بکام ( کارخانجات تولیدی شهید قندی )

amini1856

Well-Known Member
کاربر فعال
تف به این شانس. خدالعنتشون کنه که الکی سهم رابالا وپایین میکنند وسهامدارجزء رابه خاک سیاه میکشند. مثل آب خوردن رفتیم توی15درصدضرر.خیلی راحت پولمون آب میشه . اگرتعدیل منفی داشت پس چرا قبلش450درصد قیمت را آوردندبالا؟ از260 بردن تا400 بعدش تعدیل منفی دادن تا دوباره بیارن تا260. این وسط یک آدم ساده و احمقی مثل من روی 370تومن میخره و بعدمجبورمیشه باضرربفروشه. فقط خداباید به داد امثال من برسه. خودش رحم کنه
دوست عزیز این جور سهم ها که نوسان بالایی دارند هدف سهامدار عمده جمع کردن شناور هست . بنده 11 سال تجربه بورسی دارم هدف سهم بالای 1000 تومان هست اگر میتوانی میانگین کم کن

omid77

Active Member
کاربر فعال
دوست عزیز این جور سهم ها که نوسان بالایی دارند هدف سهامدار عمده جمع کردن شناور هست . بنده 11 سال تجربه بورسی دارم هدف سهم بالای 1000 تومان هست اگر میتوانی میانگین کم کن

کاردلم به جان رسد کاردبه استخوان رسد / ناله کنم بگویدم دم مزن وبیان نکن......................... رفیق خسته شدیم ابنقدرضرردادیم.هرسهمی خریدیم اسیرشارلاتان بازی بازیگرهاش شدیم.خسته مون کردند وباضررفروختیم بعد تاچندبرابر بردنش بالا. بازهم توکل به خدا میکنیم وهستیم

omid77

Active Member
کاربر فعال
تو این چند روزه که #بکام با نوسان منفی قیمتی همراه شده ،متاسفانه تعداد انگشت شماری از کاربران به بنده تاختند ، جا داره به این عزیزان بگم بنده و یا هر تریدرمنی که تو فضای مجازی کامنت میزاره نظر شخصی بنده یا اون شخصه و نباید مستقیما مبنای تصمیم گیری قرار بگیره این موضوع به بکام ربطی نیست و کلی عرض کردم ،و اما در مورد بکام چندین بار گفتم باز هم با صراحت و خیلی شفاف می گیم این سهم قیمتهای بالای 5000تومان را خواهد دید ،و اینکه آیا چه زمانی اتفاق خواهد افتاد ،بستگی به محقق شدن فعالیتهای هیت مدیره و بخصوص بحث فروش زمین داره که به شخصه معتقدم زمان زیادی طول نخواهد کشید و عمده دلیل بنده برای عدم نوسانگیری از سهم همین موضوعه که بکام بعید نیست همین فردا یا چند روز دیگه یا یک ماه دیگه برای تغییر با اهمیت متوقف بشه ،نوسانگیری بد نیست ولی با هر نمادی نه چرا که جا موندن از نماد تجربه تلخی است که تجربه آن رو پیشنهاد نمی کنم .(در آخر باز مثل همیشه دارم می گم کامنتهای بنده صرفا نظر شخصی بنده است و شاید هم اشتباه باشه )
درصداقت شما شکی نیست واز این که اطلاعاتتان را دراختیارمیگذارید ممنونم. فقط امیدوارم بازی بازیگرسهم زیادطول نکشه و قیمتهای بالا رامن زنده باشم وبتونم ببینم.واقعا اینقدرتوی این بورس ضرردادم خسته شدم وبریدم. امیدوارم خدا خودش یک نظری بکنه وبعدازچندین سال مهم یک سودی ازبورس بگیریم

