تشكر ويژه (سهامهاي در پيت!)

پيشوا

Member
کاربر فعال
بخاطر خصلت بدي كه در من هست كه سهام را به ضرر نمي فروشم مدتها بود بسياري از سهام در پيت تو سبدم مونده بود كه نمي دونستم چه كارشون كنم يك دونه هم خريدار نداشت بعضا تا دو سال هم با وجود باز بودن نماد معامله اي نشده بود. ولي امروز مشاهد كرده تمام انها صف خريد دارد و ان هم چه صفي.فقط يكي از اين كاشيها مونده بود كه اونم امروز صف شد .اين وضعيت براي من اصلا باور كردني نبود كه روزي بتوانم اينها را در صف خريد بفروشم. وظيفه خودم مي دونم از تمام كساني كه زحمت مي كشند اين سهام را بالا مي برندو مرا از شر اينها راحت مي كنند تشكر ويژه نمايم. اميد وارم كه صاحب اخري انها خودشان نباشند. ;)
راستي يك تحليلي فاندامنتال بدستم رسيد ميگه هر چي پارس داره خوب ميشه چون امكان داره پارسيان از انها حمايت كنه!! خوب اينجا ايرانه ديگه! قابل توجه انهايي كه براي افت سهامشان دنبال دليل مي گردند! چون سهامتان پارس ندارد!

ارمين مرادي

Member
عضو تازه
سهند جان اي گفتي...
قند پيرانشهر و كاشي سينا ي من كپك زده بود باور كن!!!
چيني ايران رو هم بعد چند سال رو سيصد و خورده اي رد كردم تازه سينا ميگه بخرين!!
خدا كنه يكي پيدا بشه كارتن پارس مارو هم سهمي يه دلار بخره ما دعاش كنيم بخدا بابا اونم سهام در پيتيه ها! خودم چند سال پيش 1388 تومن پول دادم خريدم. نميدونم چرا از شانس بد ما همه ي كارتونيها تكون خوردن اين يكي تكون نمي خوره!!!
سهند جان مي توني صفيش كني؟

احمد اريانا2

Member
کاربر فعال
سلام سهند خان! خدا خيرت بده يك فوتي بكن همين چين چين هم بعد 2 سال باز بشه! شايد بتونيم ردش كنيم!!!!!

اما خودمونيم ها مثل اينكه همه از اين سهم هاي در پيتي گوشه كنار دارند ها!!!!!!! :D :D :D >:D<

سپه بد

Good Member
کاربر فعال
ميگم سهند يكم از ته پيتيها هم بگو ;)
با وكار شروع كن -- راستي ميگن تا آخر هفته 1400 رو رد ميكنه :x
فردا يك صد هزار تا ديگه بخريم ؟ موافقي ديگه؟ ;) ;)

بالا