بهترین کارگزاری از لحاظ خرید وفروش اینترنتی

greenTrader

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کارگزاری آگاه آنلاینش قطعه تلفنش هم اشغاله
چه خبره؟!

m.gz

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
آقا یه سوال
من قبلا کارگزاری ایمن بورس بودم و الان مفید آنلاین...
سه تا سهم که تو اون کارگزاری بود رو دیروز تو مفید خریدم و تغییر کارگزار زدم....
ولی امروز حتی تو سبد و پرتفوی من هم نیستن!!!!

چرا؟؟؟؟؟

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
آقا یه سوال
من قبلا کارگزاری ایمن بورس بودم و الان مفید آنلاین...
سه تا سهم که تو اون کارگزاری بود رو دیروز تو مفید خریدم و تغییر کارگزار زدم....
ولی امروز حتی تو سبد و پرتفوی من هم نیستن!!!!

چرا؟؟؟؟؟
سلام
شاید بعد از ساعت اداری دیروز تغییر کارگزار ناظر داده‌اید یا شاید واحد مربوطه در مفید سرش شلوغ بوده انجام نداده. بهترین کار این است که یک تماس بگیرید.

belak24

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان کسی از کارگزاری پاسارگاد اطلاعی داره؟
چه جوری اعتبار میدن؟؟

belak24

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو کارگزاری های دیگه شرایط اعطای اعتبار چیه؟

Fariba61

New Member
عضو تازه
/سلام دوستان من در کارگزاری آگاه ثبت نام کردم ولی بعد گذشت تقریبا دوهفته هنوز کد بورسی نگرفته ام آیا باید در کار گزاری دیگری ثبت‌نام کنم یا چطور پیگیری کنم

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
/سلام دوستان من در کارگزاری آگاه ثبت نام کردم ولی بعد گذشت تقریبا دوهفته هنوز کد بورسی نگرفته ام آیا باید در کار گزاری دیگری ثبت‌نام کنم یا چطور پیگیری کنم
سلام.
کلا کارگزاری آگاه به خاطر گرفتن مشتری بیشتر از ظرفیت وضعش اصلا به درد نمی‌خورد و آنهایی هم که از این کارگزاری کد گرفته‌اند دارند می‌روند. نمونه‌اش خودم. هم کیفیت کار پرسنل پایین آمده و هم کیفیت سرورهایشان و هم موردی دزدی دیده‌ام. در کل به نگر من کارگزاری آگاه دیگر به درد نمی‌خورد.
در مورد شما... کد بورسی‌تان بالاخره می‌آید... و بهتر است با همین کارگزاری هماهنگ باشید. ولی زمانی که کد بورسی‌تان آمد بروید بلافاصله در یک کارگزاری خلوت ثبت نام کنید. (با کد بورسی خودتان هر جا بخواهید می‌توانید فعالیت کنید. مهم نیست اول از کجا گرفته‌اید.)
یا علی.

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام.
از دوستان کسی می‌داند با تدبیرپرداز (آنلاین‌پلاس - Silver) چگونه می‌توان تمام داد و ستدهای انجام شده روی یک نماد را به صورت تجمیع‌شده نمایش داد؟

پی‌نوشت: من احساس می‌کنم این قابلیت پیش‌تر وجود داشت ولی انگار از بین رفت. حالا نمی‌دانم من جایی را دست کاری کرده‌ام یا اینکه آنها جایی را دست کاری کرده‌اند؟؟؟
پی‌نوشت: همین‌جور نمایش نمودار روزانه هم از کار افتاده... چیز خوبی بود. نمی‌دانم چه‌اش شده؟ برای شماها هم از بین رفته؟؟؟

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام.
از دوستان کسی می‌داند با تدبیرپرداز (آنلاین‌پلاس - Silver) چگونه می‌توان تمام داد و ستدهای انجام شده روی یک نماد را به صورت تجمیع‌شده نمایش داد؟

پی‌نوشت: من احساس می‌کنم این قابلیت پیش‌تر وجود داشت ولی انگار از بین رفت. حالا نمی‌دانم من جایی را دست کاری کرده‌ام یا اینکه آنها جایی را دست کاری کرده‌اند؟؟؟
پی‌نوشت: همین‌جور نمایش نمودار روزانه هم از کار افتاده... چیز خوبی بود. نمی‌دانم چه‌اش شده؟ برای شماها هم از بین رفته؟؟؟
مشکل نمودار این‌گونه برطرف شد:
با زدن دکمه‌ی شیفت+اف‌۵

