بکام ( کارخانجات تولیدی شهید قندی )

omid77

Active Member
کاربر فعال
چی فکر میکردیم چی شد. با این گزارش شرکت وهمچنین نامه جمعی ازسهامداران به سازمان بورس به نظرشما چه بلایی سرمون میاد؟

hamid alpar

Well-Known Member
کاربر فعال
متاسفانه الگوی bat یا خفاش زده شده و اصلاحش ادامه خواهد داشت ..... به نظر در حالت خوشبینانه از فیبوی ۶۱.۸ و قیمت ۳۱۸ تومان بتونه برگرده

فارسيان

Well-Known Member
کاربر فعال
فردا سهم توسط حقیقی و حقوقی جمع آوری خواهد شد و کسانی که در اول وقت در درصد منفی سهم را خریداری کنند و به احتمال زیاد نوسان معاملات سهم از منفی به مثبت خواهد شد

محسن شاه بابا

Well-Known Member
کاربر فعال
چند تا کار این شرکت باید انجام دهد
با توجه به تولید فیبر نوری درصد تنوع مشتری باشد و به بازار های سوریه و عراق وارد شود 2_ دارایی منجمد شده زیاد دارد که این داراییها را مولد کرده یا به شکل عملیاتی شرکت ,, به تولیدات شرکت و واردات تکنولژی بپردازد و یا به صورت غیر عملیاتی از زمین های خود در مشارکت شرکت کند 3_ حتما به فکر افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی باشد

Guilty

Active Member
کاربر فعال
از فردا موج جدیدی از صعود شارپی آغاز خواهد شد

omid77

Active Member
کاربر فعال
تف به این شانس. خدالعنتشون کنه که الکی سهم رابالا وپایین میکنند وسهامدارجزء رابه خاک سیاه میکشند. مثل آب خوردن رفتیم توی15درصدضرر.خیلی راحت پولمون آب میشه . اگرتعدیل منفی داشت پس چرا قبلش450درصد قیمت را آوردندبالا؟ از260 بردن تا400 بعدش تعدیل منفی دادن تا دوباره بیارن تا260. این وسط یک آدم ساده و احمقی مثل من روی 370تومن میخره و بعدمجبورمیشه باضرربفروشه. فقط خداباید به داد امثال من برسه. خودش رحم کنه

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو این کانالا و سایت ها فقط با یه سری اخبار تکراری دارن از مردم نوسان میگیرن . حواستون جمع باشه . با تحلیل خودتون خرید کنید .

مرتضی ب

Well-Known Member
کاربر فعال
بازی بزرگ بکام در حال اجرا است ،از سهام خود با چنگ و دندون مواظبت کنید ، بکام 5000تومانی دور از ذهن نیست
من هزار عدد از این سهم دارم. تا آخر سال به 5000 تومن میرسه؟ میخوام رو اون قیمت بفروشم 5 میلیون گیرم بیاد عید باهاش برم مسافرت.

omid77

Active Member
کاربر فعال
#بکام یک کا نا ل بسیار معروف و پرمخاطب ،بکام رو سیگنال ویژه کل تاریخ فعالیت خود در فضای مجازی معرفی کرد و عنوان کرده بکام هم صعودی مشابه #شتران خواهد داشت اما باید تفاوت که برای بکام در بازه زمانی کوتاه این اتفاق رخ خواهد داد ، ........................ ........................... ........................... ....... ....... این پست رامحمدبورسی یک هفته پیش توی سهامیاب گذاشته بود.ماهم که خوش باوریم رفتیم روی297تومن اضافه کردیم.توکل به خدا ببینیم چی پیش میاد

Guilty

Active Member
کاربر فعال
#بکام یک کا نا ل بسیار معروف و پرمخاطب ،بکام رو سیگنال ویژه کل تاریخ فعالیت خود در فضای مجازی معرفی کرد و عنوان کرده بکام هم صعودی مشابه #شتران خواهد داشت اما باید تفاوت که برای بکام در بازه زمانی کوتاه این اتفاق رخ خواهد داد ، ........................ ........................... ........................... ....... ....... این پست رامحمدبورسی یک هفته پیش توی سهامیاب گذاشته بود.ماهم که خوش باوریم رفتیم روی297تومن اضافه کردیم.توکل به خدا ببینیم چی پیش میاد
اگه سود می کردی میومدی حداقل یک درصد از سودتو بدی بهشون؟پس بی خودی دیگران رو متهم نک تصمیم گیرنده نهایی خود شما هستین میخواستین خرید نمی کردید !

