بهترین موقعیت خرید

norsist.

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان تا آخر هفته گزارش شاراک میاد
گزارش هم عالی است
ماشالله حقوقی مثل بز داره میخره هر روز
حتما اطلاعاتی داره
 

gold user

Very Good Member
کاربر فعال
#بالبر << شرکت کابل البرز >> سال مالی این شرکت 31شهریور است.شرکت برای سال مالی منتهی به 98.06.31 سود 70 الی80 تومانی میسازد و واسه سال مالی بعدی حداقل 150 تومان سود میسازد.
بالبر راه
#پدرخش و #بشهابی را میرود که قبلا همینجا معرفی شد.
#بالبر بزودی با رشد سودآوری سریعی که داره به 1000تومان میرسه
 

ahmad40

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
فجام ، جام دارو ..... اهداف فجام : 1600 ، 2100 ، 2600 تومان
 

Spinoza

Very Good Member
کاربر فعال
قیمت شکر چرا بالا رفت؟/واردات‌ چندبرابری هم بازار را تنظیم نکرد.

قیمت شکر تا 300 درصد رشد کرده است، به گفته وزیر جهاد کشاورزی اندکی کمتر از نیاز شکر در کشور تولید می‌شود و چند برابر نیاز واردات انجام شده اما قیمت همچنان قصد پایین آمدن ندارد...

... احتکار شکر عاملی برای افزایش قیمت :

https://www.farsnews.com/news/13980216000340/قیمت-شکر-چرا-بالا-رفت-واردات‌-چندبرابری-هم-بازار-را-تنظیم-نکرد
 

ایران سهام

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازار امروز احساسی منفی بود. شک نکنید فردا سهمهای بزرگ جمع میشن و به دنبال آن اکثر سهمها مثبت خواهند شد.

مجامع نزدیک هستش و اکثر شرکتها سودهای عالی و تعدیلهای بالای صددرصد اعلام کردن.افزایش سرمایه های سنگین شرکتها خودش بزرگترین محرک بازار است.
نوسان و عرضه ذات بازار است روند بلند مدت را مد نظر معاملات قرار دهید

صف فروش شپاس عجیب است شپاس باید تعدیل سود چند صد درصدی ارایه بدهد بخاطر افزایش شدید قیمت قیر
شپاس بزرگترین تولید کننده قیر در خاورمیانه
 

کلیداسرار

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان در خرید عجله نکنید. پشیمان خواهید شد ، در ارزشمند بودن فلان سهم و فلان سهمی بحثی نیست.
اما کلیت بازار جلوه زیبایی ندارد. اگر هم متعادل بشود هر سهمی رشد نمی کند. بسیار محتاط باشید که گرفتار نشوید خدای ناکرده
 

samad56

Very Good Member
کاربر فعال
تمامی دستاورد یک ماهه اخیر سهامداران خرد نابود شد و این روند ریزش با توجه به سالگرد خروج امریکا از برجام و اعمال یک سری تحریم ها دیگه برای پتروشیمی ها و اعلام برنامه های ایران در روز چهارشنبه برای کاهش همکاری با اروپا و ار سرگیری یک سری از اقدامات برای فعال کردن نیروگاه ها در روزهای آینده ادامه دار خواهد بود
 

kahe

Very Good Member
کاربر فعال
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد:

خروج از برجام اتفاق نخواهد افتاد / سهامداران احساسی عمل نکنند


عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:مطمئنا به زودی شاخص بورس به مسیر طبیعی خود باز می‌گردد. بنابراین سهامداران از شتاب و رفتار هیجانی و فروش سهام خود خودداری کنند .

به گزارش بورس نیوز، محمد حسن‌نژاد اظهار کرد: تحلیلگرانی که بازار را با پیش‌فرض خروج ایران ازNPT یا احتمال تنش و درگیری در پی حرکت ناو هواپیمابر آمریکایی به منطقه تحلیل می‌کنند، اطمینان داشته باشند که نه ایران از برجام خارج می‌شود و نه جنگی رخ خواهد داد .


