تپولا (مهندسي مرآت پولاد)

امیرعلی10

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
#تپولا یک سوال چرادرسهم تپولا دراین دوروز کاری سهم ساعت 9تا 12فروشنده ها جرئت لفظ فروش کمتر دارند وبیشتراردرها لفظ خریدهست وبعداز‌ساعت دوازده بازی عوض میشه و فروشنده ها جلو میاند؟جواب:ازساعت 9تا دوازده فرصت زمان زیاده و بازیگر ترس از‌این داره که هرلحظه سهموازدستش دربیارندبه همین علت جرئت اردرفروش متعددرو نمیکنه اما زمانی که ساعت 12میشه تا ساعت12:30چون میدونه معامله ای انجام نمیشه فروشنده هادست به کار میشندنه برای فروش بلکه برای ترساندن خریدارها شروع میکنند به پایین اوردن تپولا چون میدونن تا دوازده و نیم معامله ای نمیشه جرئت ترساندن خریدارهارو میکنن ووقتی میبینن فعلا خریداردر یک لحظه ای که اونم درساعت دوازده نیم نیست لفظ فروش رو کمی پررنگ نشون میدند تا تپولارو شل نشون بدند.حواستون باشه اسیرترساندن بازیگرها نشوید.

msa1362

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام وعرض ادب خدمت سهامدران صبور وفاندامتال تپولا
دوستان عزیز بازیگرسهم بد جور رکب خواهد خورد سهامداران تپولا بد جوری سریشن هستند علت سریش بودنشان فاندامتال های قوی سوار سهم هستن وبازیگر هر چقدر با هماهنگی ناظر اقدام به هرنوع حیله ای جهت پیاده کردن سهامدار فاندی میکنند سهامداران جری تر میشوند وقیمت سهم بسیار نازل میباشد اما بگذارید هم بازیگر وهم ناظر قیمت رو نازل ونازل تر کنند اما از بد شناسی بنده با توجه به اینکه بیست ساله تحلیگر از نوع فاندامتال کار هستم بازیگر با ترس وحشت اقدام به اردرچینی میکند بنده چند سال پیش سمگا ۱۰۴ تومانی رو شناسایی کردم بازیگر سهم عین تپولا اذیت میکرد اخر نتیجه کار برگ برنده دست سهامدار صبور افتاد وعلت اینکه سهامدار فاندامتالی برنده میشود این است که غیر از این است که هم بازیگر ناقلا وسهامدار فاندی در انتها هدفشون یکی است ودر پایان کار هدف هر دو سود است در اینجا بنده دنبال اشتباهات اتاق فکر تپولا هستم اینده سهم هم ان شاءالله معرکه هستش با پول قرضی واعتبار نخرید خیلی از سهام شرکت رو از دست داده اند وبا توجه به اینکه سهم دست بنیادی کارا افتاده بازیگرا ناظر رو سهله ریاست سازمان هم وارد بازی کنه وتعدیلی های سوری شدید هم بدهد موفق نمیشود وبا هر اشتباهی وپایین بردن ونگه داشتن فقط باعث از دست دادن سهمشو ن میشود بنیادی کاران قهار بهتر متوجه عرایض بنده میشوندبه این دلیل است میگم سالار بورس ایران تپولاست با دید بلند مدت به سهم نگاه کرده ونگاه خواهم کردسهم انقدر ارزشمند است که چندین ساله حقه سوار میکنند وخواهد کردارادت

آخرین ویرایش:

امیرعلی10

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام خدمت دوستان.درصورت تمایل داشتن برای حضوردرگروه تلگرام تپولاپیام بدهندتا اضافه شوند.موفق باشین.
Poem966@

