بکام ( کارخانجات تولیدی شهید قندی )

ckbroker

Well-Known Member
کاربر فعال
برادر سال 97 که تمام شده است شاید بیست روز کاری داشته باشیبم
اولا خود 20 روز زمان کمی نیست ،در ضمن روز کاری برای بکام ملاک نیست ،چراکه خبر با اهمیت تو یک روز غیر کاری هم می تونه بیاد رو کدال ،البته به شخصه خوشبینم ،ولی باز تضمینی نیست چراکه بازار بورس ایران میانه خوبی با نظم و برنامه ریزی نداره ،پس یا باید ریسک بازار و خواب سرمایه رو به جون بخریم و یا تصمیم دیگری بگیریم ،به شخصه خوشبینم و با بکام خواهم ماند ،شده یکسال دیگر

omid77

Active Member
کاربر فعال
معاملات امروز رادیدید؟عجب بازی کثیفی راه انداختند توی این سهم.خداکنه ختم به خیربشه

omid77

Active Member
کاربر فعال
خدارروشکر اینجا هیچکس نه نگران سهمه و نه نظر وخبری داره. امروزاینهمه توی بازار سهم معامله شدو540 واحدشاخص مثبت خورد این سهم لعنتی تکون نخورد. سهمی که بااخبار فروش زمین داغ کردند وتا412تومن باحجم معاملات بالابردند وبعد گزارش9ماهه منفی دادند وآوردند پایین حالا روی320 تومن برای خریدنازمیکنند وفروشنده مجبوره پایینتربفروشه. بازیگراش بلدند چکارکنند وسهامدارجزء هم براشون مهم نیست. بازهم منتظرمیمونیم ببینیم چه بلایی سرمون میاد.چاره دیگری هم نداریم.توکل به خدا

MORTEZA220

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
کلیت بازار همینه سهم های گردن کلفت تر و سود آور تر هم تو باتلاق رکود و ترس گیر افتادن و معلوم نیس آخرتش چی میشه هم ریسک ضرر زیاده هم ریسک سود توی این بازار باید پی هر دوشو به تن مالید....
خدارروشکر اینجا هیچکس نه نگران سهمه و نه نظر وخبری داره. امروزاینهمه توی بازار سهم معامله شدو540 واحدشاخص مثبت خورد این سهم لعنتی تکون نخورد. سهمی که بااخبار فروش زمین داغ کردند وتا412تومن باحجم معاملات بالابردند وبعد گزارش9ماهه منفی دادند وآوردند پایین حالا روی320 تومن برای خریدنازمیکنند وفروشنده مجبوره پایینتربفروشه. بازیگراش بلدند چکارکنند وسهامدارجزء هم براشون مهم نیست. بازهم منتظرمیمونیم ببینیم چه بلایی سرمون میاد.چاره دیگری هم نداریم.توکل به خدا

yase54

Well-Known Member
کاربر فعال
خرید امروز حقوقی را در بکام به فال نیک می گیریم.
قطعا سهم در این قیمتها نمی مونه و یک جهش فوق العاده خواهد داشت. تا آن موقع صبر می کنیم.

بهرام رادمنش

Active Member
کاربر فعال
پدر سوخته بازی ومعادن تو بکام تمامی ندارد عرضه های ریز ریز ومعادن در بکام برای چیست ؟ کنترل قیمت بکام خوب چرا کنترل قیمت ؟ تو این یکسال سهم اشغالی هم چند برابر شده چرا بکام نشود ؟ معلوم نیست هدف ومعادن در بکام چیست

sal

Member
کاربر فعال
عضو تازه
نقل قول از یک کانال تحلیلی :

