تکشا ( گسترش صنايع و خدمات كشاورزي )

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
احتمالا شما قبل از صف شدن تکشا باید خریده باشید مثل من 218 تا تکنو قبل از صف شدن و 200 تا صف را برداشتم برای بار اول ولی دیدم دوباره صف شد دستنگه داشتم .ان شاع الله برای فردا رو کد های فرعیم خرید می کنم .
تکشا خوبه اما من تکنو را بهتر می دونم .تکنو افزایش سرمایه اش بیاد مثل تپکو می شه .نمی دونم ملت چرا می فروشند این تکنو را ....
upload_2018-10-7_21-21-54.png

شانس من باشه این دو تا سهم باهم رشد می کنند و فرصت تبدیل را از دست خواهم داد.
فقط نامه افزایش سرمایه تکنو بیاد قفل قفل قفل می شه ....ان شاع الله انهایی را که رو 400 خریدم رو 800 تبدیل می کنم به تکشا تارگت کوتاه مدت ...ولی تکشا نشون داده در روند های صعودی جا می زاره بد فرم برای همین 35 درصد از کل سبدم را کردم تکشا 40 درصدشم تکنو است.
به نظرم سهام های دلاری دارند نفس های اخرشون را می کشند .من امروز کاملا از پدرخش خارج شدم و پاسا هم خیلی سبک کردم .یک تعدادی یادگاری گذاشتم باشه و ان شاع خریدار سود ببره .

mohsene0

Well-Known Member
کاربر فعال
آخر این ماه تکنو اخراج میشه بازار ج شناوری بالایی داره 100 درصد رشد داشته از پارسال با کلی وام معوق
تکشا رو هنوز بازار درک نکرده

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
آخر این ماه تکنو اخراج میشه بازار ج شناوری بالایی داره 100 درصد رشد داشته از پارسال با کلی وام معوق
تکشا رو هنوز بازار درک نکرده
اون مثلث قرمزه را نزاره که ملت می خریدنش.

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
upload_2018-10-22_21-24-44.png

ریز موجاشو نکشیدم .ممکنه تا مجمع سال اینده که حدود خرداد است قیمت سهم به ماکسش حدود 1200 تومن برسه که می شه موج 3 اصلی الان در ابتدای موج 3 از 3 هستیم و انتظار دارم یک کله تا 700 بره .بعدش اگر افزایش سرمایه داشته باشد ممکنه تا 380 بریزه .نمی دونم این سهم چی داره که انقدر باید ای پی اس بگیره ؟ بوی ارز می یاد.

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
upload_2018-10-22_21-32-25.png

البته داستان کوتاه مدتش اینه که سیگنال بای سهم وقتی داده می شه که قیمت بالای 580 بسته بشه چرا که ممکنه موج 4 اصلاحی تمام نشده باشد ولی از انجایی که موج 2 پیچیده بود موج 4 ساده می شه .با این حال دوستان ریسک گریز بهتره که صبر کنند و رو 580 بخرند .البته گزارش 6 ماهه نسبتا عالی داشت بیشتر از 90 % پوشش .این نشون می ده که از سقف قبلی رد می شه که حدود 800 تومن بوده.من خودم حدود 4 م سهم دارم.

mohsene0

Well-Known Member
کاربر فعال
گزارش تفسیری مدیریت
حتما مطالعه کنید

پیوست ها

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
upload_2018-11-7_15-16-54.png

این سهم هیچی نداره بفروشید.......مبادا بخریدا ...................................هیچی نداره ....هیچی....من هم چون سنگین دارم نمی تونم ازش خارج بشم .گیر افتادم .
یک افزایش سرمایه داره حدود 3 برابری ممکنه تا 1000 بره بعد بیاد تا 500 باز بشه و بعد تعدیل نشده بره تا 1500 تومن
بازم می گم سیگنال بای نیست این پست
بانک دی هم که داره هر روز کد بکد می زنه برای مدیرانش

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
شخص حقیقی که چند روز ه داره می خره درصدد خروج کامل هست و روند حمایتیش تمام شده .به ظاهر روندصعودی سهم بپایان رسیده .لطفا تا دیر نشده از سهم خارج بشید . من بشخصه بخاطر اینکه سنگین دارم نمی تونم خارج بشم و گیر افتادم ولی شما ها لطفا وارد نشوید .خودتون تصمیم بگیرید

mohsene0

Well-Known Member
کاربر فعال
حرکت رو به جلوی تکشا در نیمه دوم ادامه دارد
۲۳ آبان ۹۷
شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی در زمان برجام و نبود تحریم ها اقداماتی برای مشارکت با خارجی ها داشت که به نظر می رسد به دلیل تحریم ها این موضوع فعلا به تعلیق درآمده باشد، از طرف دیگر شرکت به دلیل تقاضای زیاد در محصولات با رشد قیمت رو به رو بوده که این موضوع بر سودآوری شرکت تاثیر خود را گذاشته است.

