بيمه های: دي ، پارسيان ، آسيا ، البرز ، دانا ، آرمان ، ميهن ، پاسارگاد ، شهر، ما ، اتکایی ایرانیان

ali saryazdi

Active Member
کاربر فعال
این اواخر شاید تنها کسی بودم که در این تایپیک از بیمه ما مطلب گذاشتم البته دو دوست دیگر بهرام خان و عمق بورس هم اشارات مختصری کردند.در تایپیک کفپارس نوشتم گاهی وقتها باید ساده به مسائل نگاه کرد.گزارش شش ماهه خوب ،گزارش ماهانه بسیار خوب ،رو نمایی از قراردادها و تکنیکال مناسب،خرید تقریبا هر روزه حقوقی و ... باعث شد در این یکماهه "بیمه ما" یکی ازبهترین بازدهیهای شرکتهای بیمه ای رو مابین مابقی سهام بیمه ای داشته باشه.207 تومن عدد مهمی برای من بود و امیدوار شدم که رشدش ادامه دار باشه.

dies120

Well-Known Member
کاربر فعال
IMG_20181209_205256.jpg

وسین

حقیقی درصدی خریدش رو امروز تکمیل کرده و اومده بالا

با توجه به گزارش عالی شرکت منتظر رشده سهم هستیم.....

فتامل.......

dies120

Well-Known Member
کاربر فعال
Screenshot_۲۰۱۹-۰۱-۲۱-۲۱-۳۷-۰۱.png

وسین

حقیقی درصدی خریدش رو امروز تکمیل کرده و اومده بالا

با توجه به گزارش عالی شرکت منتظر رشده سهم هستیم.....

فتامل.......

PETROLEUM

Well-Known Member
کاربر فعال
آقای جهانگیری !
اگر میدونستیم به برکت دلار کوپنی شما اینهمه دله دزدی توی شرکتهای بورسی راه میفته ما هم میرفتیم یک شرکت زیرپله ای راه مینداختیم

بعدش هم دلار منشا داخلی ، خارجی و کوپنی و آزاد و نیمایی و ... می کردیم و از این اختلاف قیمتها کلی نون میخوردیم !
آخرش هم می گفتیم توی اون جلسه ، دلار 4200 تومنی تصمیم رئیس جمهور نبوده

کی بود کی بود من نبودم :D:D

پ.ن : بیمه اتکایی امین براساس همین فساد ناشی از اعلام قیمتهای مختلف ، شناسایی زیان تسعیر کرده
اومده دلارها رو دوشاخه کرده . منشا داخلی و منشا خارجی .
تشخیص این که کدوم منشا داخلی هست هم بعهده خودش (کی به کیه!)
بعدش هم زیان تسعیر ارز اعلام کرده o_Oo_O
عین همین مورد رو توی حفاری هم رخ داده

amir.r

Well-Known Member
کاربر فعال
بیمه میهن تو سبد داشته باشید +++ بیمه ای ها کم کم وارد موج صعودی خواهند شد +++

mehdi1

Well-Known Member
کاربر فعال
مطالب زیر برگرفته از کانال ایکس بورس می باشد البته در همفکران هم قبلا دیده بودم
یکی از ارزانترین سهام فولادی و سنگ اهنی بازار #بیمه_پارسیان هست!
یک واحد 5 میلیون تنی گندله سازی و یک واحد کنسانتره 5 میلیون تنی و یک واحد 800 هزار تنی آهن اسفنجی در سبد سرمایه گذاری پارسیان قرار داره . سهم شرکت در واحدهای گندله و کنسانتره 60 درصد و در آهن اسفنجی 85 درصد است. سرمایه گذاری پارسیان از این مجموعه ها توانایی شناسایی سود 2000 میلیارد تومانی را دارد.
15 درصد سرمایه گذاری پارسیان متعلق به #بیمه_پارسیان است. در واقع سهم بیمه پارسیان 450 هزار تن کنسانتره بعلاوه 450 هزار تن گندله و 100 هزار تن اهن اسفنجی است. این پکیج حداقل 300 میلیارد تومان سود دارد که به ازای هر سهم بیمه پارسیان 100 تومان میشود.
تراز ارزی بیمه پارسیان هم 29 میلیون دلار و 16.5 میلیون یورو مثبت هست که از این محل هم حداقل 200 میلیارد تومان سود تسعیر ارزقابل شناسایی است.
در مجموع به نظر میرسه که سود نرمال و قابل تکرار سالیانه بیمه پارسیان میتونه به حداقل 150 تومان به ازای هر سهم برسه

mehdi1

Well-Known Member
کاربر فعال
پارسیان فعلا فرصت خریده کاری به سود تسعیر ارز ندارم که بین 50 تا 100 تومان هست کاری بهp/e نزدیک به ۵ هم ندارم اما سود سرمایه گذاری پارسیان میتونه باعث بشه سود حداقل صد درصدی بده ( نظر شخصی لطفا با نظر بنده و بدون تحقیق خریداری نکنید)

بالا