تپکو ( تولید تجهیزات سنگین هپکو )

mehrdad58

Well-Known Member
کاربر فعال
شرایط این روزای هپکو رو هممون خیلی خوشگل لمس کردیم و شلختگیه کاریه آقای شهبازی معاونت مالی و کت زردیان رو فراموش نخواهیم کرد ! خیلی بی نظم عمل شد! مبتدیانه ! از شرایطی که برای هپکو بصورت خاص ایجاد شده بود با این شلختگیها ، حلاوت افزایش سرمایه که از بین رفت که هیچ ، فقط خستگیه روحی برای سهامدارها باقی گذاشت ! بسیار شلخته !
این متن کاربر با ایدیه mey مثل یه پیشنهاد سوختس! کمی دیر یاد این موارد افتادن . این شماره و آدرس رو همون ده روز قبل باید عنوان میکردن ! شرایط الان هپکو بحث هیات یه نفره و سه نفره نیست ! الان ما زنگ بزنیم به حسابرس که چی از توش دراد؟ الان گیر افزایش سرمایه ، حسابرسش نیس ! گیر، داکیومنتهای تکمیلیه خود شرکته که امکان ثبت در کدال رو فراهم کنه ! اما اینشو موافقم ! که چی ؟ به خود شرکت هپکو و سازمان بورس دوستان میخوان زنگ بزنن و شلوارشونو بکشن رو سرشون ! اون یه بحث دیگس و ضرری توش نیس ! به موقع پیشنهاد دادن هم میتونه خیلی بدرد بخور باشه و برعکس !

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
شرایط این روزای هپکو رو هممون خیلی خوشگل لمس کردیم و شلختگیه کاریه آقای شهبازی معاونت مالی و کت زردیان رو فراموش نخواهیم کرد ! خیلی بی نظم عمل شد! مبتدیانه ! از شرایطی که برای هپکو بصورت خاص ایجاد شده بود با این شلختگیها ، حلاوت افزایش سرمایه که از بین رفت که هیچ ، فقط خستگیه روحی برای سهامدارها باقی گذاشت ! بسیار شلخته !
این متن کاربر با ایدیه mey مثل یه پیشنهاد سوختس! کمی دیر یاد این موارد افتادن . این شماره و آدرس رو همون ده روز قبل باید عنوان میکردن ! شرایط الان هپکو بحث هیات یه نفره و سه نفره نیست ! الان ما زنگ بزنیم به حسابرس که چی از توش دراد؟ الان گیر افزایش سرمایه ، حسابرسش نیس ! گیر، داکیومنتهای تکمیلیه خود شرکته که امکان ثبت در کدال رو فراهم کنه ! اما اینشو موافقم ! که چی ؟ به خود شرکت هپکو و سازمان بورس دوستان میخوان زنگ بزنن و شلوارشونو بکشن رو سرشون ! اون یه بحث دیگس و ضرری توش نیس ! به موقع پیشنهاد دادن هم میتونه خیلی بدرد بخور باشه و برعکس !
...شما..دیگه..کی..هستی...........من...2 هفته..پیش..خصوصی پیام..نفرستادم..... همان..موقع...میرفتید شرکت...فشار..می اوردید...این...پدر سوخته بازیها سر سهم در نمی امد.........
7 ژانویه 2019
دادا..پیگیر شید....داستان کارشناسی یه نفره زمینها...چیست...اگر 1 نفر ..کارشناسی کرده باشه طبق..گزارش اولیه..هیات..مدیره سازمان..بعه هیچ..عنوان قبول..نمیکنه...مثل لازما..سال 94....فشار بیارید...متن..گزاش کارشناس دادگستری را ارسال..کنند...و شفاف سازی..کنند...درود

