تکشا ( گسترش صنايع و خدمات كشاورزي )

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام خرید تکشا محدوده ۲۶۵ -۳۰۵ تومان توصیه میشود
دوبل قیمت فعلی صف خرید داشت البته بالاتر از دوبل
توی اون رشد قبلی هم زیر ۳۰۰ خریدم
فعلا روزهای قبل کمی خریدیم اگر دوباره زیر ۳۰۰ بدن که عالیه
خب اینم از تکشا که مفت خریدیم :cool::cool:
البته اونقدری که میخواستیم ندادند و بقیه حجمی که میخواستیم رو رفتیم روی یه سهم دیگه:D

هخامنش

Well-Known Member
کاربر فعال
تکشا
معاملات امروز کاملا هدفمند بود . قدرت خریدار کاملا مشخصه در سهم و نسبت خریدار به فروشنده خود گواه این مطلب است.احتمالا فردا خیلی زود صف خریدش را بچینند.

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
تکشا خوشکله مشکلاست .خیلی بد بدن بود. ولی شناورش را دارند جمع می کنند و انصافا خیلی خوب حجم خورد و رنج ویرانگری داشت و امکان این را داره تا قبل از عاشورا به 530 تومن برسه .صفش هم نمی کنند تا عرضه بشه . خریدار حرفه ای داره .خدا کنه تارگتش بالا باشه .من نظرم 1200 تا 2-3 ماه دیگه هست

mohsene0

Well-Known Member
کاربر فعال
#تکشا عزیزانی کارگزاری که به سامانه تدان دسترسی دارن خواهشا در مورد قرار داد قطر . عراق . تعلق ارز 4200 . میزان واردات . و اخذ نمایندگی شرکت گیا آلمان از شرکت سوال کنن . تشکر

mohsene0

Well-Known Member
کاربر فعال
در گفتگو با اکوناپرس عنوان شد:
"تکشا" فروش خود را سهمیه بندی کرد
۳۱ شهریور ۹۷

در پی نوسانات نرخ ارز و حاشیه هایی که برای واردات مواد اولیه به وجود آمد مجموعه تکشا نیز همانند سایر شرکت های تولیدی برای تامین مواد اولیه خود با تاخیر رو به رو شده و به همین دلیل نتوانسته همانند سال گذشته پاسخگوی مشتریان خود باشد، البته این مسئله باعث نشده که شرکت نتواند به فروش پیش بینی شده خود برسد.

بیژن میهنی مدیر مالی شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی در گفتگو با اکوناپرس در خصوص تاثیر نوسانات نرخ ارز بر مجموعه گفت: نوسانات نرخ ارز باعث شد تا مجموعه گسترش صنایع و خدمات کشاورزی همانند سال گذشته قراردادهای خود را نداشته باشد و در انعقاد قرارداد و تحویل محصول به مشتریان خود غربال گری هایی را داشته باشد.

وی ادامه داد: مجموعه تکشا به دلیل نوسانات نرخ ارز و همچنین تحریم ها برای تامین مواد اولیه خود با تاخیر رو به رو شده و همانند سال گذشته تحویل آن به سرعت نیست به همین دلیل ما به تمام تقاضاهای مشتریان خود پاسخ نمی دهیم و تقاضای آن ها با تاخیر جواب می گیرد.

وی افزود: همین موضوع منجر شده تا به دلیل فزونی تقاضا بر عرضه ما شاهد افزایش قیمت محصولات باشیم و این قیمت ها هر بار تغییر می کند این مسئله باعث رشد فروش ما نسبت به سال گذشته نیز شده است.

میهنی عنوان کرد: با تکیه بر مسائل گفته شده معامله گران و سهامداران بازار سرمایه تصور می کنند که این مجموعه روز به روز فروش بیشتری خواهد داشت به گونه ای که می تواند تعدیل مثبت خود را روانه بازار کند .

مدیر مالی شرکت تکشا گفت: اما این تصور اشتباه است و مجموعه گسترش صنایع و خدمات کشاورزی تولید و فروش خوبی و متناسبی داشته به گونه ای که می توان گفت برابر با بودجه خود در سه ماهه اول و سه ماهه دوم سال جاری گام برداشته اما نباید انتظار تعدیل مثبت از این مجموعه را داشت.

وی تاکید کرد: اگر شرکت به این نتیجه برسد که می تواند تعدیل مثبت بدهد قطعا اطلاع رسانی می شود اما شرایط اقتصادی برای شرکت های تولیدی دشوار شده و ما از نوسانات نرخ ارز آسیب می بینیم امیدواریم هر چه سریعتر نسبت به این مسئله اقدامات لازم صورت گیرد.

