تپولا (مهندسي مرآت پولاد)

امیرعلی10

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
من خودم از‌خیلیها اینجا بیشتر سهم دارم و هیچ استرسی‌هم ندارم .همینجا به بازیگرهای تپولا میگم جرئت داری سهمو شلش کن .اگر جرئتشو داری شلش کن رو قیمت پایین نگهشدارتا ببینی چطور سهمات رو از چنگت درمیارن.من تحریکت میکنم و میگم شلش کن.من خودم سنگین تک سهم تپولا هستم بیا پایین اما بالا نبر تا متوجهت کنیم خریدار تپولا یعنی چی.

آخرین ویرایش:

msa1362

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب اميرعلي عزيز طرفمون اصفهاني با اتحاد و زجر بازيگر و بازيگردان بايد نشان داد اين سهم پتانسيل بالايي داره تنها شركتي مهندسي كه دانش بالايي داره و با امثال اين شركتها ميشه تحريم ها رو دور زد.خواهشند دوستان از موضع خود عقب نشيني نكنند كه باعث ناميدي سهامدار خرد نشوند.

namaa

Member
کاربر فعال
عضو تازه
اینکه قیمت رو پایین بیارن شاید به ضرر خود شرکت هم باشه و میتونه دلیلی باشه و باعث کاهش استقبال از خرید سهام توسط سرمایه گذاران بشه. متاسفانه شرکت در این یکسال و نیم سهمش رشدی از قیمت سقف معاملاتی در سال قبل نداشته و همین زیاد جذابیت ایجاد نخواهد کرد.سرمایه گذار به قصد منفعت میاد سهم میخره

آخرین ویرایش:

امیرعلی10

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز نزدیک هشتصد هزارتا سهم مفت جمع شد.بازم کسی فروشنده هست بیادجلو.تو قیمتهای پایین مفت بری میکنن بفروش که خوشبخت میشی خخخخ بفروش.یک پیامم به بازیگردان تپولا میدم جرئت داری بیار زیر200تومان یک هفته نگهشدار.عده ای اگر بدونن سهم زیر دویست مونده میرن بعضی .... رو می فروشند تپولارو بار میزنن.بازیگرمحترم ت. اینکاره نیسی شلش کن افراد جدید مالو بخرن بالا ببرن .تو عرضه ی داغ کردن رو نداری .شلش کن خواهشا