alisamadi3854

New Member
عضو تازه
دوستان عزیز بازیگرسهم بد جور رکب خواهد خورد سهامداران تپولا بد جوری سریشن هستند علت سریش بودنشان فاندامتال های قوی سوار سهم هستن وبازیگر هر چقدر با هماهنگی ناظر اقدام به هرنوع حیله ای جهت پیاده کردن سهامدار فاندی میکنند سهامداران جری تر میشوند وقیمت سهم بسیار نازل میباشد اما بگذارید هم بازیگر وهم ناظر قیمت رو نازل ونازل تر کنند اما از بد شناسی بنده با توجه به اینکه بیست ساله تحلیگر از نوع فاندامتال کار هستم بازیگر با ترس وحشت اقدام به اردرچینی میکند بنده چند سال پیش سمگا ۱۰۴ تومانی رو شناسایی کردم بازیگر سهم عین تپولا اذیت میکرد اخر نتیجه کار برگ برنده دست سهامدار صبور افتاد وعلت اینکه سهامدار فاندامتالی برنده میشود این است که غیر از این است که هم بازیگر ناقلا وسهامدار فاندی در انتها هدفشون یکی است ودر پایان کار هدف هر دو سود است در اینجا بنده دنبال اشتباهات اتاق فکر تپولا هستم اینده سهم هم ان شاءالله معرکه هستش با پول قرضی واعتبار نخرید خیلی از سهام شرکت رو از دست داده اند وبا توجه به اینکه سهم دست بنیادی کارا افتاده بازیگرا ناظر رو سهله ریاست سازمان هم وارد بازی کنه وتعدیلی های سوری شدید هم بدهد موفق نمیشود وبا هر اشتباهی وپایین بردن ونگه داشتن فقط باعث از دست دادن سهمشو ن میشود بنیادی کاران قهار بهتر متوجه عرایض بنده میشوندبه این دلیل است میگم سالار بورس ایران تپولاست با دید بلند مدت به سهم نگاه کرده ونگاه خواهم کردسهم انقدر ارزشمند است که چندین ساله حقه سوار میکنند وخواهد کردارادت
ما صبرمون زیاده تپولا همون تپل دوستداشتنیست

msa1362

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازیگر عزیز وگرامی بذار بنده نیز یه تقلب ناب بهت برسونم
قیمت سهم پایینه مثل انرژی نیست که طرف رو بترسونی قیمت سهم واسه سهامدارا با دلار ۱۴ تومانی وپراید ۵۰ تومانی اونم با چندین سال انتظار براشون چه ۲۰۰ تومان چه ۴۰۰ تومان چه ۵۰ تومان فرقی نداره از طرفی اکثرشون واقعا تحلیلگرای قدیمی وناب هستند درست شما هم سهم زیاد از دست دادید معامله نه سیخ بسوزد نه کباب باهاشون انجام بده تا ۱۰۰۰ بیش از ۵۰ درصد سهمتو تقدیم میکنند ۲۰ درصد مابقی تا ۲۰۰۰ میمونه ۳۰ درصد اونم گردنتو راست بگیر بگو شناوری سهمه گزارش سالانه هم با غرور وافتخار تقدیم بالادستی کن ارادت

msa1362

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست عزیز وگرام سوء تفاهم نشه دلیل استفاده از مطلب شما کمک به دوست عزیزی بود که صبور بودن سهامداران کنونی رو نشون بدم موفق باشی ارادت

namaa

Member
کاربر فعال
عضو تازه
طبق گفته بعضی سهامداران اگر بالا بره که خب خدارشکر گویم اگر بالا نرفت فرصتی برای انشالله ایجاد رشد در سهام دیگرم و تبدیلش به این سهم خواهد بود. در هر دوحالت استقبال میکنم

مهسا1

Well-Known Member
کاربر فعال
شنیده می‌شود دولت در پیش‌نویس لایحه بودجه سال ۹۸ معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی را برای یک سال دیگر تمدید کرده است.
دولت برای کمک به اصلاح ساختار مالی شرکت‌ها پس از جهش شدید نرخ ارز این بند را در بودجه گنجانده است.
گفتنی دولت در جلسات فوق العاده در حال رسیدگی به بندهای بودجه است و این تبصره هنوز در هئیت دولت بررسی نشده است اما سازمان برنامه بر تصویب آن تاکید دارد/بورس‌نیوز

fanos

Well-Known Member
کاربر فعال
من خودم از‌خیلیها اینجا بیشتر سهم دارم و هیچ استرسی‌هم ندارم .همینجا به بازیگرهای تپولا میگم جرئت داری سهمو شلش کن .اگر جرئتشو داری شلش کن رو قیمت پایین نگهشدارتا ببینی چطور سهمات رو از چنگت درمیارن.من تحریکت میکنم و میگم شلش کن.من خودم سنگین تک سهم تپولا هستم بیا پایین اما بالا نبر تا متوجهت کنیم خریدار تپولا یعنی چی.
سلام اقا امیر گل
ببین بازیگر سهم به حرفت عمل کرد سهم اورد پایین ناقلا گزاشت برای اخر سال که نتونند سهم بخرند اگه شنبه ودوشنبه توی همین قیمت باشه من هم خریدمو انجام میدم .

بالا