بکهنوج ( تولید برق ماهتاب کهنوج )

amir93

Well-Known Member
کاربر فعال
خبری که بنده در تالار بورس هم اکنون شنیدم واقعیت داشته باشه یعنی این سهم دست کمی از نیروگاه دماوند نخواهد داشت

TT Aduser

Well-Known Member
کاربر فعال
آیا این سهم به کدهای خاص داده میشه......... ناظر بازار اینجاست که باید رسیدگی کنه.

TT Aduser

Well-Known Member
کاربر فعال
سهمی که فاند داره و خبرهای خوبی داره همیشه طالب داره و نه هر سهمی که با نوسان بالا پایین میکنند...... این سهم باشه اولین عیدی بنده به شما

TT Aduser

Well-Known Member
کاربر فعال
تنها سهم بورس ایران که از زمان عرضه اولیه خود در 3 سال قبل با وجود سود بالا بازم از 905 ریخت ولی قیمتش خیلی خیلی بالا خواهد رفت

TT Aduser

Well-Known Member
کاربر فعال
سود سال 98 به 300 الی 280 تومان خواهد رسید. خبر مهم
مجمع 25 اردیبهشت با تقسیم سود ماکسیمم
پی بر ای 2 !!!!!!!
روزی رو میبینم برای سهم تو قیمت های بالای 1500 صف 100 میلیونی میچینند
چیزی که 3 روزه دارند کد به کد می کنند

hosseini 65

Well-Known Member
کاربر فعال
فکر کنم برای این سهم پی بر ای بالایی باید درنظر گرفت
تا نظر دوستان چی باشه

امروز مجددا خرید کردیم توکل برخدا

ashkan123

Active Member
کاربر فعال
دوستان گرامی تا 22 فروردین گزارشات مورد درخواست سازمان ارسال خواهد شد یا به تعلیق نماد میخوریم یا که مجدد مهلت میگیرند؟من که هر چه امروز با امور سهام تماس میگیرم تا سوال کنم کسی گوشی را برنمیدارد.
کسی از دوستان اطلاع دارد ؟

hosseini 65

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان گرامی تا 22 فروردین گزارشات مورد درخواست سازمان ارسال خواهد شد یا به تعلیق نماد میخوریم یا که مجدد مهلت میگیرند؟من که هر چه امروز با امور سهام تماس میگیرم تا سوال کنم کسی گوشی را برنمیدارد.
کسی از دوستان اطلاع دارد ؟
بنده شنبه که تماس داشتم گفتند وضعیت شرکت بسیار مطلوب شده و صحبت از روند مثبت شرکت داشتند(+++تعدیل)

ashkan123

Active Member
کاربر فعال
بنده شنبه که تماس داشتم گفتند وضعیت شرکت بسیار مطلوب شده و صحبت از روند مثبت شرکت داشت(+++تعدیل)
روند سهم بسیار مناسب است.گزارشاتی که مورد درخواست سازمان بوده هنوز ارسال نشده که تا 22 فروردین فرصت دارند و اگر ارسال نکنند یا نماد تعلیق میشود یا باید فرصت بگیرند که بنده را نگران کرده و هنوز هم ارسال نشده و جواب تماسهای امروز بنده را هم کسی در امور سهام نداد.

hosseini 65

Well-Known Member
کاربر فعال
کد بورسی زیر 1% تمام کرد ه بره کنارز انشالله سهم پرواز میکنه

بالا