بهپاك ( صنعتي بهپاك )

MILAD3100

Well-Known Member
کاربر فعال
فرصت های عالی خرید سهمی که به زودی به حذف دلار 4200 تومنی به ارزش واقعیش می رسه

آخرین ویرایش:

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هر روز مصاحبه و اماده سازی برای حذف ارز 4200
عدم نمود 14 میلیارد دلار واردات کالای اساسی در سفره مردم یعنی وجود فساد و رانت
به اخبار خبرگزاري فارس توجه نكنين، فقط در جهت كوبيدن دولت عمل مي كنه، دولت قبلا گفته قطعا تا پايان سال به كالاهاي اساسي ارز 4200 رو ميده، حتي براي سال 99 هم محتمل هست اين كار رو بكنه

امیرحمزه

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب ایمان عزیز با سلام
خبر گزار ی فارس خبر نماینده های مجلس یا دولت رو میذاره فکر میکنم منظور کوبیدن دولت نباشه .البته همه ما میدونیم که ارز جهانگیری به ضرر مملکته و قطعا این ارز حذف میشه اونم بخاطر رانتش

soori

Well-Known Member
کاربر فعال
سمپاشی بعضیا مختص این تاپیک نیست رد پای اینا تو همه تاپیکا هست.اشکال دوستان اینه که اینا رو جدی میگیرن و به حرفاشون عکس العمل نشون میدن.اینا یا دلال طلان یا ارزن. بورسی نیستند.اگرم باشن دنبال بز خری با خراب کردن سهامند نه صبر.

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سمپاشی بعضیا مختص این تاپیک نیست رد پای اینا تو همه تاپیکا هست.اشکال دوستان اینه که اینا رو جدی میگیرن و به حرفاشون عکس العمل نشون میدن.اینا یا دلال طلان یا ارزن. بورسی نیستند.اگرم باشن دنبال بز خری با خراب کردن سهامند نه صبر.
اگر عكس پورتفوي خودم رو همين الان بذارم و مشخص بشه برات كه سهامدارم حاضري از اينكه تهمت زدي عذرخواهي كني؟ به عمرم دلالي نكردم

soori

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب ایمان من کلی گفتم.شما چرا عکس العمل نشون دادید؟مگر شما سمپاشی میکنید که به خودتان گرفتید؟البته این بعضیا که عرض کردم اگر به هر دلیلی واقعا بهشون بر خورده ولی سهامدار این سهمند منتهی به دلایلی که مشخص نیست گله مندند از شون عذر خواهی میکنم.منتهی ندیدم کسی سهامدار باشه و زیر هر پست مثبتی که در مورد سهم ارسال میشه طاقت نیاره و بلافاصله پست تخریب کننده بزنه!!!!!!

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب ایمان من کلی گفتم.شما چرا عکس العمل نشون دادید؟مگر شما سمپاشی میکنید که به خودتان گرفتید؟البته این بعضیا که عرض کردم اگر به هر دلیلی واقعا بهشون بر خورده ولی سهامدار این سهمند منتهی به دلایلی که مشخص نیست گله مندند از شون عذر خواهی میکنم.منتهی ندیدم کسی سهامدار باشه و زیر هر پست مثبتی که در مورد سهم ارسال میشه طاقت نیاره و بلافاصله پست تخریب کننده بزنه!!!!!!
وقتي داره در روزهاي مثبت بودن شاخص هم وزن درجا ميزنه و وقتي هر دو هفته به طور متوسط فقط براي يكي دو روز صف خريد ميشه چرا ازش تعريف و تمجيد كنم؟‌ روند صعودي بگيره ازش تعريف مي كنم ولي وقتي مي بينم پتانسيل صعود نداره و مرتب درجا ميزنه دليلي براي تعريف وجود نداره، به سابقه معاملاتيش نگاه كنيد مي بينيد در دو ماه گذشته فقط در چهار روز صف خريد داشته يعني در 43 روز معاملاتي فقط 4 روز صف خريد و به طور متوسط هر 11 روز يك روز صف خريد

soori

Well-Known Member
کاربر فعال
ایمان عزیز گر چه پاسخ شما برای شخص من قانع کننده نیست ولی در ضمن شما مختارید هر اظهار نظری بکنید.منتهی هر سهمی رو نه بی جهت لازم است تعریف یا بالعکس تخریبش کرد.سهم بنیادی خوب راه خودش رو میره و برای سهامدار بلند مدتی صبوری میطلبه و بس.

