بهترین کارگزاری از لحاظ خرید وفروش اینترنتی

شروع موضوع توسط mane1659 ‏14 جولای 2009 در انجمن معاملات برخط: خرید و فروش آنلاین سهام

1. mane1659

mane1659 New Member کاربر فعال

با سلام به همه دوستان عزیز
    اگر لطف کنید یک کارگزاری خوب از لحاظ خرید و فروش اینترنتی به من معرفی کنید لازم به ذکر است که ما تو شهرمون فقط یک کارگزاری داریم اونم پاسارگاده که مفت نمی ارزه

2. s0roush

s0roush New Member عضو تازه

شغل:
    پزشک
    دوست خوبم کارگزاری مفید کار اینترنتیش خیلی خوبه! همه تعریف می کنند! من خودم چند وقتیه که فقط اینترنتی کار می کنم و از طریق کارگزاری اقتصاد نوین. راضی هستم ولی از اونجا که دوستان تعریف مفید رو خیلی کردند خدمتتون عرض کردم

موفق باشید

سروش %%-

3. قارون تالار

قارون تالار New Member کاربر فعال

من با کارگزاری اقتصاد نوین اینترنتی کار کردم و زیاد مطلوب کار نکردن منجمله ضعفهای آن عدم اعلام به موقع نتایج خرید یا فروش_عدم اقدام به موقع در خرید سهم مورد نظر میباشد.

4. remoter

remoter New Member عضو تازه

دوست عزیز سلام

من با کارگزاری مفید کار میکنم.
    با توجه به اینکه کارگزار برتر بورس در سال 86 و87 بوده پیشنهاد میکنم با مفید کار کنی.
    من که راضیم.
    موفق باشی;)

5. ramtin_samadi

ramtin_samadi New Member کاربر فعال

کارگزاری بازار سهام: 22254127
    اگر سفارش به اندازه ی موجودی باشه:
    سفارش رو که اینترنتی زدید برای حصول اطمینان می تونید زنگ بزنید تلفنی هم بگید بعد از 10 دقیقه سفارش خودتون رو (در صورت دادن قیمت خاص) در صفحه ی سهم مورد نظر در قسمت عرضه و تقاضا می تونید ببینید
    مفید و سامان هم امتحان کردم هیچ کدوم به خوبی بازار سهام نیستند

6. تنها در بورس

تنها در بورس New Member کاربر فعال

کارگزاری مفید

دوست محترم بنده با کارگزاری مفید کار میکنم و انصافا با توجه به امکانات موجود در ایران خیلی خوب انجام وظیفه می کنند در ضمن حسن خوب این کارگزاری جوابگو بودن انهاست بارها بنده با مشکلاتی روبرو شدم و خیلی محترمانه و دقیق مشکلات رو گوش کردن و برطرف نمودن به طور مثال در ابتدا تو سایت خرید و فروش ستونی جهت نمایش قیمت پیشنهادی نبود و اگه شما فراموش می کردین چه قیمتی رو درخواست کردین راهی برای فهمیدن اون نبود که با یک تماس این مشکل حل شد و ستون مربوطه رو اضافه کردن

7. رابیم

رابیم مسدود شده مسدود شده

در صورت اجرایی شدن معاملات آنلاین، وجود تالارهای منطقه ای به صورت فیزیکی، مقرون به صرفه نیست و خریداران و فروشندگان می توانند با دسترسی به رایانه و داشتن امضای دیجیتال اقدام به معامله کنند.بر اساس این گزارش، مدیر امور مناطق شرکت بورس اوراق بهادار در خصوص به کارگیری معاملات آنلاین در معاملات سهام اظهار داشت: «برای اجرایی ساختن این بحث باید بسترهای آن آماده شوند که از مهم ترین این عوامل می توان به برقراری اینترنت پرسرعت، فرهنگسازی و گذشت چندین سال زمان اشاره کرد.»مجید کرمعلی در مورد میزان تمایل فعالان بورس در به کارگیری این سیستم توضیح داد: «بسیاری از فعالان و سهامداران در بازار سرمایه به استفاده از معامله به صورت آنلاین تمایل ندارند و برای رسیدن به روزی که اکثر معاملات سهام به صورت آنلاین انجام شود گذشت زمانی حدود دو تا سه سال لازم است.»به گفته مدیر امور مناطق بورس اوراق بهادار، در صورت اجرایی شدن معاملات آنلاین، وجود تالارهای منطقه ای به صورت فیزیکی، مقرون به صرفه نیست و خریداران و فروشندگان می توانند با دسترسی به رایانه و داشتن امضای دیجیتال اقدام به معامله کنند.» شاخص بورس اوراق بهادار به عنوان آینه رشد اقتصادی بازار سرمایه معرفی می شود، از طرفی رونق واقعی در بورس نیز با به کارگیری امکانات جدید در زمینه ورود سرمایه های جدید و ابزارهای جدید با استفاده از فناوری تعریف می شود.تحقیقات کارشناسان بیانگر آن است که جایگزین کردن بورس الکترونیک با سیستم سنتی آن سبب افزایش سرعت معاملات و کاهش بوروکراسی و نیز به عنوان مهم ترین گزینه باعث کاهش هزینه های معاملات می شود. همچنین از فناوری اطلاعات به عنوان مهم ترین ابزار در تجارت مدرن یاد می شود که ورود این فناوری به بورس با اجرای محدود معاملات آنلاین و امضای دیجیتال آغاز شده است.

