بيمه های: دي ، پارسيان ، آسيا ، البرز ، دانا ، آرمان ، ميهن ، پاسارگاد ، شهر، ما ، اتکایی ایرانیان

سید مسلم حبیبی

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان
14درصد سرمایه گذاری پارسیان برا بیمه پارسیان هست
کسی میدونه اون 86درصد بقیه برای چه کسی یا کسانی هست؟؟
صورت های مالی سرمایه گذاری پارسیان رو از کجا میشه گیر اورد ؟؟
داخل اطلاعات کدال بیمه پارسیان نیست

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان
14درصد سرمایه گذاری پارسیان برا بیمه پارسیان هست
کسی میدونه اون 86درصد بقیه برای چه کسی یا کسانی هست؟؟
صورت های مالی سرمایه گذاری پارسیان رو از کجا میشه گیر اورد ؟؟
داخل اطلاعات کدال بیمه پارسیان نیست
من چند روز است که گوگل کدال و... را بررسی کردم متاسفانه هیچ اطلاعی پیدا نکردم
همین که مالک حدود 14درصد از سرمایه گذاری است کفایت میکند
به نظر دارند قیمت کنترل میکنند بیمه پارسیان دست کمی از بیمه پاسارگاد ندارد من به زودی خریدهام تکمیل میکنم
مثل همیشه نظر شخصی است و عاری از اشتباه خطا انتظار و توهم نیست پس معیار انتخاب قرار نگیرد اما روزنه ای برای بررسی و تحقیق است

سید مسلم حبیبی

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من چند روز است که گوگل کدال و... را بررسی کردم متاسفانه هیچ اطلاعی پیدا نکردم
همین که مالک حدود 14درصد از سرمایه گذاری است کفایت میکند
به نظر دارند قیمت کنترل میکنند بیمه پارسیان دست کمی از بیمه پاسارگاد ندارد من به زودی خریدهام تکمیل میکنم
مثل همیشه نظر شخصی است و عاری از اشتباه خطا انتظار و توهم نیست پس معیار انتخاب قرار نگیرد اما روزنه ای برای بررسی و تحقیق است
درود بر شما
منم این سهم ذهنم رو خیلی مشغول کرده
منتهی طرح های تازه راه اندازی شده تا یک سال اول مشکل نقدینگی و بدهی و ظرفیت رو دارند
کم کم به بلوغ میرسند
اگه اون سهامدارای بقیه رو بشه پیدا کرد از تحولات در صورت های مالی س پارسیان بهتر میشه تصمیم گرفت

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شرکت های بیمه ای که شانس ندارند.................
حالاشرکت های بیمه ای بخاطر سیل دراین چند روز تعدیل های منفی راهی کدال می کنند..................................................

:rolleyes:

tahlilgar2c

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
اتکای سیگنال خرید صادر شده تو سبدتون بزارید . تا 164 فرصت خوبی برای خرید داره الان

hamid 20

Member
کاربر فعال
عضو تازه
#اتکامح نظر به اينکه تسويه حسابهاي اتکايي ارزي با شرکت هاي بيمه داخلي از محل حواله هاي ارزي با منشأ داخلي و نيز تسويه حسابهاي اتکايي ارزي با شرکتهاي بيمه خارجي از محل ارز بازار ثانويه صورت مي پذيرد لذا مي بايست متناسب با اين روند درآمدها و هزينه هاي بيمه اي مربوطه نيز از بابت قبولي و واگذاري به شرکتهاي بيمه داخلي براساس نرخ رسمي بانک مرکزي و قبولي و واگذاري هاي شرکتهاي خارجي بر اساس نرخ ارز بازار ثانويه در حسابها لحاظ مي گرديد . به همين منظور نرخ تسعير ارز برخي از صورتحسابهاي ارزي اصلاح گرديد که اين امر منجر به کاهشي به مبلغ 34.909 ميليون ريال در سرفصل درآمد حق بيمه قبولي و نيز کاهشي به مبلغ 27.382 ميليون ريال در سرفصل هزينه خسارت پرداختي گرديد . اصلاحات فوق الذکر در گزارش فعاليت ماهانه تجميعي تا پايان 29/12/1397 منعکس گرديد . شايان ذکر است با عنايت به اينکه شرکت در حال تهيه صورتهاي مالي شش ماهه اول سال مالي 98 مي باشد لذا ارقام مندرج در گزارش فعاليت ماهانه منتهي به 29/12/1397 نهايي نبوده و در صورت وجود هرگونه تغيير با اهميت در اطلاعات مذکور ، اطلاعيه اصلاحي جهت استفاده سهامداران گرامي انتشار عموم خواهد يافت . #اتکام

