تحليل روياهاي يك بنا

كاميار فراهاني

New Member
کاربر فعال
فايل ضميمه را دريافت كنيد.

توجه: ضميمه فقط براي اعضايي كه لاگين كرده باشند قابل مشاهده است.

بعد از كليك كردن روي لينك دانلود - تا دريافت كامل صبر كنيد...

سارا

New Member
عضو تازه
جناب فراهاني دست شما درد نكند واقعا در اين موقع لازم بود فكر كنم خيلي ها را از نگراني بيرون آورديد. انشاا... هميشه سالم و موفق باشيد.

حامد + بورس

New Member
عضو تازه
سلام

سلام
استاد فرهاني ممنون از اطلاع رساني شما
هميشه در كارهايتان اول هستيد :D
اميد وارم هميشه موفق باشيد ;)
;)

بورس باز بازنده

New Member
عضو تازه
سلام جناب فراهاني
من نتوانستم فايل را دانلود كنم اين فايل هنوز رو سايت است يا برداشته شده
با تشكر- حبيب

اميد بورس

New Member
کاربر فعال
:> با تشكر و به اميد اينكه ساير اساتيد و دوستان هم در اين كار خير كه در روش برنده - برنده باعث رشد بازار خواهد شد مشاركت علمي داشته باشند.

پيمان53

New Member
عضو تازه
سلام آقا كاميار
بعد از حدود 4 ماه از تحليل بنا هنوز كه حركت يا اتفاق خاصي در خصوص اين سهام نيفتاده!
راستي آيا آقاي عبده قبلاْ مدير عامل وساخت بوده؟ ;)

كاميار فراهاني

New Member
کاربر فعال
پيمان عزيزم
عجله نكن دوست من بيش از يك ماه از زمان موعو باقي مانده است . من هنوز به پيشبيني قيمت در انتهاي تحليل معتقدم .

پرند

New Member
کاربر فعال
پيمان محترم اتفاق خاص را نميفهمم ولي بنده كه از بازگشايي نماد حدود يكي دو ماه پيش يك 20درصد در بازار منفي سود كردم انشاا...شما بيشتر سود ميكني ولي بعد قضيه ....نبايد منتظر سودهاي محيرالعقول باشي
با ارزوي موفقيت.

جزيره مينو

New Member
کاربر فعال
بسيار عالي بود

كاميار خان تحليل روياهاي يك بنا بسيار جالب بود اي كاش تحليلي بر وتوكا داشته باشيد حتما باسفر اخير شما از نصف جهان اطلاعاتي در مورد وتوكا و همچنين ساختمان اصفهان و سامان گستر اصفهان كسب كرده باشيد >:D< >:D< >:D<

كاميار فراهاني

New Member
کاربر فعال
سلام
ممنون از لطف شما
راستش تازگي ها دل و دماغ تحليل را ندارم ترجيح مي دهم نظاره گر باشم شايد هم به قسمت مديريت سايت بروم و نوشتن تحليل را براي هميشه رها كنم . نمي دانم مشغول بررسي هستم تا تصميم عاقلانه بگيرم .
ولي بروي چشم توكا فولاد را در اولين فرصت كامل مي كنم .
ممنون و موفق باشيد

سهند

New Member
نارنجی سابق
باسلام از دوستان تقاضا دارم كه يكبار ديگر قيمتي را كه كاميار عزيز براي وساخت قبل مجمع پيش بيني كرده اند در تحليل فوق مرور نموده و ان را با صف خريد كنوني و عدم عرضه و نيز موقعيت زماني كه 2 ماه ديگر تا مجمع باقي مانده است مقايسه فرماييد. شايد خيري در كار باشد.

مرتضي بورسي

New Member
عضو تازه
صف جديد ساختمان!

سهند جان صف خريد جديد ساختمان مربوط به خبر پذيرش يكي از زيرمجموعه هايش در بورس مي باشد.

بابك طاها

New Member
عضو تازه
كاميار فراهاني گفت:
فايل ضميمه را دريافت كنيد.

توجه: ضميمه فقط براي اعضايي كه لاگين كرده باشند قابل مشاهده است.

بعد از كليك كردن روي لينك دانلود - تا دريافت كامل صبر كنيد...
با سلام خدمت آقاي فراهاني
بسيار مبسوط و خوب بود واقعا استفاده بردم . اميدوارم باز هم از اين تحليل ها داشته باشيد . پاينده باشيد

يوگي

New Member
عضو تازه
سلام به روي ماهت
آنقدر عزيزي كه آدم دوست داره قشنگترين جمله رو پيدا كنه زير پات پر پر كنه

يه سءوال داشتم :

پيرو تحليل زيباي چند ماه گذشته شما : كي ميشه نوين مثل ساختمان يه همچين صف قشنگي داشته باشه اگر جواب بدهيد ممنون ميشوم.

در ضمن دوستانتان را از تحليل هاي جديدتان محروم نكنيد.

هر جا هستي سفره دلت پر بركت باشه

بالا