تامين سرمايه نوين (تنوين)

mehdi60

Well-Known Member
کاربر فعال

برای درج مطالب در مورد شرکت تامین سرمایه نوین با نماد تنوین
در آستانه عرضه اولیه دربازار دوم بورس
 

mehdi60

Well-Known Member
کاربر فعال
جلسه معارفه تامین سرمایه نوین انجام شد احتمالا هفته آینده عرضه اولیش باشه

در جلسه معارفه قیمت گذاری تنوین 220 تومن اعلام شده سود سال 97 98 55 تومن پیش پینی شده
 

ahmad40

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر با 220 تومان عرضه بشه استقبال خوبی میشه ازش ++++++
 

mehdi60

Well-Known Member
کاربر فعال
به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاری فارس، امروز چهارشنبه 22 اسفند ماه 97 تعداد 700 میلیون سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت تأمین سرمایه نوین به عنوان پانصد و بیست و پنجمین شرکت پذیرفته شده برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادارتهران عرضه و به قیمت هر سهم 220 تومان کشف قیمت شد.
در این عرضه اولیه 264 هزار و 603 کد معاملاتی متقاضی خرید سهام «تنوین» بودند که در نهایت به به 646 شخص حقوقی و 263 هزار و 957 شخص حقیقی تعداد 1999 سهم تخصیص یافت.
گفتنی است تأمین سرمایه نوین در بخش فعالیت‌های جنبی واسطه گری های مالی و گروه فعالیت‌های جنبی واسطه گری های مالی به جز تأمین وجوه بیمه و بازنشستگی و طبقه فعالیت‌های جنبی واسطه گری های مالی طبقه بندی نشده در جای دیگر در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد معاملاتی «تنوین» به شیوه ثبت سفارش کشف قیمت شد.
به گزارش فارش ، دوره ثبت سفارش در این عرضه اولیه از ساعت 10و 15 دقیقه صبح امروز الی 12و30 دقیقه ظهر بود و سهمیه در نظر گرفته شده برای هر کد حقیقی و حقوقی حداکثر 3000سهم تعیین شده بود.
همچنین هر کد معاملاتی تنها مجاز به ارسال یک سفارش بود و کف قیمت 2100 ریال و سقف قیمت 2200 ریال تعیین شده بود.
 

ahmad40

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
از بین سهامداران عمده تنوین ، وثنو مالک 140 میلیون تنوین هست که به دلیل تعداد سهام کم وثنو ، تاثیر بسزایی بر روی پرتفوی وثنو خواهد داشت .
 

s.a.ezzati

Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز آخرین روزی که اگه بفروشید میتونید پول از کارگزاری دریافت کنید. اگر امروز نفروشید تسویه با کارگزاری میفته اون ور سال...
 
بالا