برآورد تقریبی از ارزش زمین های مازاد شرکت (روش محافظه کارانه):
▪️آپارتمان های تهران خ آزادی حدودا یک میلیارد تومن
▪️آپارتمان رفسنجان 300 میلیون تومن
▪️زمین تجاری 11000 متری به قرار متری 5 میلیون تومن برابر با 55 میلیارد تومن
▪️زمین مازاد 100200 متر به قرار متری 1.5 میلیون تومن برابر با 150 میلیارد تومن
▪️زمین مازاد 547594 متر به قرار متری 800 هزار تومن برابر با 438 میلیارد تومن
▪️زمین های تجاری در قطعات تفکیکی 75 متری ( جمعا 58 قطعه ) به قرار هر متر 8 میلیون تومن برابر با 35 میلیارد تومن
سال 1394 شرکت تعداد 42 قطعه از این زمین ها به قرار متری 4 میلیون تومن فروخت .( تعداد کل قطعات 100 قطعه). در بودجه سال 1397 نیز فروش 8 قطعه از قرار هر متر 9.5 میلیون تومن پیش بینی شده است.
بهای تمام شده کل زمین های بالا فقط 700 میلیون تومن در دفاتر ثبت شده که می شود صفر درنظر گرفت .

♣️ جمع کل ارزش زمین های مازاد شرکت برابر با 679 میلیارد تومن که حصه هر سهم بکام می شود 1130 تومن .

⭕️نکته : کل زمین های کارخانه حدود 95 هکتار است که ما در بالا ارزش فقط 65 هکتار برآورد کردیم . طبق گفته مدیران شرکت 80 درصد زمین های شرکت مازاد هستند.

نکته : فروش زمین های شرکت با توجه به ساختار اجتماعی و قدرت سیاسی شهر یزد بدون هماهنگی و کسب اجازه از مراکز قدرت ( از قبیل استاندار و.... ) امکان پذیر نیست.

بررسی فروش زمین در سنوات قبل :
بمنظور شفافیت در زمین های فروخته شده و باقیمانده از صورتهای مالی فروش زمین در سنوات قبل رو بررسی می کنیم:
▪️سال 1393 : هیچ فروشی در دارایی های ثابت نداشته است.
▪️سال 1394 : سود غیر عملیاتی فروش دارایی ها ثابت 31 میلیارد تومن.
1) فروش ساختمان دفتر مرکزی واقع در پونک خ مخبری به مبلغ 28.7 میلیارد تومن که شرکت 17.6 میلیارد سود شناسایی کرد . (بهای تمام شده 11 میلیارد تومن)
2) فروش 42 قطعه زمین تجاری که از این محل 14.7 میلیارد تومن سود شناسایی شد. (با احتمال زیاد بهای تمام شده 187 میلیون تومن) .
▪️سال 1395 : سود غیر عملیاتی دارایی های ثابت 2.9 میلیارد تومن . با توجه به جدول دارایی های ثابت هیچ زمین و ساختمانی فروخته نشده.
▪️سال 1396:سود غیر عملیاتی دارایی های ثابت 124 میلیون تومن . با توجه به جدول دارایی های ثابت هیچ زمین و ساختمانی فروخته نشده.
▪️سال 1397:سود غیر عملیاتی دارایی های ثابت در عملکرد 6 ماهه مبلغ 415 میلیارد تومن . با توجه به جدول دارایی های ثابت یک قطعه زمین به بهای تمام شده 919 میلیون تومن فروخته شده که بنظر ملک واقع در اصفهان بوده است .
طبق بودجه سال 1397 و آگهی فروش 8 قطعه زمین تجاری ( 585 متر) سود غیر عملیاتی به 5.57 میلیارد تومن خواهد رسید. طبق این بودجه شرکت برنامه ای برای فروش سایر زمین ها در سال 1397 ندارد.
با توجه بررسی قبلی تمام شده هر قطعه زمین حدودا 4.5 میلیون تومن بود ( یعنی متری 60000 تومن ) که شرکت انتظار دارد هر متر را 9.5 میلیون تومن بفروشد .

