بکام ( کارخانجات تولیدی شهید قندی )

Guilty

Active Member
کاربر فعال
خبر فروش زمینها راست یا در حد شایعه اس ...دوستان شفاف سازی بفرمایند....
فعلا خبر رسمی بیرون نیومده ،ولی اگه راست باشه دیگه نمیشه حتی یک دونه سهم بکام رو خرید ،خیلی راحت میتونه ببنده برای قیمتهای بالای 5000تومان

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزیز توی بورس بهترین کار این هست که دنبال خر مرده بگردی قطعا سود میکنی. فقط کافیه تو این تالار ها ببینی کدوم سهم بیشتر اشک حقیقی ها رو در آورده و خیلی سقوط کرده و شروع کنی پله ای از اون سهم خرید کردن. اینجوری قبل از اینکه قیمت سهم به قیمت خرید حقیقی ها برسه و تازه اون ها از ضرر در بیایند شما با سود خارج میشی.این کار ریسکش خیلی کمتر از این هست که سهمی را تو پیک قیمت بخری و شاید بالابره و شما هم سود کنی ولی تو روزهای منفی بعلت اینکه اکثرا تو سود هستند میفروشند و شما ضرر میکنی.
باز هم من اصراری به استفاده از روش خودم ندارم فقط تجربه ام را گفتم . موفق باشید.
کاملا صحیح می فرمایید روند سهم بررسی شود صورت های مالی ان هم مطالعه شود سهم از نظر سرمایه هم کوچک باشد با خرید پله ای و خروج پله ای

ckbroker

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام و درود خدمت دوستان ،کاربران و سهامداران نماد بکام ،اولا عذرخواهی میخوام بابت اینکه چند روز بدلیل مشغله کاری نتونستن پست جدید تو این تاپیک بزارم ، خوب الان که فرصتی شدم مطالب شما عزیزان رو هم بخونم ، ضمن تشکر از کاربرانی که به بنده لطف دارن خواهشا بنده رو در کامنتهای خودتون استاد خطاب نکنید چراکه بنده یک تریدرمن عادی هستم که در مورد هر نمادی که بخوام وارد بشم تحقیقات و بررسی های مفصل و اساسی انجام می دم ،ولی در واکنش به کامنتهای افرادی که نوک بینی خودشون رو می بینند نه چیز دیگر ،باید بگم بنده هیچگاه در هیچ کامنتی سیگنال خرید یا فروش صادر نمی کنم چراکه اصولا با این کار مخالفم ،و صرفا نطارت شخصی خودم رو با ذکر اینکه شاید هم اشتباه باشه اعلام کرده ام ، و اما موضوع اصلی بکام ،هر سهامداری در خرید و فروش آزدانه می تونه تصمیم به خرید یا فروش بگیره و نمی تونه دیگران رو سبب زیان خودشون بدونه چراکه در حالت مخلف این قضیه هیچ سودی به دیگران تعلق نمی گیره ، بکام یک نماد فوق العاده است چون پتانسیل فاندمتالی بسیار بالایی داره ....

ckbroker

Well-Known Member
کاربر فعال
در حالت فعلی سهامداران نوسانگیر بدون هیچ تعارفی بیشترین سود رو از روند سهم برده اند و از سهامداران ثابت ظاهرا پیشی گرفته اند ،بله هیچ کسی نمی تونه موج سواری اصولی و هوشمندانه رو کتمان کنه ،ولی دقت کنید هر سهمی مناسب نوسان گیری نیست ،خیلی ساده است موج سوار بدون توجه به روند فاندمتالی سهم و مشخصا از روی روند تکنیکالی و خطوط ترسیمی (مقاومت و حمایت )خرید و فروش می کنه ولی آیا می تونه در اتفاقات با اهمیت سهم حاضر باشه ،باید بگم نه یا با درصد خیلی خیلی کم ،از موضوع دور نشیم ، بکام یک نماد با ارزندگی فوق العاده است که تنها نزدیک به 600میلیارد تومان زمین مازاد داره !!! بله شاید خرده بگرید که این موضوع چند ساله محقق نشده ،ولی قرار هم نیست تا همیشه به این شکل ادامه پیدا کنه ،شرکت به پول حاصل از فروش زمین با توجه به توسعه عالی حیطه کاری و رقابت با کشورهای اروپایی ، نیاز اساسی داره و اتفاقا خریدار محکم و دست به نقد هم داره ،در گذشته مشکلات اداری و استانی باعث بروز مشکلاتی شده بود که اخیرا خوشبختانه برطرف شده ......

