توسعه اقتصادی آرین

Barcelona

Well-Known Member
کاربر فعال
آرش ایزدی
arash1365iran@

1 روز پیش
#وآرین اولا وآرین سهامدار حدود ۲.۵ درصدی بازرگانی پتروشیمیه و هنوز این سهم ارزشمند رو داره که وحشتناک سودده بوده و هست و قیمت سهامشم بالاست... دوما وآرین سهام شرکت سرمایه گذاری ایرانیان رو داد و ونیرو خرید بعلاوه ۷۴ میلیارد تومن نقد که حاصل تفاوت فروش ایرانیان و خرید ونیرو بوده والبته سود سال قبل سرمایه گذاری ایرانیان. سوما این دزدی که حرفش در همه جا زده میشه از پرداخت نکردن ارز توسط مدیران بازرگانی پتروشیمی در سالهای ۹۰ و ۹۱ به تولیدکننده های پتروشیمی بوده و در ازای ارز صادراتی بهشون مابه تفاوت ریالیشو پرداخت کرده که این شده که تولید کننده ها شکایت کنن. اخه شرکت بازرگانی پتروشیمی یه شرکت واسطه س و ازین کار نیز درامد توپی هرساله گیرش میومده و میاد. اینو گفتم که بدونید این پرونده مدیران سال ۹۰ و ۹۱ شرکته و به حال حاضر و مدیران و اقدامات این سالهای شرکت بازرگانی پتروشیمی ربطی نداره و در صورتی که بدهی هم داره مثل تمام شرکتها قانوی پرداخت میکنه که طبق شنیده ها پرداخت کرده و کسانی که در دادگاه حاضر شدن باید از جیب خودشون پولهای خورده رو جبران کنن و به شرکت اصلا ربطی نداره و شرکت هیچ مشکلی بابت خرید و فروش و ... نداره. لطفا همیشه در مورد هرچیزی تحقیق کنید بعد تصمیم بگیرید. وآرین حدودا برج ۴ سال دیگه مجمعشه و خبرهای خوبی قبل مجمع روانه کدال خواهد کرد. حقوقی هم وقت داره هنوز اروم اروم جمع کنه و حقیقی های شرکتم همینطور...از روز بازگشایی سهم نسبت خریدار به فروشنده نشاندهنده این قضیس. اگه بادید میان مدتی خرید کردین تا مجمع سالیانه ؤارین همراه سهم باشین و سود خوبی خواهین برد. یاحق

Barcelona

Well-Known Member
کاربر فعال
وآرین - 26 اسفند - روزانه
امروز بالاخره Rsi به حمایت خط روند برخورد کرد، در نتیجه از فردا میتونه وارد ریز موج iii از 5 از 3 با هدف 290-300 بشه...
هر چند از نظر زمانی تا چهارشنبه و از نظر قیمتی تا 136 جا برای تکمیل اصلاح داره...
اینکه این دو روز باقیمانده چه میکنه رو نمیدونم، اما این رو میدونم این سهم تا 31 فروردین هدف 318 رو خواهد دید...
که در این بین یک نوسان هم از 290-300 تا 220-230 میده برای ریز موج iv از 5، و در نهایت تکمیل موج 3 در 318 تا آخر فروردین 1398...

1552833629526.png

وآرین - 26 اسفند - هفتگی
روند میان مدت و بلند مدت وآرین رو هم بعد از تکمیل موج (3) روی این نمودار ملاحظه می کنید...
با توجه به اینکه موج (2) سهم طولانی و پیچیده بوده، در اون مقطع طبق فلش رسم شده شاهد موج (4) ساده تر و کوتاه تری خواهیم بود...

1552833783660.png

آخرین ویرایش:

Barcelona

Well-Known Member
کاربر فعال
تاریخ 22 اسفند 20 میلیون سهم "شركت آرين گسترتابان سبز-سهامي خاص" انتقال پیدا میکنه به "شركت توسعه صنعتي آرين-سهامي خاص" که این شرکت در مچینگ امروز با خرید بیش از 600.000 سهم فلش سبز کرد که بگه سهم صاحب داره... در ضمن، در این مدتی که سهم بازگشایی شده یک حقوقی هست که روزانه تعداد قابل توجهی خریداری کرده و امروز هم 525000 سهم دیگه خریداری کرد، با همین روند پیش بره همین روزاست که وارد لیست درصدی ها بشه و باید دید اسم این حقوقی چه هست... این سهم خیلی عقب هست و دور نیست اون روزی که همه چیز رو اساسی جبران کنه... بنظرم بازی بزرگی حتی فراتر از چیزی که خودم انتظار دارم در پیش داره که چنین بازی سر سهم درآوردند، چون جمع آوری سنگین سهم در این مدت کاملا مشهود هست... تحولات بنیادی اخیر بزودی روی قیمت سهم اثر گذار خواهد بود...

آخرین ویرایش:

۲Montazer

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تاریخ 22 اسفند 20 میلیون سهم "شركت آرين گسترتابان سبز-سهامي خاص" انتقال پیدا میکنه به "شركت توسعه صنعتي آرين-سهامي خاص" که این شرکت در مچینگ امروز با خرید بیش از 600.000 سهم فلش سبز کرد که بگه سهم صاحب داره... در ضمن، در این مدتی که سهم بازگشایی شده یک حقوقی هست که روزانه تعداد قابل توجهی خریداری کرده و امروز هم 525000 سهم دیگه خریداری کرد، با همین روند پیش بره همین روزاست که وارد لیست درصدی ها بشه و باید دید اسم این حقوقی چه هست... این سهم خیلی عقب هست و دور نیست اون روزی که همه چیز رو اساسی جبران کنه... بنظرم بازی بزرگی حتی فراتر از چیزی که خودم انتظار دارم در پیش داره که چنین بازی سر سهم درآوردند، چون جمع آوری سنگین سهم در این مدت کاملا مشهود هست... تحولات بنیادی اخیر بزودی روی قیمت سهم اثر گذار خواهد بود...
سلام بر بارسلونایی عزیز.
با این مطالب نشان دادید که در امر بنیادی هم تخصص و مهارت خوبی دارید ، گویا یکی از دلایل موفقیت شما در امر تکنیکال این است که نگاه تک بعدی ندارید.
دلم بیشتر قرص شد و فهمیدم خوب جایی آمده ام !.
إن شاألله همیشه موفق و مؤید بوده
و
طول عمر با عزت داشته باشید
دعاگویتان هستم.
شبتان خوش

Barcelona

Well-Known Member
کاربر فعال
حقوقی تازه وارد به اسم "شركت امين رهيافت كوشا-سهامي خاص- " امروز به تاریخ 28 اسفند 97 وارد لیست درصدی ها شد...
ضمن اینکه شرکت توسعه صنعتی آرین 300.000 سهم دیگه خریدار بود... روزهای خوبی در انتظار وآرین خواهد بود... إن شاء الله...

بالا