تبريك - اُقاي مددي ، س كامران و .... لطفا

شروع موضوع توسط Anonymous ‏17 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. Anonymous

Anonymous New Member کاربر فعال

سلا م آقاي مددي و بزرگان همراه سايت

هزاران بار آرزو مي كنم همه شما عزيزان دوست داشتني سالم و شاد و پولدار باشيد.

من تقريبا همه سرمايه ام را روي تراكتور سازي و صدرا گذاشته ام اگر ممكن است در باره آنها
    ويا تراكتور سازي كه هميشه دوستش داشتيد صحبت كنيد. من نتوانستم به مجمع بروم و از آينده آن نيز چيزي نمي دانم ممنون ميشوم به من پاسخ دهيد. :roll:

در مورد صدرا نيز اگر شما بزرگان چيزي ميدانند كه باعث اطمينان و اخذ تصميم مناسبي بشود (انتظار بيشتر براي قيمت احتمالي ؟ و يا فروش و تعويض آن) از شما ياري مي طلبم تا شايد :lol:

پايدار باشيد.

2. علي مددي

علي مددي New Member کاربر فعال

آقاي خطيبي

امير جان سلام:
    تايرا خيليها را گير انداخته است. به هرحال قصد اميدواري دادن ندارم اما ارزش اين سهم در بازار معمولي بيش از اين حرفها است. بنده بيش از يكسال است كه مشكل اصلي اين سهم كه همانا مديريت ضعيف آن ميباشد را گوشزد كرده ام. دليل اينكه خودم اين سهم را در سبدم سبك كردم همين بود. به هرحال به محض اعلام خصوصي سازي - اين سهم نيز قاعدتا بايد برگردد و مثبت شود. ضمنا مشكل انژكتور علي الظاهر به طور كامل حل نشده است. البته اين موضوع مشكل كوچكي است كه تاثير بزرگي گذاشته . اميدوارم كه اين سهم و همه سهام به زودي رشد مناسبي داشته باشند. در مورد صدرا كه به نظر بنده در حال بازي هستند و به زودي دوباره تا ميتوانند ميخرند و آنگاه اواخر هفته يا هفته آينده با يك خبر ديگر صف خريد برايش ايجاد كرده و ..... اين قصه سر دراز دارد. به هرحال خود بنده خسته شده ام اما به هيچوجه فروشنده نيستم. يادمان نرود كه هنوز روزي چند صد نفر مشغول خريد اين سهم هستند. بايد ديد دليل خريد آنها چيست. خب موفق باشيد/

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.