تحليل توليد مواد اوليه مصنوعي (شمواد)

شروع موضوع توسط محمداعلا ‏8 سپتامبر 2014 در انجمن بازار ارز

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. محمداعلا

محمداعلا مسدود شده مسدود شده

با سلام به دوستان عزيزم
    اولا عذر خواهي مي کنم که مدتي را در خدمتتون نبودم ولي خوشحالم و خداي بزرگ را شاکرم که دوستان لطف فرمودند و اجازه فعال شدن تاپيک بنده را دادندو خوشحال تر از آنم که تحليل سمگا براي بعضي از دوستان ختم به خير شد و دوستان متضرر نشدند

خيلي از دوستان مايلند که بدانند شرکت شمواد چگونه شرکتي است آيا مي شود روي سهام اين شرکت در حجم بالا ي خريد اعتماد کرد؟
    بنده تا جايي که اطلاع دارم و مطالعات خودم مي گويد سهم سهم محکمي است و ريسک سرمايه گذاري در آن پايين است اين سهم يک فاکتور ويژه در بازار دارد،در بازار منفي قدرت خود را حفظ مي نمايد و در بازار مثبت فو ق العاده پتانسيل رشد را دارد و حتي خريد آن خيلي سخت مي شود
    به نظربنده اين سهم با توجه به وضعيت شرکت که مطالبات خوبي را نقد نموده بعيد نيست تعديل مثبت خوبي داشته باشد ضمنا چون شرکت محصولش خاص و تقريبا در کشور يکي است و شرکت رقيبي براي آن وجود ندارد سهم فروش و تقاضاي خريد از اين شرکت هر روز بيشتر مي شود و انتظار مي رود اطلاعات مالي خوبي در مياندوره به کدال بدهد .