توسعه اقتصادی آرین

anti silviya

Well-Known Member
کاربر فعال
اساتید گرامی آدرس و شماره جدید شرکت رو دارین؟
و اینکه یه سوال: من از سال 90 این سهم رو دارم، به من گفتن سود سالیانه 97 رو تیرماه پرداخت میکنن، اگر من کل سهامم رو الان بفروشم، بازم بهم سود تعلق میگیره؟
شماره هایی که من از شرکت داشتم هیچکدوم جواب نمی ده الان اگه سهمتو بفروشی سودی تعلق نمیگیره باید برید مجمع اونجا اگه سودی تقسیم بشه به شما هم تعلق می گیره

hesam19hs

New Member
عضو تازه
شماره هایی که من از شرکت داشتم هیچکدوم جواب نمی ده الان اگه سهمتو بفروشی سودی تعلق نمیگیره باید برید مجمع اونجا اگه سودی تقسیم بشه به شما هم تعلق می گیره
ممنون از راهنماییتون. فقط اینکه رفتم آدرس قدیم که تو خ گاندی 15 بود نگهبان گفت که رفتن این آدرس: ولیعصر-بالاتر از بهشتی-کوچه دل افروز-پلاک 23- باید بعدا برم شمارشونو بگیرم تو کدال نزده

anti silviya

Well-Known Member
کاربر فعال
ممنون از راهنماییتون. فقط اینکه رفتم آدرس قدیم که تو خ گاندی 15 بود نگهبان گفت که رفتن این آدرس: ولیعصر-بالاتر از بهشتی-کوچه دل افروز-پلاک 23- باید بعدا برم شمارشونو بگیرم تو کدال نزده
این آدرس جدیدی که می فرمایید آدرس شرکت سرمایه گذاری ایران هست پس احتمالا دفترشونو بردن تو همون ساختمانی که سرمایه گذاری ایران هست .ممنونم از اطلاع رسانیتون

hesam19hs

New Member
عضو تازه
این آدرس جدیدی که می فرمایید آدرس شرکت سرمایه گذاری ایران هست پس احتمالا دفترشونو بردن تو همون ساختمانی که سرمایه گذاری ایران هست .ممنونم از اطلاع رسانیتون
بله دقیقا همونجاست، دیروز رفتم گفتن تا هفته دیگه احتمالا اطلاعات آدرس و شماره جدید شرکت رو تو کدال میزارن ولی خب یه شماره هم به من داد من اینجا میزارم شاید به درد دوستان خورد: 88101243

Barcelona

Well-Known Member
کاربر فعال
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1397/12/29 (حسابرسی نشده) - اعلام سود 45.6 تومانی
https://www.codal.ir/Reports/Decision.aspx?LetterSerial=vN6eHiuDiJIQQQaQQQsJWAhDQQQaQQQdzA==&rt=5&let=6&ct=0&sheetId=1

حالا که سودی که مدت هاست منتظر اعلامش بودیم رسمی شد، میخوام ببینم دیگه میتونه رشد نکنه! هدف اول سهم تا حدود 390 بالا آمده...
با تثبیت قیمت بالای 168 مجدد وارد کانال صعودی میشه و در نهایت با عبور از سقف تاریخی وارد مدار رشد اصلی میشه...
در ضمن فردا یکی از محدوده ها زمانی مهم برگشتی بود که خدا رو شکر همزمان شد با این گزارش...
به هر حال این سهم خیلی اذیت کرد اما در نهایت خیلی امیدوارم که این هم مثل بمیلا به حول و قوۀ الهی بنده رو رو سفید کنه... إن شاء الله...

siwan

Well-Known Member
کاربر فعال
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1397/12/29 (حسابرسی نشده) - اعلام سود 45.6 تومانی
https://www.codal.ir/Reports/Decision.aspx?LetterSerial=vN6eHiuDiJIQQQaQQQsJWAhDQQQaQQQdzA==&rt=5&let=6&ct=0&sheetId=1

