بکام ( کارخانجات تولیدی شهید قندی )

ckbroker

Well-Known Member
کاربر فعال
Untitled.jpg
در راستای کسب سهم حداکثری و به نوعی انحصاری بازار ایران ،شرکت از مدتها قبل با اولویت بندی قبلی اقدام به یافتن نمایندگی های قوی برای فروش در استانها می باشد و اینبار بعد از مازندران و اصفهان و زنجان نوبت به کردستان ،لرستان و همدان رسید ،

ckbroker

Well-Known Member
کاربر فعال
مشاهده پیوست 60168در راستای کسب سهم حداکثری و به نوعی انحصاری بازار ایران ،شرکت از مدتها قبل با اولویت بندی قبلی اقدام به یافتن نمایندگی های قوی برای فروش در استانها می باشد و اینبار بعد از مازندران و اصفهان و زنجان نوبت به کردستان ،لرستان و همدان رسید ،
تحولات بزرگی در سودآوری شرکت شکل گرفته و در جریان می باشد ،در کنار آن زمزمه های موثقی از پیشرفت پروژه تفریحی تجاری ارک یزد به گوش می رسد ،لازم به ذکر است که زمین این طرح بزرگ متعلق به بکام می باشد و شرکت بین المللی بیشمار فقط وظیفه اجرا را بر عهده دارد

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تحولات بزرگی در سودآوری شرکت شکل گرفته و در جریان می باشد ،در کنار آن زمزمه های موثقی از پیشرفت پروژه تفریحی تجاری ارک یزد به گوش می رسد ،لازم به ذکر است که زمین این طرح بزرگ متعلق به بکام می باشد و شرکت بین المللی بیشمار فقط وظیفه اجرا را بر عهده دارد
بالاي هزار فروختي و سكوت كردي، حالا سودت رو توي سهم هاي ديگه كردي و باز دوباره برگشتي و داري تبليغ مي كني، اين كار اصلا درست نيست يعني اگر به سهمي اعتقاد داري زماني تبليغش رو مي كني كه خودت خريده باشي و اگر هم بفروشي ديگه غيبت مي زنه و هيچ حرفي نمي زني، لااقل شايسته بود خروج از سهم كه زدي اعلام مي كردي

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر به واسطه لينكهايي كه داري از ريزشش خبر داشتي و در قيمت 920 تا 1000 خروج زدي اصلا كار درستي نبود كه در اين فروم اصلا اعلام نكني، بقيه رو اح.. آيا فرض كردي؟

ckbroker

Well-Known Member
کاربر فعال
بالاي هزار فروختي و سكوت كردي، حالا سودت رو توي سهم هاي ديگه كردي و باز دوباره برگشتي و داري تبليغ مي كني، اين كار اصلا درست نيست يعني اگر به سهمي اعتقاد داري زماني تبليغش رو مي كني كه خودت خريده باشي و اگر هم بفروشي ديگه غيبت مي زنه و هيچ حرفي نمي زني، لااقل شايسته بود خروج از سهم كه زدي اعلام مي كردي
اگر به واسطه لينكهايي كه داري از ريزشش خبر داشتي و در قيمت 920 تا 1000 خروج زدي اصلا كار درستي نبود كه در اين فروم اصلا اعلام نكني، بقيه رو اح.. آيا فرض كردي؟
کاربر عزیز ، اولا طرح این سوال ایرادادت اساسی داره چراکه عزیزانی که تو فضای مجازی بنده رو می شناسند ،بهتر می دونند که بنده به هیچ عنوان در مورد هیچ نمادی تبلیغ چه منفی و چه مثبت نمی کنم و اصولا با واژه تبلیغ در بازار سرمایه مخالفم ،و اما درپاسخ به ابهام شما در موضوع بکام و احتمال نوسان گیری بنده باید خدمتتون عرض کنم بنده با اینکه بارها نوسانگیری صحیح رو نوعی راهبرد منطقی و حرفه ای اعلام کرده ام ولی در مورد لزوما بکام با موج سواری مخالف بوده و هستم ،چراکه خود بنده شاید تو این تاپیک ها جزو معدود فعالان بورسی هستم که می دونم پشت پرده بکام چه اتفاقات بزرگی در حال وقوع می باشد ،بله بنده تو سهام یاب همین امروز اعلام کردم که از نماد لکما علیرغم شایستگی این نماد خروج کردم و بر سهام بکام خود افزودم ،
لطفا زود قضاوت و پیش داوری نکنیم «یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا اجْتَنِبُوا کَثیراً مِنَ الظَّنِّ إِنَّ بَعْضَ الظَّنِّ إِثْمٌ وَ لا تَجَسَّسُوا وَ لا یَغْتَبْ بَعْضُکُمْ بَعْضاً أَ یُحِبُّ أَحَدُکُمْ أَنْ یَأْکُلَ لَحْمَ أَخیهِ مَیْتاً فَکَرِهْتُمُوهُ وَ اتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ تَوَّابٌ رَحیم».

