توسعه اقتصادی آرین

شروع موضوع توسط پورزند ‏13 دسامبر 2010 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. 120

120 Well-Known Member کاربر فعال

جناب وینس بعد کشف قیمت من خریدارم پیام بفرستید

2. kivantair

kivantair New Member عضو تازه

آگهي دعوت به مجمع عمومي فوق العاده

بانك الکترونیکی آرین به شماره ثبت 399331
    (شركت سهامي عام )
    جلسه مجمع عمومي فوق العاده صاحبان سهام بانك الکترونیکی آرین ( شركت سهامي عام ) ساعت 15 بعدازظهر روز چهارشنبه مورخ 31/1/90 در محل هتل سيمرغ به نشاني : تهران ، خيابان وليعصر ، پائين تر از پارك ساعي برگزار مي گردد.
    بدينوسيله از كليه سهامداران محترم ، وكلا يا نمايندگان قانوني ايشان دعوت به عمل مي‌آيد تا در اين جلسه حضور به هم رسانند. به اطلاع مي رساند برگه ورود به جلسه مجمع از ساعت 14 همان روز در همان محل صادر مي گردد و ارائه کارت شناسائی معتبر و رسید پرداخت بانک و مدارک وکالت یا نمایندگی جهت دريافت برگ ورود به جلسه ضروری مي باشد .
    دستور جلسه مجمع عمومي فوق العاده :
    1- تصميم گيري در مورد افزايش سرمايه پيشنهادي هيات مديره
    2- ساير مواردي كه رسيدگي به آنها در صلاحيت مجمع عمومي فوق العاده مي باشد .

هيئت مديره بانك الکترونیکی آرین
    http://www.arian-ebank.com

3. مجید خالقی

مجید خالقی مسدود شده مسدود شده

خوب به جای دوشنبه ، سه شنبه عرضه میشه.
    به نظرم سود سال 91 این سهم با سرمایه 200 میلیارد حداقل 31 تومنه، به این عدد پی بر ای 10 بدین میشه 310 تومن.
    310 تومن با سرمایه 200 میلیارد میشه 700 تومن با سرمایه 70 میلیارد.
    بنده هیچ توصیه ای به خرید این سهم ندارم ولی بدانید حقوقی ها مترصد خرید این سهم هستند، و خبهمن یکی از آنان است، و خرید این سهم تا 700 تومن هم برای حقوقی که به دنبال کرسی هیئت مدیره است توجیه دارد.
    بنابراین به سهامداران فعلی آرین توصیه میکنم اگر واقعا قصد فروش سهامتان را دارید مفت آن را حراج نکنید و بگذارید حقوقی ها بابت سهامتان پول درخور آن پرداخت کنند.

4. مجید خالقی

مجید خالقی مسدود شده مسدود شده

وقتی برای سهم به این ارزشمندی سقف 150 تومنی میزارید و در باز کردن سهام بدعت جدید میگذارید باید فکر اینجاش رو هم می کردین که سهم صف میشه و هیچی گیر نمیاد، الوعده وفا بنده به حرفم عمل کردم.

5. 120

120 Well-Known Member کاربر فعال

جناب انتی به نظرتون زیاد بسته نمیمونه هرچند اشاره ای داشته بودید من نفهمیدم راستی نظرتون با توجه به استقبال بی نظیر وصف 10میلیونی جند باز بشه متشکر

6. پورزند

پورزند Well-Known Member کاربر فعال

آیا این سهم در این قیمتها میارزد ؟ ؟ ؟ ؟

7. Amravi

Amravi New Member عضو تازه

با توجه به ريسک سهم نه مناسب نيست ولي با توجه به بازار احتمالا قيمتهاي خوبي رو ببينه :)

8. (hassanzadeh)

(hassanzadeh) New Member عضو تازه

در پي اخذ مجوز افزايش سرمايه 130 ميليارد توماني بانك الكترونيكي آرين از سازمان بورس و اوراق بهادار، مجمع عمومي فوق العاده اين بانك چهارشنبه گذشته برگزار شد و سهامداران حاضر با افزايش سرمايه اين بانك از 70 ميليارد به 200 ميليارد تومان از محل آورده نقدي موافقت كردند.
    اين افزايش سرمايه در اختيار هيات مديره قرار گرفت تا در مورد نحوه و زمان عملي ساختن و تحقق افزايش سرمايه اين بانك تصميم گيري شود.
    همچنين با تصويب اين مجمع فوق العاده، نقل و انتقال سهام بانك الكترونيكي آرين نيز تا زماني كه از فرابورس ايران حذف نشده باشد منحصراً از طريق فرابورس ايران امكان پذير خواهد بود.
    براساس اين گزارش،طبق مصوبه شوراي پول و اعتبار درسال گذشته ،حداقل سرمايه لازم براي تاسيس بانك هاي الكترونيكي 200 ميليارد تومان است كه با تامين اين سرمايه، بانك الكترونيكي آرين خواهد توانست مجوز آغاز فعاليت خود را از بانك مركزي دريافت كند.

9. منچستر

منچستر New Member کاربر فعال

بانك الكترونيكي آرين 200 ميليارد توماني شد

خبرگزاري فارس: بانك الكترونيكي آرين با تصويب مجمع فوق العاده افزايش سرمايه 130 ميليارد توماني را اعمال كرد تا صاحب سرمايه 200 ميليارد توماني باشد.

