تپکو ( تولید تجهیزات سنگین هپکو )

آسمان آبی

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من امروز هرکس میخواد بخره فقط به قصد مجمع و شرکت در افزایش سرمایه باشه
و قبلش با خودش فکر کنه که آیا در بازار سهم 45 تومانی هم هست
اون وقت میفهمه که خرید تپکو 400 تومانی ارزش داره یا نه؟؟
مساله خیلی ساده است امروز تپکو بخری 400 تومان یعنی 45 تومان خریدی
این دیگه این همه تفسیر نداره
حالا بیین سهم 45 تومانی ارزش خرید داره بخر

نداره بفروش

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز چون اون فروشنده پول لازم دیروز که کدش صفر کرد وجود نداره
اگر کسی قصد فروش داره در سقف قیمت میتونه بفروشه
توصیه ای به خرید نمیکنم ولی اگر پول لازم هستید در فروش هم عجله نکنید

اميد3

Well-Known Member
کاربر فعال
شرکت چون رو به رشد هست افزایش سرمایه حکم محرک رو براش داره.اونایی که پول لازم نیستن نفروشن وشرکت کنند.حداقل 6 ماه نگهدارید سود خوبی می برید.مدت زمان افزایش سرمایه هم طولانی نخواهد بود.نهایت 15 روز الی یک ماه.

اميد3

Well-Known Member
کاربر فعال
379 خرید نبود یک شکار عالی بود.نسبت خریدار به فروشنده خودش گویای همه چیز هست.تپکو در بدترین حالت کفش 357 هست ولی خوشبختانه از 379 برگشت.تنها سهم افزایش سرمایه که نه تنها صف خرید نیست بلکه در منفی داره معامله میشه.این منفیها فرصت خریده.
چند پله هم در 379 و 380 برداشتیم
به نظر من امروز سهم اگر صف خریدم نشه مثبت میشه

samak_03586

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
1.png

سلام
فعلا سهم به سمت 360 در حال حرکت است .

و هیچ نشانه از مثبت شدن نیست

360 تومان سطح حمایتی قوی است که امکان برگشت بسیار زیاد است

اما اگر ار سطح 360 عبور کند باید در سطح حمایتی 332 منتظر سهم باشیم .

این یک تجلیل است نه سفارش فروش و یا خرید سهم .

اميد3

Well-Known Member
کاربر فعال
فقط دو مورد رو که در گزارش هیات مدیره اومده بود میگم وبعدش هر کی خواست سهمشو حراج کنه وبفروشه.من یکی اگرم مثبت 10 بشه نمی فروشم ومیرم مجمع. درآمدهای عملیاتی از 16984404 به 853211009!!! وحشتناک افزایش پیدا کرده ویکی دیگه سود ناخالص از 3685220 به 706271009!!! افزایش پیدا کرده.نسبتها واقعا وحشتناک افزایش پیدا کردن.حالا برید بفروشید!!!سود اصلی بعد مجمع وافزایش سرمایه نصیب یشه.تپکو رو شهریور 98 بفروشید.چند سال صبر کردید ونتیجه این شد که از 60 تومن رسید به الان که 370 تومنه.6 ماهم صبر کنید تا دوباره یک همچین سودی ببرید.وبا این قانون جدید احتمال زیاد اینور سال باز بشه ولی دعا میکنم تو فروردین با قیمت خوب باز بشه وبه خرابی بازار اسفند نخوره.

اميد3

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان معذرت میخام .اطلاعیه مربوط به هپکو نبود که براتون در بالا گفتم.اینم از گند کاریهای کداله.ببخشید..ولی در هر صورت تپکو رو به رشده ورفتن به مجمع هیچ ضرری نداره.سال بعد روزی رو می بینم که هپکو از بازار پایه بیاد بازار اصلی.انشاالله.

agk

Well-Known Member
کاربر فعال
ایا تا حال دقت و به این موضوع فکر کرده اید که چرا تمام شرکتهایی که افرایش سرمایه از تجدید اریابی میدهند قیمت باز گشاییشان بالاتر از قیمت اسمی است؟ دلیلش این است که اولا ارزش افزوده داراییها با تایید کارشناس دادگستری محاسبه و با قیمت اسمی به سرمایه شرکت منتقل میشود. وقتی که مقدار افزایش سرمایه بسیار بالاتر از سرمایه شرکت است، وزن قیمت تابلو در مقابل وزن قیمت اسمی بسیار ناچیز و قابل چشم پوشی است لذا کف قیمت بازگشایی 100 تومن می شود. حالا بیشتر از 100 تومن هم بستگی به برنامه های تولید ، استراتژیک بودن محصول ، سیاستهای حمایتی دولت و پتانسیلهای موجود شرکت بستگی دارد. تپکو محصول منحصر به فرد تولید می کند و با توجه به مقتضیات فعلی کشور احیای هپکو از سیاستهای صدرصد حمایتی دولت است.

rahgozar_eng

Member
کاربر فعال
عضو تازه
من روز چهارشنبه به تپکو ورود کردم منتها بازگشایی بالای صد تومان بسیار بعید هست دلیلشم شناور بالای سهم هست! فکر میکنم 55 تا 60 بازگشایی بشه تازه اونم خیلی خوشبینانه

m_asgari

Member
کاربر فعال
فقط دو مورد رو که در گزارش هیات مدیره اومده بود میگم وبعدش هر کی خواست سهمشو حراج کنه وبفروشه.من یکی اگرم مثبت 10 بشه نمی فروشم ومیرم مجمع. درآمدهای عملیاتی از 16984404 به 853211009!!! وحشتناک افزایش پیدا کرده ویکی دیگه سود ناخالص از 3685220 به 706271009!!! افزایش پیدا کرده.نسبتها واقعا وحشتناک افزایش پیدا کردن.حالا برید بفروشید!!!سود اصلی بعد مجمع وافزایش سرمایه نصیب یشه.تپکو رو شهریور 98 بفروشید.چند سال صبر کردید ونتیجه این شد که از 60 تومن رسید به الان که 370 تومنه.6 ماهم صبر کنید تا دوباره یک همچین سودی ببرید.وبا این قانون جدید احتمال زیاد اینور سال باز بشه ولی دعا میکنم تو فروردین با قیمت خوب باز بشه وبه خرابی بازار اسفند نخوره.
کدوم گزارش رو می گید و صفحه چند؟ من چند تا از گزارشها رو دیدم چنین چیزی ندیدم.

بالا