amini1856

Well-Known Member
کاربر فعال
کاردلم به جان رسد کاردبه استخوان رسد / ناله کنم بگویدم دم مزن وبیان نکن......................... رفیق خسته شدیم ابنقدرضرردادیم.هرسهمی خریدیم اسیرشارلاتان بازی بازیگرهاش شدیم.خسته مون کردند وباضررفروختیم بعد تاچندبرابر بردنش بالا. بازهم توکل به خدا میکنیم وهستیم
با سلام . قدر سلامتی را بدانید که برترین نعمت هست. خواهشا روی مقاومت ها خرید نکنید . الان وقت خرید بکام هست نه 370 تومن. کسی که 210 بخره و 315 بفروشه برنده هست نه اینکه 370 تازه بخره.
به نظرم باید یا میانگین کم کنید یا مدتی بی خیال معامله بشید تا بکام برگرده بالا.بورس همیشه همین طور هست باید با روند ها خرید کنید نه هر سهمی تو پیک قیمت بخرید.

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام . قدر سلامتی را بدانید که برترین نعمت هست. خواهشا روی مقاومت ها خرید نکنید . الان وقت خرید بکام هست نه 370 تومن. کسی که 210 بخره و 315 بفروشه برنده هست نه اینکه 370 تازه بخره.
به نظرم باید یا میانگین کم کنید یا مدتی بی خیال معامله بشید تا بکام برگرده بالا.بورس همیشه همین طور هست باید با روند ها خرید کنید نه هر سهمی تو پیک قیمت بخرید.
حرف های شما درسته . ولی باید گفت معما حل شده . اگر فرضا همین بکام الان 500 بود ، میگفتن اونی که حتی 420 خرید چه زرنگی بود . ولی معما حل شده .
ولی در کل من یه چیزی رو به صراحت بگم . سهم بنیادی آرام حرکت میکنه ولی آخرش به همه سود میرسونه . ولی سهمی که بنیادی نباشه و با قدرت پول رشد کرده باشه ، فقط برای تعداد خیلی کمی منفعت داره و برای خیلی ها ضرر

amini1856

Well-Known Member
کاربر فعال
حرف های شما درسته . ولی باید گفت معما حل شده . اگر فرضا همین بکام الان 500 بود ، میگفتن اونی که حتی 420 خرید چه زرنگی بود . ولی معما حل شده .
ولی در کل من یه چیزی رو به صراحت بگم . سهم بنیادی آرام حرکت میکنه ولی آخرش به همه سود میرسونه . ولی سهمی که بنیادی نباشه و با قدرت پول رشد کرده باشه ، فقط برای تعداد خیلی کمی منفعت داره و برای خیلی ها ضرر
دوست عزیز توی بورس بهترین کار این هست که دنبال خر مرده بگردی قطعا سود میکنی. فقط کافیه تو این تالار ها ببینی کدوم سهم بیشتر اشک حقیقی ها رو در آورده و خیلی سقوط کرده و شروع کنی پله ای از اون سهم خرید کردن. اینجوری قبل از اینکه قیمت سهم به قیمت خرید حقیقی ها برسه و تازه اون ها از ضرر در بیایند شما با سود خارج میشی.این کار ریسکش خیلی کمتر از این هست که سهمی را تو پیک قیمت بخری و شاید بالابره و شما هم سود کنی ولی تو روزهای منفی بعلت اینکه اکثرا تو سود هستند میفروشند و شما ضرر میکنی.
باز هم من اصراری به استفاده از روش خودم ندارم فقط تجربه ام را گفتم . موفق باشید.

Guilty

Active Member
کاربر فعال
احتمال اینکه صف خرید بشه امروز زیاده ،اگه صف خرید بشه قطعا خبرهایی که دوستان فعال بکام گذاشتند می تونه دست باشه

Guilty

Active Member
کاربر فعال
ممنون از اساتید بورسی آقایان محمد بورسی و حسن ایرانی که اطلاعات دست اول رو به اشتراک می گذارند ،بکام می ره که صف خرید بشه

Guilty

Active Member
کاربر فعال
عجب بخر بخری شده ، به گفته دوستان هر لحظه می تونه اطلاعیه های مهمی در مورد بکام بیاد رو کدال

MORTEZA220

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
خبر فروش زمینها راست یا در حد شایعه اس ...دوستان شفاف سازی بفرمایند....

بالا