منبع : @boursesecret

فارسيان

Well-Known Member
کاربر فعال
نقل قول از یک کانال تحلیلی :

برآورد تقریبی از ارزش زمین های مازاد شرکت (روش محافظه کارانه):
▪️آپارتمان های تهران خ آزادی حدودا یک میلیارد تومن
▪️آپارتمان رفسنجان 300 میلیون تومن
▪️زمین تجاری 11000 متری به قرار متری 5 میلیون تومن برابر با 55 میلیارد تومن
▪️زمین مازاد 100200 متر به قرار متری 1.5 میلیون تومن برابر با 150 میلیارد تومن
▪️زمین مازاد 547594 متر به قرار متری 800 هزار تومن برابر با 438 میلیارد تومن
▪️زمین های تجاری در قطعات تفکیکی 75 متری ( جمعا 58 قطعه ) به قرار هر متر 8 میلیون تومن برابر با 35 میلیارد تومن
سال 1394 شرکت تعداد 42 قطعه از این زمین ها به قرار متری 4 میلیون تومن فروخت .( تعداد کل قطعات 100 قطعه). در بودجه سال 1397 نیز فروش 8 قطعه از قرار هر متر 9.5 میلیون تومن پیش بینی شده است.
بهای تمام شده کل زمین های بالا فقط 700 میلیون تومن در دفاتر ثبت شده که می شود صفر درنظر گرفت .

♣️ جمع کل ارزش زمین های مازاد شرکت برابر با 679 میلیارد تومن که حصه هر سهم بکام می شود 1130 تومن .

⭕️نکته : کل زمین های کارخانه حدود 95 هکتار است که ما در بالا ارزش فقط 65 هکتار برآورد کردیم . طبق گفته مدیران شرکت 80 درصد زمین های شرکت مازاد هستند.

نکته : فروش زمین های شرکت با توجه به ساختار اجتماعی و قدرت سیاسی شهر یزد بدون هماهنگی و کسب اجازه از مراکز قدرت ( از قبیل استاندار و.... ) امکان پذیر نیست.

بررسی فروش زمین در سنوات قبل :
بمنظور شفافیت در زمین های فروخته شده و باقیمانده از صورتهای مالی فروش زمین در سنوات قبل رو بررسی می کنیم:
▪️سال 1393 : هیچ فروشی در دارایی های ثابت نداشته است.
▪️سال 1394 : سود غیر عملیاتی فروش دارایی ها ثابت 31 میلیارد تومن.
1) فروش ساختمان دفتر مرکزی واقع در پونک خ مخبری به مبلغ 28.7 میلیارد تومن که شرکت 17.6 میلیارد سود شناسایی کرد . (بهای تمام شده 11 میلیارد تومن)
2) فروش 42 قطعه زمین تجاری که از این محل 14.7 میلیارد تومن سود شناسایی شد. (با احتمال زیاد بهای تمام شده 187 میلیون تومن) .
▪️سال 1395 : سود غیر عملیاتی دارایی های ثابت 2.9 میلیارد تومن . با توجه به جدول دارایی های ثابت هیچ زمین و ساختمانی فروخته نشده.
▪️سال 1396:سود غیر عملیاتی دارایی های ثابت 124 میلیون تومن . با توجه به جدول دارایی های ثابت هیچ زمین و ساختمانی فروخته نشده.
▪️سال 1397:سود غیر عملیاتی دارایی های ثابت در عملکرد 6 ماهه مبلغ 415 میلیارد تومن . با توجه به جدول دارایی های ثابت یک قطعه زمین به بهای تمام شده 919 میلیون تومن فروخته شده که بنظر ملک واقع در اصفهان بوده است .
طبق بودجه سال 1397 و آگهی فروش 8 قطعه زمین تجاری ( 585 متر) سود غیر عملیاتی به 5.57 میلیارد تومن خواهد رسید. طبق این بودجه شرکت برنامه ای برای فروش سایر زمین ها در سال 1397 ندارد.
با توجه بررسی قبلی تمام شده هر قطعه زمین حدودا 4.5 میلیون تومن بود ( یعنی متری 60000 تومن ) که شرکت انتظار دارد هر متر را 9.5 میلیون تومن بفروشد .

