بکام ( کارخانجات تولیدی شهید قندی )

omid77

Good Member
کاربر فعال
این نماد ارزنده است و پتانسل بسیار بالایی برای رشد آنی با گین چند ده برابری داره
تا اونجایی که من متوجه میشم وسواد من اجازه میده بنظرم دارند به عم سهم راخراب میکنند وقیمت را پایین میکشند. حالا چرا سهمی با این پتانسیل بالا خریدارقوی نداره عقل من نمیرسه. با احترام به شما وتشکر از همراهی همیشگی تان

omid77

Good Member
کاربر فعال
این نماد ارزنده است و پتانسل بسیار بالایی برای رشد آنی با گین چند ده برابری داره
تا اونجایی که من متوجه میشم وسواد من اجازه میده بنظرم دارند به عم سهم راخراب میکنند وقیمت را پایین میکشند. حالا چرا سهمی با این پتانسیل بالا خریدارقوی نداره عقل من نمیرسه. با احترام به شما وتشکر از همراهی همیشگی تان

omid77

Good Member
کاربر فعال
ببخشید سیستمم مشکل داشت چندبارتکرارشد... تیرماه پارسال کماسه رافروختم 300تومن الان شده 2000تومن. حدودا 7برابر شده. حالا بکام گرفتم و میخوام صبرکنم .فعلا که دوماهه روی 800تئمن داری بازی میکنه. ببینیم نتیجه اش چی میشه. به امیدخدا

آخرین ویرایش:

iman1360

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
مطمئن باش سهمي كه پتانسيل بالا داره خريدار قوي هم داره، اشكال از طرز فكر ماست كه سهمي رو براي خودمون بزرگ و پرپتانسيل فرض مي كنيم و اون موقع با خودمون فكر مي كنيم چرا بقيه نمي خرنش در حالي كه حقيقي هاي بزرگ و پولدار بازار بورس به سود خودشون فكر مي كنن و بر اون مبنا عمل مي كنن نه بر اساس افكار ما كه ممكنه اشتباه باشه

محسن شاه بابا

Very Good Member
کاربر فعال
برخلاف نظر بعضی از دوستان به نظرم بکام تو موج 2 اصلاحی بزرگ هستیم استارت بکام از 300 بود تا کمی بالاتر از 1000 تومان که موج یک بزرگ بود و از 1000 تومان اصلاح کرده تا حدود 780 تومان که این به نظرم موج 2 بود و الان در ریز موج های , موج 2 هستیم خاصیت موج 2 اصلاحی این هستد که کمی سهمو اذیت میکند ولی موج 3 , صعود دلسبی دارد که انشالله به موقع موج 3 هم شروه میشود باید صبر کنیم که حجم معاملات بالا برود به نظر ریسک به ریوارد سهم همین محدود 800 تا 850 است که کسیکه میخواد خرید کند تو این محدوده خرید کند

omid77

Good Member
کاربر فعال
برخلاف نظر بعضی از دوستان به نظرم بکام تو موج 2 اصلاحی بزرگ هستیم استارت بکام از 300 بود تا کمی بالاتر از 1000 تومان که موج یک بزرگ بود و از 1000 تومان اصلاح کرده تا حدود 780 تومان که این به نظرم موج 2 بود و الان در ریز موج های , موج 2 هستیم خاصیت موج 2 اصلاحی این هستد که کمی سهمو اذیت میکند ولی موج 3 , صعود دلسبی دارد که انشالله به موقع موج 3 هم شروه میشود باید صبر کنیم که حجم معاملات بالا برود به نظر ریسک به ریوارد سهم همین محدود 800 تا 850 است که کسیکه میخواد خرید کند تو این محدوده خرید کند
باتشکر ازشما به نظرتون موج 3 تاچه قیمتی پیش میره؟

