تبرک(گروه کارخانجات صنعتی تبرک)

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
زعفران
دستمال کاغذی
سس
رب
کنسرو
مربا
سرکه
پنبه
سویا
روغن
کیک
بیسکوئیت
یک هلدینگ کامل غذائی

farzad777

Active Member
کاربر فعال
یه نکته خیلی جالب که کسی به آن توجهی نمی کنه
تبرک مانند واحیاء خودش سهامدار خودش هستش ....
یعنی عمران تبرک مالک تبرک هستش وتبرک سهامدار عمده عمران تبرک ....
یعنی دوسر سود دردل هلدینگ بزرگ تبرک......................................

ارزش این سهم بالای 1000تومانه .................................
سلام جناب باتوسای

داخل پرتفوی تبرک شرکت عمران تبرک را ندیدم. ممکنه توضیح بدید از چه طریق تبرک سهامداره؟

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
صندوق بازار گردانش فعلا سد راه رشد سهم هست .....دقیقا مثل های وب این سهم هم از بازار گردان رنج میبرد

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام جناب باتوسای

داخل پرتفوی تبرک شرکت عمران تبرک را ندیدم. ممکنه توضیح بدید از چه طریق تبرک سهامداره؟
من دراین مورداشتباه کردم وفراموش کردم آن رااصلاح کنم.......ببخشیدعزیزم ....اشتباه کردم .....عمران تبرک ندارد

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
بالاخره این سهم امروز صف خریدش کامل عرضه نشد .....خیلی بازار گردان عوضی دارد این سهم که این مدت با رنج زدن های منفی اجازه رشد به سهم نداد....دقیقا بازار گردانش مثل بازگردان های وب با رنج منفی زدنش عوضی بازی در میاورد

amirmostafavi72

Well-Known Member
کاربر فعال
1- هر3.5 سهم تبرک ،مالک یک سهم غپونه هستش.
2-قیمت غپونه 13452 ریاله
نتیجه:هر سهم تبرک فقط 3843 ریال غپونه داره.
قیمت فعلی تبرک...............2769 ریال:D:D:D:D
بقیه سهم های تبرک هم هیچی:oops::oops::oops::oops:

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هر کی تبرک تو واچبنگ امروزش داشت فقط فهمید چه خبره!
تا ۲ میلیون اول رو فقط ۹ نفر خریدند ۵۰ درصد فروش ها مال ۷۷ نفر و ۵۰ درصد دوم مال سه کد حقوقی بود!
بعد که بازار ریخت حقوقی رنج مثبت زد و ۱ میلیون رو ۳۰۰ برای حمایت نشیت و بعدش باقی قصه!!!!!

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
افزایش نرخ مهرام در کلیه محصولات تولیدی از ۳۰ تا ۴۰ درصد

Manouchehr2014

Member
کاربر فعال
عضو تازه
تبرک تا حداقل ۲ برابر قیمت کنونی تا آخر سال افزایش خواهد یافت

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نکته های مهم در مورد تبرک:
۱) با وجود هولدینگ بودن و تولید محصولات مهم و متعدد غذایی و بهداشتی فقط ۲ میلیارد سرمایه دارد با شناوری بسیار پایین، صف های فروشش حداکثر ۱ میلیون سهم است
و برای خرید تعداد چاره ای جز صف کردن سهم نیست روز سه شنبه ۱۷ اردیبهشت تو بازاری که شاخص ۸۰۰۰ واحد منفی شد یه نفر ۲ میلیون سهم خرید مجبور شد سهم رو از منفی ۵ صف فروش تا مثبت ۴ یعنی از ۲۷۴ تا ۲۹۹ رنج کند!!!!!
۲) مارکت تبرک با شرکتهای متعدد کلا ۶۰۰ میلیارد تومان است در حالیکه فقط دو سهمش در بورس یعنی غپونه ۸۰۰ میلیارد!!!! و و عشهداب ۴۰۰ میلیارد ارزش دارد ولی تبرک ۶۰۰ میلیارد!
۳) قیمتش فوق العاده جذاب و پایین است درحالیکه کلی دارایی دارد بروز کند حداقل باید ۴۰۰ درصد افزایش مازاد دهد

الان بوستانی ها به ریش ما میخندند! میگند در مورد ما صحبت می کنند! ولی ما چاره ای جز تحلیل رو کاغذ نداریم

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جالبه لوازم خانگی های زپرتی که همشون مونتاژ کارند نهایتا یه کولر آبی می زنند تو چند ماه ۳ تا ۴ برابر شدند اونوقت این غذایی غول شرق ایران هنوز پایینتر از قیمت مهر ۹۷ هست! اونم غذایی مزرع تا کارخونه با تولیدات متعدد! غذایی و بهداشتی برند!

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
تبرک از ابتدای سال گذشته با تمام زیرمجموعه ها قراردادی دارد که بخاطر استفاده از نام برند تبرک 1% فروش را باید به این شرکت بدهند. و این جدای سود سهامداری هست. حالا مقایسه کنید اثر این قرارداد رو در سود 97 و 98 با این حجم افزایش قیمت و فروش زیر مجموعه ها ...
این لایک دارد

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جالبه ارزش فقط یکی از زیر مجموعه های تبرک با مالکیت ۹۳ درصدی تبرک یعنی غپونه ۷۶۰ میلیارد تومان اونوقت ارزش خود تبرک ۶۰۰ میلیارد تومان!!!! چه بازاری داریم! ملت دنبال رانت وکانال اند!!!!
تبرکی که غشهداب داره که داره راه غپونه رو میره و چندین شرکت بزرگ و کوچک دیگه!

بالا