توسعه صنايع بهشهر؟

شروع موضوع توسط بابك بورسي ‏10 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. بابك بورسي

بابك بورسي New Member عضو تازه

در مورد وضعيت آتي اين سهم و قيمت آن راهنمايي كنيد.
    (من تعداد زيادي از اين اين سهم را با قيمت 845 تومان خريده ام). :cry:
    در مورد فروش اين سهم و تعويص آن با سهام ديگر راهنمايي نماييد.

2. بابك بورس‌باز

بابك بورس‌باز New Member کاربر فعال

آقا چقدر اسمت شبيه منه!!! شركت يك افزايش سرمايه 100% در شهريورماه خواهد داشت كه مبلغ آن را از محل سودي كه شما از شركت طلب داريد مي‌توانيد بپردازيد. قاعدتا بايد تا اوايل شهريور شروع به بالا بردن قيمت سهم بكنند. اگر نكردند ....
    روي هم رفته به عنوان سهم مطمين بد نيست. ولي اگر قصد سود سريع داري و اهل ريسك هستي بهتر است سوار موج بازار شوي!

3. نادر شاه

نادر شاه New Member کاربر فعال

شغل:
    سهامدار
    اين سهم رو بايد بخري و بذاري كنار. در كوتاه مدت (حداقل 6 ماه) زياد سوددهي نداره.

4. منوچهر

منوچهر New Member کاربر فعال

آقا درحال حاضركه اين رفيقمون خريده بگين چيكاركنه.براي خريدهاي بعدي چشم!اينكار را خواهيم كرد!( آخه منم دارم! ) :cry:

5. alireza

alireza New Member عضو تازه

نظر شخصي

هر چند اين سهم را سهمي برجسته مي دانم ام به علت گستردگي پرتفوي آن اگر دنبال سود بيستري هستيد آنرا با سهام س پتروشيمي ـگاز لوله ـرانفور و س صنايع بهشهر عوض كنيد هر چند سهام خوب ديگري نيز در بورس هست از جمله مداران كه سود خوب و بالتبع ريسك بيشتري خواهد داشت.

6. فرهاد رضائي

فرهاد رضائي New Member عضو تازه

شغل:
    كارمند
    وبشهر سهمي كه نه شفا ميدهد ونه مي كشد. سه ماه در اوج بورس 70 ٪ سبدم را به آن اختصاص دادم و از حركت لاكپشتي آن عذاب كشيدم و دلم خوش بود كه اين سهم باارزش است.بعد از مجمع پاي حساب كتاب افتادم و كل پرتفو و صورتهاي مالي و برنامه هاي آتي شركت را بررسي كردم وهيچ چيز دندان گير نصيبم نشد حتي صافولا .گفتم چون در شهريور افزايش سرمايه دارد صبرميكنم تا افتضاح باز شدن آن بعد از مجمع ساليانه را جبران كند وبه قيمت خريد 800 تومانم برسد تا از شر اين سهم ( كه مخصوص آدمهاي محتاط است و من از تجمع پيرمردها و پيرزن ها در مجمع پي بدان بردم ) راحت شوم و از فرصتهاي زياد و سهم هاي خوب بازار استفاده كنم اما بعد از دو هفته كه به زحمت به 770 رسيده بود سقوط كرد. قيدش را زدم و همه را با ونوين ، صدرا و ساختمان عوض كردم. پايان سه ماه درگير بودن 70 تومان زير قيمت فروختن و سود 120 توماني هر سهم است كه بايد تا اسفند صبر كنم !!
    دلتان را به افزايش سرمايه خوش نكنيد چون به همان نسبت از قيمتش كم مي شود و ماه ها بايد صبر كنيد تا قيمتش به سقف قبلي برسد( 2 سال پيش كه افزايش سرمايه داد 14 ماه طول كشيد كه پر كند)
    اگر خيلي صبور هستيد و اهل ريسك نيستيد و عاشق برنامه ريزي 10 ساله مديران بهشهريد مطمئن باشيد داراي بهترين سهام هستيد.

7. بابك بورس‌باز

بابك بورس‌باز New Member کاربر فعال

قاه قاه قاه (يعني lol)
    فرهاد جان خيلي قشنگ گفتي. البته افزايش سرمايه قبلي جايزه بود. ولي اين بار بايد پذيره‌نويسي شود. اگر سهم مورد توجه نباشد حق تقدم‌ها روي دستشان مي‌ماند. پس احتمال دارد سهم را مقبول بازار كنند. البته تنها حدث و گمان است. متاسفانه منبع براي گرفتن inside information ندارم!