تحليل هاي ويژه بورس

مدير سايت

New Member
عضو تازه
باسلام خدمت كاربران گرامي

مسولين سايت در حال تهيه و آماده سازي اولين تحليل ويژه سايت مي باشند.
كه شايد تا پايان امروز اولين تحليل سايت آماده گردد.
اين تحليل براي معرفي سهام هاي برتر و پيش بيني جو بازار و مسايل مرتبط با آن مي باشد.

براي ارايه هرچه بهتر اين تحليل(ها) مارا با نظرات و پيشنهادات خود ياري نماييد.

منتظر اولين فايل تحليلي ويژه بورس باشيد.

باتشكر

:shock: با سلام وارادت :shock: وبا تشكر از شما مدير سايت عزيز وبا تشكر از زحمات شما ميخواستم بگم شما چقدر خوش اخلاق هستيد فكر كنم از اون مدير سايتاي با حال باشين آخه من خودم ديدم بعضي از مدير سايتا زياد خوش اخلاق نيستن وحتي بعضي وقتا با كاربرانشون دست به يقه هم ميشن :lol: به هر حال بسيار ممنون :wink:

navasan

Well-Known Member
کاربر فعال
با تشكر از زحمات دست اندر ان كه با توجه به نو پا اين قسمت تغيرات تكميلي
مناسبي را ارايه مي نمايند

:p هر روز بهتر از همان روز :p

پيشرو

New Member
عضو تازه
با سلام
نميدونم توي تحليل شما از ايران خودرو ديزل چيزي هست يا نه....اما شنيدم كه سعي شده با افزايش سرمايه در قيمت قبلي باز بشه....شما چي شنيديد؟

مدير سايت

New Member
عضو تازه
سلام خدمت كاربران گرامي

در رابطه با تحليل هاي ويژه كه بالاتر توضيح داده شد به دليل اينكه در نظر داريم از اولين تحليل و از ابتدا تحليل هاي جامع و كامل و مفيدي ارايه كنيم. بنابراين وقت بيشتري را به اين كار مي پردازيم كه از ابتدا اين راه دقيق انجام شود.

با تشكر

رند

New Member
کاربر فعال
عالي ، نيك ، پايدار

واقعا احساس ميكنم اينجا متعلق به همه سهامداران خوب مي باشد :D اين كار عالي ضروري وبسيار نيك مي باشد: نباشد نيك و بد همي پايدار همان به كه نيكي بود يادگار

مدير سايت

New Member
عضو تازه
اولين تحليل ويژه بورس

با سلام خدمت كاربران گرامي

باتوجه به هماهنگي هاي صورت گرفته قرار است اولين تحليل ويژه بورس قبل از باز شدن تالار روز 30/4/83 آماده و در سايت ثبت گردد.

منتظر تحليل ويژه باشيد.

باتشكر

مريم تارخ

New Member
کاربر فعال
تحليل ويژه

با سلام امروز2/5 ميباشد و من مشتاقانه منتظر تحليل ويژه شما هستم .در ضمن اگگر ممكن است توضيحي در مورد دسترسي باين مورد بدهيد . ايا ما جز اعضا هستيم؟

Bear Trap

Well-Known Member
کاربر فعال
97/9/17

سهامی که سقف قیمت و حجم خود را زده اند

نماد -- درصد افزایش حجم به میانگین ماهانه --- میانگین حجم ماهانه --- حجم -- درصد افزایش قیمت (نسبت به Close روز قبل) -

upload_2018-12-8_19-23-38.png

آخرین ویرایش:
بالا