حالا که سودی که مدت هاست منتظر اعلامش بودیم رسمی شد، میخوام ببینم دیگه میتونه رشد نکنه! هدف اول سهم تا حدود 390 بالا آمده...
با تثبیت قیمت بالای 168 مجدد وارد کانال صعودی میشه و در نهایت با عبور از سقف تاریخی وارد مدار رشد اصلی میشه...
در ضمن فردا یکی از محدوده ها زمانی مهم برگشتی بود که خدا رو شکر همزمان شد با این گزارش...
به هر حال این سهم خیلی اذیت کرد اما در نهایت خیلی امیدوارم که این هم مثل بمیلا به حول و قوۀ الهی بنده رو رو سفید کنه... إن شاء الله...
بارسلونا جان این سود از کجا محقق شده
ونیرو که هنوز نقسیم سود نکرده
دارایی هم که سود توزیع کنه نداشته

ali saryazdi

Active Member
کاربر فعال
خدمت دوستان عزیزم عرض کنم که قوانین جدید بازار پایه از بیستم خرداد اجرایی خواهد شد.

ali saryazdi

Active Member
کاربر فعال
و احتمالا وضعیت شرکتها و قرارگیری آنها در دسته بندیهای رنگی آن چند روز قبل اعلام خواهد شد.

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
یه سوال وارین هم تو بازار پایه هست مگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پساپسا

Well-Known Member
کاربر فعال

این سهم همیشه پی بر ای بالایی داشته
پی بر ای 10 بدهیم میشود 450 تومان !!!!

(کیمیاگر)

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز در مچینگ ۱۷۵۰ خرید شد.
فقط بخاطر گزارش فوق تصور ونیرو که قرار هست منتشر کنه خریدم.
و آرین ۱ میلیارد ونیرو دارد.
انداختم گوشه سبد.به وقتش می فروشم

siwan

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز در مچینگ ۱۷۵۰ خرید شد.
فقط بخاطر گزارش فوق تصور ونیرو که قرار هست منتشر کنه خریدم.
و آرین ۱ میلیارد ونیرو دارد.
انداختم گوشه سبد.به وقتش می فروشم
ببخشید در مورد گزارش ونیرو چیزی میدونید

(کیمیاگر)

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ببخشید در مورد گزارش ونیرو چیزی میدونید
ونیرو در کار تولید و صادرات برق هست.
علت بسته شدن ونیرو.بخاطر وجوه دریافتی از صادرات برق به کشور عراق هست.و گویا قرار هست این مبلغ را به نرخ ارز نیمایی حساب کند و از این راه تعدیل خوبی خواهد داشت.البته فوق تصور.
حال که ونیرو از دست پرید.
و آرین را خریدم.چون مالک ۱۵ درصد ونیرو هست.
و قرار هست به بازار اصلی هم وارد شود..
البته ونیرو پرتقوی عالی و سود ساز دارد..
از حوصله خارجه.نوشتن کلی مطلب درباره پرتقوش

(کیمیاگر)

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ونیرو در کار تولید و صادرات برق هست.
علت بسته شدن ونیرو.بخاطر وجوه دریافتی از صادرات برق به کشور عراق هست.و گویا قرار هست این مبلغ را به نرخ ارز نیمایی حساب کند و از این راه تعدیل خوبی خواهد داشت.البته فوق تصور.
حال که ونیرو از دست پرید.
و آرین را خریدم.چون مالک ۱۵ درصد ونیرو هست.
و قرار هست به بازار اصلی هم وارد شود..
البته ونیرو پرتقوی عالی و سود ساز دارد..
از حوصله خارجه.نوشتن کلی مطلب درباره پرتقوش
این هم از گزارش عالی ونیرو.
نوش جان کسانی که و آرین دارند

پساپسا

Well-Known Member
کاربر فعال
تو سهم باید صبر داشت دلار سکه نیست هی بخری و بفروشید البته من عمده وآرین را بعد مجمع فوق العاده در 125 فروختم ولی سود 46 تومانی که وآرین ساخته وسوسه انگیزه چون سهم کوچیک هست معمولا بازار به سودش پی بر ای بالا میدهد مثلا 10 ولی ما قانع هستیم !!! و به این سود تا قبل مجمع پی برای 7 هم بدهیم قیمت سهم میشود 322 تومان !!! توکل بر خدا با این قیمت میریم مجمع سالیانه !!!

پساپسا

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظرم کوتاه مدت مثلا بین یک تا دو ماه میتواند 270 ببیند مثلا دم مجمع !!
270 تومان میشود پی بر ای 5/5 که معقول هست !!!
گفتم بالا قاعدتا سهم های کوچک پی برای بالاتر از متوسط پی بر ای بازار
میگیرند و اینکه دم مجمع معمولا پی بر ای بالا بخاطر تقسیم سود میگیرند
ولی من حداقل پی برای برای وآرین در نظر گرفتم

وآرین.png

بالا