وی افزود: این موضوع قبل از شروع جلسه علنی امروز مجلس با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس مطرح و بررسی شد. آمریکا موقعیت حمله و ورود به جنگ منطقه‌ای را ندارد و ما هم دنبال تنش و درگیری نیستیم. پس این موضوع منتفی است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: تحریم‌های ظالمانه آمریکا از مدت‌ها قبل برقرار بوده، بنابراین اثر مضاعف یا چشمگیری نسبت به گذشته ایجاد نخواهد کرد.

حسن‌نژاد ادامه داد: تنها در موضوع آب سنگین اگر محدودیت‌های تازه‌‌ای ایجاد شود و قرار باشد کشورها محصول ما را خریداری نکنند، آن را ذخیره خواهیم کرد و این برای ما نوعی امتیاز مثبت هم است. زیرا تا پیش از این آمریکایی‌ها فشار می‌آوردند که چرا آب سنگین تولیدی را تحویل نمی‌دهیم و امروز در خاک خود به ادامه تولید و ذخیره آن خواهیم پرداخت .

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان گفت: مطمئنا به زودی شاخص بورس به مسیر طبیعی خود باز می‌گردد. بنابراین سهامداران از شتاب و رفتار هیجانی و فروش سهام خود خودداری کنند .
 

فردوسی قدیم

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز روزیست که به صفوف فروش در اکثر نمادها حمله ی سراسری میشه... بهتره فروشندگان آتش به مال خودشان نزنند که سخت پشیمان خواهد شد.
 

Spinoza

Very Good Member
کاربر فعال
خوب دوستان عزیز در این موج 3 بازار (رالی دوم) فرق بین شاخص کل و شاخص کل "هموزن" را ببینید و این که چرا قدرت موج صعودی فعلی در نمادهای کوچک به ویژه گروه قند و شکر و مواد دارویی تا این حد بیشتر از سایر نقاط بازار است.
همانطور که بارها و اخیرا در پستهای بهمن و اسفند 97 تاکید کردم دراین رالی که روی فیبوهای زمانی مورد انتظار و بعد از باکس قیمت/زمان مشابه رالی قبلی آغاز شد،
نقدینگی به شکل سنگین و بسیار هوشمندانه تر، در حال خرید سهام کوچک و با پتانسیل بنیادی بازار است که از رکود تورمی و مشکل فروش در امان است.

برای همین خریدهای انتخابی تر و توجه به سهام کوچک به روشنی میبینید که شاخص کل هموزن (نسبت به شاخص کل) هم شیب صعودی بیشتری دارد، با درصد رشد بیشتر، زودتر پیک قبلی خود را رد کرده است و همچنین شانس واگرایی منفی کمتری دارد.

در دو چارت بروز شده زیر به ترتیب هر دو شاخص را ببینید:

شاخص کل هفتگی 98/01/24: شاخص کل نسبت به شاخص کل هموزن با کمی تاخیر فاز رشد خود را آغاز کرده و هنوز از پیک قبلی 197000 واحد، عبور نکرده است. این نکته مهم در رالی دوم و بزرگ بازار، توجه جریان نقدینگی به نمادهای کوچک و با پتانسیل بنیادی را نشان میدهد که علاوه بر جبران تورمی، شانس رشد سودزایی بنیادین را دارا هستند. همچنین با رشد متناسب تر اندیکاتورهای مختلف، شانس واگرایی منفی در شاخص هموزن پایین تر به نظر میرسد:

مشاهده پیوست 47706

مشاهده پیوست 47707
با سلام و تبریک اعیاد این روزها خدمت دوستان،

در کنار شاخص صنایع کوچک مثل مواد دارویی یا قند و شکر، تحرکات شاخص کل "هموزن" بازار نیز برای سهامداران شرکتهای کوچک بنیادین میتوان مهم باشد، چراکه کل بازار با تمرکز ویژه روی این مدل سهام ، در یک رالی مهم و تاریخی به سر میبرد:

