تپکو ( تولید تجهیزات سنگین هپکو )

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هر چقدر هم تعریف شرکتو بکنید این رفتار بعد از افزایش سرمایه توجیهی نداره ؟
به قول آقا شهروز مگر افزایش سرمایه ای انجام شده!?
اما از اون بابت که میفرمایید البته که این رفتار از منظر نوسانگیران و بعضی از دوستان زرنگ که با اومدن نامه خرید کردن و توقع داشتن یه هفته ای 50% به جیب بزنن و فرار کنن توجیح پذیر نیست موافقم
سود خوب حتی خیلی بیشتر از 50% با سهامداری شرکت امکانپذیر است که این سهم پتانسیلشو داره دیگه این نوسانات کار بازیگر کار بلد است که اگر باهش همراه باشید بهترین سود ها را خواهید برد اگرم بخواید از نوسان بگیرید خودتون متضرر میشید
در صورتیکه خریدید و در زیان هستید اصلا نگران نباشید پاسخ سهامداریتون رو خواهید گرفت و سودشو خواهید برد
در ضمن با توجه به معاملات روز های گذشته میبایست بزودی منتظر برگشت و صعود اصلی سهم باشیم

امواج F.R.D

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود
بیاد ندارم در افزایش سرمایه سنگینی از تجدید ارزیابی دارایهای یک شرکت استخوندار شرکت کرده باشم و نهایتا با سهامداری ضرر کرده باشم!
نگران نباشید دوستا همه سود خواهید کرد حتی کسی که در بالاترین قیمت خریده! کمی صبر داشته باشید و بذارید برنامه شون رو طبق زمانبندی انجام بدن!
منفی های فعلی رو فرصت خرید محض میدونم ... در واقع آخرین فرصتهای تپکوی 43 تومنی!!

broonka60

Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز در مچینگ تایم خواستم 50 هزار تا اضافه کنم که لحظه آخر انقدر یرع قیمت مچینکپگ تغییر کرد جا موندم . مبارک اونایی که امروز تو کف قیمتی خریدن . امیدوارم همه با هم بعد مجمع به یه سود ایده آل برسیم

yase54

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز در مچینگ تایم خواستم 50 هزار تا اضافه کنم که لحظه آخر انقدر یرع قیمت مچینکپگ تغییر کرد جا موندم . مبارک اونایی که امروز تو کف قیمتی خریدن . امیدوارم همه با هم بعد مجمع به یه سود ایده آل برسیم
در این مواقع و در یه دقیقه مانده، قیمت را دوسه تومن بیشتر از اون قیمت مچینگ بزار . مطمئن باش که می تونی بخری . من خودم اینکار را می کنم.

broonka60

Member
کاربر فعال
عضو تازه
در این مواقع و در یه دقیقه مانده، قیمت را دوسه تومن بیشتر از اون قیمت مچینگ بزار . مطمئن باش که می تونی بخری . من خودم اینکار را می کنم.
سلام دوست عزيز ، حق با شماست . ديروز من 8 ريال كم آوردم . با دو سه تومن بالاتر مشكل حل مي شد . سپاسگزارم بابت راهنمايي تون

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوست عزيز ، حق با شماست . ديروز من 8 ريال كم آوردم . با دو سه تومن بالاتر مشكل حل مي شد . سپاسگزارم بابت راهنمايي تون
زیاد تفاوتی با امروز نداره .. منهم امروز تعدادی در محدوده 4395 ریال برداشتم.