منبع : @boursesecret
لطف میکنید منبع تحلیل را ذکر کنید

petter

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز میخواستم یادی کنم از پستهای دو نفر با آیدی های "Guilty" و "ckbroker" ... ، کسایی که تارگت 2ماهه بالای 5000 تومن برای بکام میدادند، 2 ماه هم تموم شد و بکام الآن کمتر از 330 تومن!!

هر وقت افرادی در قیمتهای پایین، مدام تارگتهای نجومی دادن و اصرار و تبلیغ کردن بدونید دارن خر داغ میکنن!

بکام میره بالا اما نه به این زودی، نه تا بالای 5000 تومن! اونم 2 ماهه!!
بشناسید این آدم های شریف رو...
وقتی هم دستشون را رو میکنم، به من میگن جاهل و نادان و فاقد سواد بورسی!!

امروز میخواستم پستهاشون رو بالا بیارم که دیدم سایت شریف تالار بورس هم بجای حذف پست اونها ، یکی از پستهای سالم منو پاک کرده!! ... واسه همین کلا بیخیال شدم ...

نوسانگیرها دو دسته اند: یک دسته کارشون رو فقط در تابلو معاملات انجام میدن ... دسته دوم بی وجدانند، میان تو فرومهای بورسی و کانالهای تلگرامی و خر داغ میکنن!
از این به بعد احتمالا جیگرهای تازه کار رو با دسته دوم از عزیزان نوسانگیر تنها میذارم ... خوبی به کسی نیومده تو این دوره زمونه ی ملعون ملون!

آخرین ویرایش:

besharat12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز میخواستم یادی کنم از پستهای دو نفر با آیدی های "Guilty" و "ckbroker" ... ، کسایی که تارگت 2ماهه بالای 5000 تومن برای بکام میدادند، 2 ماه هم تموم شد و بکام الآن کمتر از 330 تومن!!

هر وقت افرادی در قیمتهای پایین، مدام تارگتهای نجومی دادن و اصرار و تبلیغ کردن بدونید دارن خر داغ میکنن!

امروز میخواستم پستهاشون رو بالا بیارم که دیدم سایت شریف تالار بورس هم بجای حذف پست اونها ، یکی از پستهای سالم منو پاک کرده!! ... واسه همین کلا بیخیال شدم ...

نوسانگیرها دو دسته اند: یک دسته کارشون رو فقط در تابلو معاملات انجام میدن ... دسته دوم بی وجدانند، میان تو فرومهای بورسی و کانالهای تلگرامی و خر داغ میکنن!
از این به بعد احتمالا جیگرهای تازه کار رو با دسته دوم از عزیزان نوسانگیر تنها میذارم ... خوبی به کسی نیومده تو این دوره زمونه ی ملعون ملون!
سلام
بله دقیقا همینطوره
هر وقت هم سهم باز قراره رشد کنه میان در تمام تالار پست میگذارند و تبلیغ سهم را میکنند.

بهرام رادمنش

Active Member
کاربر فعال

البته کسی که حداقل ترین اصول بازار بورس را میدانست متوجه میشد تحلیل های هر سهم 5000 تومانی تا شب عید جک بوده چون با هر فرمول ریاضی درصد و باز بسته شدن سهم هم حساب کنیم به اون اعداد تا آن زمان نمی رسید کسی هم تو اینجا حرفش جدی نگرفت

