تاپیکو ( س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین )

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
3000 تومان عدد رویایی است ولی تاپیکو کپ ناشی از افزایش سرمایه را از نطر نموداری پر می کند یعنی براحتی در یک سال آینده 500 تومان را لمس می کند

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
بانک‌مرکزی: وضع ذخایر ارزی بهتر از سال قبل است/برنامه ای برای تغییر نرخ سود بانکی نداریم

عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی:
در سه ماه پایانی پارسال حدود ۱۸۹ هزار میلیارد ریال به سیستم تولیدی کشور تزریق شد که تحولاتی در این بخش‌ها ایجاد کرد.
برنامه ای برای تغییر نرخ سود بانکی نداریم؛ زیرا افزایش نرخ سود بانکی سبب فشار به واحدهای تولیدی شده و ناترازی بانک‌ها را افزایش می‌دهد.
بانک مرکزی تحت تاثیر شدیدترین فشارهای تحریمی و تامین منابع است اما شرایط خوبی از لحاظ ذخایر ارزی دارد که شرایط از سال قبل بسیار بهتر است.
سال ۹۷ صادرات غیرنفتی ایران به کشورهای همسایه حدود ۲۵ میلیارد دلار بود که دو درصد حجم واردات کشورهای همسایه را تشکیل می‌دهد.
اگر بخواهیم این میزان را به پنج درصد برسانیم، ۲۵ میلیارد دلار باید دو برابر شود که یک میلیون شغل ثابت ایجاد می‌کند.
بازار سرمایه سال ۹۸ آغاز خوبی داشت اما سهم چندانی در اقتصاد ندارد که برای توسعه و گسترش بازار سرمایه باید برنامه ویژه طراحی شود.
دولت می‌تواند از سرمایه‌گذاری خارجی تا ۶۰ میلیارد دلار در سال استفاده کند.
yon.ir/feyEN
اقتصادنیوز
****/joinchat/AAAAADvEktaWOJ0eLF4I-Q

چراوچيه

Well-Known Member
کاربر فعال
تاپیکو با ارزش ستاره خلیخ فارس و واگذاری قیمتش تازه مشخص میگردد فعلا الان زوده برای اظهار نظر فقط سهمی بلند مدت و بنیای قوی هست لذا با توجه به سهامدار عمده که تامین اجتماعی است این سهم در حوزه نفت وگاز وپتروشمی است که ارزندگی خودش را دارد وشاید روزی به ارقام بالا با دلار نیمایی 9000 تومان خاطر سار باشد

بریگاد

Well-Known Member
کاربر فعال
سهمی گرانتر از طلا چون ایران با ستاره خلیج فارس از تحریم سوخت گریخت
تاپیکو یک دلار حرف بسیار سنجیده وزیبائی بود

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
3000 هزار تومن.... جل الخالق
اینو از کجا پیدا کردی
یادش بخیر یه بنده خدایی بود همش امار و پرتفوی تاپیکو رو مینوشت ...در پایان هم مینوشت تاپیکو 1 دلار
طرف تو خواب و خیال بود
الان چند وقته پیداش نیست ...شایدم خوابش برده تو خواب با تاپیکوی 1 دلاری داره صفا میکنه:p:p:p:p:p:p:p:p:p
هستیم سرده دربستیم .... بیدارم با تاپیکو یک دلاری ...
دلار نوسان داره فعلا اظهارنظر نمی کنم .
کسی که تاپیکو شناس باشه می فهمه تاپیکو یک دلاری یعنی چه :D:D:D:D:D:D

دبیری

Member
کاربر فعال
عضو تازه
این سهام بنیادی در کوتاه مدت خوب سود نمیرسانند اما در بلند مدت سود خوبی نصیب سهامدارانشان خواهند کرد در یک بازه چهار ساله این قیمتها دور از دسترس نیست البته اوضاع سیاسی وقیمت دلار وقیمت های جهانی وصد البته مدیریت شرکت های زیر مجموعه در روند سهم تاثیر گذارند من سفارش اکید به دوستان میکنم حتما مقدار ی از سبدشان را به این سهم اختصاص دهند اگر چه اندک باشد موفق باشید