محسن شاه بابا

Very Good Member
کاربر فعال
باتشکر ازشما به نظرتون موج 3 تاچه قیمتی پیش میره؟
خواهشا مطلب بنده را بعنوان منبعی برای خرید فروش قرار ندهید ولی به نظرم موج 3 تا حدود 1800 خواهد رفت حالا امکان داره این گین بعد افزایش سرمایه درقیمت های پایین تر رخ دهد یعنی نمودا راصلاحی

omid77

Good Member
کاربر فعال
بکام از همین قیمتها 10 برابر خواهد شد ....
درودبرشما جناب وحید.شماقبلا هم همین نظرراداشتید.میشه لطف کنیدبفرماییدبنظرتون چه زمانی این اتفاق می افتد؟ ممنون میشم اگرجواب بدهید. با آرزوی موفقیت

سناسهم

Very Good Member
کاربر فعال
جلسه هیات مدیره بکام آخر این ماه است. کد به کد حقوقی به کد شخصی و حرکت امروزش به نظرم نشانه از خبرهای خوبی است. قرار است که در این جلسه در مورد تجدید ارزیابی تصمیمگیری بشود

omid77

Good Member
کاربر فعال
بکام از همین قیمتها 10 برابر خواهد شد ....
دوش چه خورده‌ای دلا راست بگو نهان مکن
چون خمشان بی‌گنه روی بر آسمان مکن
باده خاص خورده‌ای نقل خلاص خورده‌ای
بوی شراب می زند خربزه در دهان مکن
دوش شراب ریختی وز بر ما گریختی
بار دگر گرفتمت بار دگر چنان مکن
من همگی تراستم مست می وفاستم
با تو چو تیر راستم تیر مرا کمان مکن
کار دلم به جان رسد کارد به استخوان رسد
ناله کنم بگویدم دم مزن و بیان مکن

ckbroker

Very Good Member
کاربر فعال
سلام دوست گرامی جناب ckbrocker. جسارتا یک سوال دارم وجواب شما برایم خیلی اهمیت دارد.طبیعتا شماوظیفه ای برای جواب دادن ندارید ولی اگرجواب بدهید لطف میکنید.. میخواستم بدانم شما هنوز به قیمت 50هزارتومانی که چندماه پیش گفتید فکرمیکنید یانه؟ البته دقیقاگفتیدکه اگر50هزارتومن بشود تعجب نخواهیدکرد.. ممنون میشوم اگربرایتان امکان داشته باشدجواب بدهید.
سلام و درود بر شما ،بله به شخصه کماکان رنج قیمتی پنجاه هزارتومانی رو برای آینده بکام بعید نمی دونم و در ضمن این آینده رو خیلی دور نمی بینم ،البته این نظر شخصی بنده است و شاید هم اشتباه باشه پس لطفا مبنای تصمیم گیری قرار ندهید

omid77

Good Member
کاربر فعال
سلام و درود بر شما ،بله به شخصه کماکان رنج قیمتی پنجاه هزارتومانی رو برای آینده بکام بعید نمی دونم و در ضمن این آینده رو خیلی دور نمی بینم ،البته این نظر شخصی بنده است و شاید هم اشتباه باشه پس لطفا مبنای تصمیم گیری قرار ندهید
باتشکرفراوان. عددخیلی رویایی است ولی توی بازارسهام این اتفاقات رویایی افتاده. اگریک سال پیش کسی میگفت شمواد 90 تومنی 9000 تومن میشه همه بهش میخندیدند ولی دیدیم که شد. بنابراین با اعتماد به اطلاعات و صداقت شما باسهم میمونیم به امید روزهای خوب و رویایی برای بکام وسهامدارهایش.......