امیرعلی10

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
(توجه توجه توجه) چندروزی هست شاخص کل مثبت های مکرر می خوره اما باتوجه به سازوکارهای جدید دربازارپایه که می خواست ازمدتی بعداعمال بشه سهامهای پایه منفی شدند.ببینیدبیاید منطقی و عقلانی ودورازتعصب سهم نظر بدیم راجب این موضوع.طبق شنبده ها مادربازارپایه طبق قوانین جدیددربازارپایه سه تابلوباسه رنگ زردنارنجی وقرمز داریم.وطبق صحبت هایی که شده دربازارپایه نزدیک به هفت سهم به تابلوقرمزقرار می گیرندکه این شرکت ها ورشکسته شده اندپس تپولا مطمئنابین این هفت سهم نیست وطبیعیه اون کسانی که سهم هاشون احتمال میدهندشایددرتابلو قرمزقرار بگیره قرمرهای مکرر بخوره .این از تابلوی قرمز. میریم راجب تابلوی نارنجی وزرد نظربدیم که تپولا جزو این تابلوهاس . طبق شنیده ها سهم های گروه پایه بعضیهاشون میرندتابلو قرمز نارنجی زرد که ماراجب تابلو قرمز نظر دادیم.تابلو نارنجی :این تابلو یک روز درهفته نوسان آزاد و مابقی روزهاروی یک قیمت با یک ریال اختلاف بصورت ثابت معامله میشه ببینید این سازوگاربرای سهم هایی که درپایه ب قرار دارندسازوکار خوبی نیست چون این سهم ها که روزانه ده درصد نوسان میزدند حالا باید یک روز درهفته نوسان بزنند وبقیه روزها دریک قیمت معین معامله بشوند طبق این تحلیل پس بدون شک سهامداران پایه ب هم به همین دلیل ترس از آینده دارندهمین سازو کار باعث سقوط‌سهمهای پایه ب شده تا این لحظه چون سهم هایی که هر روز ده درصد نوسان میزدندحالا یک روز درهفته نوسان میزنند که این از نظر بنده خوب نیست.راجب بازار زرد هم اگر بخوام تو ضیح بدم که دوروز در هفته دامنه نوسانی آزاد و بقیه روزها در یک قیمت معامله شدن که این میتونه نکته خوبی باشه. نتیجه :پس علت های ریزش های سهم های پایه در این چند روز‌میتونه همین عوامل باشه که طبق نظر من هر چقدر این خبرها تازه تر بود منفیها بیشتر بود که با توجه به گذشت زمان سهم ها با درک این سه رنگ به جایگاه قیمتی خودشون خواهند رسید. سوال نظرمون راجب بعضی سهامهادربازار پایه:ببینیدطبق عقل و منطق سهم هایی که در بازار پایه ج قرار دارندمثل تپولا و... که جزو اون دسته که گفته شده حدود هفت سهم میباشند نیستند پس دربازارنارنجی قرار می گیرنداحتمالا دربازار خوب زرد رنگ.
:ببینید این سهم ها اگرهم در تابلوی نارنجی رنگ قرار بگیرند یک روزدرهفته نوسان آزاد و مابقی روزها در قیمت ثابت با یک ریال اختلاف معامله میشوند.بیاید با عقل و منطق راجب این سهم ها فکر کنیم.سهم هایی که دربازار پایه ج سه روز معامله بشوند و حال هر روز معامله شوند درصورتی که یک روز هم نوسان آزاد داشته باشنداین نکته بسیار برای این سهم ها نکته ی مثبتی هست برای اینکه هر روز معامله میشوندو قدرت نقد شوندگیشون بالا میادبه همین دلیل سهم هایی که الان در بازارپایه ج هستند از این سازو کارضربه نمیخورندو این سازو کار فقط‌به سهم هایی که دربازار پایه ب بودن لطمه میزنه که این هم تا مدتی باعث تضعیف سهم های‌پایه ب میشه و به مرور زمان سهم های پایه ب هم به قیمت واقعی خودشون سوق پیدا میکنن. نتیجه:نبایدسهم هایی که در حالا حاضر در بازار ج قرار دارند تو این چند روزریزش داشته باشند چون این سازو کار به نفع سهامدارانشه و استرس فعلا باید شامل سهم هایی باشه که در بازار ب قرار دارند.و تپولا و سهم های پایه ب باید از نظر بنده از‌این سازو کار جدید سهامدارانش استقبال کنندو در این چندروز که سهامهای تابلو پایه ب ریزش داشتند طبیعی بود به علت شوک خبر جدید اما ریزش سهامهای پایه ج غیر طبیعی بودو این جوبازار پایه ب سهامهای پایه ج رو تحت فشار قرار داد که ازنظربنده با کمی فکرمتوجه خواهیم شد سهامهای پایه ج به سرعت به سمت قیمت واقعی خودشون حرکت خواهند کرد.اینها نظربنده بود بازهم با نظرخودتون معامله کنید..موفق و پرسود باشین.

namaa

Member
کاربر فعال
عضو تازه
031-37608654
تلفن شرکت مسیول حسابداری و مالی شرکتم جناب طهماسبی هست. جهت انتقاد یا سوال میتونید با این شماره هم تماس بگیرید

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من تا 80تومان سقوط میکند ومن هم چاره ای جز خرید ندارم وباید اضافه کنم باید اضافه کنم :D:D
بیخود قیمت دستور خرید را بالا نگذارید این سهم با این افزایش سرمایه از اورده نقدی حرفی برای گفتن ندارد بگذارید تا 150 تومان ریزش کند تا ما با خیال راحت بخریم

امیرعلی10

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
#تپولا تا زمانی که امثال شمارو نا امید نکنن سهم بالا نمیره .بابا من نمیدونم شما ها چرا انقدر کم تحملید.وقتی اینجا همش ناامیدانه پیام بدین یعنی خسته شدیدو اونوقت بازیگربیشتر فشار روتون میاره تا مالتونو از چنگتون دربیاره.هی من نمیخوام چیزی بگم بعضیا اینجا همش نا امیدانه حرف میزنن.بابا رو مالت بخواب یکسالم شده ده سالم شده بخواب چرا انقدر نا امیدانه پیام میزاریدو این نا امیدانه پیاماتون یعنی به بازیگر میگی دارم خسته میشم بیشتر بهم فشار بیار بابا اینجا بازیگرسهم به دنبال منافع شما نیست که همش میگی بازیگر ببر بالا پس چرا نمیبری شک نکنید بازیگر دنبال منافع خودشه و تا امثال شماهارو خسته نکنه بیخیال نمیشه .بجایی که بگین ما چندساله سهم رو خریدیم و فروشندش نیستیم تا حساب کار دست بازیگردان بیاد همش از خستگی حرف میزنید.لطفا منطقی و واقع بین باشید.بازیگر جرئت داره بیاد منو خسته کنه تا مجبور نشم تا یک ریال نشه نمیفروشم اصلا من منتظرم بازیگر تپولارو یک تومان کنه واگر این سهم یک تومان هم بشه فروشندش نمیشم تا مجبور نشم نمیفروشم.اصلا همینجا به بازیگر سهم میگم مردشی سهم رو بیارزیر 100تومان جرئتشو داری‌بیار پایین ببینم من خسته میشم یا شماها.