ckbroker

Well-Known Member
کاربر فعال
عزیزان اگر یادتون باشه بنده گزارش اردیبهشت ماه رو مهم و حیاتی تلقی کرده بودم و این بار هم گزارش مرداد ماه رو مهم و تعیین کننده می دونم ،چراکه به احتمال بسیار قوی پرده از قرارداد های بزرگ خواهد برداشت

پساپسا

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان فکر میکنند امروز سهم بخری از فردا یک کله بالا میرود سهم خوب انتخاب کنید و صبر کنید اینجا بورس هست بنگاهای ماشین عباس اباد نیست که از این دست بخری به اون دست بفروشی

omid77

Active Member
کاربر فعال
شروع به موج جدید صعودی به اخر ماه هم نخواهد کشید ،خبرهای مهمی پیش رو است
سلام و وقت بخیر. من به صداقت شما اطمینان دارم و بامسئولیت خودم کماکان منتظرمیمانم تا قیمت سهم به اهداف موردنظرشمابرسه.نوسان هم نگرفتم .امیدوارم اشتباه نکرده باشم .ازصمیم قلب آرزومیکنم اتفاقات خوب برای همه ی سهامدارهای بکام بیفتد

بهرام رادمنش

Active Member
کاربر فعال
مدیرعامل توزیع نیروی برق تهران بزرگ: تمامی سیم‌های مسی فشار ضعیف پایتخت تا پایان سال برچیده می‌شوند/ افزایش 30 درصدی سرقت کابل‌های برق پایتخت نسبت به سال گذشته/ 200 هزار مشترک پرمصرف پایتخت امسال به کنتورهای هوشمند مجهز می‌شوند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اشاره به اینکه کابل‌های خودنگهدار تا پایان امسال جایگزین سیم‌های مسی فشار ضعیف پایتخت می‌شوند، گفت: در پی افزایش محسوس قیمت فلزات به ویژه آلومینیوم و مس در کشور میزان سرقت‌ کابل‌های برق نسبت به سال گذشته حدود 30 درصد افزایش پیدا کرده است.

حسین صبوری در نشست خبری گرامی‌داشت روز خبرنگار با تاکید بر اینکه قطعی پراکنده ناشی از مشکلات فنی در تهران 10 درصد نسبت به سال گذشته کاهش پیدا کرده است، گفت: در حال حاضر تمامی مشترکین دیماندی و اداری بزرگ پایتخت به کنتورهای هوشمند مجهز شده‌اند و براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته تا پایان امسال 200 هزار مشترک پرمصرف خانگی و تجاری نیز به این تجهیزات مجهز خواهند شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اشاره به اینکه تا پایان امسال 400 میلیارد تومان به منظور بهینه‌سازی و توسعه شبکه برق پایتخت اختصاص خواهد یافت، ادامه داد: میزان تلفات شبکه توزیع برق تهران از حدود 7.4 درصد سال 95 هم اکنون به 6.4 درصد کاهش پیدا کرده است و هدف‌گذاری مجموعه برای سال 1400 رساندن این رقم به 6 درصد است.