به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس، در پي اخذ مجوز افزايش سرمايه 130 ميليارد توماني بانك الكترونيكي آرين از سازمان بورس و اوراق بهادار، مجمع عمومي فوق العاده اين بانك چهارشنبه گذشته برگزار شد و سهامداران حاضر با افزايش سرمايه اين بانك از 70 ميليارد به 200 ميليارد تومان از محل آورده نقدي موافقت كردند.
    اين افزايش سرمايه در اختيار هيات مديره قرار گرفت تا در مورد نحوه و زمان عملي ساختن و تحقق افزايش سرمايه اين بانك تصميم گيري شود.
    همچنين با تصويب اين مجمع فوق العاده، نقل و انتقال سهام بانك الكترونيكي آرين نيز تا زماني كه از فرابورس ايران حذف نشده باشد منحصراً از طريق فرابورس ايران امكان پذير خواهد بود.
    براساس اين گزارش،طبق مصوبه شوراي پول و اعتبار درسال گذشته ،حداقل سرمايه لازم براي تاسيس بانك هاي الكترونيكي 200 ميليارد تومان است كه با تامين اين سرمايه، بانك الكترونيكي آرين خواهد توانست مجوز آغاز فعاليت خود را از بانك مركزي دريافت كند.

10. سهنـد

سهنـد مسدود شده مسدود شده

از دوستان اگر کسی درباره این سهم و علت رشد 50% قیمت این سهم داره اطلاع رسانی کنه
    با مجازی بودن این سهم امکان زیاد شدن رقبا برای شرکت هستش؟
    آیا سایر بانکها میتونن خدمات مشابه این بانک داشته باشن؟
    آیا سایر بانکها نظیر آریا و ایران زمین هم سرنوشتی افزایش قیمتی مشابه این شرکت دارند؟
    آیا سهام بانک ایران زمین با وضعیت موجود از این سهم برتر یا پاینتر هستش؟
    آیا امکان خرید بانکهای آریا و ایران زمین تو خارج از بازار هستش تا با خرید این سهام سرنوشت بانک آرین برای این سهام تکرار بشه؟

11. farid123

farid123 New Member کاربر فعال

سلام
    بچه ها کسی میتونه راهنماییم کنه؟ افزایش سرمایه از محل آورده نقدی چجوریه؟من 10000 تا سهم 100 تومنی آرین پذیره نویسی کردم بعد از افزایش سرمایه چند تا سهم و به چه قیمتی دارم؟آیا باید پولی پرداخت کنم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.مبتدیم تو بورس.مرسی از لطف دوستان.

12. farid123

سلام
    بچه ها کسی میتونه راهنماییم کنه؟ افزایش سرمایه از محل آورده نقدی چجوریه؟من 10000 تا سهم 100 تومنی آرین پذیره نویسی کردم بعد از افزایش سرمایه چند تا سهم و به چه قیمتی دارم؟آیا باید پولی پرداخت کنم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.مبتدیم تو بورس.مرسی از لطف دوستان.

13. mustafa

mustafa New Member کاربر فعال

بايد به ازاي هر سهم 185 بديد.
    بعد از افزايش سرمايه هم 28500 سهم داريد، قيمت هم توي سيستم معاملات حدودا 118 ثبت ميشه.

14. farid123

حالا اگر 1800000 ندی چی میشه؟یعنی تقریبا پول ندارم که بخوام بپردازم؟باید چه کارکنم؟پول جور کنم بدم بهتره یا ندم؟چه فرقی میکنه؟

15. mustafa

حالا فعلا يکي دو ماهي براي واريز پول وقت دارين، اگر جور نکردي مي توني حق تقدم رو بفروشي(در واقع به شما 18500 حق تقدم مي دهند که بايد 100 رو بريزي تا تبديل به سهم شه).
    اين سهم کوتاه مدت و بلند مدتش(يکي دوساله) خوبه

16. farid123

آقا مصطفی دست شما درد نکنه.از راهنماییت ممنون.یه سوال دیگه...اونوقت 18500 تا حق تقدم قیمتش چند میشه؟اگه خود سهم 118 که میگن باز بشه اونوقت حق تقدمش چقدر میشه؟

17. mustafa

خواهش مي کنم، حق تقدم تقريبا 100 تومن کمتر از خود سهم هست،‌ البته 118 قيمت تئوريک و چيزيه که سازمان وارد سيستم مي کنه.احتمال زياد روز بازگشايي بالاتر از اين باز ميشه،‌ اگر فرض کنيم خود سهم 130 باز بشه،‌ حقش 30 تونن ميشه.

18. AFSHIN.A

AFSHIN.A New Member کاربر فعال

بانک الکترونيکي آرين

- آرين با اين ترکيب از سهام داراي عمده حرفهاي زيادي براي گفتن داره !
    - جالبه که گروه بهمن هم در اين ترکيب ديده ميشه !
    - نظر دوستان چي هست ؟
    -

19. rkhos

rkhos Active Member کاربر فعال

شغل:
    مهندس صنایع -مدیر برنامه ریزی یک شرکت تولیدی
    بی پولی مطلق تنها جواب تو این روزهای وسوسه انگیزه.

20. rezil17

rezil17 New Member کاربر فعال

دوستان اگر کسي تحليلي از اينده درامدي اين سهم دارد وتفاوتش با بانکهاي ديگر بزند