آخرین ویرایش:

msa1362

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
از جناب اميرعلي بابت حمايتهايش از سهم بايد تشكر كرد فقط اينو مي توان گفت سهامداران تپولا واقعا تو اين سهم مظلوم واقع شده اند سازماني كه نتونه از حق سهامداران خرد حمايت كنه باعث جولان شياداني امثال اين سهمها شده اند . ما هم باقدرت تا به خاك كشيدن بازيگران اين سهم حتي يك سهم هم فروشنده نخواهيم بود. يا حق

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من چون شرکت جز ماده 141 تجارت است وزیان شرکت بیش از نیمی از سرمایه شرکت است طبق قانون 141 تجارت شرکت فقط 3راه دارد یا شرکت را منحل کنند ویا کاهش سرمایه بدهند ویا اگر دارایی دارند افزایش سرمایه از تجدید ارزیابیها بدهند که خوبخود افزایش سرمایه از اورده نقدی منتفی است بخصوص اینکه با این افزایش سرمایه هم باز از زیان خارج نخواهد شد

fanos

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من چون شرکت جز ماده 141 تجارت است وزیان شرکت بیش از نیمی از سرمایه شرکت است طبق قانون 141 تجارت شرکت فقط 3راه دارد یا شرکت را منحل کنند ویا کاهش سرمایه بدهند ویا اگر دارایی دارند افزایش سرمایه از تجدید ارزیابیها بدهند که خوبخود افزایش سرمایه از اورده نقدی منتفی است بخصوص اینکه با این افزایش سرمایه هم باز از زیان خارج نخواهد شد
جواد اقا از یک طرف مدعی هستی 1500000سهم تپولا را داری وداری یک سره ایه یاس وکامنتهای دل سرد کننده میزاری اونم درست شب قبل معامله مثل همین کامنتت اونوقت انتظار داری سهمت مثبت معامله بشه به گمانم شما سهمی نداری کسی که این مقدار سهم داشته باشه فقط سکوت میکنه . سیگنال منفی به بازار نمیده

امیرعلی10

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
آقای جواداز یک طرف میگی مطمئنی سهم دوهزارتومانو میزنه ازطرف دیگه میگی ریزش داره.این چه نظردادن داداش گلم .

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
جواد اقا از یک طرف مدعی هستی 1500000سهم تپولا را داری وداری یک سره ایه یاس وکامنتهای دل سرد کننده میزاری اونم درست شب قبل معامله مثل همین کامنتت اونوقت انتظار داری سهمت مثبت معامله بشه به گمانم شما سهمی نداری کسی که این مقدار سهم داشته باشه فقط سکوت میکنه . سیگنال منفی به بازار نمیده
من نگقتم 1میلیون و500 هزار تا دارم گفتم حدود 1درصد شرکت را با 3کد دارم سرمایه شرکت 12میلیاردو 600 میلیون است وسهم من حدود 1میلیون 80 هزار تا این چند وقت داشتم کمی شیطنت میکردم

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
چند وقت پیش مدیریت شرکت میخواست افزایش سرمایه تجدید ارزیابیها 1430 درصدی بدهد الان میخواهد از اورده نقدی افزایش سرمایه بدهند افزایش سرمایه ای که برای شرکت هیچ فایده ای ندارد وباز هم شرکت نمیتواند از زیان انباشته خارج شود وباعث ریزش شدی سهم میشود من هم به تعداد بالا نزدیک 1درصد میانگین 190 تومان خریده ام وباید صبر کنم سهم ریزش شدید بکند تا با خرید تعداد بالا میانگین کم کنم تا شاید بتوانم از زیان خارج بشوم
بازار بورس به ثانیه است امروز شرکتی خوب است با دلار 14هزار تومان فردا ان شرکت بد است با دلار 12هزار تومان به همین راحتی

بالا