mehrdad58

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام بچه ها !
خوبین ؟ میزونین ؟ خبرهایی رو که بنده دارم شماها هم داشتین الان یا تو گرجستان بودین داشتین صفا میکردین ! ( اونجام که آنفولانزای خوکی اومده و خطری شده ) ، چه میدونم ترکیه ای میرفتین ( اونجام اینقدر گرونی شد که لطفشو از دست داده ! بچه هامون سه تا چایی لیوانی خریدن اونجا شده ۲۷لیر . با یه دونه بیسکوییت فسقلی کنارش ! یعنی به پول ما ۶۰ هزار تومن ! همه چی نسبت به سال پیش نسبت به قدرت خریدمون سه برابر شده ) ، شرق آسیا هم که فرت و فرت زلزله و سونامی میادش! چه میدونم فرانسه ای جایی میرین دیگه ! اونجام نمیشه نه ؟ اوضاع فرانسه با ما داره قمر در عقرب میشه هان ؟ موشک بالستیکو این شرو‌ورا ! پووووف ! خلاصش یه جا برین لطفا ! من نمیدونم کجا ! خبرهای خوبی برای سهم داره شکل میگیره !
یه چیزیو خارج از شوخی بگم بهتون !
یادتونه که عرض کردم بازه سهم فعلا بین ۴۵۰ تا ۵۵۰ تومنه ! درسته ؟ حقیقتش تا این مرحله از کار قیمت سهم توی این رنج با اخبار و مراحل افزایش سرمایش کاملا مچه ! یعنی اینو خوب فهمیدیم که سهم توی این حول و حوش قیمت ، تا اومدن خبر تاییدیه حسابرس بازی خواهد کرد . یه سری از بچه ها به دید چند روزه وارد سهم شده بودن که شخصا به همشون توی خصوصی میگفتم که بلند مدتو میان مدتش عالیه اما برای کوتاه مدت این رنج قیمتیشه ! یه سریها از سهم توی این نوسانات خارج شدن و یا هنوز در فکر نوسانگیرین ! یکی از دوستام امروز میگفت یعنی میتونه دوباره پونصدو ببینه ؟ اونجا بود که یه پوووف عمیق از درون کشیدم ! پیش خودم گفتم چرا اینقدر زود تسلیم میشیم! ۵۰۰ واقعا تارگتیه که بخوایم در موردش حرف بزنیم ؟! روندی که شرکت در دادن اخبار خوب به بازار داشته همیشه عالی و مورد اطمینان سهامدارها بوده و بازم اتفاق خواهد افتاد . در مورد تولید خبرهایی رو‌خواهیم شنید که از بابتش سر به بیابون خواهیم برد ! در مورد افزایش سرمایه با اینکه کمی مدیریت شرکت بی تجربه عمل کرد اما کارها داره رو روالش میره جلو و احتمال شنیدن خبرهای خوب و خاص رو هم ازش داشته باشیم توی همین چند روز ! از اونطرف در مورد قراردادهای در حال شکل گیری هم حرفی نمیزنم چون اونم سورپرایز میکنه هممونو ! فقط میتونم بگم منتظر تولید در سه شیفت کاری باشیم ! چشمهامونو از الان برای دیدن ای پی اس مثبت سهم ، آماده کنیم ! اخبار پیرامون شرکت اون چیزهایی که خدمتتون عرض میکنم و مجبورم که در لفافه عرض کنم همشون کاملا موثق و در حال شکل گیرین ! اگه میان مدتی و بلند مدتیین که میتونم به جرات بگم جفت شیش اوردین ! اگرم کوتاه مدتیین که شما هم کاسب میشین ! اما دوباره توی قیمتهای بالاتر وارد سهم میشین و دوباره زیارت میکنیم همو ! نگران چی هستین ؟ اوضاع سیاسیو اقتصادی ؟ اونو خودمم نمیدونم راستیتش ! فقط میدونم اوضاع چنگی به دل نمیزنه ! خدا به خیر کنه !

drr

Member
کاربر فعال
عضو تازه
یه ماهه دارن خالی میکنن سهماشونو
نوسانگیرا دارن خارج میشن

یک میلیون دلار

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام . روزتون بخير . انشالله اخبار خوبي به بازار داده خواهد شد . سهامداري كنيم .
سلام مهرداد جان حتما سهامداری خواهیم کرد. منتظر اخبار خوب شرکت و گزارش بورس برای افزایش سرمایه هستیم.

loverb

Well-Known Member
کاربر فعال
راستی من نفهمیدم این سهم واقعا افزایش سرمایه داره یا ما سر کاریم بجای رشد کردن همش داره میاد پایین تا حالا همچنین افزایش سرمایه ای ندیده بودم؟سهم های دیگه بخاطر افزایش سرمایه رشد میکنند این برعکسِ چرا؟

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
حسابرس شرکت آبتین روش آریا...است.......... 88109418 ادرس.. تهران، خیابان ولیعصر بالاتر از خیابان شهید بهشتی کوچه نادر پلاک 6 طبقه پنجم واحد 18
زنگ بزنید..یا برید شرکت...پیگیر ..باشید...بخصوص دوستانی که تعدادا..دارند...
شرکت...تعمدا...ابهام..ایجاد..کرده...باید پاسخگو..باشه.....مگه..میشه...4 تا ..توجیهی بدی...با تناقضات...مهم...بخصوص در ...پاشنه اشیل...که..همان...کارشناسان...ارزیابیست.....
بنده به 2 نفر از دوستان...2 هفته ..پیش ..پیام..خصوصی دادم...که پیگیر این داستان باشند..جواب ندادند...بجاش پست..6 متری ...میگذارند..
.......2 حالت داره...1..با این ابهام..افرینی...راه را برای ..مفت..خری باز کردند.......2...واقعا کارشناسی ..طبق..توجیهی اول توسط 1 نفر انجام..شده.........که در این صورت..با تقلب سهم را انداختند.....جفتش..جرمه..و قابل پیگیری......
به شرکت زنگ بزنید..یه شفاف سازی ..مبسوط بده..سر این..تناقضات..هیات کارشناسی..در گزارشات..توجیهی...که چرا..اول...گفتید 1 نفر...بعد شد هیات 3 نفره......مطمئنا..گره..گشا..خواهد بود......
خودتان..دلتان برای سرمایه..مبارک..نسوزه..دل هیچکس..نمیسوزه....

بالا