omid77

Good Member
کاربر فعال
طایر دولت اگر باز گذاری بکند
یار بازآید و با وصل قراری بکند
دوش گفتم بکند لعل لبش چاره من
هاتف غیب ندا داد که آری بکند
کس نیارد بر او دم زند از قصه ما
مگرش باد صبا گوش گذاری بکند
یا وفا یا خبر وصل تو یا مرگ رقیب
بود آیا که فلک زین دو سه کاری بکند
حافظا گر نروی از در او هم روزی
گذری بر سرت از گوشه کناری بکند............
چندبیت ازحضرت حافظ تقدیم به همه ی دوستان سهامدار

iman1360

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
باتشکرفراوان. عددخیلی رویایی است ولی توی بازارسهام این اتفاقات رویایی افتاده. اگریک سال پیش کسی میگفت شمواد 90 تومنی 9000 تومن میشه همه بهش میخندیدند ولی دیدیم که شد. بنابراین با اعتماد به اطلاعات و صداقت شما باسهم میمونیم به امید روزهای خوب و رویایی برای بکام وسهامدارهایش.......
سهم ها با همديگه فرق مي كنن، شمواد نود و صد برابر شد چون سهامدار عمده اون اين رو مي خواست ولي سهامدار عمده بكام نميخواد سهم بالا بره. بالاي هزار كه رسيد با انواع و اقسام كدها عرضه كردن و فعلا حالا حالاها به همون قيمت هم نمي رسه. قرار نيست كه چون شمواد صد برابر شده همه سهم ها صد يا شصت برابر بشن

ckbroker

Very Good Member
کاربر فعال
سهم ها با همديگه فرق مي كنن، شمواد نود و صد برابر شد چون سهامدار عمده اون اين رو مي خواست ولي سهامدار عمده بكام نميخواد سهم بالا بره. بالاي هزار كه رسيد با انواع و اقسام كدها عرضه كردن و فعلا حالا حالاها به همون قيمت هم نمي رسه. قرار نيست كه چون شمواد صد برابر شده همه سهم ها صد يا شصت برابر بشن
اینکه نباید نماد ها رو با هم مقایسه کرد صحیح هستش ولی فرضیه دوم شما کاملا اشتباه و غیر منطقی است ،سهامدار عمده و حتی سهامدار حقوقی اصلی در صورتیکه اتفاقات مثبت پشت پرده بدون اینکه حتی شفاف سازی بشه ،تثبیت بشه ،نمی تونن مانع رشد قیمتی سهم باشند و قطعا تو این شرایط جز اولین ها در جمع آوری سهم با کدهای حقیقی خواهند بود ،کما اینکه همین حالا هم در حال جمع آوری هستند ، مدتی است که جنگ بر سر کرسی مدیریتی تشدید شده و سهامداران عمده و حقوقی بدجوری دارند دست به دست می کنند

بهرام رادمنش

Very Good Member
کاربر فعال
اینکه نباید نماد ها رو با هم مقایسه کرد صحیح هستش ولی فرضیه دوم شما کاملا اشتباه و غیر منطقی است ،سهامدار عمده و حتی سهامدار حقوقی اصلی در صورتیکه اتفاقات مثبت پشت پرده بدون اینکه حتی شفاف سازی بشه ،تثبیت بشه ،نمی تونن مانع رشد قیمتی سهم باشند و قطعا تو این شرایط جز اولین ها در جمع آوری سهم با کدهای حقیقی خواهند بود ،کما اینکه همین حالا هم در حال جمع آوری هستند ، مدتی است که جنگ بر سر کرسی مدیریتی تشدید شده و سهامداران عمده و حقوقی بدجوری دارند دست به دست می کنند
در مورد کرسی مدیریتی میشود بیشتر توضیح دهید
چون با درصدی که ومعادن داره کسی نمی تواند برای گرفتن کرسی مدیریت با ومعادن رقابت کند

rohollah6303

Very Good Member
کاربر فعال
در مورد کرسی مدیریتی میشود بیشتر توضیح دهید
چون با درصدی که ومعادن داره کسی نمی تواند برای گرفتن کرسی مدیریت با ومعادن رقابت کند
سلام آره کلا ۱۴۰ میلیون غیر درصدها هستند در برابر ۴۴۴ و معادن چه جور دیگران با اون رقابت می کنند؟

بالا