یک شخص از این تشکر کرد.
  8. akbari33

akbari33 New Member کاربر فعال

با سلام ودرود فراوان
    بنده هم با کار گزاری مفید کار می کنم و راضی هستم

9. MOHAMMAD5640

MOHAMMAD5640 New Member کاربر فعال

حداکثر10دقیقه بعد از درخواست روی تابلو معاملات قرار میگیره
    منم ازش راضیم

10. mojbaz

mojbaz New Member کاربر فعال

شغل:
    دانشجو
    کارگزاری مفید....شک نکنید...
    اخخیرا هم ارسال درخواست به تالار رو اتوماتیک کردن که رو سریعتر شدن ورود درخواست به سیستم خیلی موثر بوده..

11. borsbaz2008

borsbaz2008 New Member کاربر فعال

من هم با مفید بصورت اینترنتی کار میکنم کارگزار خوبیه اخیرا هم سریعتر سفارشها رو انجام میده

12. رابیم

از کارگزاری بانک سامان، خیلی تعریف شنیدم

13. karajPE

karajPE New Member عضو تازه

شغل:
    معامله گر
    من استفاده از خدمات اینترنتی کارگزاری سرمایه گذاری ملی ایران را پیشنهاد می کنم. در شهرهای مختلفی هم شعبه داره که برای امضاء قرار داد کار رو ساده می کنه.
    سایت اون هم:www.nibi.ir

یک شخص از این تشکر کرد.
  14. رابیم

15. سرمد سابق

سرمد سابق Well-Known Member کاربر فعال

شغل:
    کارشناس
    من با مفید کار می کنم و راضی هستم

16. Harry

Harry New Member کاربر فعال

دوستانی که با کارگزاری مفید یا سایر کارگزاریها به صورت اینترنتی خرید و فروش میکنند ایا میتوانند در روز بازگشایی سهم(بعد از مجمع یا تعدیل) که محدودیت دامنه نوسان اعمال نمی شود به صورت اینترنتی درخواست خرید یا فروش بدهند؟
    چون با کارگزاری سامان که نمیتوان چنین کاری کرد.

یک شخص از این تشکر کرد.
  17. s0roush

s0roush New Member عضو تازه

شغل:
    پزشک
    اگه منظورتون اینه که قیمت خارج از نوسان 3% بدهید، نه نمی شود اینکار را کرد! ولی می شه بدون حداکثر قیمت تعیین کردن خرید کنید؛ یا اینکه تلفنی اینکارو انجام بدین

سروش %%-

18. Harry

Harry New Member کاربر فعال

ممنون در کارگزاری سامان در روز بازگشایی حتی بدون تعیین حداکثر قیمت هم (که البته این کار در روز بازگشایی عاقلانه نیست) نمیتوان اینترنتی خرید یا فروش انجام داد. یا حضوری!!! یا فکس.

19. رابیم

دوستان، اصل کار اینترنتی همه کارگزارا یکسانه،همه کارگزارا از یک نرم افزار استفاده میکنن جهت درخواسگیری از مشتری، بنابراین هر کارگزاری را که بهتر میدانید در خرید حضوری همان کارگزاری در اینترنتی هم بهتره،

یک شخص از این تشکر کرد.
  20. ali44

ali44 New Member کاربر فعال

كارگزاري مفيد حتي با سيستم اينترنتي نيز پيش امده كه اشتباه كرده باشد مثلا يكبار براي من دو برابر سهمي كه درخواست كرده بودم خريد كردند كه البته بعدا با پيگيري خودم اعلام كردند كه در صورت تمايل ميتوانم سهام اضافه را دوباره درخواست فروش بزنم و اگر ضرر كردم كارگزاري ضررم را جبران ميكند

2 نفر از این پست تشکر کرده اند.