ebiman

Well-Known Member
کاربر فعال
وقتي داره در روزهاي مثبت بودن شاخص هم وزن درجا ميزنه و وقتي هر دو هفته به طور متوسط فقط براي يكي دو روز صف خريد ميشه چرا ازش تعريف و تمجيد كنم؟‌ روند صعودي بگيره ازش تعريف مي كنم ولي وقتي مي بينم پتانسيل صعود نداره و مرتب درجا ميزنه دليلي براي تعريف وجود نداره، به سابقه معاملاتيش نگاه كنيد مي بينيد در دو ماه گذشته فقط در چهار روز صف خريد داشته يعني در 43 روز معاملاتي فقط 4 روز صف خريد و به طور متوسط هر 11 روز يك روز صف خريد
چطوری آقا ایمان
خوشم میاد از هر سهمی بدگویی میکنی و سم پاشی بلافاصله صف میشه. اون از ختراک اینم از این . اصلا تو بیا همیشه در سهام ما سم پاشی کن . سم پاشی ت هم قشنگه

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چطوری آقا ایمان
خوشم میاد از هر سهمی بدگویی میکنی و سم پاشی بلافاصله صف میشه. اون از ختراک اینم از این . اصلا تو بیا همیشه در سهام ما سم پاشی کن . سم پاشی ت هم قشنگه
فعلا راضي هستم از روندش و خوشبختانه ديگه روي مخم نيست

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
متاسفانه حقيقي ها با عرضه هاي سنگين هر بار كه صف تشكيل ميشه كل صف رو عرضه مي كنن، گويا سهم خيلي سهامدار خسته داره

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان لطفا با این سهم اگه تمایل دارید سهامداری کنید به نوسانات روزمره هم توجه نکنید من بهپاک را برای پایان ۹۹ خریدم و کاری هم به معالاتش ندارم
اگه تصمیم به سهامداری گرفتید و خودتون هم بررسی کردید پس صبر کنید. در ضمن من عرض می کنم سهم داره کنترل میشه نظر من اینه خودتون هم بررسی کنید.

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امسال انتخابات در پيش هست و دولت نميخواد با گرون كردن كالاهاي اساسي مردم رو از شركت در اون بي رغبت كنه، قبلا هم نوبخت چندين بار اطمينان داده كه ارز 4200 به كالاهاي اساسي اختصاص پيدا مي كنه، هر سوپرماركت و فروشگاهي كه بريد مي بينيد از انواع روغن ها پره و هيچ كمبودي نيست، اگر غير از اين مي بود امروز بايد بهپاك و غبشهر در صف خريد قفل مي بود ولي بهپاك فقط 0.7 درصد مثبت خورد و غبشهر هم منفي شد اون هم با اين بازار امروز كه از شدت مثبت بودن داشت منفجر مي شد. حتي سهم هاي خيلي سنگين مثل ذوب و اخابر هم حركت كردن

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان لطفا با این سهم اگه تمایل دارید سهامداری کنید به نوسانات روزمره هم توجه نکنید من بهپاک را برای پایان ۹۹ خریدم و کاری هم به معالاتش ندارم
اگه تصمیم به سهامداری گرفتید و خودتون هم بررسی کردید پس صبر کنید. در ضمن من عرض می کنم سهم داره کنترل میشه نظر من اینه خودتون هم بررسی کنید.
سهم هاي بزرگ مثل ذوب و فولاد و تاپيكو كه شناوري بالا دارن قابل كنترل هستن ولي بهپاك با 150 ميليون شناوري رو نميشه كنترل كنن، سهم داره معاملات عادي و طبيعي خودش رو طي مي كنه، سهمي كه 150 ميليون شناوري داره كافيه 20 يا 30 ميليون تقاضا بياد پشتش پس نميشه كنترلش كرد ولي همچين تقاضايي در سهم ايجاد نشده

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دلارفاسد 4200جهانگیری درگلوی حرامخورها گیر خواهدکرد
98/5/23 امروز بهپاک صف خرید بشه سقف سالیانه اش راباقدرت شکسته است ووارد موج جدید صعودی بسیارقوی خواهدشد..........................
همه بازار منتظر صف خرید سنگین بهپاک هستند ........................................قیمت درحال حاضر930 تومان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///
تازه بازی اصلی سهم بهپاک ازامروز شروع میشه ................................................................................................................................................
بااین سهم نوسانگیری نکنید چون همه راجاخواهدگذاشت

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
98/5/23 امروز بهپاک صف خرید بشه سقف سالیانه اش راباقدرت شکسته است ووارد موج جدید صعودی بسیارقوی خواهدشد..........................
همه بازار منتظر صف خرید سنگین بهپاک هستند ........................................قیمت درحال حاضر930 تومان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///
تازه بازی اصلی سهم بهپاک ازامروز شروع میشه ................................................................................................................................................
بااین سهم نوسانگیری نکنید چون همه راجاخواهدگذاشت
حجم بسیار کم معاملات امروز نشان از صف خرید سنگین بهپاک دارد............................حجم 700هزار تاسهم؟؟قیمت سهم 940 ؟؟؟
امروز باید صف خرید سنگین بشودددددددددددددددددددددددددد98/5/23

آخرین ویرایش:
بالا