صبوری با تاکید بر اینکه از ابتدای مهرماه امسال قبوض کاغذی برق جمع‌آوری و صورت‌حساب‌ها به صورت پیامکی و الکترونیکی صادر خواهد شد، گفت: در حال حاضر اطلاعات یک میلیون و 700 هزار مشترک در پایتخت جمع‌آوری شده و هم‌اکنون قبوض 40 درصد مشترکان تهرانی به‌صورت پیامک ارسال می‌شود.

وی با اشاره به برنامه این شرکت برای جایگزین کردن 10 هزار کیلومتر از شبکه مسی هوایی پایتخت با کابل‌های خودنگهدار، گفت: تاکنون 9 هزار کیلومتر از سیم‌های مسی فشار ضعیف پایتخت تعویض شده و جایگزینی یک‌هزار کیلومتر باقی‌مانده نیز تا پایان سال به اتمام خواهد رسید./ پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو

asriran.com
@MyAsriran

آیا بکام تولید کننده این نوع کابل مسی هست ؟:

omid77

Active Member
کاربر فعال
لعنت به این بخت واقبال ما. بدجوری اسیر بازی بازیگرها شدیم. مشخصه که دارن میزنن توی سرسهم ومیارن پایین. سهمهای زیانده تر وبی ارزشتر ازبکام جلوی چشممون دارن میرن بالا اونوقت این سهم داره جون مارو میگیره. فقط خداکنه اصرار وصبرو خون دل خوردنمون جواب بده وبه ضررمون نشه. خداخودش به دادمون برسه

omid77

Active Member
کاربر فعال
شایدهم ماداریم اشتباه میکنیم وهیچ خبری توی سهم نیست.بهرحال یک عده باهرقیمتی که شده دارن میفروشن وخاج میشن.شایدچیزی میدونن که مانمیدونیم.کسی نظری نداره؟

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شایدهم ماداریم اشتباه میکنیم وهیچ خبری توی سهم نیست.بهرحال یک عده باهرقیمتی که شده دارن میفروشن وخاج میشن.شایدچیزی میدونن که مانمیدونیم.کسی نظری نداره؟
بله به نظر من هم هيچ خبري توش نيست، حالا حالاها در همين قيمتها ميمونه فقط خدا كنه دوباره زير 800 نياد

omid77

Active Member
کاربر فعال
ظاهرا روزهای سخت وخسته کننده ای رابایدتجربه کنیم. حالا این روزها کی وکجاتمام بشود خدامیداند.

omid77

Active Member
کاربر فعال
باز حقوقی پدرسوخته آخربازار اومد85000سهم روی منفی فروخت.حالا معلوم میشه اون59تاحقوقی که ماه قبل درطی2روزو2مرحله حدود500هزارتا خریدند برای چی بود. حالا هرروزیکی دوتاشون میان روی منفی میفروشن تابزنند توی سرسهم. خداازشون نگذرهکه چطوردارن روندسهم راخسته کننده میکنند. خدا کنه ازاین مخمصه جان سالم بدرببریم

exir

Well-Known Member
کاربر فعال
ظاهرا روزهای سخت وخسته کننده ای رابایدتجربه کنیم. حالا این روزها کی وکجاتمام بشود خدامیداند.
وارن بافت میگه.بیشترین سود را در معاملاتی بدست اوردم که کسل کننده ترین روند را داشتند.
کرمان دوسال اذیت کرد ولی سرانجام ده برابر سود رساند.بکام نیز چنین خواهد شد.

ckbroker

Well-Known Member
کاربر فعال
#بکام بزرگترین نیروگاه خورشیدی جنوب کشور در «دشتی» احداث می‌شود
فرماندار شهرستان دشتی گفت: بزرگترین نیروگاه خورشیدی جنوب کشور، با اعتباری بالغ بر 120 میلیارد تومان در بخش مرکزی شهرستان دشتی احداث می‌شود.(لازم به یادآوری است که شرکت برق آفتابی هدایت نور یزد که زیر مجموعه کابل قندی می باشد از خوشنامان این حوزه می باشد)
13980516000851_Test_PhotoN.jpg

بالا