تپکو ( تولید تجهیزات سنگین هپکو )

agk

Well-Known Member
کاربر فعال
هپکو بعد از افزایش سرمایه دیگر هپکو قبلی نیست درست قیمت تئوریک در بازگشایی 48 تومن است ولی فکر نمی کنم زیر 100 تومن بازگشایی شود همانگونه که در فبیرا این اتفاق افتاد قیمت تئوری فبیرا 75 تومن بود ولی با قیمت 158 تومن بازگشایی شد
.

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست دانای من

تابلو بهرین بهترین قاضیست.

نگاه کنید.

فردا و پس فردا که روز اخر است بدتر این خواهد بود.
شما مثل اینکه از افرادی هستی که با یه غوره سردیت میکنه و با یه مویز گرمی!!! دوست من شما اگر این سهمو میشناختی مثل بنده از زیر 100تومن در فقط 6ماه اینقدر تو سود بودی که با یک روز منفی مثبت حکم نمیدادی گرچه همون زمان هم اگر میخریدی حدود 120 تومن با اولین منفی خارج میشدی و از سود 400درصدی جا میموندی چون تمام تحلیلت قیمت مشاهده روزانه قیمت تابلوست
دوست من تابلو اونهم روزانه بهترین قاضی نیست بلکه زمان بهترین قاضیست
اگر به اینصورت بود همه پولدار میشدن شما باید ان چیزی رو روی تابلو ببینی که دیگران نمیتوانند ببینن و بعد از طی زمان قیمت واقعی تابلو نمایان خواهد شد

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
در مورد فبیرا هم اگر مقایسه میکنید بعد افزایش سرمایه در جا زده بهتره قیمتش رو هم ملاحظه کنید و سهم 40تومنی کنونی برای ما به همون قیمت بالای 100تومن فبیرا برسه و درجا بزنه کافیه و بازدهی بالای 100% خودمون رو گرفتیم

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
و اما علت قیمت امروز تابلو
دوستان افرادی هستن که از قیمت زیر 100تومن با هم وارد سهم شدن و الان به خاطر مجمع و مدت طولانی که پای سهم تا کنون ایستادن ترجیح به خروج دادن که البته به همون تعداد نیز خریدار سهمشون رو جمع کرد و این اتفاق میبایست میفتاد جابجایی سهامدار قبل مجمع کار را برای مثبت بالای بعد بازگشایی راحت میکند چون تعداد کمی از سهامدار زیر 300 خرید میمونه که تو سود سنگین باشه و بخواد راحت با هر قیمتی بفروشه
امروز یه فرصت خرید فوق العاده بود سود خوبی که بعد مجمع خریداران امروز میکنند نوش جانشان مزد تحلیل درست خودشون رو میگیرن
سهم اگر میگوییم ارزنده است به معنی مثبت منفی یه روزه نیس که بدو بدو بعضیا میان اظهار نظر میکنند بلکه ارزندگی سهم رو بعد مجمع خواهید دید همونطور که از 100تومن تا اینجا مشاهده کردید
خریداران الان حکم خریدارن شش ماه قبل رو 100تومن رو دارند در حالی سهمی 40تومن میفته براشون!

samak_03586

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما مثل اینکه از افرادی هستی که با یه غوره سردیت میکنه و با یه مویز گرمی!!! دوست من شما اگر این سهمو میشناختی مثل بنده از زیر 100تومن در فقط 6ماه اینقدر تو سود بودی که با یک روز منفی مثبت حکم نمیدادی گرچه همون زمان هم اگر میخریدی حدود 120 تومن با اولین منفی خارج میشدی و از سود 400درصدی جا میموندی چون تمام تحلیلت قیمت مشاهده روزانه قیمت تابلوست
دوست من تابلو اونهم روزانه بهترین قاضی نیست بلکه زمان بهترین قاضیست
اگر به اینصورت بود همه پولدار میشدن شما باید ان چیزی رو روی تابلو ببینی که دیگران نمیتوانند ببینن و بعد از طی زمان قیمت واقعی تابلو نمایان خواهد شد

دوست خوب من

ازاینکه تپکو سهم خوبی است شک نکن . اما اگر یک سال سهام داری کنید .

شناوری 9 میلیاری سهم بعد افزایش سرمایه بزرگترین اشیل سهم است . بقدر که امکان نفس کشیدن را نمیده . این یک وافعیت است .

این سهم حداقل 3 ماه نیازداره تا متعادل بشه . و سهم داران جدید بیان و سطح مقاومتی قوی بسازند.