بیژن میهنی مدیر مالی شرکت در گفتگو با اکوناپرس در خصوص این شرکت و وضعیت آن گفت: شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی توانسته اقدامات مثبتی انجام دهد، این مجموعه به دلیل اینکه تقاضا در محصولات دارد با رشد قیمتی رو به رو بوده و به همین دلیل رشد سودآوری مجموعه در نیمه اول سال جاری در مقایسه با نیمه اول سال گذشته مشاهده می شود.

وی ادامه داد: شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی می تواند سال جاری را موفقیت به پایان برساند. این مجموعه به دلیل رشد قیمت های فروش مورد توجه و اقبال بازار قرار گرفت که می تواند ادامه دار باشد.

وی در مورد تاثیر تحریم ها بر شرکت گفت: شرکت های تولیدی از این موضوع تاثیر می پذیرند اما باید تلاش کنیم تا تاثیرات آن را کاهش دهیم و مدیریت هزینه ها بشود. مجموعه گسترش صنایع و خدمات کشاورزی برنامه هایی برای جذب سرمایه گذار خارجی داشت که با توجه به شرایط موجود باید منتظر ثبات باشیم.

میهنی در مورد میزان فروش 6 ماهه و مهر ماه عنوان کرد: صورت های مالی 6 ماهه شرکت بر روی سامانه رسمی کدال قرار دارد و نشان از رشد میزان سودآوری دارد، شرکت در مهر ماه نیز توانسته مطابق با پیش بینی ها جلو رود، منتظر گزارشات آبان ماه باشید.

این مقام مسئول در مورد نوسانات ارز نیز بیان داشت: نوسانات نرخ ارز نیز موجب تاثیر در سودآوری شرکت ها به خصوص شرکت های وارداتی می شود، باید این نوسان کنترل شود تا تصمیم گیری شرکت های تولیدی راحت تر باشد.

وی در مورد اقبال به سهم نیز خاطر نشان کرد: این موضوع می تواند ناشی از عملکرد مثبت شرکت و همچنین عرضه و تقاضای بازار باشد، سهم تکشا از رویه رو به جلوی بازار سرمایه عقب نمانده است.

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
upload_2018-11-29_18-31-28.png

یک همچین فرمی رو پدرخش 290 تومنی دیده بودم و گفته بودم بخرید .الان تکشا یک کاپ زده و دسته اش را هم تکمیل کرده در حالت یک 3 موجی اصلاحی و با شکوندن ضلع بالای پین انت تایید صعودی ان صادر می شود .تارگت خرداد حدود 1000 تومن تارگت خرداد 3سال دیگه حدود 2200 تومن.
برای لانگ ترم خیلی خوبه .سهام شرکت در بازار منفی هم خوب جمع می شه و پایین نمی یاد .خوب می خرندش .یک خبری توش هست .

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
upload_2018-12-9_22-36-47.png

الان در ریز موجی های موج 2 از 5 اصلی هستیم .که می تونه سهم تا 410 هم بیاد پایین خریدش را اصلا توصیه نمی کنم ....ولی انهایی که سبد پر ریسکی دارند می تونند پله ای بخرند استاپ را بزارند رو 410 تومن تک پرافیت را بزارند حدود 900 تومن که با توجه به پست قبلیم می شه تارگت اولیه کاپ .
سیگنال بای وقتی وارد می شود که سهم از 600 تومن رد بشه و کوتاه مدت به 900 می رسد انهایی که ریسک گزیر هستند می تونند بعد از تثبیت 600 خرید کنند به شرطی که گیرشون بیاد و سهم قفل نشه .به نظر می یاد سهم اوایل بهمن استارتش را می زنه و تا ان زمان زیر 530 خواهد بود و سعی در پیاده کردن سهامداران در محدوده رنج داد.
می تونه موج 3 از 5 تا 1200 هم بره و بالاتر ولی باید حجم معاملات و حمایتها را در موج 3 دید و بعد اظهار نظر کرد
مطالب بالا جوکی بیشتر نیست و هیچ توصیه ای به خرید سهم ندارم .پس فردا طلبکار نباشید .علت عدم فروش بنده هم گیر افتادن در این نماد با تعداد سهام بالای خریداری شده هست برای همین دارم تبلیغش را می کنم .

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
upload_2018-12-9_22-50-15.png

بعد از شکستن ویج موج 2 می شه گفت که فنجون ابی را تشکیل می ده و موج 4 می شه دسته فنجون و بعد اخر موج 5 اصلی می شه تارگتش 1300 تومن .برای لانگ ترم

mohsene0

Well-Known Member
کاربر فعال
#تکشا سهم به حمایت 430 واکنش نشان داد . سهم اخبار خوبی داره قرار داد ارمنستان و عراق به زودی رونمایی میشه . افزایش سرمایه حداقل 200 درصدی داره . سهامداری کنید به زودی موج 3 سهم شروع می شود .

بالا