hamid 20

Member
کاربر فعال
عضو تازه
#اتکامح نظر به اينکه تسويه حسابهاي اتکايي ارزي با شرکت هاي بيمه داخلي از محل حواله هاي ارزي با منشأ داخلي و نيز تسويه حسابهاي اتکايي ارزي با شرکتهاي بيمه خارجي از محل ارز بازار ثانويه صورت مي پذيرد لذا مي بايست متناسب با اين روند درآمدها و هزينه هاي بيمه اي مربوطه نيز از بابت قبولي و واگذاري به شرکتهاي بيمه داخلي براساس نرخ رسمي بانک مرکزي و قبولي و واگذاري هاي شرکتهاي خارجي بر اساس نرخ ارز بازار ثانويه در حسابها لحاظ مي گرديد . به همين منظور نرخ تسعير ارز برخي از صورتحسابهاي ارزي اصلاح گرديد که اين امر منجر به کاهشي به مبلغ 34.909 ميليون ريال در سرفصل درآمد حق بيمه قبولي و نيز کاهشي به مبلغ 27.382 ميليون ريال در سرفصل هزينه خسارت پرداختي گرديد . اصلاحات فوق الذکر در گزارش فعاليت ماهانه تجميعي تا پايان 29/12/1397 منعکس گرديد . شايان ذکر است با عنايت به اينکه شرکت در حال تهيه صورتهاي مالي شش ماهه اول سال مالي 98 مي باشد لذا ارقام مندرج در گزارش فعاليت ماهانه منتهي به 29/12/1397 نهايي نبوده و در صورت وجود هرگونه تغيير با اهميت در اطلاعات مذکور ، اطلاعيه اصلاحي جهت استفاده سهامداران گرامي انتشار عموم خواهد يافت . #اتکام
#اتکام این مطلب یعنی همه نگاه هشون به نرخ ارز بانک مرکزیه با تسعیر بانکیها قطعا اتکام هم تسعیر می کنه. #اتکامح

80tik

Member
کاربر فعال
عضو تازه
@linketahlil
در کانال تلگرام بالا
لینک قوی ترین گروه بورسی تلگرام را براتون گذاشتم

tahlilgar2c

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
#سیگنال_خرید اتکای صادر شدست زیر 165 جمع کنید #اتکام #وبیمه #وسین #وسرمد #میهن #البرز #آسیا #بساما #ومعلم #ملت #دانا #ودی #پارسیان #نوین #ما

tahlilgar2c

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
#سیگنال_خرید اتکای صادر شدست زیر 165 جمع کنید #اتکام #وبیمه #وسین #وسرمد #میهن #البرز #آسیا #بساما #ومعلم #ملت #دانا #ودی #پارسیان #نوین #ما

tahlilgar2c

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
اتکای 165 دارن میدن به زودی پشیمون میشه چرا این قیمت ها فروخته . نقدینگی دارید بخرید

mehdi1

Well-Known Member
کاربر فعال
1554525841390.png

قبلا در مورد سرمایه گذاری پارسیان در سنگ آهن و فولاد زیاد نوشتم به صورتهای مالی هم که نگاه می کنید بالای 2000 میلیارد تومان انواع ذخیره ها گرفته به زودی کنترل قیمتی پارسیان تموم میشه و یه رشد معقول خواهد داشت (نظر شخصی و به احتمال زیاد دارای اشتباه)

mehdi1

Well-Known Member
کاربر فعال
حجم تقاضای دیروز پارسیان نشان از معاملات خوب امروز داره

mehdi1

Well-Known Member
کاربر فعال
پر پتانسیل ترین سهم بیمه ای که هنوز رشد زیادی نکرده

بالا