% % بیمه پارسیان % %

mehdi1

Well-Known Member
کاربر فعال
سرمایه گذاری پارسیان جدیدا برگشته به بانک پارسیان ولی صورتهای مالی را من ندیدم

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
حتما از ابتدا شروع ومیکنم و با توجه به تجربه هردو در فلات قطعا سود بالاتری نسبت به فلات خواهد داشت ابتدا من مطالب را به صورت عکس می گذارم شما برداشت خود را بنویسید

مشاهده پیوست 44285
14.29 درصد سرمایه گذاری پارسیان متعلق به پارسیان می باشدمشاهده پیوست 44285

حدود 15 درصد مالکیت بیمه پارسیان در سرمایه گذاری پارسیان است

ali10

Active Member
کاربر فعال
فردا فکر میکنم با 190 بسته میشه میریم مجمع و 22 سود تقسیم میشه بعد از مجمع 170 با زمیشه و به سمت 250 حرکت میکنه انشالله

ali10

Active Member
کاربر فعال
پارسیان 5 تومان تقسیم کرد گویا برنامه دارن برای افزایش سرمایه از انباشته حدود 33 درصد سرمایه شون رو میخوان برسونن به 4 میلیارد مثل اینکه یه زمین تو تبریز 22 هزار مترخریدن 70 میلیارد براشون تمام شده الان 300 می ارزه مجوز گرفتن هتل بسازن در ارتباط با سرمایه گذاری پارسیان هم گویا قراره امسال سود خوبی تقسیم کنه
افزایش سرمایه حدود 33 درصد فکر کنم تا مرداد بیاد خبرش

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
من در مجمع امروز بیمه پارسیان شرکت کردم
1تقسیم سود 5تومان از مجموع 28تومان قابل تقسیم
2 افزایش سرمایه از مبلغ 300میلیارد تومان به 400میلیارد تومان تا چند ماه دیگرمعادل 33درصد از محل سود انباشته و مطالبات حال شده به تعبیر دیگر 33درصد رایگان
3 قطعه زمین 22هزار متر مربع که طلب بیمه پارسیان از ایران خودرو بوده که پیشتر در تصرف حراست و بازنشستگان ایدم بوده است و قانونا در اختیار بیمه پارسیان قرار گرفته و قرار است دو برج 18طبقه ای با کاربری تجاری و هتل
قیمت تمام شده این قطعه زمین برای بیمه پارسیان 70میلیارد تمام شده است و ارزش روز این قطعه فعلا 300میلیارد تومان است قطعا با تغییر کاربری و احداث هتل ارزش افزوده قابل توجهی نصیب بیمه پارسیان می شود
4 شرکت سرمایه گذاری پارسیان که 14درصدش از آن بیمه پارسیان است در زمینه سنگ آهن گندله و فولاد در سنگان و سبزوار فعالیت میکند و از امسال سودش در گزارش های مالی بیمه پارسیان خواهد نشست او یار حسین مدیرعامل اظهار داشت که پیشتر قصد فروش سرمایه گذاری پارسیان داشتند اما با توجه به پتانسیل های موجود در شرکت سرمایه گذاری از فروش ان منصرف شده اند البته مدیر عامل و نماینده گروه مالی پارسیان از روند تاثیر سود شرکت سرمایه گذاری پارسیان بر بیمه پارسیان بی اطلاع بودند
بعد از مجمع من برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص عملکرد شرکت سرمایه گذاری پارسیان به دفتر ان شرکت مراجعه کردم ولی متاسفانه نتوانستم اطلاعاتی کسب کنم چون گفتند می بایست معرفی نامه همراه داشته باشم

مزدا2000

Well-Known Member
کاربر فعال
من در مجمع امروز بیمه پارسیان شرکت کردم
1تقسیم سود 5تومان از مجموع 28تومان قابل تقسیم
2 افزایش سرمایه از مبلغ 300میلیارد تومان به 400میلیارد تومان تا چند ماه دیگرمعادل 33درصد از محل سود انباشته و مطالبات حال شده به تعبیر دیگر 33درصد رایگان
3 قطعه زمین 22هزار متر مربع که طلب بیمه پارسیان از ایران خودرو بوده که پیشتر در تصرف حراست و بازنشستگان ایدم بوده است و قانونا در اختیار بیمه پارسیان قرار گرفته و قرار است دو برج 18طبقه ای با کاربری تجاری و هتل
قیمت تمام شده این قطعه زمین برای بیمه پارسیان 70میلیارد تمام شده است و ارزش روز این قطعه فعلا 300میلیارد تومان است قطعا با تغییر کاربری و احداث هتل ارزش افزوده قابل توجهی نصیب بیمه پارسیان می شود
4 شرکت سرمایه گذاری پارسیان که 14درصدش از آن بیمه پارسیان است در زمینه سنگ آهن گندله و فولاد در سنگان و سبزوار فعالیت میکند و از امسال سودش در گزارش های مالی بیمه پارسیان خواهد نشست او یار حسین مدیرعامل اظهار داشت که پیشتر قصد فروش سرمایه گذاری پارسیان داشتند اما با توجه به پتانسیل های موجود در شرکت سرمایه گذاری از فروش ان منصرف شده اند البته مدیر عامل و نماینده گروه مالی پارسیان از روند تاثیر سود شرکت سرمایه گذاری پارسیان بر بیمه پارسیان بی اطلاع بودند
بعد از مجمع من برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص عملکرد شرکت سرمایه گذاری پارسیان به دفتر ان شرکت مراجعه کردم ولی متاسفانه نتوانستم اطلاعاتی کسب کنم چون گفتند می بایست معرفی نامه همراه داشته باشم
سپاس از شما
چرا در کدال زده سود نقدی 286 ریال؟!
در ضمن نماینده سرمایه گذاری پارسیان در مجمع حضور داشته باید شفاف سازی میکرد

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
سپاس از شما
چرا در کدال زده سود نقدی 286 ریال؟!
در ضمن نماینده سرمایه گذاری پارسیان در مجمع حضور داشته باید شفاف سازی میکرد
مبلغ 286 درست است
برای من هم تعجب اور بود که چرا نماینده سرمایه گذاری پارسیان با توجه به تملک 11 درصدی در مجمع حضور نداشت
در خصوص عملکرد و سود اوری شرکت سرمایه گذاری پارسیان اقای روحی نماینده گروه مالی پارسیان و اویار حسین مدیر عامل شرکت اظهار بی اطلاعی می کردند

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سقوط سهم از230تومان به 130تومان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
98/4/18
یادش بخیر که چطوری داشتن روی 130تومان می فروختن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دمتان گرم فروشنده های عزیز دل

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر دوستان بیمه پارسیان چه اهداف قیمتی را نشانه کرده است ؟
برخی بر این باورند که سهم اهداف 300 500 و حتی 1000را
افزایش سرمایه 33درصد
توزیع سود 28تومانی
افزایش تولید اپال و شناسایی سود برای اولین بار در صورت های مالی بیمه پارسیان برای سال جاری
زمین حداقل 300میلیارد یعنی خود زمین به ازای کل سرمایه ثبت شده شرکت ارزش دارد به تعبیری به ازای هر سهم 100تومان پول زمینش هست
در پایان یاد آور می شوم که هر سهمی هر قیمتی می تواند داشته باشد توصیه به خرید فروش نگه داری مبادله نمی کنم هرکس مسؤل اتخاذ تصمیمات خویش است

بالا