تپولا (مهندسي مرآت پولاد)

mds

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
داشتن میخوردن . مدارک دادن و حسابرس تایید نکرد و مردود شد
سهم یک مدت بسته میشه که احتمالا 1 ماهه . بعدش گزارش های خوب میاد

امیرعلی10

Member
کاربر فعال
عضو تازه
این متن جواب پیام دادن ها وجوهای الکی تو سهامیابه.
لطفا بدون اینکه مطمئن باشید و تا با شرکت تماس نگرفتین جو الکی ندین.شما داریدخودتون با حرفهای خودتون به سهم ضربه میزنید واین صحبت ها خطر ناکه سهم با این شرایط خوب آینده روشنشم معلومه با جودادن های الکی به سهم لطمه نزنیدوبا شرکت تماس بگیریدو چهارتا دلیل محکم بیارید نه اینکه از خودتون بیاید بگیدسهم چندماه احتمال داره بسته بشه .خودتون دارید به خودتون ضربه میزنید .بعضیها منتظرندسهم تو دید سهامداران خراب بشه تا به اهدافشون برسن اونوقت خودتون داریدترس الکی تو دل سهامداران میندازید.حالا هی‌جوالکی بدید بگید سهم بده بده بده بابا این کاراتون به سهم لطمه میزنه یادتون باشه الان این صحبت های‌شمارو اینجا خیلیها میبینن که اونهایی که سهم دارند که دارید باترسوندنشون کاری میکنیدبعداز بازشدن زود بفروشن و تاخیر بیوفته رو روند افزایشی‌ سهم و عده ای هم که میخواند بخرند با این جودادنهای الکی بترسند ورود نکنن که این کار بازهم کار اشتباهیه.ما سهامداران تمولا یک تیمیم باید همگی دستمون تو دست هم باشه.وقتی یک تیم باشیمو خودمون. الکی ترس تو دل هم بندازیم مطمئن باشید بازنده ایم.من نمیگم الکی از‌سهم تعریف و تمجید کنیم من میگم الکی نیایم بگیم سهم فلان مدت بسته میشه یا نسبت به یهم بد بگیم من منظورم اینه بیاید با تماس با شرکت اخبار صحیح اینجا قرار بدیم نه اینکه دل معامله گرهارو الکی خالی کنیم .اگر اخبار بدی هم داشتین بگین اما اخبار موسق ودرست .یادتون باشه خیلیها این صفحه رو میخونند وتازه واردندوزود با حرفهاتون ته دلشون خالی میشه لطفا مراعات کنید.بیاید لطفا منطقی باشیم سهم با این ارزشمندی نیاز به ترس نداره.امیدوارم موفق‌باشین.

آخرین ویرایش:

امیرعلی10

Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام خدمت دوستان.با امورسهامداری شرکت تماس‌گرفتم با این شماره 03136295872وگفتندخبری ندارند که نماد تپولا ممنوع معامله شده و بلافاصله با خودشرکت مرآت پولاد تماس گرفتم با این شماره03137608654 وبه قسمت مالی وصل شدم و گفتند تا سه چهار روز آینده باز میشه.بازخودتونم با شماره بالا که دادم تماس بگیرید.موفق باشید

امیرعلی10

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام خدمت دوستان الان دوباره تماس گرفته شدبا شرکت که گفتندتپولا تا دوشنبه بازه وسازمان فرابورس از یک بند ایراد گرفتند که داریم اصلا ح میکنیم و راجب افزایش سرمایه پرسیدم که گفتند صحبتش در هیئت مدیره هست گفتم از چه طریق گفتند هم از آورده نقدی هم از ارزیابی.محکم سهمتونو تو دستتون بگیرید تا درآینده حسرت نخورید.بازبا نظر خودتون معامله کنید.

namaa

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان خواهش میکنم پیگیری کنید تماس بگیرید بیخیال نشین . اینا پشت گوش ممکنه بندازن و حالا حالاها سهم باز نشه . باید زنگ بزنیم