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
مشکل نمودار این‌گونه برطرف شد:
با زدن دکمه‌ی شیفت+اف‌۵
تدبیرپرداز پیشرفته نیست... نقص‌هایی دارد... مثلا به‌روزرسانی مانده دارایی سهام و ریال پس از هر سفارش انجام نمی‌شود، حتی خود سفارش‌ها هم تند به روز نمی‌شوند! و باید دستی رویشان بزنی تا به‌روزرسانی شوند! :D:D:D
ولی انصافا این نمودارهایش (به‌خصوص نمودار روزانه‌اش) از بقیه بهتر است. خیلی عالی است. خیلی خیلی خوب است. :cool:

نه میانگین‌گیری کرده و نه اینکه چرت و پرت کشیده و نه اینکه بازه‌ی زمانی روزانه را پرت و پلا قرار داده! (برخی به جای ۹ صبح اولین نقطه را می‌گذارند ساعت ۱۰ یا ساعت ۱۰ دیروز! اعصاب آدم خرد می‌شود.)

(البته... باز دارم نگاه می‌کنم... یک نقطه‌ضعف کوچولو در شکل هست! می‌بینید؟ نوشته‌ی «قیمت دیروز» را دقیقا مهمترین جای نمودار گذاشته و جلوی دید آدم را می‌گیرد. که البته زیاد این مهم نیست. انصافا این نمودارش از بقیه سامانه‌های برخط بهتر است.)

آخرین ویرایش:

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان.
کسی تا به حال با نرم افزار تحلیل تکنیکال رایان هم افزا کار کرده است؟
من در گذشته چندین بار آزمایش کرده بودم. نصب نمی‌شد. همواره تا ده بیست درصد بارگیری (دانلود) می‌کرد و بعد قطع می‌شد.
در گذشته سرعت اینترنتم کند بود. گمان می‌کردم برای این است. امروز هم آزمایش کردم دیدم با سرعت اینترنت بالا هم باز گیر دارد. کسی می‌داند چرا؟ و چگونه می‌شود این مشکل را برطرف کرد؟
===================
ویرایش:
اکنون این خان را رد کردم. (باید چندین بار تلاش کرد که یک بار ثمر دهد.)
مشکل بعدی اینجاست:
(کلا انگار باگ‌هایش را نگرفته‌اند.)

آخرین ویرایش:

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان.
کسی تا به حال با نرم افزار تحلیل تکنیکال رایان هم افزا کار کرده است؟
من در گذشته چندین بار آزمایش کرده بودم. نصب نمی‌شد. همواره تا ده بیست درصد بارگیری (دانلود) می‌کرد و بعد قطع می‌شد.
در گذشته سرعت اینترنتم کند بود. گمان می‌کردم برای این است. امروز هم آزمایش کردم دیدم با سرعت اینترنت بالا هم باز گیر دارد. کسی می‌داند چرا؟ و چگونه می‌شود این مشکل را برطرف کرد؟
===================
ویرایش:
اکنون این خان را رد کردم. (باید چندین بار تلاش کرد که یک بار ثمر دهد.)
مشکل بعدی اینجاست:
(کلا انگار باگ‌هایش را نگرفته‌اند.)
خوب! این خان هم انگار رد شد!
انگار این را هم باید چند بار تلاش می‌کردی!
(یعنی یک بار اطلاعات ورود را ثبت می‌کردی و ایراد می‌گرفت و می‌آمدی بیرون و دوباره وارد می‌شدی و بعدا کار می‌کرد.)
یعنی باگ‌های به این آسانی و واضحی را ندیده‌اند و نگرفته‌اند؟؟؟؟
======================
ویرایش:
باز یک خان دیگر:
چرا یک‌سری از داده‌های من تا 1397/10/26 هست و بعد از آن نیست؟
نفت سبک و اونس طلا را چک کردم این‌گونه بود.
ولی وبصادر مثلا درست بود.
اه. لعنتی. من فقط همین داده‌ها را می‌خواستم...
همان trading view از همه‌شان بهتر است.
اه.

آخرین ویرایش:

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
همین وبصادرش هم انگار اشتباه است:
نگاه کنید...
انگار رایان هم افزا اشتباه است و اشکال دارد.

babak007

New Member
عضو تازه
شخصا از کارگزاری آگاه استفاده می کنم و شدیدا ناراضی...
بهترین کارگزار مفید هست ب نظر بنده آگاه قیمت های سود را هم بعضی وقت ها یجوری می نویسه که احساس می کنم حالت دزدی هست
آگاه رو به کسی توصیه نمی کنم. کیفیت سرور و آسا هم همیشه افتضاحه

Wolf of Wall Street

New Member
عضو تازه
سلام دوست عزیز
شما از همین کارگزاریتون میتونین اقدام کنین برای دریافت کد بورسی البته به صورت حضوری. البته اگه در سامانه سجام ثبت نام و احراض هویت کرده باشین.

بالا