توسعه اقتصادی آرین

shayan1111

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان کسی در مورد اصلاح شاخص نظری نداره؟؟؟؟
تا چند میره بالا و موقعه اصلاح تا چند میاد پایین؟؟؟

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
خدا کنه اشغال رو به جایی که ببرند به بازار بالاتر ببرنش تو یه بازار پایین تر
تا اونجا سفته بازها بیان سراغش سهم حرکتی بکنه

anti silviya

Well-Known Member
کاربر فعال
دامنه فعالیتهای شرکت که مجوز وموافقت اصولی برای آن صادر شده در اساسنامه شرکت بسیار کم نظیر و گسترده هست شرکت سرمایه گذاری خوبی رو ونیرو انجام داده ولی می طلبه تا با حضور یک مدیر عامل کارکشته از ظرفیتهای بسیار بالای شرکت استفاده بشه.
البته زمزمه و شایعه تغییر در ترکیب سهامداران عمده شرکت هم در روزهای قبل مطرح بوده

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
۱۶۰ فروختم قبل عید رفتم پتایر خریدم ۴۵۰ و این هنوز زیر ۱۶۰

چقدر سرش یک عده خودشون کشتن و حالا اونور در ۱۰۰ درصد سودم و اینجا هنوز در زیان و تازه از خرداد پایه محدود میشه

تعصب در بورس نابود میکند

Barcelona

Well-Known Member
کاربر فعال
وآرین - 31 فروردین
موج 4 پیچیده و طولانی مدت سهم بالاخره با خروج سهم از روند نزولی خاتمه یافت... هدف اصلی سهم طی 5 موج، سقف کانال در محدودۀ 320-340 خواهد بود...
هدف اول محدودۀ 210-215 موج 1، اصلاح تا محدودۀ 180 موج 2، صعود تا محدودۀ 310-320 موج 3، اصلاح تا محدودۀ 230 موج 4 و 320-340 موج 5...
کوتاه مدت با توجه به شکست مقاومت 160 احتمال پولبک لحظه ای تا یک روزه از 180 به 162-160 وجود داره...

1555866317140.png

siwan

Well-Known Member
کاربر فعال
خودرو خرینگ پولتو چند برابر میکنن
من بخشی از سبدم ونیروه که حرکتش با وارینهماهنگه
فعلا که معطلمون کردن

anti silviya

Well-Known Member
کاربر فعال
تا ونیرو رشد نکنه همین وضعه متاسفانه هیات مدیره دزد قبلی شرکت بازرگانی رو که تو زمینه واردات دانه های روغنی فعال بود برای خودشون برداشتن ۵۰ میلیارد وامم با سود ۳۰ درصد گذاشتن رو دست شرکت که باعث شد پرتفو بورسی شرکت به فنا بره هیات مدیره جدید هم یه جنازه تحویل گرفتن یکی از اعضای هیات مدیره قبلی پاش تو پرونده بازرگانی پتروشیمی گیره امیدوارم 20 سال حبس براش ببرن که 8 ساله زندگی رو به کام ما تلخ کرده

hesam19hs

New Member
عضو تازه
اساتید گرامی آدرس و شماره جدید شرکت رو دارین؟
و اینکه یه سوال: من از سال 90 این سهم رو دارم، به من گفتن سود سالیانه 97 رو تیرماه پرداخت میکنن، اگر من کل سهامم رو الان بفروشم، بازم بهم سود تعلق میگیره؟

کوشکک

Member
کاربر فعال
عضو تازه
با عرض ادب به جناب بارسلون عزیز
سهم وآرین از نظر بنیادی نسبتا شرایط خوبی دارد بخصوص با فروش سرمایه گذاری ایرانیان و خرید سهام ونیرو که سود خوبی نیز از این جابجایی نصیب و آرین میشود .و با این شرایط در ترازنامه شرکت سرمایه گذاری بلند مدت به کوتاه مدت تبدیل میشود .
دراین یک ماه گذشته هم خیلی زیرکانه در حال جمع کردن سهام هستند که دراواخر سال گذشته دوتا سهامدار به جمع سهامداران بالای ۱ درصد اضافه شد
ولی شخصا معتقدم سهم برای حرکت صعودی
باید یکی از این شرایط ببیند که خودم وارد سهم بشوم
۱.رشد ونیرو
۲.رسیدن سهم به حدود ۱۴۰ تا با قدرت سهم برگرد
۳.رشد سهم و عبور از قیمت ۱۶۸
البته من تکنیکالی نیستم و این کف ۱۴۰و ۱۶۸ از تحلیل های جناب بارسلون برداشت کردم.
بنابراین منتظر رسیدن یکی از سه فاکتور بالا می مانم تا خرید انجام بدم.
دیروز و امروز و آرین زیر ۱۴۰ خرید شد
ممنون از فروشنده هایی که سهم را به قیمت بهمن ماه فروختند
با رشد و نیرو
و نزدیکی آمدن گزارش ۱۲ ماهه
و آرین رشد بهتری خواهد داشت

بالا