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
تپولا شرکتی که بسیار بسیار ناشناخته است و تقریبا کسی با ان ودارایهای ان اشنا نیست شرکتی با دارایهای حداقل 100 برابر خود منتظر میمانیم تا به نتیجه دلخواه خود تا نهایت 2الا 3ماه دیگر برسیم قیمت تپولا حداقل باید تا 2000 تومان رشد کند البته این نظر من است شایدم اشتباه باشد ولی کمی صبر درست ویا غلطت بودن این گفته من را ثابت میکند تاریخ

امیرعلی10

Member
کاربر فعال
عضو تازه
باسلام خدمت دوستان اگر میخواید با مدیر مالی آقای‌طهماسبی تماس بگیرید که ایشون کاملا اطلاع دارن راجب سهم با این شماره تماس بگیرید03137608654و داخلی 101رو بگیرید.

مهسا1

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام خدمت دوستان اگر میخواید با مدیر مالی آقای‌طهماسبی تماس بگیرید که ایشون کاملا اطلاع دارن راجب سهم با این شماره تماس بگیرید03137608654و داخلی 101رو بگیرید.
شما صحبت کردید چی گفتند

nima3

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
خوندن بعضی از پستهای دوستان آدم رو یاد آهنگ همه چی آرومه من چقد خوشبختم میندازه
من چند ماه پیش تمایل بخرید سهام داشتم اما نتیجه بررسی های من 180 درجه با نوشته های آقایون متفاوته که اگر لازم باشه وارد جزییات میشوم اگرچه بخش زیادی از اطلاعات من به روز نیست ولی میدانم وضعیت بهتر نشده که بدتر شده
واقعا نیت کسانی که از این سهم تعریف میکنند چیه؟شرکتی که کاملا ورشکسته است.قراردادهای کاری رو بطور کامل از دست داده وساخت قطعات کوچک وجزیی اصلا در مقابل هزینه های این شرکت محلی از اعراب ندارد.فروش دفتر اصفهان حقوق معوقه چند ماهه پرسنل عدم عقد قراردادجدید ،قراردادهای باز با پیش بینی
ضررهای سنگین ووعده داشتن دارایی و......
پول داشتن خیلی خوبه اما اگر از خون دل ادما باشه از گوشت سگ حرومتره