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
من..خودم..از ابهام..در بیام...سهم..را..میخرم.....با حسابرسش صحبت..کردم...جواب درست در مانی..نمیده...به..جای...این..حرفها زنگ بزنید...تعداد..که باشه...حرف..میزنه...
ولی بنظرم..تجدید دارایی سهم..مشکلی...نداره...حداقل..تا..جایی..که..توانستم..تحقیق..کنم...........دارن در تابلو...معاملاتی دستکاری...میکنند....افزایش سنگین..قیمت زمین..هم بخاطر تغیر..کاربریست..که از صنعتی شده..تجاری..خدماتی.......اینی..که..میگن..قیمت را غیر..معقول ..گرفته...چرته...چون..هم در ان..منطقه رشد بالا بوده..و..هم....تغیر..کاربری..اتفاق افتاده.....

mehrdad58

Well-Known Member
کاربر فعال
حرمت خودتونو نگه دارين . اولا كسي نوكرو غلام حلقه بگوش شما نيس كه امر بفرمايين و ما پشت بندش اطاعت امر كنيمو بريم شركتو فشار بياريمو پيگير اوامر شما باشيم . اين از اين . دوما به جاي اينكه به متن هاي طول و دراز بنده متلك بندازين ياد بگيرين بعد هر كلمه دو خط نقطه چين بكار نبرين . اصول ابتداييه نوشتن رو ياد بگيرين بد نيس . سوما اگه سهمو ندارين دايه مهربانتر از مادر براي ما هپكوييها نباشين. هر وقت سهامدار هپكو شدين بياين با هم گپ ميزنيم . خيلي رك بهتون ميگم . كلا دو هفته از روال و اخبار سهم عقب هستين. البته اهميتي هم نداره . چون سهامدار بودين بالطبع دقيقتر و به روزتر اخبار رو پيگيري ميكردين. اخبار دقيقتر رو در مورد شركت خواستين در خدمتم . فقط حق ندارين توي گروه متلك پراني كنين .

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
حرمت خودتونو نگه دارين . اولا كسي نوكرو غلام حلقه بگوش شما نيس كه امر بفرمايين و ما پشت بندش اطاعت امر كنيمو بريم شركتو فشار بياريمو پيگير اوامر شما باشيم . اين از اين . دوما به جاي اينكه به متن هاي طول و دراز بنده متلك بندازين ياد بگيرين بعد هر كلمه دو خط نقطه چين بكار نبرين . اصول ابتداييه نوشتن رو ياد بگيرين بد نيس . سوما اگه سهمو ندارين دايه مهربانتر از مادر براي ما هپكوييها نباشين. هر وقت سهامدار هپكو شدين بياين با هم گپ ميزنيم . خيلي رك بهتون ميگم . كلا دو هفته از روال و اخبار سهم عقب هستين. البته اهميتي هم نداره . چون سهامدار بودين بالطبع دقيقتر و به روزتر اخبار رو پيگيري ميكردين. اخبار دقيقتر رو در مورد شركت خواستين در خدمتم . فقط حق ندارين توي گروه متلك پراني كنين .
داستان...نگو...6..متر..مططططططططلب...میزنی...2 بار زنگ نزدید..فشار بیارید..که یه شفاف سازی بدن..رفع..ابهام..کنن...سهم..ملت را..چپو..نکنند..... سهم از 540 شده.......400..420.......انگار..نه انگار.....من اگه..تهران..بودم..و..سهم را داشتم..10 بار تا الان رفته بودم..شرکت...تا فشار سهامدار..نباشه..اینا..کار نمیکنند.........
دیروز...سهم را خریدم..امروز هم..کمی اضافه..کردم.....
فقط یه جا..نشتید...پستهای 60..خطی..میزنید....
..حداقل..تو این 2 روز..که سهم را خریدم...چند بار به..حسابرسش زنگ زدم..چند بار هم..شرکت...محض اطلاع...الان..هم..کادر...مالی..جلسه اند..خیر سرشان.........
فروم..هم..ماله..خوت...........100..خط ..100..خط..پست..بگذار..