خوشبختانه امروز شاخص کل هموزن با حجمی بسیار عالی (ارزش معاملات نزدیک به 1000 میلیارد تومان فقط برای بورس) از یک مقاومت بسیار مهم و کلاسیک %50 ویلیام گن در مقیاس لگاریتمی (%50 از گام قبلی رشد در پروجکشن قیمتی: حدود 39500 واحد) رد شد که به طور ساده به ما میگوید بعد از پولبک احتمالی، ادامه رشد تا گام %100 این پروجکشن (حدود 55000 واحد برای شاخص کل هموزن) بسیار محتمل است.
پس حداقل تا آن زمان با خیالی نسبتا آسوده و البته با حد ضرر متحرک (برای سهامداران کوتاه تا میان مدت)
میتوان در کلیت بازار و به ویژه گروههای مصون از رکود تورمی مثل صنعت دارو ، غذایی، قند و شکر سهامداری کرد.دوستان عزیز دو سه روز منفی اخیر بازار میتواند برای مقاومت %67 (دو سوم) از گام کلاسیک گن روی حدود 45000 واحد برای شاخص کل هموزن و پروجکشن قیمتی رالی سال گذشته و البته در مقیاس مناسب برای دید بلند مدت، یعنی لگاریتمی فرض شود: دقیقا همانطور که طبق انتظار روی %50 همین گام (حدود 39000 واحد) هم یک هفته استراحت داشتیم.
* معمولا وقتی قیمت از نیمی از یک مسیر "حداقلی" عبور میکند، آن گام نهایتا کامل می‌شود. برای همین مرز %100 یا حدود
55000 واحد برای شاخص کل هموزن کاملا در دسترس است. شاخص کل هموزن هم همه می‌دانیم به دوش گروه‌های کوچک بازار مثل غذایی، مواد دارویی و قند و شکر است:


شاهدیم که اخیرا و به تدریج که فعالان و سرمایه گذاران بعد از هیجان ابتدایی سهام به اصطلاح دلاری، در حال تصحیح مسیر و واقع بینی بیشتری هستند. چون به طور ساده همه میدانند یا در نهایت متوجه می‌شوند که نداشتن مشکل فروش با وجود تورم چند صد درصدی در بازار داخل (رونق نسبی در رکود تومی سنگین) و مصونیت روا نی از تحریم یا حداقل "تهدید به تحریم" ، اولین و شاید از این پس مهمترین عامل بنیادین برای انتخاب مسیر سرمایه های عمده باشد.

 

هخامنش

Very Good Member
کاربر فعال
هفته ای کاملا مثبت و صعودی پیش روی بازار است .

واکنش بورس به تحریمها همیشه مثبت بوده .تحریم یعنی تورم و تنها جنسی که از تورم جا مانده بورس است.
در کشوری که ۴۰ سال سخت ترین تحریمها را تحمل کرده تحریم فلزات و معدنی در صورتی که بیشتر مراودات ما با کشورهای همسایه و چین هستش در نتیجه عملا فقط یک شوآف و تبلیغات رسانه ای هستش. چون امریکا هدفش بهم ریختن جو احساسی و اقتصادی کشور از طریق داخل و خود مردم ایران هستش.

شاخص را نیز کاملا مهندسی شده و عمدی دو روز منفی کردن برای خالی شدن حباب شاخص و این امر کاملا به نفع بازار و ضامن ادامه رشد بورس میباشد

در این چند ساله اخیر هروقت تحریمی اعمال میشد بورس واکنش شدیدا مثبتی نشان میداده .
همچون تحریمهای نفتی اخیر و تحریم سپاه را همگان دیدند که بورس شدیدا مثبت و صعودی شد. با توجه به جمع شدن سنگین سهمها در چهارشنبه منتطر شروع یک رالی سنگین دیگر در بازار باشید.از فردا اکثر سهمهای بازار مثبت و صف خرید خواهند بود
 

ایران سهام

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
حرهشا
فردا بازار کاملا مثبت خواهد بود
یکی از سهمهایی که شدیدا افت داشته و در دو روز گذشته حدود ۲۰درصد کاهش قیمت داشته حرهشا می باشد .
چهارشنبه کاملا جمع شد و حتی رنج مثبت هم زدند.
شنبه اول وقت فرصت ورود است احتمالا خیلی زود صف خریدش را بچینند
 
بالا