nima3

Well-Known Member
کاربر فعال
این متن جواب پیام دادن ها وجوهای الکی تو سهامیابه.
لطفا بدون اینکه مطمئن باشید و تا با شرکت تماس نگرفتین جو الکی ندین.شما داریدخودتون با حرفهای خودتون به سهم ضربه میزنید واین صحبت ها خطر ناکه سهم با این شرایط خوب آینده روشنشم معلومه با جودادن های الکی به سهم لطمه نزنیدوبا شرکت تماس بگیریدو چهارتا دلیل محکم بیارید نه اینکه از خودتون بیاید بگیدسهم چندماه احتمال داره بسته بشه .خودتون دارید به خودتون ضربه میزنید .بعضیها منتظرندسهم تو دید سهامداران خراب بشه تا به اهدافشون برسن اونوقت خودتون داریدترس الکی تو دل سهامداران میندازید.حالا هی‌جوالکی بدید بگید سهم بده بده بده بابا این کاراتون به سهم لطمه میزنه یادتون باشه الان این صحبت های‌شمارو اینجا خیلیها میبینن که اونهایی که سهم دارند که دارید باترسوندنشون کاری میکنیدبعداز بازشدن زود بفروشن و تاخیر بیوفته رو روند افزایشی‌ سهم و عده ای هم که میخواند بخرند با این جودادنهای الکی بترسند ورود نکنن که این کار بازهم کار اشتباهیه.ما سهامداران تمولا یک تیمیم باید همگی دستمون تو دست هم باشه.وقتی یک تیم باشیمو خودمون. الکی ترس تو دل هم بندازیم مطمئن باشید بازنده ایم.من نمیگم الکی از‌سهم تعریف و تمجید کنیم من میگم الکی نیایم بگیم سهم فلان مدت بسته میشه یا نسبت به یهم بد بگیم من منظورم اینه بیاید با تماس با شرکت اخبار صحیح اینجا قرار بدیم نه اینکه دل معامله گرهارو الکی خالی کنیم .اگر اخبار بدی هم داشتین بگین اما اخبار موسق ودرست .یادتون باشه خیلیها این صفحه رو میخونند وتازه واردندوزود با حرفهاتون ته دلشون خالی میشه لطفا مراعات کنید.بیاید لطفا منطقی باشیم سهم با این ارزشمندی نیاز به ترس نداره.امیدوارم موفق‌باشین.
سلام
دوستان عزیز امیر علی وجواد277
اول اینکه فکرنمیکنم این صفحه در سرنوشت معاملات شرکت تاثیر بزاره وفقط میتونه بیان کننده حقایقی باشه گه دارندگان سهم یا علاقمندان را به مطالعه بیشر سوق دهد.
دوم اینکه تیم باشیم تفرقه نندازیم و....بی معناست .شرکت وضعیتی کاملا قابل بررسی دارد.روند نزولی که نه سقوط شرکت از چندسال پیش شروع شد درست زمانی که قرارداد ذوب آهن کنسل شد و این شرکت علیرغم توانمندی های ان مقطع نتوانست حتی یک پروژه بگیرد.وفروش دارایی ها برای پرداخت بدهی ها شروع شدو
برای اینکه کسی فکر نکند نیتی غیر از خیر وجود دارد حاضرم نعل به نعل جلو برویم:
از قرار دادها شروع کنیم از همان اقای طهماسبی سوال کنید چند قرارداد وبا چه ارزشی دارند{شرکتی که پروژه محور است)
از دارایی های رویایی سوال کنید {از عرصه وعیانبخشی ازیک کارخانه تعطیل شده درشهرک صنعتی اشترجان } واینکه آیا فروش آن جواب چه بخشی از بدهی بانکی دا میدهد
...
...
...
..
برای روشن شدن ذهن دوستان حاضرم بعد از اعلام جواب دوستان در این خصوص بطور مستند صحبت کنیم.

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
دوستان عزیز امیر علی وجواد277
اول اینکه فکرنمیکنم این صفحه در سرنوشت معاملات شرکت تاثیر بزاره وفقط میتونه بیان کننده حقایقی باشه گه دارندگان سهم یا علاقمندان را به مطالعه بیشر سوق دهد.
دوم اینکه تیم باشیم تفرقه نندازیم و....بی معناست .شرکت وضعیتی کاملا قابل بررسی دارد.روند نزولی که نه سقوط شرکت از چندسال پیش شروع شد درست زمانی که قرارداد ذوب آهن کنسل شد و این شرکت علیرغم توانمندی های ان مقطع نتوانست حتی یک پروژه بگیرد.وفروش دارایی ها برای پرداخت بدهی ها شروع شدو
برای اینکه کسی فکر نکند نیتی غیر از خیر وجود دارد حاضرم نعل به نعل جلو برویم:
از قرار دادها شروع کنیم از همان اقای طهماسبی سوال کنید چند قرارداد وبا چه ارزشی دارند{شرکتی که پروژه محور است)
از دارایی های رویایی سوال کنید {از عرصه وعیانبخشی ازیک کارخانه تعطیل شده درشهرک صنعتی اشترجان } واینکه آیا فروش آن جواب چه بخشی از بدهی بانکی دا میدهد
...
...
...
..
برای روشن شدن ذهن دوستان حاضرم بعد از اعلام جواب دوستان در این خصوص بطور مستند صحبت کنیم.
مگر کسی گفت شما دروغ میگویی ویا شما راست میگویید که قصد ثابت کردن ونکردن گفته خود دارید به نظر من هم قیمت این سهم باید حدود 50 تومان باشد اخه هیچی ندارد فقط یک تابلو و اسم از ان مانده است ولی من موقع باز شدن قصد خرید واضافه کردن تا 1میلیون سهم را دارم و هر چه ارزانتر به نفع من ولی من در کل ارزش تپولا را هر سهم حداقل 2000 تومان میدانم حالا اگر شد 50 تومان تعداد بسیار بسیار بالا در حد 3الا 4درصد شرکت را میخرم و اگر نزدیک 2000 تومان شد میفروشم