بریگاد

Well-Known Member
کاربر فعال
این سهام بنیادی در کوتاه مدت خوب سود نمیرسانند اما در بلند مدت سود خوبی نصیب سهامدارانشان خواهند کرد در یک بازه چهار ساله این قیمتها دور از دسترس نیست البته اوضاع سیاسی وقیمت دلار وقیمت های جهانی وصد البته مدیریت شرکت های زیر مجموعه در روند سهم تاثیر گذارند من سفارش اکید به دوستان میکنم حتما مقدار ی از سبدشان را به این سهم اختصاص دهند اگر چه اندک باشد موفق باشید
پنجمین سالی است که سهامداراین شرکت هستم امسال بسیاری از پروژه های این شرکت به ثمر خواهد رسید انشالله صبر همه سهامداران جواب دهد امروز حجم معاملات بسیار زیاد بود کف خوب ساخت یا خالی کردن هردو به نظرم برای روند تاپیکو مثبت است
یادتان باشد بازار اخبار خوب را پیش خورخواهد کرد

چراوچيه

Well-Known Member
کاربر فعال
قیمت 250 تومانی تاپیکو در آینده ای نزدیک یک قیمت رویایی خواهد ماند بعدا" این تاپیک را بالا خواهم آورد98/01/27

چراوچيه

Well-Known Member
کاربر فعال
ارزش پرتفوی تاپیکو خیلی فراتر از قیمتهای چند هزارتومانی سهم میدهد

چراوچيه

Well-Known Member
کاربر فعال
ضمن بررسی بهترین صورتهای مالی شرکتها امسال وسال بعد مربوط به گروه پتروشیمی ها و فلزات میباشد

هدهد

Well-Known Member
کاربر فعال
چرا یعنی بخاطر باز شدن نماد تجارت ؟
امیدوارم محاسباتم درست باشد کف سازی های قوی تاپیکو نشانگر یک رشد خوب خواهد بود
جواب سوال کاملا این است . بله به خاطر بانک تجارت . فردا بانک تجارت بین 0 تا 5 درصد منفی خواهد خورد و حقوقی ها به ریش سهامداران کم عمق خواهند خندید . بازگشت به مدار رشد بر اساس روند شاخص کل نزدیک به حتم است
توجه فرمایید که حقوقی در بانک تجارت امروز بیش از 36 درصد و معادل (1777000000) سهم فروخته است. چرا؟

آخرین ویرایش:

arash111

Well-Known Member
کاربر فعال
بنظرم تسویه اعتباریها عامل منفی بازاربود احتمالا فردا صبح هم منفی بشه هر چه به آخر ساعات معاملات بریم بازار برگرده
البته نظر منه

چراوچيه

Well-Known Member
کاربر فعال
بانک تجارت عامل ریزش بازاربعلت قیمت پایین وهجوم سرمایه متاسفانه بدون دلیل اکثرا" تجارت گرفتند ولی سهم بنیادی نیست و بانک تجارت هم خوب سهمشو فروخت ولی فکر کنم ریزش زیادی داشته باشه و سررسید اعتباری ها هم باعث منفی شدن بازار گردیده است ولی تاپیکو با اتمام اردیبهشت به پایان سال مالی خواهد رسید وپروژه هایش هم تمام شده به مدار سود رسیده اندودر این چند روز حجم خوبی خریدار داشت و بزودی باز شدن فنرش برای آغازحرکت صعودی مهیا میشود

Real-92

Well-Known Member
کاربر فعال
بانک تجارت عامل ریزش بازاربعلت قیمت پایین وهجوم سرمایه متاسفانه بدون دلیل اکثرا" تجارت گرفتند ولی سهم بنیادی نیست و بانک تجارت هم خوب سهمشو فروخت ولی فکر کنم ریزش زیادی داشته باشه و سررسید اعتباری ها هم باعث منفی شدن بازار گردیده است ولی تاپیکو با اتمام اردیبهشت به پایان سال مالی خواهد رسید وپروژه هایش هم تمام شده به مدار سود رسیده اندودر این چند روز حجم خوبی خریدار داشت و بزودی باز شدن فنرش برای آغازحرکت صعودی مهیا میشود
باسلام ودرود
فرمايشتون كاملا صحيح ومستدل هست اما ظاهرا تاپيكو بدجوري وابسته هست به نوع معاملات بعضي ازشركتها .مثلا نمونه اش به نظر بنده معاملات روزمره اش بسيار به نوع معاملات ذوب وابستگي نشون ميده وشايدم اشتباه از بنده هست نميدانم .
ارادت

aziz1

Active Member
کاربر فعال
بنزین تا یک ماه آینده دو نرخی می‌شود

▪براساس تصمیم شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، کمتر از یک ماه دیگر بنزین دو نرخی و مجددا سهمیه بندی خواهد شد.
▪پیگیری خبرنگار فارس مشخص کرد قیمت بنزین سهمیه بندی تغییر نخواهد کرد و قیمت دوم بنزین افزایش خواهد یافت و میزان این افزایش احتمالا کمتر از ۳۰ درصد خواهد بود/ فارس

@EQTESAD24

بالا