اگر بخواهی برای یک سال سهمداری کنید و بمونی تو سهم قبول دارم 47 تومان میرسه به 100 تومان .

samak_03586

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
در مورد فبیرا هم اگر مقایسه میکنید بعد افزایش سرمایه در جا زده بهتره قیمتش رو هم ملاحظه کنید و سهم 40تومنی کنونی برای ما به همون قیمت بالای 100تومن فبیرا برسه و درجا بزنه کافیه و بازدهی بالای 100% خودمون رو گرفتیم

در مورد فبیرا
خدمت بزرگوار عرض کنم فبیرا بعد افزایش سرمایه باز شده , بدون ازاد شدن سهم جایزه و سهم از 154 تا 230 هم رفت .

و امروز بعد 1.5 ماه از ازاد شدن سهم سهم به 120 تومان رسیده . چون روی 213 بسته بده موقع از ازاد شدن سهم حایزه

فبیرا با 600 میلیون سهم شناوری بعد افزایش سرمایه و سود 98 ریال اعلامی با افزایش سرمایه الان حدود 70 درصد افت کرده. و هنوز متعادل نشده .

حالا با قانون جدید یعنی ثبت کامل سهم و نشتن سهام جایزه بر روی سهم قبلی , انتضار دارید 100 درصد سود کنند .

حالا زیاد نگران نباش اینده معلوم می کنه .

آسمان آبی

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من فروش امروز اونم در منفی 10 صلاح نبود فردا ممکنه یه نوسان بده و تا 350 بالا بیاد
و البته منفی 10 امروز شکار خوبی برای خریدار بود فردا شاید یه سود 15 درصدی کاسب بشه

agk

Well-Known Member
کاربر فعال
فرایند افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی کوتاه است و دوره پذیره نویسی ندارد بعنوان مثال فبیرا در طی 10 روز (23 ابان تا 3 اذر) افزایش سرمایه انجام و نماد با قیمت خیره کننده ای باز شد، هپکو احتمالا 10 تا 15 فرووردین بازگشایی وسود خوبی را نسیب سهامدارش خواهد کرد.فبیرا طی 10 روز 108 درصد بازدهی داشت.

agk

Well-Known Member
کاربر فعال
دولت توجه خاصی به هپکو دارد همانطوری که توجه خاصی به شپلی و صدرا داشت اهم این توجهات عبارتند از:
* اجازه افزایش سرمایه از تجدیدارزیابی زمینها (فقط زمین نه ساختمانو تجهیزات)
* استمهال تسهیلات بانکی و خارج کردن معوقات بانکی و حذف سود دیرکردها
* دادن تنفس یکساله به تسهیلات بانکی و کاهش نرخ تسهیلات به زیر 19 درصد
* ممنوع کردن واردات محصولاتی که در هپکو تولید می شود
* دستور بستن قرارداد و خرید به تمام نهادهای دولتی از هپکو
* اجرای قانون تسهیل و رفع موانع تولید در شرکت هپکو
مدیریت هپکو هم در نظر دارد از محل فروش داراییهای غیر ضروری از جمله زمین و ساختمانهای غیر مولد، تسهیلات بانکی را تسویه و هزینه مالی را بهینه نماید در سال 98 روی تولید و اشتغال در هپکو دولتبه نحو احسن برنامه دارد.

آسمان آبی

Well-Known Member
کاربر فعال
تازه اگر فردا و پس فردا را +10 بزنه و بره مجمع بازم قیمت بازگشایی میشه 50 تومان
با قیمت امروز یعنی 387 تومان قیمت تئوریک بازگشایی میشه 43.1 تومان
خیلی جالبه چون به نظر میرسه قیمت روز بازگشایی عددی بین 80 تا 100 تومان باشه
به نظر میرسه با قیمت فعلی شرکت کردن در افزایش سرمایه توجیح داره حتی اگر یکی دو ماه سرمایه بلوکه باشه

یه سود بین 100-150 درصدی خواهد داشت

کامران 53

Well-Known Member
کاربر فعال
فرایند افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی کوتاه است و دوره پذیره نویسی ندارد بعنوان مثال فبیرا در طی 10 روز (23 ابان تا 3 اذر) افزایش سرمایه انجام و نماد با قیمت خیره کننده ای باز شد، هپکو احتمالا 10 تا 15 فرووردین بازگشایی وسود خوبی را نسیب سهامدارش خواهد کرد.فبیرا طی 10 روز 108 درصد بازدهی داشت.
بازگشایی فبیرا با قانون قبلی انجام شد ولی طبق مقررات جدید ، شرکت هایی که بالای ۲۰۰ درصد افزایش سرمایه از محل تجدبد ارزیابی دارایی ها می دهند تا زمان ثبت کامل افزایش سرمایه و آزاد شدن سهام جدید ناشی از افزایش ، قابلیت معامله نخواهند داشت .

milad617

Well-Known Member
کاربر فعال
رئیس سازمان ثبت خبر داد: آمادگی برای ثبت یک‌روزه

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: هم اکنون این آمادگی وجود دارد که در حوزه ثبت شرکت‌ها و موسسات خصوصی آنچه که برعهده سازمان ثبت و یا اداره ثبت شرکت‌ها قرار می‌گیرد تنها طی یک روز انجام شود.