امیرعلی10

Member
کاربر فعال
عضو تازه
مگر کسی گفت شما دروغ میگویی ویا شما راست میگویید که قصد ثابت کردن ونکردن گفته خود دارید به نظر من هم قیمت این سهم باید حدود 50 تومان باشد اخه هیچی ندارد فقط یک تابلو و اسم از ان مانده است ولی من موقع باز شدن قصد خرید واضافه کردن تا 1میلیون سهم را دارم و هر چه ارزانتر به نفع من ولی من در کل ارزش تپولا را هر سهم حداقل 2000 تومان میدانم حالا اگر شد 50 تومان تعداد بسیار بسیار بالا در حد 3الا 4درصد شرکت را میخرم و اگر نزدیک 2000 تومان شد میفروشم
درود برشما

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
در جریان بررسی طرح حمایت از کالای ایرانی؛

افزایش سرمایه‌های بنگاه‌های اقتصادی تا ۵ سال معاف از مالیات است

سرویس صحن
نمایندگان مجلس افزایش سرمایه بنگاه‌های اقتصادی ناشی از تجزیه ارزیابی دارایی‌های آنها از تاریخ لازم‌الاجرا شدن این قانون را به مدت ۵ سال معاف از مالیات کردند.

چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۰

افزایش سرمایه‌های بنگاه‌های اقتصادی تا 5 سال معاف از مالیات است نمایندگان مجلس افزایش سرمایه بنگاه‌های اقتصادی ناشی از تجزیه ارزیابی دارایی‌های آنها از تاریخ لازم‌الاجرا شدن این قانون را به مدت 5 سال معاف از مالیات کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/59171.jpg http://cdn.icana.ir/d/019/59171.jpg افزایش,سرمایه‌های,بنگاه‌های,اقتصادی,تا,5,سال,معاف,از,مالیات,است Icana Icana http://static.icana.ir/Fa/IMG/Logo.ico
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، 12 دی) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی اصلاحات لایحه نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر پایانه فروشگاهی (صندوق مکانیزه فروش) با 143 رأی موافق، 33 رأی مخالف، صفر رأی ممتنع از 216 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.
در متن این ماده آمده افزایش سرمایه بنگاه‌های اقتصادی ناشی از تجزیه ارزیابی دارایی‌های آنها، از تاریخ لازم‌الاجرا شدن این قانون به مدت 5 سال از شمول مالیات معاف است مشروط بر آن که متعاقب آن به نسبت استهلاک دارایی مربوطه و یا در زمان فروش، مبنای محاسبه مالیات اصلاح گردد و بنگاه یاد شده طی 5 سال اخیر تجدید ارزیابی نشده باشد.
آیین‌نامه اجرایی این ماده توسط سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت امور اقتصادی و دارایی با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت تهیه می‌شود و حداکثر ظرف مدت 3 ماه پس از تاریخ لازم‌الاجرا شدن این قانون به تصویب هیئت وزیران برسد.
لازم به ذکر است نمایندگان مجلس در جریان بررسی ماده (15) طرح حداکثر استفاده از توان تولیدی خدمات کشور و حمایت از کالای ایرانی با 82 رأی موافق، 91 رأی مخالف و 8 رأی ممتنع از 215 نماینده حاضر با پیشنهاد حذف این ماده مخالفت کردند./

بالا