ckbroker

Well-Known Member
کاربر فعال
مدتی است به دلیل نزدیک شدن به پایان سال و مشغله سنگین کاری، فرصت به اشتراک گذاری کامنت بورسی ندارم ، ولی الان داشتم این صفحه رو می دیدم ،واقعا برای برخی از عزیزان به اصطلاح بورسی و یا شبه کارشناس متاسف شدم ، و اما در مورد بحث مشترک این تاپیک و نظر شخصی بنده برای چندمین بار ،#بکام یک نماد با پتانسیل فوق العاده بالا برای سود آوری شرکت و جهش قیمتی سهام این شرکت می باشد ،البته بیشتر با توجه به جنبه فاندمتالی ، و به شخصه انتظار دارم قیمتهای بالای 5000تومان رو با در نظر گرفتن، محقق شدن ،مبحث های مطرح شده فاندمتالی در کوتاه مدت و یا میان مدت ببینه ،بنده هیچ گاه زمان قطعی برای قیمت مذکور ،مشخص نکرده ام فقط تو یکی از کامنتهام که تقریبا 2ماه پیش بود گفتم ممکنه تا پایان سال 97 این امر محقق بشه !در نهایت عزیزانی که بنده رو تو تاپیک ها یا گروهها می شناسند می دونند که بنده به کررات خاطر نشان کرده ام که نظرات بنده کاملا شخصی است و می تونه اشتباه هم باشه ،شکر خدا تو این چند ساله هیچگاه نظرات بنده از واقعیت دور نبوده و فقط اختلاف زمان حداکثر 8ماه تا هدف بوده ، از لکما 23تومانی بگیر تا شلیا130تومانی و نمادهایی نظیر شتران،سمگا،انرژی3،وسرمد،شپلی،... پرسود باشید

ckbroker

Well-Known Member
کاربر فعال
برادر محترم چرا دوست داری ، با مخاطب قرار دادن توهین آمیز اشخاص، نظر خودت رو به اشتراک بزاری ،خوبی تاپیکها و تالارهای مجازی اینکه نظرات منفی و مثبت گفته بشه البته با احترام ،و اما در مورد بکام به شخصه در جاهایی که نظری به اشتراک می گذارم ،همیشه تاکید کردم که این نظر شخصی است و شاید هم اشتباه باشه ،و در مورد بکام باز هم می گم بکام خیلی بیشتر از قیمت 5000تومان رو خواهد دید ،اضافه می کنم ،این تارگت رو نگفتم لزوما تا پایان سال می بینه ،و در نهایت ،تو بازار سرمایه ایران ،کسی به عنوان تریدرمن معامله میکنه خوب می دونه رشد 20برابری یک نماد در یک بازه کوتاه مدت ،اصلا غیر عادی و تعجب آور نیست، من امیدوارم شما از رو کنجکاوی و در راستای آگاهی و آگاه سازی کامنتهاتو ارسال کرده باشین نه صرفا برای اعصاب خرد کنی ،پرسود باشین
اولا خود 20 روز زمان کمی نیست ،در ضمن روز کاری برای بکام ملاک نیست ،چراکه خبر با اهمیت تو یک روز غیر کاری هم می تونه بیاد رو کدال ،البته به شخصه خوشبینم ،ولی باز تضمینی نیست چراکه بازار بورس ایران میانه خوبی با نظم و برنامه ریزی نداره ،پس یا باید ریسک بازار و خواب سرمایه رو به جون بخریم و یا تصمیم دیگری بگیریم ،به شخصه خوشبینم و با بکام خواهم ماند ،شده یکسال دیگر
حرکت اصلی بکام هنوز شروع نشده ،زیر 1000تومان فقط و فقط فرصت ورود می باشد ،اگه تا پایان سال شد 5000تومان تعجب نکنید چراکه خبرهای فوق العاده ای در راهههههههههههههه
قسمتی از کامنتهای پیشین بنده!!!

