تور چین، سفر به اعماق تاریخ تمدن بشری

cafegardesh

Member
کاربر فعال
عضو تازه
تور چین، سفر به اعماق تاریخ تمدن بشری
چین که یکی از قدیمی‌ترین تمدن‌های جهان را دارد، کشور پهناوری است در شرق آسیا که با آثار تاریخی و طبیعی بی‌پایانش درانتظار گردشگران نشسته است. تور چین نوروز ۹۶ شما را به قلب یکی از تمدن‌های باستانی جهان می‌برد. چین درعین‌حال یک کشور مدرن هم هست و سنت و مدرنیته در چین درهم تنیده‌اند.

چین برای دوست‌داران طبیعت چون بهشتی زمینی است. آبشارهای بلند، جنگل‌های انبوه، کوه‌های حیرت‌انگیز و گونه‌های جانوری منحصربه‌فرد، مانند پانداها و میمون‌های موطلایی، همگی چین را به مقصدی جذاب برای گردشگران بدل کرده است.

از تاریخ چین و معبدهای معروفش که بگذریم، چین بهشت دوست‌داران خرید نیز هست. کالاهای ارزان‌ و باکیفیت در فروشگاه‌های عظیم این کشور منتظر عرضه به میلیون‌ها گردشگر شهرهای هنگ کنگ، شانگهای و پکن هستند. مراکز خرید چین که در سال‌های اخیر ساخته شده‌اند بعضا آنقدر بزرگ هستند که در تصور نمی‌گنجند. با این‌همه مراکز خرید، تور چین سوغاتی‌های بسیاری برای شما به‌همراه خواهد آورد و تا سال‌ها تجربه تور چین را در خاطره شما زنده نگه خواهد داشت.

چین بیش از ۴۰ اثر تاریخی و طبیعی ثبت‌شده در لیست میراث جهانی یونسکو دارد. ازجمله جاذبه های گردشگری چین می‌توان به شهر ممنوعه در پکن، لشکر سفالین، غار موگای، پرستشگاه کنفسیوس در کوفو، دیوار چین، شهر قدیمی لیجیانگ و پناهگاه پانداها در سیچوان اشاره کرد. با تور چین نوروز ۹۶ می‌توانید از این آثار و مکان‌های دیدنی بسیار دیگر دیدن کنید و با این تمدن باستانی و طبیعت منحصر‌به‌فرد چین آشنا شوید.

اگر می‌خواهید از قیمت تور چین باخبر شوید به صفحه تور چین نوروز ۹۶ کافه گردش رفته و تور ارزان و باکیفیت مطلوبتان را انتخاب کنید.

نگارش: کافه گردش
 
بالا