omid77

Active Member
کاربر فعال
اگه سود می کردی میومدی حداقل یک درصد از سودتو بدی بهشون؟پس بی خودی دیگران رو متهم نک تصمیم گیرنده نهایی خود شما هستین میخواستین خرید نمی کردید !
دوست عزیز من قبلا همینجا اعلام کردم بامسئولیت خودم خریدم. الان هم نمیگم ایشون دروغ گفته یا راست گفته. حرف اینه که مابازیگرهای سهم رانمیشناسیم وازنیتشون خبرنداریم. ازآینده هم کسی خبرنداره. بازهم به امید خدا منتظر میمونیم

omid77

Active Member
کاربر فعال
#بکام شرکت در نامه شفافسازی پیوست گزارش تفسیری 9 ماهه که امروز روی کدال اومده به صراحت نوشته که برای خروج از وضعیت کنونی قصد فروش زمین های شرکت رو داره تبریک به سهامداران صبور بازار متوجه این بند از نامه شفافسازی بشه سهم توی صف خرید قفل میشه حتماً همین الان نامه رو با دقت بخونید.
................................................................. دوتاحقوقی220000سهم امروزفروختند. فروشنده ها هم خداراشکرکم نمیارن همینطوری روی منفی میفروشن. ماکه ازکاربازیگرسهم سردرنیاوردیم.فعلا اراده کردن سهم رابیارن پایین حالا کی اراده کنن بالاببرن خدامیدونه. کاش میذاشتن ماهم بفهمیم بایدچکارکنیم.

ckbroker

Well-Known Member
کاربر فعال
تو این چند روزه که #بکام با نوسان منفی قیمتی همراه شده ،متاسفانه تعداد انگشت شماری از کاربران به بنده تاختند ، جا داره به این عزیزان بگم بنده و یا هر تریدرمنی که تو فضای مجازی کامنت میزاره نظر شخصی بنده یا اون شخصه و نباید مستقیما مبنای تصمیم گیری قرار بگیره این موضوع به بکام ربطی نیست و کلی عرض کردم ،و اما در مورد بکام چندین بار گفتم باز هم با صراحت و خیلی شفاف می گیم این سهم قیمتهای بالای 5000تومان را خواهد دید ،و اینکه آیا چه زمانی اتفاق خواهد افتاد ،بستگی به محقق شدن فعالیتهای هیت مدیره و بخصوص بحث فروش زمین داره که به شخصه معتقدم زمان زیادی طول نخواهد کشید و عمده دلیل بنده برای عدم نوسانگیری از سهم همین موضوعه که بکام بعید نیست همین فردا یا چند روز دیگه یا یک ماه دیگه برای تغییر با اهمیت متوقف بشه ،نوسانگیری بد نیست ولی با هر نمادی نه چرا که جا موندن از نماد تجربه تلخی است که تجربه آن رو پیشنهاد نمی کنم .(در آخر باز مثل همیشه دارم می گم کامنتهای بنده صرفا نظر شخصی بنده است و شاید هم اشتباه باشه )

ckbroker

Well-Known Member
کاربر فعال
با بکام سهامداری و صبوری کنید ،بکام یک نماد فوق العاده ارزنده است که هر لحظه می تونه جدا از سود عملیاتی و سود غیرعملیاتی بسیار بالایی تولید کنه

Guilty

Active Member
کاربر فعال
تو این چند روزه که #بکام با نوسان منفی قیمتی همراه شده ،متاسفانه تعداد انگشت شماری از کاربران به بنده تاختند ، جا داره به این عزیزان بگم بنده و یا هر تریدرمنی که تو فضای مجازی کامنت میزاره نظر شخصی بنده یا اون شخصه و نباید مستقیما مبنای تصمیم گیری قرار بگیره این موضوع به بکام ربطی نیست و کلی عرض کردم ،و اما در مورد بکام چندین بار گفتم باز هم با صراحت و خیلی شفاف می گیم این سهم قیمتهای بالای 5000تومان را خواهد دید ،و اینکه آیا چه زمانی اتفاق خواهد افتاد ،بستگی به محقق شدن فعالیتهای هیت مدیره و بخصوص بحث فروش زمین داره که به شخصه معتقدم زمان زیادی طول نخواهد کشید و عمده دلیل بنده برای عدم نوسانگیری از سهم همین موضوعه که بکام بعید نیست همین فردا یا چند روز دیگه یا یک ماه دیگه برای تغییر با اهمیت متوقف بشه ،نوسانگیری بد نیست ولی با هر نمادی نه چرا که جا موندن از نماد تجربه تلخی است که تجربه آن رو پیشنهاد نمی کنم .(در آخر باز مثل همیشه دارم می گم کامنتهای بنده صرفا نظر شخصی بنده است و شاید هم اشتباه باشه )
استاد دوستتون داریم بنده به نوبه خودم از شما برای اطلاعاتی که در اختیارمون می گذارید سپاس گذارم ،سود رو با شما تو بازار سرمایه تجربه کرده ام

بالا