ckbroker

Well-Known Member
کاربر فعال
ببینید ،بکام 5000تومانی نظر شخصی بنده است شاید هم اشتباه در بیاد ،ولی به شخصه و با استناد به اطلاعاتی که پیرامون شرکت دارم و و با توجه به تحقیقات تیمی تفصیلی در این مورد ،شدیدا به جهش قیمتی چند صد برابری خوشبینم ،خیلی ساده بگم انشالله تا بکام تا پایان سال 97 سهامداران خودش رو سوپرایز خواهد کرد و کامی شادمان برای سال 98 خواهیم رفت ( از همین الان خودتون رو برای سود چند برابری و نجومی آماده کنید در ضمن لطفا کمک به سایرین ،بخصوص فقرا رو فراموش نکنیم )
به شخصه برای بنده مهم نیست که مثل یکی بیاد اینجا یا هر تاپیک دیگری بدون هیچ آگاهی نسبت به تابلو معاملات و صرفا از روی نوعی کنش عصبی ،صحبت از روند نزولی کنند ،برادران و خواهران خیلی راحت و صریح می گم با توجه به مستندات موجود که تو سایت شرکت و اطلاعیه کدال و همینطور مصاحبه های اخیر مهندس قدری مدیر عامل شرکت و با توجه به قوانین و معافیتهای جدید تجدید ارزیابی ،بکام صعودی شگفت انگیز خواهد داشت و اما در مورد زمان حرکت باید بگم این حرکت شروع شده و قطعا با رفتارهای مهندسی شده همراه خواهیم بود پس از سهام ارزشمند خود سهامداری کنید
همیشه یادآور شدم که بنده نظرات شخصی خودم رو به اشتراک می گذارم و تاکید می کنم که احتمال داره اشتباه باشه ،پس نباید فقط و فقط کامنتهای بنده و یا هر تریدر من دیگری مبنا تصمیم گیری قرار بگیره

خوش خبر1

Well-Known Member
کاربر فعال
همیشه یادآور شدم که بنده نظرات شخصی خودم رو به اشتراک می گذارم و تاکید می کنم که احتمال داره اشتباه باشه ،پس نباید فقط و فقط کامنتهای بنده و یا هر تریدر من دیگری مبنا تصمیم گیری قرار بگیره
قبول کن که نظرات شخصی شما خیلی اشتباه بوده
چقدر با اعتماد به نفس وانفجار قیمتی تا عید حرف می زدی
حالا توضیح دهید که چرا نشد؟
منبع شما مشکل داشت یا تحلیلتان

یاد بگیرید که حداقل از این به بعد درست بنویسید.

omid77

Active Member
کاربر فعال
چه حجمی خورده تا ساعت10.40 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خر هم لگد نمیزنه به این سهم! چقدرموردتوجه بازاره! خداآخروعاقبت ماروبخیرکنه

omid77

Active Member
کاربر فعال
سهمی که به قول این دوست بزرگوارمون میتونه حتی بیشتراز5000تومن هم قیمت بخوره الان روی330تومن کسی نمیخره. ظاهرا بایدصبرکنیم ببینیم عاقبت کارچی میشه.به امیدخدا

omid77

Active Member
کاربر فعال
بکام هم قیمتهای خوبی دارد و توجه ام را به خود جلب کرده است. خرید بکام مثل اینکه داریم زمینی با قیمتهای دلار 2500 تومانی میخریم!!!!!فعلا صبر می کنیم اگر اینجاها بمونه به وقتش بیایم سراغش! .................................................... این تحلیل یکی از تحلیلگرهای بازلره که مطالب الکی نمینویسه. خیلی ها این نظر را دارند. باید دید چی میشه

بهرام رادمنش

Active Member
کاربر فعال
پدر سوخته بازی ومعادن تو بکام تمامی ندارد عرضه های ریز ریز ومعادن در بکام برای چیست ؟ کنترل قیمت بکام خوب چرا کنترل قیمت ؟ تو این یکسال سهم اشغالی هم چند برابر شده چرا بکام نشود ؟ معلوم نیست هدف ومعادن در بکام چیست
امروز 100 تا خرید که کمی فروش های ریز ریز ش توجیه داشته باشه
ومعادن 70 درصد بکام را دارد آنوقت با عرضه های 50 ، 60 تابی سهم اذیت میکنه جالب که ومعادن رو بقیه سهم های دیگه اش مثل کچاد کگل فلات ... اینقدر که تو بکام فعاله . فعال نیست

بالا