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
مدیرمالی یک شرکت از شرکت بد بگه (حالا این بنده خدا یکی به میخ زده یکی به نعل) یعنی سیگنال بای ....اینجور شفافسازی های الکی یعنی سیگنال بای....
تصمیم داشتم تکشامو رو کد فرعیم خالی کنم و تبدیل به تکنو کنم و تقریبا تک سهم تکنو رو یک کد بشم .اما دیدم تکشا هم داستان داره . و ارگت 1200 برایش محتمل هست و فکر کنم بازی دلار هم داره تمام میشه .تک سهم های کوچک رشد خواهند نمود شاخص بره در محدوده 220 باید به فکر خلی کردند سهم های دلاری بود.

dr.m.j.j

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مدیرمالی یک شرکت از شرکت بد بگه (حالا این بنده خدا یکی به میخ زده یکی به نعل) یعنی سیگنال بای ....اینجور شفافسازی های الکی یعنی سیگنال بای....
تصمیم داشتم تکشامو رو کد فرعیم خالی کنم و تبدیل به تکنو کنم و تقریبا تک سهم تکنو رو یک کد بشم .اما دیدم تکشا هم داستان داره . و ارگت 1200 برایش محتمل هست و فکر کنم بازی دلار هم داره تمام میشه .تک سهم های کوچک رشد خواهند نمود شاخص بره در محدوده 220 باید به فکر خلی کردند سهم های دلاری بود.
يعني بشكل كامل واضح مشخصه توي تكشا گير كردي نميتوني بفروشي شرو كردي شرو ور گفتن،داداش هنوز روند بازار رو مشخصه نميدوني هميشه بعد از جهش دلار همه ي سهم ها رشد ميكنن ولي وقتي دلار ثابت ميشه يا كاهش ديگه سهم هاي كوچيك كه قيمتشون بيخودي سه برابر شده رشد نميكنن و برميگردن به ٣٠ درصد قيمت قبل،اگه بورس باز بودي اينارو ميدونستي من خودم روز شنبه نقد شدم از همين مدل سهم ها چهارشنبه شبندر گرفتم ، حالا از هفته بعد ميبيني بازي رو

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
يعني بشكل كامل واضح مشخصه توي تكشا گير كردي نميتوني بفروشي شرو كردي شرو ور گفتن،داداش هنوز روند بازار رو مشخصه نميدوني هميشه بعد از جهش دلار همه ي سهم ها رشد ميكنن ولي وقتي دلار ثابت ميشه يا كاهش ديگه سهم هاي كوچيك كه قيمتشون بيخودي سه برابر شده رشد نميكنن و برميگردن به ٣٠ درصد قيمت قبل،اگه بورس باز بودي اينارو ميدونستي من خودم روز شنبه نقد شدم از همين مدل سهم ها چهارشنبه شبندر گرفتم ، حالا از هفته بعد ميبيني بازي رو
*** جان 4 درصد شرکت دست منه ....توی بازار مثبتیشم نمی تونم در عرض یک روز خالی کنم و در برم .
شما هم با 10 تا 20 تا خرید اصلا طرف صحبتم نیستی .برو تیله بازیتو بکن کوچولو
دوزار سرمایه داره خیلی خوشحاله که می تونه از یک سهم خالی کنه بره روی سهم دیگه.....
خالی کنم انگار بلوک داره خرد می کنه تو بازار .
متوهم زیاد دیدم یکیشم شما

mohsene0

Well-Known Member
کاربر فعال
تکشا مگه 3 برابر شده ؟

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
تکشا تا 430 می تونه بریزه اما این ریختن سهم فاز اصلاح است نه فرسایشی جهت فروش و خالی کردن بازیگرش .لذا 2-3 تا منفی راه داره تا یک کف بسازه ولی خوشبختانه شناوری نداره و این افرادی که در سود هستند باید شناسایی سود کنند لذا این کاهش برای دستیابی به تارگت 750 و بعد 1200 لازم است .بازیگرش با شرکت هماهنگ است .چون من از کد فرعیم که حدود 1 م دارم فروختم فکر کرده پول لازم هستم برای همین صف فروشش کرد که بتونه کد هام مفت بخره ولی نمی دونه که من مشکل مالی ندارم و فروشم صرفا جهت تبدیل به احسن بود در قیمت پایین تر.1-2 روز بگذره و ببینه کدام (که زیر ذره بینه فروش نزدم)می بره بالا.

بالا