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
..نشد..ویرایش..کنم...اگر..دلخور شدید از متن..و لحنم..عذر..میخواهم....حلال..کن......ولی باور..کن....با سهامداران..2 بار بروید..شرکت..وضع ..بهتر..میشه...اینا...باز هم..پوزش میخوام..

milad617

Well-Known Member
کاربر فعال
تشکر ویژه از پیگیریها ورهنمودهای لازم از دوست خوبمون مهرداد 58 را داریم

• Like
Reactions: mey

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام....من یه اشتباهی..کردم....متاسفانه...گفتم..اینجا..هم بگم..مدیون..نشم......من یه اشتباهی..کردم..در مورد..تپکو.....شرکت..فقط ردیف 1و 10...از زمینهایش وکالت به تجارت داده....اشتباها..اتا 10..خواندم...پس تجدید دارایی سهم...هیچ..مشکلی نداره...فقط احتمالا 30..درصدش..کم...شه....که عددی..نیست......از سهامدارانش عذر میخواهم...و شرمنده..بابت...این..موضوع.

broonka60

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام و عرض ادب خدمت دوستان و همراهان گرامی
نامه تاییدیه بازرس هم اومد و اتفاقی نیفتاد ، یعنی ظاهرا" اتفاقی نیفتاد . وگرنه همه می دونن قراره چه اتفاقی بیفته تو این سهم و قیمت اون قراره تا کجا بره . ولی بنا به دلایلی که همه به خوبی واقفیم سهم داره کنترل میشه . بنابراین اجازه میدیم بازیگردان سهم بازیشو بکنه و اگر قیمت پایین تر اومد اضافه هم می کنیم و کماکان به صبوری خودمون ادامه میدیدم . مطمئنم پایان بهمن پایانی بر این روزهای منفی و ناامید کننده ست .
شاد و پیروز و موفق باشید

ماهور21

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
احتمال داره هپکو دوباره به دولت واگذار شود
احتمال لغو برخی واگذاری ها و برگشت شرکتها به دولت/ علت عدم تحقق قول وزیر
نماینده مجلس علت عدم تحقق قول وزیر اقتصاد در برکناری رئیس سازمان خصوصی را اعلام کرد و از تدوین طرحی برای لغو برخی واگذاری ها و برگشت شرکت ها به دولت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمد دهقان از تهیه طرحی فوریت‌دار برای بازگرداندن شرکت‌ها و سازمان‌های واگذار شده به بخش خصوصی خبر داد و به تسنیم گفت: به دلیل بروز تخلفاتی در واگذاری برخی شرکت ها و تایید مراجع قضایی و دیوان محاسبات، طرحی در مجلس تهیه شده تا این واگذاری‌ها لغو شده و شرکت ها مجددا به دولت برگردند.
وی در مورد علت تهیه این طرح توضیح داد: چندی قبل 55 نماینده، نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه ارسال و خواستار رسیدگی دستگاه قضا به موضوع خصوصی‌ سازی و روند واگذاری‌ها شدند که منجر به تشکیل پرونده شد. دیوان محاسبات نیز به این موضوع ورود کرد و پس از بررسی‌ها ، وجود تخلف در برخی واگذاری‌ها و خصوصی‌سازی ها را تایید کرد.
این نماینده مجلس ادامه داد: وزیر اقتصاد چندی قبل با حضور در مجلس اعلام کرد پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی را برکنار خواهد کرد اما این اتفاق رخ نداد. زیرا پوری حسینی، رئیس ستاد انتخاباتی شمال غرب دو تن از مسئولان ارشد نظام بوده و مشخص است که حمایت های سیاسی از وی مانع برکناری شده است.
دهقان افزود: بنابراین برای مقابله با روند خصوصی‌سازی های غیرقانونی، طرحی تهیه شد که خصوصی‌سازی‌هایی که با بیشتر از 10 درصد تخلف در روند واگذاری مواجه هستند، باید به دولت بازگردانده و ابطال شوند. در این طرح، مجازاتی هم برای افراد دخیل در واگذاری‌های غیرقانونی در نظر گرفته شده است.

asdasd

Member
کاربر فعال
باسلام خدمت جناب بارسلونای عزیز....اگه میشه ی تحلیل جدید از تپکو بزارید.با سپاس

loverb

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام پس چرا سهم دار سراشیبی میره
دوستانی که دارند خالی میکنند چهم کسانی هستند
همه خالی کردند اگه کسی اطلاعی داره خبری بگذارد
دهه فجر هم شروع شد ؟

بالا