ckbroker

Well-Known Member
کاربر فعال
لذام جالبه یک شخص بدون اطلاع و آگاهی از سابقه معاملاتی کل بازار سرمایه ایران ،می یاد با اعتماد به نفس کاذب و نشات گرفته از جهل و نادانی و صرفا اینکه حرفی زده باشه ،می گه کجا سراغ دارین سهمی که با یک بار باز و بسته شدن یا در بازه کوتاه مدت مثلا از 300ت به 5000تومان مثلا رسیده باشه !!! عزیز دل ،برو سوابق معاملاتی #شلیا ،شتران،سمگا،مداران#کسرام،خصدرا،شمواد،و چند ده نماد دیگه رو مطالعه کن ، البته برای اینکه امثال شما ها میونه خوبی با تحقیق و در کل زحمت کشیدن ندارین و فقط علاقه به اشاعه بدبینی و اعصاب خوردکنی دارید ،توصیه می کنم معاملات همین #فاهواز رو که تو روز آخر بازار اتفاق افتاد ببینی !!!

ckbroker

Well-Known Member
کاربر فعال
و اما حرف اصلی ، خانمها و آقایان سهامدار ،#بکام یک نماد بسیار عالی و پربازده برای بازه میان مدته هستش ،در کل از اون دست نمادهایی است که ارزششو داره بخری بندازی یک گوشه خاک بخوره !!!چراکه به وقتش می تونه زندگی یک یا چند خانواده سهامدار این سهم رو کاملا متحول کنه ،منه محمد بورسی می گم این سهم ارزش این رو داره که در میان مدت بالای 5000تومان حتی خیلی بیشتر از این قیمت رو ببینه ،و این نظر شخصی بنده است شاید هم اشتباه باشه ، خوشبختانه ابزار تحقیق و بررسی فراهم هستش و می تونید دست بکار بشید و نکات و مثبت و شاد هم منفی سهم رو کنکاش کنید و نتیجه رو با پیوست عدله منطقی و بدور از توهین اینجا و یا تاپیکهای مربوط به بکام به اشتراک بگذارید

Guilty

Active Member
کاربر فعال
و اما حرف اصلی ، خانمها و آقایان سهامدار ،#بکام یک نماد بسیار عالی و پربازده برای بازه میان مدته هستش ،در کل از اون دست نمادهایی است که ارزششو داره بخری بندازی یک گوشه خاک بخوره !!!چراکه به وقتش می تونه زندگی یک یا چند خانواده سهامدار این سهم رو کاملا متحول کنه ،منه محمد بورسی می گم این سهم ارزش این رو داره که در میان مدت بالای 5000تومان حتی خیلی بیشتر از این قیمت رو ببینه ،و این نظر شخصی بنده است شاید هم اشتباه باشه ، خوشبختانه ابزار تحقیق و بررسی فراهم هستش و می تونید دست بکار بشید و نکات و مثبت و شاد هم منفی سهم رو کنکاش کنید و نتیجه رو با پیوست عدله منطقی و بدور از توهین اینجا و یا تاپیکهای مربوط به بکام به اشتراک بگذارید
تواضع و فروتنی شما ستودنی است ، با دیگران کاری ندارم ،اطلاعات شما در زمینه بازار بورس در 3سال اخیر من رو به سود خوب رسونده تا جایی که خودم و خانواده ام مدیون شما هستیم ،خداوند پشت و پناه شما باشد

جان مورفی

Well-Known Member
نارنجی سابق
دوستان فارغ از هر زنده یاد و مرده باد با سهم هستیم سهم نیازی نداره که هر روز براش بنویسیم خوشحالم که تاپیک تحلیلگران و نویسنده های خوبی دارد:):) سهم قابلیت این رو داره که نوسانگیران را جا بذاره .............

آخرین ویرایش:

omid77

Active Member
کاربر فعال
تااینجا 750000سهم راحقوقی فروخته. یعنی معادن فلزات داره میفروشه؟ باید تابعدازظهرصبرکرد ودید...به امیدخدا

