازه نصف کل سال فروخته .تاپیک پایین بمونه بهتره .عجله نکن .نمودارش خیلی زیباست .گفتنی ها را هم که شما گفتید .طی اخرین تحلیلم که انتظار یک پایینی داشتم .کفش را زد .
1545932272614.png

الان اول موج 3 از 3 اصلی هستیم تاییده اش وقتی می یاد که ضلع بالای گوه شکسته بشه

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
جالب حقوقي هايش اين چند وقت منفعل بودند ......امروز 120 هزار تا فروختند .......پله اول را امروز 460 خريدم هرچند تا 448 آوردند پايين .......پله هاي بعدي را انشا الله از سهامي كه روي سود خارج خواهم شد اضافه خواهم كرد

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
آقا سعيد 450 را رد كرد .......به نظرتان ورود جايز است يا واجب
1547292668571.png

این می تونه بد ترین سناریو در روند صعودی باشه .خیلی عجله نکن .شما هم که سنگین نمی خواهی بخری.رو هر نقطه ای بخواهی اون تعداد بهتون می رسه نهایتا 10 درصد گرونتر.اگر میلیونی می خواهی بخری .پله پله بخر

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
ممنون از شما ، بله حق با شماست سرمایه ام آنقدر نیست که بگویم قصد خرید سنگین دارم ، ترسم اینه که اگر قرار باشد ۴۸۰ تثبیت شد بخرم مثل شکلر قفل بشود در صف خرید و نشود خرید چون اکثر تکنیکال کارها منتظر ورود پس از تثبیت ۴۸۰ هستند بقول شما این سهم سهمی است که اگر روند صعودی بگیرد جا میگذارد ....بنیادی سهم که اکی هست ریسک به ریوارد سهم میارزد که از این قیمتها پلکانی خریدها را شروع کرد

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز عصبانیت و دستپاچگی را میشد در نحوه فروش حقوقی دید در حالیکه سهم را از ۴۴۰ تا ۴۶۵ با حوصله در حال خرید بودند حقوقی با رنج های ۱۰ هزار تایی و پشت سرهم سهم را تا ۴۴۷ تومان رنج منفی میزد و قصد ایجاد ترس را داشت و راحت بالای ۱۰۰ هزار سهمش را به نظر هم به بازار داد و هم کد به کد حقیقی آشنا زد تا سهم توچشم بازار نیاد ....امروز نسبتا حجم معاملاتش هم افزایش محسوسی داشت

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
من نمی دونم جنسیتون چیه ؟باران جان ....ولی از روی تعجیلتون به نظر می رسد از بانوان عزیز این مرز و بوم هستید.
خیلی عجله به بالارفتن سهمی نکنید.نه در خرید نه در فروش .
باریگرش داره کف سازی می کنه ریال ریال می یاره بالا.
بعد از 4-3 مثبت یک منفی می زنه تا نوسانگیر ها خارج بشند در روند صعودی .اهسته هسته و بی صدا داره می خره .خریدش که کامل بشه قفل قفل قفل .

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
ممنون آقا سعيد ...................................اتفاقا از پيرمردهاي اين زمانه هستم ........فرصت اندك است و عزرائيل در به در دنبال من پيرمرد ...عجول بودنم براي اين مورد است ......شما كه با چند كد گويا ميليوني سهم را داري .....رضايت بده و با يك رنج چند صد هزار تايي قفلش كن بريم بالا .........اين چند ميليون توماني كه من جديدا ريختم تو سهم 10 تا 20 درصد بدهد پايان عمري بزنيم بزخمي

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
خوب گویا سهم آمده به چشم بازار....امروز حجم معاملات میلیونی را در سهم شاهد بودیم که خریداران بازی بازیگرانش را به هم زدند....این حجم خرید بیانگر این است که شاخکهای بازار تحربک شده است

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
کد حقیقی درصدی امروز فعال شده....اگر مرتبط با آقا سعید باشد که ایشان حق آب و گل دارد ....اگر مرتبط با ایشان نباشد که درصدیها هم با خریدشان آلارم خرید را صادر کردند و این بیانگر این است که سهم هم از نظر بنیاد و هم از نظر تکنیکال مستعد صعودی دلچسب است

بالا