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
رئیس سازمان ثبت خبر داد: آمادگی برای ثبت یک‌روزه

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: هم اکنون این آمادگی وجود دارد که در حوزه ثبت شرکت‌ها و موسسات خصوصی آنچه که برعهده سازمان ثبت و یا اداره ثبت شرکت‌ها قرار می‌گیرد تنها طی یک روز انجام شود.
پس یعنی یکشنبه که مجمع برگزار بشه سهم تا اخر هفته باز میشه و میتونه بازدهی 50 درصدی بعد مجمع داشته باشه؟؟

canary

Well-Known Member
کاربر فعال
پس یعنی یکشنبه که مجمع برگزار بشه سهم تا اخر هفته باز میشه و میتونه بازدهی 50 درصدی بعد مجمع داشته باشه؟؟
بستگی به اراده شرکت داره. اگه مثل سایپای سال 94 عمل کنند این امر امکانپذیره.

agk

Well-Known Member
کاربر فعال
با 15 سال تجربه در بورس تا حال ندیدم که بعد از افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی نمادی با قیمت زیر تئوریک یا تئوریک باز شود همیشه با یک بازدهی قابل توجهی همراه بوده است. علی برکت الله!!!!البته این موضوع به عوامل زیادی بستگی دارد وخوشبختانه امروزه تپکو در کانون توجه مسئولین دولتی و شرکتی و فعالین بازار قرار دارد.

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست خوب من

ازاینکه تپکو سهم خوبی است شک نکن . اما اگر یک سال سهام داری کنید .

شناوری 9 میلیاری سهم بعد افزایش سرمایه بزرگترین اشیل سهم است . بقدر که امکان نفس کشیدن را نمیده . این یک وافعیت است .

این سهم حداقل 3 ماه نیازداره تا متعادل بشه . و سهم داران جدید بیان و سطح مقاومتی قوی بسازند.

اگر بخواهی برای یک سال سهمداری کنید و بمونی تو سهم قبول دارم 47 تومان میرسه به 100 تومان .
دوست عزیز درسته سهم فردا قرار نیس 50% یا هر روز 10% رشد کنه اما خیلی کمتر از مدتی که شما گفتی یعنی سه ماهه میتونه بالای 70 تومن تا 100 تومن بازگشایی شه
شناوری هم کلی توضیح دادم اما باز هم دارین تکرار میکنین و اصلا حاضر نیستید کمی فکر و حساب کتاب کنید
دوست عزیز شناوری وقتی معنای مثبت یا منفی پیدا میکنه که دو تا سهم رو با هم مقایسه کنی نه یه سهم رو قبل و بعد مجمع مقایسه کنی! چطوری متوجه نمیشید وقتی مبلغ رقیق میشه و تعداد سهم زیاد میشه تو مبلغ و سرمایه ای که به قول شما باعث حرکت سهم میشه فرقی نمیکنه تپکو الان 40% شناوری داره که بعد مجمع نیز همین 40% است حال پولی که واسه جمع کردن شناوری سهم قبل مجمع لازمه همونقدر هم برای شناوری بعد مجمع جوابگوی و تفاوتی نمیکنه
حالا میدونم بازم با خودتون حساب کتاب نمیکنید
من این سهمو خیلی وقته میشناسم مال امروز دیروز نیس که شما دارین به من یا دوستان اطلاعات غلط میدین

معمار

Well-Known Member
کاربر فعال
ما امروز نبودیم
الان دیدم عجب بزخری در جریان بوده
من دیشب با تایید افزایش سرمایه برای این سهم صف خرید 100 میلیونی متصور بودم ولی دیدم منفی شده خیلی تعجب کردم
باور کردنش سخته که بازار تپکو را با قیمت 45 تومان بعد مجمع فروخته !!!
مگر اینکه عمدی در کار بوده باشه
ببینیم فردا هم میشه به قیمت 387 تومان (45 تومان بعد مجمع) خرید کرد؟؟

بالا