فارسيان

Well-Known Member
کاربر فعال
خرید و فروش های سه روز آخرو دقیق بررسی کنید به مورد جالبی برخورد میکنید
کدهای خاصی جهت جمع آوری سهم با قیمت پایین تر سفارش فروش میگذارند و بمحض اینکه خریدار یه قیمت مورد نظر میرسد سفارشات فروش برداشته میشود
مخصوصا در قیمت 5 درصد برای جلوگیری از صف خرید و خرید در قیمت پایین تر چند با این اتفاق تکرار شد و این حرکت در نیم ساعت پایان بازار خیلی مشهود بود
و این نشان از جمع آوری سهم توسطافراد خاص و با اطلاع از اتفاقات آینده شرکت میباشد

ckbroker

Well-Known Member
کاربر فعال
کدهای خاصی جهت جمع آوری سهم با قیمت پایین تر سفارش فروش میگذارند و بمحض اینکه خریدار یه قیمت مورد نظر میرسد سفارشات فروش برداشته میشود
مخصوصا در قیمت 5 درصد برای جلوگیری از صف خرید و خرید در قیمت پایین تر چند با این اتفاق تکرار شد و این حرکت در نیم ساعت پایان بازار خیلی مشهود بود
و این نشان از جمع آوری سهم توسطافراد خاص و با اطلاع از اتفاقات آینده شرکت میباشد
فردا روز متفاوتی برای نماد بکام خواهد بود !!!مواظب سهامتون باشید

omid77

Active Member
کاربر فعال
بازی کثیفی درسهام بازار بورس اجرامیشه.همچنین درموردبکام.شنبه صف خرید کردند و معادن فلزات750000سهم فروخت. امروز صف فروش کردند و2تاحقوقی300000سهم فروختند. دلیل صف خریدشنبه چی بود؟ دلیل صف فروش امروزچی بود؟ نمیذارن سهامدارجزء بفهمه بایدچکاربکنه.خره یابفروشه. بموقعش وقتی که خودبازیگرها اراده کنند قیمت رامیبرند بالا. ماهم که کماکان معطلیم چکارکنیم.من پریروز3000سهم اضافه کردم با این خیال که حتماخبری شده که صف خریده وبااین امید که امروزادامه حرکت مثبت پریروز باشه و مثبت بخوره ولی زهی خیال باطل.باناباوری شاهدصف فروش بودیم. دلیلش چی بود؟! منطقش چی بود؟! ماکه نفهمیدیم . اگرکسی میدونه به ما هم بگه. ممنون میشیم. آخرش چه بلایی سرمون میاد؟ خوشبخت میشیم یا سیاه بخت؟ باز هم منتظرمیمونیم به امید لطف ونظر ولبخند خداوند که شایدشامل حال مابشه. شاید!!!

omid77

Active Member
کاربر فعال
بنظرشما این بازی کی تموم میشه؟ به خدا خسته شدیم اونقدر سهم خریدیم وضرردادیم

ckbroker

Well-Known Member
کاربر فعال
واقعا متفاوت بود. یعنی مثبت پریروز الکی بود؟ شما میدونستیدصف فروش میشه؟ جریان چیه؟
مشخصا در مورد بکام پیشنهاد می کنم بدون توجه به تابلو معاملاتی حداقل تا پایان سال 97 سهامداری و صبوری کنید ،البته تصمیم گیری نهایی با خود شماست و بنده مسولیتی در قبال آن ندارم .چراکه بنده هم شاید اشتباه کنم !

ckbroker

Well-Known Member
کاربر فعال
بازار داشت حالت طبیعی به انتهای اصلاح خودش میرسید و درست زمانی که باید صعودی میشد خبری پخش کردند مبنی بر اینکه وزیر محترم اقتصاد فرموده حجم بزرگی از نقدینگی از صندوق توسعه ملی وارد بازار میشود .
تجربه ثابت کرده هرگاه مسئولین بصورت جدی با یک خبر قطعی اعلام حمایت از بازار کرده اند سقوط بزرگی در بازار شکل گرفته . و اینبار نیز ثابت شد بازار نیاز به حمایت ندارد اگر دست از سرش بردارند راه خودشو خواهد رفت .
وقتی یک انتظاری ایجاد شد پشتوانه نداشت نتیجه میشه همینی که می بینید .
داستان اون سرباز نگهبان در سرما و قول لباس گرم را همتون شنیدید که .نگهبان با امید به رسیدن لباس گرم از سرما جان باخت .در صورتی که قبلا براحتی از عهده کار و نگهبانی خود در سرما بر میومد .(به نقل از خالقی)

پساپسا

Well-Known Member
کاربر فعال
مشخصا در مورد بکام پیشنهاد می کنم بدون توجه به تابلو معاملاتی حداقل تا پایان سال 97 سهامداری و صبوری کنید ،البته تصمیم گیری نهایی با خود شماست و بنده مسولیتی در قبال آن ندارم .چراکه بنده هم شاید اشتباه کنم !
برادر سال 97 که تمام شده است شاید بیست روز کاری داشته باشیبم

بالا